Opinie o Partner XXI Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Partner XXI Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partner XXI Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner XXI Sp. z o. o. w Warszawa

Czy firma Partner XXI Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie wartości są cenione w Partner XXI Sp. z o. o.?

robert lewandowski Nowy wpis

Już żadne, firma PXXI ogłosiła upadłość ponad dwa lata temu. Dajcie juz sobie spokój z pisaniem głupot

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Partner XXI Sp. z o. o.? Chętnie zatrudniają?

jk Nowy wpis

Tak, chetnie, od dwóch lat ...w upadłosci

wajdak

@leg Może umiejętności kandydatów niestety nie spełniają oczekiwań firmy?

woj56
@wajdak

W Partnerze XXI raczej chodzi o brak szacunku do ludzi słabą kasę, samochód za który w celach prywatnych musisz już płacić. Za przekroczenie limitu rozmów za telefon już płacisz. Komputer jest pod ciągłą obserwacją programu "oko szefa" czyli jeśli zalogujesz się na stronę swojego banku to oprócz tego, że wszyscy będą wiedzieć ile masz na koncie kasy to jeszcze mają twoje hasła. Takich firm już nie ma i każdy kto zetknie się z czymś takim po prostu woli szukać czegoś innego niż tu pracować za naprawdę bardzo słabe pieniądze. Poza tym w atmosferze ciągłych odwiedzin na Twoim rejonie. Oni z założenia tak nie ufają, że co byś nie zrobił i tak będziesz podejrzewany, że nie pracujesz tyle ile powinieneś. Dostaniesz tylko umowę o pracę najniższą krajową o premii zapomnij nie pozwolą żebyś ją wykonał. Ewentualnie jeśli Ci się uda to następny miesiąc będziesz już walczył o 50% realizacji planu a premia jest dopiero od 80%. Oni ciągle kogoś szukają bo tam ciągle są braki kadrowe na każde stanowisko.

Edyta
@woj56

Masz rację, że szukają, wisi teraz ogłoszenie o pracę PH: http://www.partner21.pl/kariera/ Muszę powiedzieć, że tutaj nie wygląda to źle. Podpowiesz mi, jak rozumieć 'możliwość awansu'? Na jakie stanowisko można awansować z PH w Partnerze XXI?

paka
@woj56

Po twojej wypowiedzi widać żeś roszczeniowy leń. Najlepiej wszystko się należy nic nie dając, dobra postawa brawo , poza magazyn nie wyjdziesz w swoim SV

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Partner XXI Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Jaki dress code obowiązuje w Partner XXI Sp. z o. o.?

PH

Stanowisko PH najczęściej koszula, eleganckie buty, marynarka. Reszta stanowisk to codzienny ubiór.

leg

Znowu szukają handlowca i kogoś do zamówień publicznych. Tam chyba rotacja jest już nie miesięczna a tygodniowa. Dla nie wtajemniczonych nie warto sobie zawracać głowy. Firma i tak raczej zniknie z rynku. Płaca to standard podstawa a resztę naobiecują co i tak nie ma żadnej prawdy i przełożenia w faktyczny stan rynku i warunków tej marnej firmy.

rock
@leg

a może to nie kwestia rotacji tylko rozwoju i przyjmują pracowników na nowo utworzony etat? jesteś pracownikiem, że wiesz, że firma zniknie z rynku?

xxx
@rock

Tak przyjmują nowe osoby bo co niby?. Jak zwykle nie piszę tu nikt jako zadowolony pracownik tylko ci którym zależy aby pojawiały się nowe osoby. Możecie dużo pisać jaka to jest super firma i jakie macie plany na przyszłość ale na rynku po waszych wynikach raczej nie widać, że jest lepiej. Ciekawe jaki to niby nowo utworzony etat. Śmiech na sali. co może pomocnik pomocnika kierowcy, a może handlowiec nazywa się u was sprzedawca pomocnik handlowca. Już przynajmniej byście umieli się przyznać, że upadacie i raczej nagle nie powstała nowa nadzieja. Wiem, że o pracowników trudno szczególnie z doświadczeniem w tej branży. Ale jak ktoś pracuje w tej branży to na pewno nie idzie do P21. dla niewtajemniczonych odradzam szukania pracy w P21. Na te nowo niby powstałe stanowiska.

Rock
@xxx

Odradzasz prace w tej firmie bo? No właśnie to pytanie retoryczne. Nie wyrażasz opini bo nie jesteś pracownikie. Gdybyś był nie pisał byś głupot i podpisał się z imienia i nazwiska. Wytłumaczenie jest inne jesteś rozgoryczony bo albo jesteś słabym pracownikiem albo konkurencja i partner utarł Ci nosa.

Ups
@leg

Jeszcze nie znikła ????

ops
@Ups

Już tak, rozsypali się jak domek z kart.

Iga

Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój to atuty potwierdzające , że warto tu pracować.

Ciekawy

Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat PXXI ?

Wiktoria

@Tuli, czy Partner XXI zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub dojazdy do pracy. Czy zapewnioony jest pakiet socjalny? Co się na niego składa?

Tuli

Witam, Wiele tu opisów i pytań. Ja ze swojego doświadczenia wiem, że w Partnerze jest tylko dobrze na wysokich stanowiskach. Jak aplikujesz na dział handlowca, marketing, magazyn itp. to na pewno nie będzie to żadne stanowisko kierownicze. Tym samym wiec, że ani warunki ani pensja czy nawet obiecywana premia nie będzie dla nikogo czymś specjalnym. Proponują po prostu marną kasę. Bo w rzeczywistości musisz zarobić na kierowników i tych wyżej siedzących. Tak zawsze było jest i raczej nic się tam nie zmieni. Co do pracy na przyszłość nawet jeśli będziesz tam pracował 5 - 10 lat robił co miesiąc ponad 100% planu i tak nikt Ciebie nie awansuje. Te miejsca są już obsadzone a Ty masz robić to co zawsze. Niektóre z tych pozytywnych wpisów które można poczytać to działanie firmy. Ktoś siada i pisze jak to fajnie jest w Partnerze. Cel jest jeden wizerunek firmy jest słaby na rynku. Pracowników którzy mają doświadczenie w w branży raczej Partner ich nie interesuje. Ja mogę każdemu odradzić pracy w tej firmie. Na każde stanowisko.

Witam foumowiczow:) Jutro mam spotkanie w powyższej firmie, które ma trwać 2godz w jednej z warszawskich filii. Oczywiście przez telefon nie dostałam żadnej informacji, że za te godziny ktoś mi zapłaci. Dodam, że zostałam tam skierowana z urzędu pracy i idę tam bo muszę rozliczyć się z owego skierowania, a nie dlatego, że interesuje mnie ta praca, bo wolę rekrutację na własną rękę, niż ofertę z przymusu. Kobieta, z którą rozmawiałam to chyba ta cała szefowa. Powiedziała, że daje umowę próbną na miesiąc i potem na dłuższy okres, a poki co to muszą jej się papiery zgadzać i ma być na zastępstwo do 09.2018 bo ktoś tam dziecko urodził i nie wraca do pracy. Coś jeszcze mówiła, że były osoby, które nawet po miesiącu się nie nadawały do samodzielnej pracy i tylko kurze wycierały, co dobrze nie świadczy o potencjalnym pracodawcy bo od razu to uderza w szacunek do pracownika i stabilność zatrudnienia. Ta kobieta powiedziała, że jak będzie wszystko ok, to od razu podpisujemy umowę na okres próbny. Ma tam być jutro jakaś kierowniczka. Czy ktoś był na takim spotkaniu? Pytam,bo nie zamierzam być darmową siłą roboczą nawet przez 2godz. I czy ktoś się orientuje jak faktycznie wygląda grafik? Bo podane godziny pracy to 8-16 lub 11-19. Ta pierwsza zmiana to godzinowo ok, ale 11-19 już totalnie dzień rozwala, bo ani przed, ani po pracy nie ma się tak naprawdę czasu dla siebie i bliskich.

@4891

Ojcze, widzisz a nie grzmisz :) Treść posta bardzo dobrze świadczy o potencjalnym pracowniku :)

Jpeg
@4891

A czy napewno chodzi o firmę Parter XXI?

Handlowiec

Pracuje 4 lata. Kasa na czas. Zarabiam bardzo dobrze, kasa na czas. Brak planow. Rzeczywiście, były problemy finansowe ale już jest spokój i jedziemy dalej. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony i nigdzie się nie wybieram.

Zainteresowana

Ostatnio rzadko piszecie na forum. Czy to dlatego , że dobrze się pracuje?

@Zainteresowana

Ostatnio faktycznie spokojniej. Ci co robią swoje nie mają powodów do narzekania

tet

Ja jako były klient mogę tylko wyżalić się na beznadziejną obsługę. Współpracowałem z Partnerem przez jakiś czas i ciągle było coś - brak towaru. Słaba obsługa ze strony firmy. Innym którzy są zainteresowani współpracą z Partnerem XXI ostrzegam - szkoda czasu na czekanie na towar i ciągłe pomyłki.

tome

Kto pracował ten wie, że ta firma nie należała do dobrych. Mało płacą a wymagania ogromne. Zawsze jesteś pilnowany co robisz. Klienci odchodzą bo ceny jak na inne firmy są wysokie a obsługa jest fatalna. Dziś zamawiasz a za tydzień całe skompletowane zamówienie dopiero zostało zrealizowane. Jak na inne firmy to tragedia. Odradzam każdemu i na każde stanowisko. fakt też słyszałem że ponoć już doprowadzili do upadku tej firmy i płynność finansowa nie istnieje.

osa

Wiele lat osoby które zajmowały się "pilnowaniem" tej firmy spowodowało, że obecnie firma chociaż dużo sprzedaje to za grosze. Wynik jest taki, że firma stoi na decyzji pewnie tylko kiedy się zamknąć. A dla osób które nie znają firmy. Dostajesz najniższą krajową. Na premie nie licz bo nawet nie masz szansy. Sprzęt stary zniszczony - samochody corsy zajechane, laptopy zniszczone, telefony to samo tylko że masz na nich limit rozmów i jak przekroczysz to płacisz za swoje. Ogólnie firma jedna z najgorszych na runku w tej branży - kto wie czy zaraz się nie zamkną.

juri

Partner to firma która na pewno do niczego się nie nadaje ani jako praca stała ale tez jako dostawca dla klientów. Nie polecam i odradzam zakupów jak i pracy w tej firmie - niezależnie na jakie stanowisko.

Firemka bo tak należy ją nazwać jest dnem. Wiele lat niszczenia tej firmy doprowadziło do tego stanu co jest. Jeszcze kilka lat temu mówili o Partnerze gigant o gumowych nogach. Dziś nóg już nie ma ani giganta. Każde decyzje w tej firmie były podejmowane bez większej analizy. Liczyło się tylko to aby dobrze pilnować pracowników. Kontrola na pierwszym miejscu. Druga ważna rzecz to brak dbania o dobrych pracowników. Tam każdy mógł odejść bo na nikim nikomu nie zależało. I to właśnie doprowadziło do tego, że dziś P21 miało mnóstwo świetnych handlowców a teraz nie ma nikogo. Można teraz napisać wiele osób i wymienić każdego mówię tu o handlowcach ale chcieli to się zwolnili. I ok. dla P21 zarządu było jasne nie chcesz to spadaj!!! Partner wychodził z wiedzy, że da radę bez nich. A jak czas pokazuje nie dał. Stracił wiele cennych osób które przynosiły kupę kasy co miesiąc. A co dziś?. pewnie powtórka z historii trzeba znowu pożegnać rynek warszawski. Cały zarząd powinien się zastanowić kto był cenny a co zostało źle zrobione. Dla czego tacy ludzie którzy przynosili kasę do firmy odeszli. Kto do tego doprowadził. Ze strony handlowca mogę tylko powiedzieć, że szkoda mi tego, że nie miałem szansy dalej tam pracować. Ale to była konsekwencja wielu czynników. Tu ktoś dobrze napisał czasy "pały i marchewki" dla nikogo nie były dobre. Pewnie większość tych handlowców do dziś by pracowała ale komu się chciało pracować pod presją: bo "oko Szefa" - program który wszystko sprawdzał na laptopach. Bo wieczny monitoring samochodów, bo wieczna analiza bilingów. To dla handlowca który przynosił kasę w wysokości 30 - 40 tys. zł. miało jednak znaczenie. Oni zamiast w nas inwestować inwestowali w siebie. Co skutek widać dziś. P21 jest mało szanowaną firmą na rynku.

qaw

Niebawem o tej firmie będziemy pisali jako wspomnienia, a nie kogo szukają. Obecnie szukają kierowcy i magazyniera w jednej osobie. Ciekawe co jest już tak źle, że jedna osoba będzie pracować na 2 stanowiskach:) kiedyś tak było. Ciekawe jaka płaca - znając P21 ta najniższa, a dwa razy więcej zadań. No i to pilnowanie czy aby nowy nie kradnie i nie oszuka. Sam jestem ciekaw czy świta z P21 zaczyna szukać już nowej pracy:) :p chyba czasy nic nie robienia i brania za to kasy już się skończyły.

WAQ
@qaw

Człowieku nie szukają pracownika 2w1 tylko do wyboru praca magazynier bądź kierowca.

rer
@WAQ

Tak oni szukają 2 pracowników tylko w jednej osobie. najlepsze jest to, że piszą STABILNE ZATRUDNIENIE. Tak tak :) bardzo stabilne na miesiąc. Tylko zaraz wypadną z rynku:) Czasy policyjne się skończyły?!!!:) No cóż drodzy piszcie i zachęcajcie a przede wszystkim czytajcie co tu piszą. Jak widać nauka z okresu policyjnego w P21 czegoś nauczyła i dalej tworzycie firmę pała i marchewka. Jednak powodzenia w szukaniu nowych jak zawsze dobrze to szło. W końcu tradycja 2 się zwania 2 zatrudniacie w przeciągu jednego miesiąca. Dla zainteresowanych firma dno. Podstawa najniższa krajowa!!! - ale naobiecują Wam kupę kasy. Tylko jak przyjdzie do wypłaty to okazało się, że... Szkoda czasu na wysyłanie CV i zostawianie im swoich danych.

Belkiewicz@

Firma bliska upadku nikt tam nie chce pracować najlepsi już dawno odeszli Nie Polecam!

@Belkiewicz@

Dobry komentarz:) To jest sedno kto się znał odszedł a teraz zostali Ci co coś wiedzą ale nie do końca a i tak ogólnie za taką kasę im się nie chce. Ale podkreślając doprowadziły do tej sytuacji 2 może 3 osoby. Jak ktoś ma wiedzę z branży to na pewno nie idzie do P21 bo inni dadzą więcej i masz lepsze warunki pracy. Bez tego ciągłego policyjnego pilnowania i śledzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner XXI Sp. z o. o. - Warszawa

Partner XXI Sp. z o. o.