Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Inter Kadra

Pracowałeś w firmie Inter Kadra i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
maruka9 - 2016-01-05 12:12:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kochani, z tego co napisali na swojej stronie internetowej to na wyjeździe do Francji można nawet 2500 euro zarobić, napiszcie proszę czy to prawda czy tylko plotki

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Inter Kadra!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Kadra

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: