Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Inter Kadra

Pracowałeś w firmie Inter Kadra i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-02-18 14:34:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tragedia.porażka.dno kompletne.[usunięte przez admina]jakich mało.wypłatę dostaniesz jak usłysza że zadzwonisz do PIP.nie odbierają telefonów a jak si ę do nich dzwoni na numer z którego cię rekrutowali to kłamia że to nie oni tylko uniwersytet jagiellonski!!!!!!!!!!!!!!firma która cie przez nich zatrudnia oczywiście nie ma do nich telefonu-bardzo dziwne.a jak już zapacą to kolejna porażka.nawet nie na konto nawet jeśli podasz tylko na twój adres pocztą i to na twój koszt nie dość że to grosze nędzne to jeszcze okrojone.katastrofa.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Kadra

Twoj email:
Wiadomość: