LSI Software S.A.

Codzienna praca staje się łatwiejsza.

Kogo szukamy?

Jako pracodawca cenimy sobie współpracę zarówno z doświadczonymi profesjonalistami jak i z kandydatami, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. U kandydatów cenimy wiedzę, zaangażowanie, potencjał oraz chęć do nieustannego rozwoju.

Jesteśmy zainteresowani współpracą ze specjalistami w dziedzinie produkcji oprogramowania, wdrożeń, serwisu IT oraz doświadczonymi specjalistami sprzedaży.

Warunki

Nasi pracownicy otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Oferujemy pracę w przyjemnej kulturze organizacyjnej. Pracownicy mają możliwość awansu wewnętrznego, uczestnictwa w szkoleniach, a pracę urozmaicają im rozrywki w sali rekreacyjnej. Dodatkowo codziennie korzystamy z zajęć rekreacyjnych i sportowych oraz cyklicznie bawimy się na imprezach integracyjnych, które sprawiają, że coraz lepiej się poznajemy.

Zgłoszenia do pracy przyjmujemy przez cały rok!

Staże

Proponujemy interesujące oferty stażu dla studentów głównie w obszarze produkcji oprogramowania. Studenci pracujący w projektach mogą liczyć na pracę pod opieką doświadczonych programistów i poznać w praktyce technologie tworzenia oprogramowania. Dodatkowym atutem jest poznanie najnowszych trendów w sposobach zarządzania przedsiębiorstwem przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi informatycznych.
W ramach organizacji stażów współpracujemy również z organizacją „Młodzi w Łodzi”, biorąc udział w programie „Praktykuj w Łodzi”.

LSI Software współpracuje z wieloma firmami i instytucjami, co umożliwia szeroki rozwój nie tylko samej organizacji, ale co najważniejsze jej pracowników. Więcej na temat naszych parterów można przeczytać na www.lsisoftware.pl

LSI Software S.A.