Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o inter-system

Pracowałeś w firmie inter-system i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
podwykonawca - 2009-11-26 21:43:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (11)
POTWIERDZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-21 19:13:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Wie ktoś coś więcej o pracy w inter-system? Jak to jest teraz? Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Jak wygląda kwestia dogadania się z szefem, jest skłonny pójść na rękę? Da się nauczyć w pracy czegoś nowego, czy taka trochę monotonia? Pozdrawiam i jednocześnie dziękuję za udzielone informacje.
zdjecie uzytkownika
gall - 2013-12-22 21:56:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Traktują ludzi przedmiotowo.Przyjmują na krótko,na inwestycję, najchętniej na umowę w ramach działalności gospodarczej. Małe stawki.A potem szukają haków na inżynierów.Duża rotacja pracowników.
zdjecie uzytkownika
do galla - 2014-01-29 00:20:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Możesz mi powiedzieć jaki interes ma pracodawca który dobrego pracownika za "małą stawkę" zwalnia? Widocznie się nie sprawdziłeś dlatego Cię wymienili.
zdjecie uzytkownika
kori - 2014-02-12 13:49:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jak wszystkim wiadomo Wrobis oglosil upadlos ,pracowalem w tej firmie i tak sie zastanawiam nad przyjeciem do Inter System . Mam pytaanie czy po 50. Przyjma. i na umowe o prace
zdjecie uzytkownika
Jomik - 2014-02-18 13:52:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dobrze by było jakby porządnie traktowali pracownika. Mam nadzieję, że wiek nie jest przeszkodą w inter-systemie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie inter-system

Twoj email:
Wiadomość: