TPV

Gorzów Wielkopolski

Opinie o TPV

tomek 2015-11-24 12:04:33
Szkoda, że nie podali w ofercie na jaką umowę zatrudniają, czy na umowę o pracę czy może zlecenie. To dość ważne.
nicki 2015-12-04 19:11:53
Z okazji zbliżających się świąt, w tpv zaczynają zwalniać. Dzisiaj zlikwidowano 2 linie, docelowo chcą się pozbyć 300 osób.
scheuren 2015-12-04 22:54:11
To prawda nasza linia dziś poleciała prezent na mikołajki
jagoda 2015-12-05 14:40:59
Niedawno ogłaszali ,że potrzebują pracowników , jezdzili po wiochach i rekrutowali ludzi, nawet z Ukrainy ściągnęli pracowników i co? minęło kilka miesięcy i po pracy, zwalniają ludzi na same święta , ale w tpv to tradycja, koniec roku i na bruk, tak jest co roku, najgorszy zakład w Gorzowie.
klara 2015-12-07 15:04:45
Nie rozumiem.. firma zwalnia nagle kilkaset osób, a jednocześnie prowadzi rekrutację? Coś mi tu nie pasuje.. może to nie ta sama firma, albo szukają już na zaś.
aga 2015-12-11 19:30:29
Najgorszy zakład w Gorzowie ,na 3-4 miesiące zatrudniają i do widzenia ,takie to prezenty TPV robi pracownikom na święta WYPOWIEDZENIE.Nie ma co zawracać sobie głowy tą firmą.
igor 2015-12-17 18:11:42
Chyba wypowiedzenia dają zawsze z jakiegoś powodu, jak ktoś się nie sprawdził na okresie próbnym to chyba nic dziwnego, że mu podziękowano. Teraz szukają zresztą control tower agenta, czy specjalisty ds. obsługi klientów.
Scheuren 2015-12-17 21:02:45
To jak wytłumaczysz Igorze zwolnienie wszystkich ludzi agencyjnych? Całej linii za wyjätkiem 5-ciu osób mających umowę z TPV?Nikt się nie nadawał?
ania 2015-12-17 21:37:32
Gdy pracownik się nie nadaje to zwalniają po tygodniu , lub po dwóch a nie całą linie po czterech miesiącach, po prostu potrzebowali pracowników tzw.sezonowych .
Wiktor 2015-12-22 12:48:57
soboty zabrali za wolne jeden do jednego chyba kadry powinny naliczac inaczej prawo sobie zycie sobie
karol192 2015-12-29 02:18:04
@Wiktor ciekawe, że pojawiło się u nich ogłoszenie na specjalistę ds. obsługi klientów. Oczekują wyższego wykształcenia i znajomości języków, ale ciekawe jakie są benefity zapewnione.
reperman 2015-12-29 23:54:37
TPV jak tylko zwalnia produkcja zwalnia ludzi.
W słupkach przed chinczykami firma wygląda bardzo dobrze ale to co produkuje to jeden wielki za drogi złom na rynku. Obcinając koszty na pracownikach (czyli minimalna płaca,pozbywanie się ludzi w niksoprodukcyjnych okresach) ekonomicznie wygląda dobrze. W tej firmie począwszy od liderów skończywszy na dyrekcji wszechobecne są koneksje (rodzinne , znajomości ,kochankowie).
Customer service ma przyszłość bo przy tej ilości bubla będą mieli co robić a to też obcinanie kosztów bo w niemczech kasowali ich tyle za naprawy ,że śmiało mogą przekręcić chiny na trochę kasy.
reperman 2015-12-30 00:04:10
Ciekawostką w TPV są wizytacje ich właścicieli czyli Chińczyków.
Dosłownie jak za komuny. Gdyby mogli malowali by trawę na zielono. Ukrywają zepsute telewizory gdzie tylko można, oszukują na monitorach wyświetlających aktualny stan produkcji. A na PCBA kierowniczka jakości z dyrekcją wprost potrafi powiedzieć "jakby pytali to nie musicie im prawdy mówić".
Rynek zachodni wycofał sie z telewizorów marki PHILIPS. Dlaczego???
Bo duża partia trafiła do nich bez niemieckiego menu. Ups!!!
W zeszłym roku na kolanach prosili ludzi by pracowali bo mieli zbyt.
Teraz na kolanach proszą by ktoś u nich składał jakieś telewizory choćby marki UTOK.
reperman 2015-12-30 00:14:07
Kadra kierownicza w TPV to inteligencja na poziomie wywalonego z pracy listonosza np z Bogdańca. To taki najmądrzejszy. Im wyżej tym gorzej.

Odradzam prace w tym zakładzie.

Wałki jakie robią chińczyki na UE w tej fabryce to pikuś w stosunku do tego jak ich przekręcają dyrektorzy tej fabryki. Mam tylko nadzieję ,że UE zniesie cło na telewizory.

Acha i jeszcze paru żółtych otworzyło firmy(ACCUSERVICE) które za przyzwoleniem dyrekcji doją TPV to inny temat.
Zawiedziony 2015-12-31 11:36:10
Odradzam pracę w tym zakładzie.
Na każdej płaszczyźnie wszechobecne donosicielstwo - do tego podparte kłamstwem.Jedyną możliwością awansu jest znaleźć na kogoś haka i go wygryźć. O koleżeństwie nie ma mowy jeżeli chcesz zajść wyżej. Rotacja olbrzymia. Ciągle słyszysz ilu tu już pracowało - pytanie czemu już nie pracują.
Generalnie fabryka się uwstecznia.
Bardzo krótkowzroczna dyrekcja.
Ciągła atmosfera ,że minimalizuje się straty.
O inwestycjach i rozwoju nie ma mowy chyba ,że fotele dla dyrektorów.
345rth 2016-01-02 00:54:44
no a ja wlasnie sie zastanawialaem nad podjeciem pracy w firmie TPV Displays Polska Sp. z o.o. bo nie ukrywam ze zainteresowala mnie oferta na stanowsiko Control Tower Agent
kasiaws 2016-01-06 19:15:30
Ludzie dajcie sobie spokój z tymi Chinolami.. Niech wypieprzają do Azji i ryż uprawiają

ergthyjuk 2016-01-06 23:32:18
jezeli ktos byłby zainteresowany praca u nich to jest jedna najnowsza oferta rpacy a mianwcie na stanowsiko MRO / Purchasing Specialist /Buyer w Gorzowie Wielkoposlkim
marek 2016-01-23 15:55:12
tak właśnie widziałem tę ofertę i szczerze to naprawdę zastanawiam się nad zaaplikowaniem do nich :) poza tym fajnie, że doceniają tam pracownika i oferują szkolenia
;-( 2016-01-26 10:26:41
Marek co Ty piszesz?? Kto docenia pracownika w TPV??? Chyba ,że masz tam rodzinę wysoko ustawioną. No i kolejna bzdura jakie szkolenia?? Acha BHP no tak. Bzdury piszesz pewnie naganiasz ludzi do roboty.
Żadnych szkoleń.Nikt nic Ci nie podpowie bi się boi ,że będziesz lepszy od niego.Jak tylko krzywo spojrzysz na dyra lub podpadniesz kierasowi jakiemuś zaraz polecisz.
Poczekaj na ocenę roczną jak nie będziesz lizał od tyłu to dostaniesz standard TPV. Nikt nie patrzy co umiesz i co wiesz. Musisz lizać.
Powodzenia. Chyba ,że to lubisz.
3456 2016-01-29 17:50:14
@marek no wlasnie uwazam to za duzy plus bo przeciez szkolenia sa bardzo wazne, mozna sie dowiedziec wielu ciekawych rzeczy ptorzebnych w dalszej pracy
;-) 2016-01-31 20:16:02
A jakie szkolenie oferuje TPV???
Poproszę o przykłady.
lox 2016-02-01 08:15:24
;-), sugerujesz że firma nic a nic nie oferuje ? To zastanawiam się co oni takiego oferują bo widziałem że control tower agenta potrzebowali. Za mniej niż 3,5 tyś pracy bym nie podjął.
;-) 2016-02-01 11:18:20
3,5tys??? Netto brutto??
Ani tak ani tak nie zobaczysz takich pieniędzy.
marek 2016-02-03 09:26:50
Moim zdaniem ,to można u nich zdobyć bardzo dużo doświadczenia, jezeli ma ktos wykształcenie elektryczne,techniczne to z pewnscia ciekawa praktyka przy procesach produkcji elementow elektronicznych
;-)))) 2016-02-03 11:45:42
Ale w czym doświadczenie??? W kłamaniu , produkcji bubla??? Marek jakie masz doświadczenie z TPV??? Na pewno nie zdobędziesz doświadczenia "przy procesach produkcji elementow elektronicznych". Nie ma tam żadnych standardów a jak wprowadzą jakąś norme to tylko po to by ją naginać. Podstawa ma być wyprodukowane i wysłane.
Nie rób ludziom wody z mózgu. TPV to tylko montownia telewizorów tam nie trzeba nic umieć prócz pokory do przełożonych.
reperman 2016-02-03 11:53:47
!!!!UWAGA GRUŹLICA W TPV!!!!
Są potwierdzone przypadki gruźlicy u pracowników TPV (zatrudnionych na stałe i pracujących tam od wielu lat).
Podejrzenie najpierw padło na chińczyków ale lekarze szybko wykluczyli bo gruźlica z azji jest odporna na leki.
Lekarz powiedział ,że musi być z Ukrainy.
Bardzo prawdopodobne bo ukraińcy i chińczyki nie mają książeczek zdrowia i nie muszą mieć aktualnych badań okresowych.
Kolejna oszczędność TPV a jakie zagrożenie dla pracowników.
Powodzenia życzę.
karolinka 777 2016-02-05 00:09:42
Jakies głupoty piszesz, ja pracuje w tpv i o grużlicy nic nie slyszalam to są bzdury.
bj 2016-02-05 18:41:35
Bo to tajna wiadomość top secret jest he he.
cutter 2016-02-08 18:44:10
@reperman niefajnie że piszesz nieprawdziwe informacje, ciekawe czemu chcesz zaszkodzić firmie. Ja i tak aplikuję na stanowisko Control Tower Agent gdzie wymagają 3 lat doświadczenia
rolling 2016-02-29 15:53:40
I tak to jest małe doświadczenie @cutter jak na takie poważne stanowisko. Zobacz, że atmosfera jest co raz lepsza, więc rzeczywiście może umilać zatrudnienie.
long 2016-04-10 16:43:43
Super, że atmosfera u nich dopisuje @rolling, ale ciekawe czy oferta na specjalistę ds. księgi głównej jest jeszcze aktualna.
J@P 2016-04-23 12:59:54
Nie czysta gra tam jest na liniach pewni liderzy nie powinni tam pracować za słowa które wypowiadają do pracowników wszyscy to słyszą a nikt nie reaguje czyste chamstwo
wakat 2016-05-09 20:40:50
za takiego się uwazam i chciałbym pracowac własnie u was jako kierownik linii produkcyjnej bo widze wakat jest
Son 2016-06-02 16:33:48
W zakładzie kierownicy wydali ciche polecenie liderom aby nie udzielali pracownikom urlopów na żądanie. Sprawa nadaje się do państwowej inspekcji pracy i tam też zostanie skierowana. Radze omijać ten zakład szerokim łukiem. O chamstwie liderów względem pracowników nawet nie wspomne, sporo o tym napisano, a i tak to jeszcze za mało.
DzikiDzik 2016-06-03 00:04:54
Wczoraj mialem za soba pierwszy dzien w tpv na stanowisku pracownika produkcji. Wrażenia? Trafilem na linie 1A, lider linii, pan S. wydaje sie byc w porządku i wyrozumiala osobą. Co prawda po 8h stania nie liczac 20 min przerwy nogi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodza ale da sie żyć. Na jakies 2h trafilem na linie 5 na zastepstwo. Liderka tej linii to jakies chodzace nieporozumienie. Wreszczaca kobieta ktora sprawia wrazenie jakby jej sie jadaczka nigdy nie zamykala ,wieczne krzyki, awantury. Co prawda trafilem na pakowanie, co jest dla mnie plusem. Nie ma co narzekać na prace w ktorej nie wymaga sie zadnego wyksztalcenia, bo wkladac styropian do kartonu czy streczowac palete chyba nawet szympans by sie nauczyl. Moja rada dla narzekaczy, najpierw dajcie cos od siebie a potem zacznijcie wymagac. Pozdrawiam ludzi myslacych :)
Czlowiek 2016-06-03 21:04:22
To ty chyba na montazu nie byłeś. Niech choć raz postawią cię na kręceniu śrub, ale całej instrukcji, a nie minimalnej części :) pozdrawiam.
Dobry pracownik 2016-06-08 11:58:22
TPV hhmmmmmmmm nudna firma
Jan 2016-06-19 06:53:31
Niestety jest zle nawet ukraincy uciekają
pery 2016-06-19 10:14:04
to wszystko troche dziwne, bo widze ze z tego co mowicie oni nadal poszukują ludzi do pracy i to na wet na kilka stanwoiska roznych, wiec jak tak naprawdę jest?
e 2016-06-24 20:37:15
Jeśli chodzi o dział księgowości to jak najbardziej w porządku. Myślę, że ciężko znaleźć w Gorzowie lepszą alternatywę jeśli kogoś interesuje kariera w finansach. Można bardzo dużo się nauczyć, a i zarobki nie są złe.
monox 2016-06-27 18:50:23
mam pytanie dotyczące umowy przez Grupe Progres, a nie przez TPV. przysługuje mi ubezpieczenie zdrowotne bądź urlop na żądanie ? jak
karolinka 777 2016-07-01 19:17:50
Wszystkie składki są odprowadzane ; ubezpieczenie społeczne, zdrowotne,emerytalne,rentowe itp. urlop za przepracowanie miesiąca dwa dni, natomiast na żądanie po przepracowaniu pół roku.
er 2016-07-08 15:09:25
choćby wszystkie składki były tam odprowadzane itd.Nigdy tam nie wrócę. Pracowałem tam ponad dwa lata na magazynie.Koleś który tam pracował a był zmiennikiem sprzedawał towar i wynosił baterie do pilotów w reklamówkach.Dostał jeszcze umowę na stałe ,a ja się musiałem zwalniać gdyż kombinatorzy z tpv dali mi gorszą umowę o pracę tj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mi ok.400 zł netto i przenieśli na produkcje. Powiem jeszcze tyle że przyjmowałem i wydawałem towar .Nigdy się nie pomyliłem ani nie podpadłem no i jeszcze byłem uczciwym frajerem. N I G D Y więcej roboty w T P V.
Luke8995 2016-08-05 23:36:41
To prawda trzeba lizać dobrze, dużo plotkować, obgadywać innych i mało robić, wystarczy stwarzać pozory, niedopytywać o nic, nie liczy się to że nowy pracownik jest zmotywowany i chce się wszystkiego dowiedzieć nauczyć, jeśli pyta o wszystko to robią z niego głupka że nic nie wie, a ci co nie pytają bo udają że wszystko wiedzą tak na prawdę nic nie wiedzą są uznawani za mądrzejszych że niby już wszystko wiedzą bo nie pytają, ten kto dopytuje i szybko się uczy naraża się pracownikom, którzy dłużej tam robią, ci z kolei chcąc wygryźć nowego potencjalnie lepszego skarżą i wymyślają głupoty do kierownika i dyrektora, wtedy nowy pracownik naraża się wszystkim czy chce czy nie to już i tak staje się nieuniknione że wyleci z pracy, głupki się utrzymają
Luke8995x 2016-08-06 00:02:19
Właśnie na tym dziale gdzie liderem jest J.S i kierownik Straszak :-) panuje metoda "na krzywy ryj - pozory" na niby serwisie gdzie stoi się na taśmie i odkręca śrubki z telewizoryów mają wyrobioną metodę "na wykształciucha" tam pracują komuniści co dorabią do emerytury i młodzi geje studenci ci mają metodę taką że jak przyjdzie ktoś nowy to przy tym nowym tak żeby słyszał prowadzą konwersację niby na poziomie robiąc z siebie uczonych, ci młodzi zwracają się do emerytów panie profesorze, wszystko jest ustawione :-) po to żeby nowy pracownik czuł respekt i był posłuszny tak żeby można było się nim wyręczać bo przecież jak pan profesor czy niedoszły wakacyjny student ma odkręcać śrubki i rozbierać telewizory, przecież on od tego nie jest, więc stoi cały dzień i się obija a nowy zasówa za wszystkich a na koniec dnia słyszy jak się przechwalają ile to oni nie zrobili - czyimś wysiłkiem ale o tym to już nie powiedzą, co najlepsze okazuje się że panowie profesorowie doili, krowy za komuny i skończyli zaledwie OHP albo szkołę specjalną :-) kto mądrzejszy od razu się skapnie że to zwykli krowiarze a nie ludzie wykształceni
Magdalena111 2016-08-21 10:37:23
Słyszalam że cały czas zatrudniają pracowników z Ukrainy i zastanawiam się , jakie korzyści ma z tego firma , płacąc za zakwaterowanie i dojazdy Ukraińców , natomiast nasi pracownicy nie są przyjmowani, a nawet zwalniani z pracy, o co tu chodzi?
