Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Inter Kadra

Pracowałeś w firmie Inter Kadra i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
maruka9 - 2016-01-05 12:12:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kochani, z tego co napisali na swojej stronie internetowej to na wyjeździe do Francji można nawet 2500 euro zarobić, napiszcie proszę czy to prawda czy tylko plotki
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-06-27
Żródło: Gowork.pl
Wrocław
(dolnośląskie)
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PILNE! Pracownik marketu / kasjer   Nr ref. KSJ/JELCZ/0616/WR   Miejsce pracy – market w Jelczu-Laskowicach Jeś
zdjecie uzytkownika
mrowik - 2016-03-16 21:25:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Osobiście nie widziałem takiej oferty więc ciężko jest mi się wypowiedzieć w tym temacie @maruka9, aczkolwiek masz ogłoszenia też do Polski, gdzie jako Kasjer dostaniesz umowę o pracę.
zdjecie uzytkownika
joasia - 2016-04-05 11:51:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
taak, jest sporo ogłoszeń z umową o pracę. To pewnie zależy od docelowego miejsca i branży. Taki kucharz może mieć problem, ale na kasie na pewno umowę dają.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Inter Kadra!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Kadra

Twoj email:
Wiadomość: