Opinie o ALPEX -czechy w Czechy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ALPEX -czechy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALPEX -czechy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALPEX -czechy w Czechy

Jaka atmosfera jest między działami w ALPEX -czechy?

Anatol

Tak cicho zrobiło się na forum bo tak dobrze się pracuje, może coś dodacie?

Jaca Nowy wpis
@Anatol

Cicho bo w tej chwili rządzi covid i postojowe

Bolo Nowy wpis
@Anatol

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wycisną z człowieka każda krople potu. A ludzie tam pracujący byli traktowani jak mięso armatnie. Gdzie nie chciał pracować Czech tam posyłali Polaka. Ogólnie tragedia. ☹️????

Mirrek Nowy wpis

Witam, Dajcie znać co myślicie o czeskim oddziale firmy ALPEX . ...proszę o opinie poparte konkretnymi argumentami. Pozdrawiam!

Staszek

@Ryl Myślę, że problemem jest brak chęci do pracy!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ALPEX -czechy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ryl

Jak ktoś z młodzieży chce doświadczyć jak pracowało się w komunie 6/2 to polecam ALPEX

Patrycja

Kwestia rektutacji jest bardzo ważna szczególnie w przypadku pracy poza granicami naszego kraju. W innych lokalizacjach może przebiegać ona inaczej, niż w Polsce. Czy znajomość języka czeskiego jest tutaj bezwzględnie konieczna?

Patrycja

Czy ktoś z użytkowników forum może opisać osobom szukającym prace, jak wygląda proces rekrutacyjny w ALPEX -czechy? Ile ma etapów, czy trzeba wykazać się konkretnymi umiejętnościami?

agnes

A wiecie, czy warto przeszukiwać ich stronę internetową? Są tam czasami oferty?

załamana

Alpex totalne dno ,teraz nie jest tak jak było i nie bedzie lepiej bedzie tylko gorzej ludzie z alpexu uciekaja z do niemiec itd. Nasi górnicy sa traktowani jak tania siła robocza, jak śmiecie.

maga

Mąż dostaje ok 3500zł za prace w systemie 6/2. Biuro co chwile coś kombinuje i robia przekręty z kasą. Jeżeli masz możliwosć innej pracy za równie godne pieniądze to odradzam

asa

czy ktos moze odpowiedziec na wyzej wymienione pytania ? Bardzo prosze

łuki

Mam pytanie chciałbym się dowiedzieć czy w alpexie płacą wszystko na konto polskie czy w biurze wypłacane są dodatkowe pieniądze za prace i jak to jest z paskami.Proszę o opinie Szczęść Boże.

franek

banda[usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) cala komunistyczna smietanka tam nieudolnie zadzi a wodzem jest guru ktory przebywa na hotelu i zajmuje sie praniem muzgow tej chaloty

kombajnerek - 2010-10-13 15:18:04 niewolnictwo ,praca praktycznie non stop,place nieadekwatne do czasu i rodzaju wykonywanej pracy ,nie polecam ,10 lat przepracowałem i szkoda tych lat a jakie zarobki? mniemam że byłeś kombajnistą, ścianowym? pozdro

kombajnerek

Zostaw merytoryczną opinię o ALPEX -czechy - Czechy

• Jak się pracuje w ALPEX -czechy?

Zobacz opinie na temat firmy ALPEX -czechy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ALPEX -czechy