Herr General :-) 2016-08-22 09:18:20
Chodzi o to że ukraińcy nie mają zbyt dużo do powiedzenia bo na ukrainie jest bieda tutaj też jest bieda ale dla ukraińców trochę lepiej, jak już przyjadą do polski to za wszelką cenę chcą się tu zatrzymać żeby nie wracać do ukrainy, innej pracy dla nich tu nie ma więc szefowie tpv polacy to wykorzystują i szantażują ukraińców żeby ciągnęli nadgodziny bo inaczej wylecą z pracy i wrócą do siebie, ukraińcy nie mają nic do powiedzenia, muszą być posłuszni a do tego łatwiej jest okraść z wypłaty ukraińca niż polaka bo ukrainiec nie zna dobrze polskiego dlatego polacy robią z nimi co chcą wgl w tpv każdy jest traktowany jak pies, zero szacunku, panuje reżim, mobbing i szykanowanie i to robią kierownicy, liderzy i pracownicy kolesie, którzy dłużej tam robią, z ludzi robią zwykłych pionków i popychadło, chińczycy i dyrektor generalny nie mają pojęcia o samowolnych rządach polactwa, nawet nie mają pojęcia że ludzi się poniża już na samym wejściu do zakładu każąc wchodzić jednym wejsciem a wychodzić drugim na drugim końcu zakładu to jest chore, nigdzie nie ma napisu wejście - wyjście to są zwykłe wymysły i poczucie wyższości nad pionkami tzw bydłem które leci całym stadem do roboty jednym wejściem a po robocie całym stadem biegnie do drugiego wyjscia, najlepsze jest to że nad drzwiami gdzie jest wejście wewnątrz jest tabliczka wyjscie ewakuacyjne, gdzie tu jest logika? jak wyjść z zakładu wrazie pożaru jeśli bramka jest zakneblowana na kłódke, chore bezsensowne rządy polaków nie poparte niczym tylko po to żeby się dowartościować bo jak wiadomo polactwo jest zakompleksione pewnie dlatego że średnia krajowa to zaledwie 15cm a do tego problemy z erekcją po ciągnięciu nagodzin, fałszerstwo, kombinacje, ciągłe knucie, prześladowanie, ploty i szpiegowanie to jest na porządku dziennym, przeliczycie się kiedyś a wasze rządy się skończą, nie zdajecie sobie z tego sprawy że są ludzie mądrzejsi od was z biegłą znajomością języków obcych :-) i bez problemu są w stanie opisać wszystko ze szczegółami generalnemu, a to że ktoś skończył tą samą szkołę to nie znaczy że jest głupi bo nikt nie wie co kto dalej skończył do jakich szkół chodził i co robił a w cv nie trzeba wszystkiego pisać, pozory was kiedyś zgubią, nie każdy jest taki bezbronny jak wam się wydaje bo nic nie może a na liderze, kierowniku i dyrektorze się nie kończy o czym większość nie wie, dlatego liderzy i kierownicy pozwalają sobie na zbyt wiele, kumoterstwo, kolesiostwo i nepotyzm prowadzą do patologii na całym zakładzie, nigdzie nie ma uczciwości i sprawiedliwego traktowania, świńskie zachowania podłych polaków nie znają granic, pewne zachowania są celowe, dobija was spokój i opanowanie innych ludzi tym bardziej jak was olewają i nie reagują na wasze zaczepki, uznajecie to za dokuczanie, chory kraj chorzy ludzie, którzy nigdy nie widzieli większej wypłaty niż 2tys zł za takie grosze wygryzacie się nawzajem i myślicie że komuś krzywde zrobiliście z uśmieszkiem na ryju i to was pociesza, to jak gra z gołębiem w szachy :-)
xxx 2016-08-22 09:56:01
prymitywni, prości ludzie czego można się spodziewać po kimś kto idzie z przymusu za takie kieszonkowe j.e.b.a.ć jak głupi osioł, ludzie bez przyszłości i perspektyw z brakiem pomysłu na własne życie, który ogranicza się tylko do tego żeby się nachlać w weekend i przyjść na kacu w poniedziałek, gorzów słynie z patologii i wariatkowa co doskonale widać po zachowaniach prezentowanych w tpv
xxxxx 2016-08-22 10:16:04
wiadomo kto wypisuje głupoty:-) osoba z ADHD która najwięcej szumu w okół siebie robi i myśli że jest fajna
Zostaw swoją opinię o TPV - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPV