Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o MEGA AVANS

Pracowałeś w firmie MEGA AVANS i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2009-09-09 13:14:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fatalna praca i strasznie płacą :( wiem bo pracuje :) na wiecej niż 1300 niema co liczyć
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2009-09-14 11:17:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
w gdańsku jest trochę lepiej, 2000 brutto + premia uznaniowa, koło 1600 netto można wyciągnąć...
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2009-11-24 19:28:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2000 podstawy i 1600 premii hehe pracuje 5 lat w jednym z mega avansów i takiej kasy nie widziałem
zdjecie uzytkownika
pracuje_bo_musze - 2010-01-14 00:54:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zmienili system (zlikwidowali) premiowania, nie płacą za nadgodziny i nie oddają w dniach wolnych w następnym miesiącu.
zdjecie uzytkownika
*** - 2010-06-21 16:47:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
TEN SKLEP TO PORAŻKA!!!
zdjecie uzytkownika
klient - 2010-12-30 14:19:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niedługo ktoś skieruje sprawę do inspekcji pracy, więc cierpliwości, w tym sklepie jest naprawdę ciężka atmosfera przy zwrotach i są naruszane prawo konsumenta
zdjecie uzytkownika
maciek 69 - 2011-06-14 01:27:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie tam jezt fajny derektor i s nim fszystko mozna załtfić tylko tszeba poprosic i jusz robiom jak on każe. tam kupie wszystko i taniej nisz w real lub takim ałchan.
zdjecie uzytkownika
Zawiedziony Klient - 2013-03-05 18:32:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pani Mała blondynka to totalna [usunięte przez moderatora] . Spisując umowę kredytu wpisała błędnie nazwisko i adres, później trzeba było wszystko odkręcać w banku, żenada...
zdjecie uzytkownika
Kredytobiorca - 2013-03-05 18:36:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja też kupując towar w tym sklepie natknąłem się na tę panią, która próbowała mi wmówić, że jak nie wezmę ubezpieczenia do kredytu to go niedostane, Dopiero interwencja u Kierownika pokazała, że wcale ubezpieczenie nie jest konieczne, tylko pracownica koniecznie chciała dostać premię...
zdjecie uzytkownika
intro - 2013-03-22 08:22:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no niestety taki durny przykaz z góry... Wszystkie raty z UBEZPIECZENIEM, albo wcale.... Czasem zastanawiam się czy to jeszcze sklep AGD, czy bank może...
zdjecie uzytkownika
filip - 2013-05-06 20:53:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, pracował ktoś może w MEGA AVANS albo pracuje obecnie i może coś napisać? Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Jak na dzień dzisiejszy wygląda kwestia dogadania się z szefem? Jak jest z nadgodzinami, lepiej płatne? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Pensja wpływa na czas?
zdjecie uzytkownika
rat ownik - 2013-06-02 22:57:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Mogłeś powiedzieć że swoja umowę masz w domu. Sprzęt gratis ;)
zdjecie uzytkownika
filip - 2013-06-19 19:43:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dzieki za info a interesuje mnie jeszcze ile mozna zarobić i jaką umowę proponuja na początek i na jaki okres czasu?
zdjecie uzytkownika
JJJJJJJ - 2013-06-30 17:26:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale sciema :)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-02 10:52:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JJJJJJJ, co masz na myśli? Co wyżej z tych odpowiedzi było ściemą? Masz inne zdanie o mega avans? Mozesz napisać?
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2013-07-20 05:15:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Można bez problemu wziąć urlop macierzyński?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGA AVANS

Twoj email:
Wiadomość: