Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Hunters - Firma ochroniarska

zdjecie uzytkownika
wawa - 2015-03-19 19:23:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam nie polecam firmy okradają ludzi z godzin miałem 288 a dostałem za 132, przypominam że stawka to 5.5 zł nie polecam
zdjecie uzytkownika
Edek - 2015-03-20 00:23:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracował ktoś w Warszawie w firmie ochroniarskiej Hunters? Jeśli tak proszę o opinie.
zdjecie uzytkownika
Throll - 2015-03-20 12:21:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej,drodzy ex-koledzy po fachu,dajcie spokój proszę,Hunters to może i wymagająca firma ale na prawdę nie jest tak zle jak piszecie,na kauflandzie 7.50 na godzinę,całkiem przyjemna atmosfera pracy,przerwa jest,godzinki są,elegancja francja,że tak powiem. Koordynator pan Tomasz T. jak tylko może stara się pomagać pracownikom i załatwiać wszystko dla ich dobra. Jedyne co mi się nie podobało to spodnie od munduru,te z pomaranczowym lqmpasem,strasznie badziewny materiał i czesto uczula. Aczkolwiek sama firma jest w porzadku!
zdjecie uzytkownika
młody - 2015-03-20 12:47:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Pan Tomasz to do dnia dzisiejszego nie wypłacił mi 600 zł pracowałem w kiszalinie w styczniu nie polecam pracowałem za darmo
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2015-03-27 19:55:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszyscy jestescie smieszni ,jak juz chcecie sie licytowac jakie warunki są godne jakie nie i psuc w interneciesługiwac internet opinie pracodawcy to chociaz sie nie podpisujcie . Osły sie nuczyły ob
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-03-27 20:06:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Firma niejest uczciwa wobec pracownikow gdy ktos wysyła prosbe o podwyzke gdyz nieda sie zyc za takie stawki to nawet nie odpisuja by niebyło sladu ze pracownik jest koniem roboczym , nawet gorzek bo kon za 800 zł miesiecznie tez nie pozyje
zdjecie uzytkownika
Zachodniopomorskie - 2015-04-08 14:53:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Mi też kasę pan Tomasz wisi, co on robi z naszymi pieniedzmi???
zdjecie uzytkownika
666 - 2015-04-13 11:32:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja pracuję w tej firmie 7 lat , i powiem tak jest raz gorzej raz lepiej , ale nie ma co narzekać . Pracowałem w kilku innym firmach i było o wiele gorzej . Wiadomo opieramy się na tym co każdy z Nas ma( mowa o kierowniku i podejściu do roboty ) . Mój nie jest zły , kasa jest na czas , zaświadczenia itp sam załatwia żeby było szybciej , mundury mamy . To mój 4 lub 5 kierownik w tej firmie i lepszego nie było . Jeśli jest coś nie tak dzwonię i od razu wyjaśnia i oddzwania do mnie . Jak odejdzie na pewno się zastanowię nad zmianą barw i pewnie nie tylko ja ale póki co jest . Także myślę że to jest kwestia podejścia do roboty każdego z Nich i zaangażowania . Ja swojego z czystym sumieniem mogę polecić .
pozdrawiam z Mazowsza .
zdjecie uzytkownika
hunters - 2015-04-20 21:02:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [w temacie - 2014-12-16 09:00:17]:
zgadzam.sie.z.tym.pn.tomaszewski.sam.kiedys.byl.zwyklym.cieciem.ochroniarskim.a.teraz.obrusl.w.piorka.sam.spal.na.grupach.a.terz.lapie.ludzi.dupek.
zdjecie uzytkownika
Daw.... - 2015-04-26 16:17:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ten nasz kierowniczek Tuwalski jeszcze tydzień liczę i w ten sweter już nie wejdzie cały brzuch mu widać chyba hunters mało mu płacić że go nie stać na nowy większy może zrobimy zbiórkę
zdjecie uzytkownika
prawda - 2015-04-27 11:40:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma Hunters jest śmieszna, szczególnie w Katowicach. Osoby, które tam pracują na stanowiskach kierowniczych mówią jedno, a robią drugie. Obiecują całe 50 groszy więcej za funkcję dowódcy, a jak przychodzi do wypłaty to tego nie uwzględniają i zasłaniają się umową w której tak naprawdę nie ma jednoznacznie określonej stawki bo jest jakiś śmieszny przedział od 5 do 12 zł.
Także szczerze nie polecam pracować w tej firmie w Katowicach, na pewno nie dostaniecie wypłaty tyle ile Wam się należy i w żaden sposób nie odzyskacie swoich pieniędzy.
zdjecie uzytkownika
h w h d a s - 2015-05-01 13:52:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hunters
To
Dno oszukuje na kasie
zdjecie uzytkownika
wielkopolski - 2015-05-03 17:09:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No ma tom wagę i to dużą co on wpierdala pasze chyba na knurów pozdrawiam Gorzów
zdjecie uzytkownika
iwan - 2015-05-31 21:09:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
razem z byłymi kolegami z firmy hunters prosiliśmy o wyrównanie naszych zaległych pensji cetrale. niestety firma sie na nas wypieła śmiejąc się szyderczo w nasze oczy. potem napisaliśmy do zarządu kauflandu że nie będziemy pracować skoro nasza firma nam nie płaci i kaufland zrobił dobry myk zmienił zmienił firme hunters na inny model i od jutra skończyła sie era huntersa
zdjecie uzytkownika
janek - 2015-06-02 18:12:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a ja znam osobe, która pracowała co prawda nie w kauflandzie jak piszesz @iwan, ale w camaieu na ochornie normalnie i praca była lekka, w takich sklepach raczej nie często zdażają się kradzieże, a można było czasem wczesniej wyjść jak się dogadło z kierowniczką tak naprawde.wiec chyba zalezy gdzie trafisz.
zdjecie uzytkownika
Raav - 2015-06-02 18:30:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wawa - 2015-03-19 19:23:38]:
Dziwną stawkę masz, ja dostałem 11zł netto na obiekt handlowy i jestem jak najbardziej zadowolony.
zdjecie uzytkownika
Blue Bull - 2015-06-11 15:52:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nie polecam nikomu tną na kasie i zero poszanowania pracownika,mój kolega z pracy wyleciał tylko dlatego że odebrał telefon z domu jak siedział na monitoringu !!! A nasz upośledzony na umyśle meneger kiedyś po 5 godzinach pytał się już nasz czy nowy człowiek dziś zatrudniony nadaje się !!! Jakim cudem można ocenić człowieka który nie przepracował jeszcze nawet jednego dnia !!! PARANOJA !!!
zdjecie uzytkownika
koszlin - 2015-06-14 22:02:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co porabia nasz kochany pan Tomasz jak swoimi pomysłami stracił kontrakt Kaufland
zdjecie uzytkownika
wielkopolska_miedzychod - 2015-06-19 10:01:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam wszystkich.

Ja pracuję w firmie Hunters od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
Moje zadowolenie jest z kierownika i tak samo wypłat.
Pracodawca jest bardzo dobrze nastawiony do rozwoju pracownika. aktualnie prowadzę rozmowy z pracodawcą o możliwości zrobienia licencji całego kursu tylko nie wiem czy pracodawca zakceptuje fakt że za rok będę studiował i się zgodzi na aneks do umowy.
Jestem zadowolony. Stawka u Nas w Powiecie Międzychodzkim jest w granicach od 6.50 do 12.00 zł więc chłopacy z tego regionu są bardzo zadowoleni.
Akurat w Międzychodzie GRUPA INTERWECYJNA jest młoda średnia wieku 25lat więc jest super i nie musimy ich nazywać gr. INWALICKĄ :D
zdjecie uzytkownika
L - 2015-06-20 09:46:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracujesz na grupie? Masz stawkę 6,50 czy 12?
zdjecie uzytkownika
SOK - 2015-06-22 13:44:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [L - 2015-06-20 09:46:47]:
Koledze się chyba stawki pomyliły nie ma nigdzie stawki na grupie interwencyjnej 12 zł !!! nawet w Huntersie haha jak już to w przedziale do 6,50 - max 8,50 zł a po bardzo ale to bardzo dobrych znajomościach to znam takie osoby co maja max po 10 zł/h .
zdjecie uzytkownika
abc - 2015-06-27 12:18:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Na obiekcie H&M w Gądkacfph ciągle brakowało ludzi do pracy.Zmuszano nas do robienia grubo ponad 200 godzin ciągle na nogach.logistyka i organizacja pracy stała na beznadziejnym poziomie.Jedni całymi godzinami za tą samą stawkę przesiadywali na bramach ,drudzy byli wykorzystywani do chodzenia po halach.Gdyby system pracy i szefostwo było uczciwsze i w porządku do wszystkich pewnie do dziś bym tam robił....
Szkoda bo praca nie była zła gdyby system zmian byłby lepszy i każdy tyle samo przepracował na hali co przesiedział...
zdjecie uzytkownika
maly - 2015-07-02 15:15:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witam kierownik pan wyrostek krzysztof wyzywa ludzi od różnych uwaga na tego człowieka
zdjecie uzytkownika
górak - 2015-07-02 21:36:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nigdy nie zrozumiem osób pracujących w ochronie które mimo to , że widać iż są wykorzystywane to dalej pracują za psie pieniądze i jedyne na co je stać to narzekanie. Ludzie w ochronie pracę znajdziecie za każdym rogiem ulicy i w końcu traficie na firmę, w której warunki są przynajmniej przyzwoite .
zdjecie uzytkownika
arek - 2015-07-02 22:50:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
do górak, idioto pomyliłeś czas i kraj. Ci ludzie pracują tam bo w okolicy nie znajda innej pracy a zwłaszcza ci 50+
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hunters - Firma ochroniarska

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Hunters - Firma ochroniarska?
Zadaj pytanie
alert