Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

W Warszawie niestety nie mają żadnego wolnego stanowiska ... ale za to bardzo fajnie wypisali wszystkie benefity pracownicze, dla mnie to już duży plus :) Wspomnieli o jakichś nagrodach, przybliży ktoś za co i jakie można dostać? Ciekawie to brzmi :) Jeszcze co do rekrutacji - w jakim czasie w ogóle się odzywają i czy kontaktują się także w przypadku negatywnej decyzji?

eldżor Nowy wpis

To ze nie ma wolnego stanowiska to raczej powód do radosci. Jakbys przypadkiem trafił do tego (usunięte przez administratora) to dopiero zrobiłbyś sobie kuku. Jakie benefity? W tej firmie cos co ma być dla pracownika nie istnieje. Jeżeli cokolwiek dostaniesz to tylko w ramach absolutnego minimum i to dla najbardziej zasłużonych. Z tego co wiem w podobnych przypadkach HR się raczej nie kontaktuje i to wymownie o traktowaniu i poziomie działu oraz firmy świadczy. Ta firma to taka mieszanina feudalizmu, archaicznych procedur, manufaktury z epoki kamienia łupanego w kolorowym opakowaniu. Zatem nie ma co żałować. bo od zawsze był na poziomie kamienia łupanego

@eldżor

Sami z siebie nic dodatkowego nie dają? A premie za wyniki? Warto się starać czy nie ma znaczenia jak się pracuje bo nikt tego nie docenia? Nadgodziny w razie co są płatne czy do odbioru?

BART

Witam czy w lg chem istnieje związek zawodowy bo chętnie bym się przyłączył.

kupa
@BART

podobno chcą się podpiąć pod związek kombatantów...

Hello Nowy wpis
@BART

Niestety nie

Czy potraficie już radzić sobie z tym całym wirusem ?

QAnon
@Marta

Nie za bardzo widząc po statystykach, tego co się teraz dzieje w różnych krajach. Kolejny lockdown w PL jest tylko kwestią czasu. Szczepionki coś tam działają, ale wciąż jest gro niezaszczepionych i oni pociągną kolejny wzrost zakażeń.

Gabriela

Rozmowa rekrutacyjna jak najbardziej ok, oczywiście nie było mowy o zarobkach. Podałam tylko swoje widełki . Pokusiłam się o komentarz, ponieważ , nie dostałam żadnej informacji odnośnie mojej rekrutacji, chodz miałam zapewnienia, że tak się stanie. I nieważne czy decyzja byłaby pozytywna czy też negatywna. Zatem, bardzo proszę o usprawnienie tego. Naprawdę, to jest nieprofesjonalne.

Jan
@Gabriela

Ile zaproponowałaś? Myślisz że to przez za dużą kwotę cię odrzucono?

Jan
@Jan

Nie ważne ile, nie myślę aby to było przez podanie mojej kwoty wynagrodzenia. Możliwości jest mnóstwo, mają prawo nie przyjąć mnie. Tylko jeśli rozmawiam z osobą prowadząca rekrutacje i ona zapewnią mnie o tym, że pomimo decyzji pozytywnej bądź negatywnej poinformuję mnie o tym. To tak powinno się stać. Powinni bardziej profesjonalnie do tego podchodzić.

Iwona
@Jan

Ale kiedy ta rekrutacja była? Długo czekałaś za ich odpowiedzią? Może jeszcze się odezwą?

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Freshman

Jaka atmosfera panuje w dziale LG e-commerce? Jaki jest tryb pracy w firmie?

Doido

Nie marnujcie tu czasu na rekrutacje. Rozmowa kwalifikacyjna strasznie nieprofesjonalna. Zarobki śmieszne. Na rozmowie czułam się poniżana przez rozmówczynie. Wyśmiewano moja osobę. Po cio mnie zaproszono skoro mnie nie chcą? Nie polecam.

Elvis

Czy w LG istnieje coś takiego jak szkolenie nowego pracownika przez doświadczoną osobę? Jak taki proces wygląda?

Nowy Operator

Czy na waszym dziale tez jest mobing ? Jest tez ktos tutaj nowym bez doswiadczenia i wiedzy pracownikiem ktory odczowa mobing i ponizanie ? Czy to jest normalne w tej firmie ?

Paula
@Nowy Operator

Poniżanie i mobbing jest tu normą...musisz być uległym i nigdy się nie skarżyć. Jak oberwuesz to podziękuj i nie miej swojego zdania, a że potrafisz myśleć to zbrodnia...masz być jak robot

Lowca storczykow
@Nowy Operator

Buahahahahahaha "czy w lg jest mobing" to mnie rozsmieszylas. :))))))))))))

Janek
@Nowy Operator

(usunięte przez administratora) leje się tu z sufitu. Jestem jego ofiarą.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w LG?

Marfał i lorak

Wszystkie

Tiro

Dostawami na LG zawiadują Ukraińcy, którzy wpuszczają na rozładunek Ukraińców - kierowców ciężarówek bez kolejki. Polacy - kierowcy muszą cierpliwie czekać w kolejce nawet przez kilkanaście godzin. To jest chore, czy w LG wreszcie ktoś się tym zajmie?

Dlaczego w tak dużym zakładzie pracy,jakim jest LG CHEM nie ma związków zawodowych?Czy nie jest to ustawowo nakazane?

Witaj. Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi NIE. To pracownicy powołują związki zawodowe. Związki zawodowe, istnieją w źle zarządzanych zakładach,i żerują na pracownikach, którzy myślą, ze należąc do ZZ uchronią się przed zwolnieniem z pracy. Tacy pracownicy, płaca składki, działają ( w ramach związku), a jak dochodzi do zwolnień, to związki nie maja nic do gadania, To tak w skrócie.

Romek

Odpowiedź na twoje pytanie jest dosc oczywista, firma lg preferuję pracowników uleglych, nie zdolnych do prezentowania własnego zdania a jeśli już się taki zdarzy to jest szybko zwalniamy. W efekcie czego pozostaje bezksztaltna masa która łatwo sterować i podporządkować. Związki są w zakładach gdzie panują normalne relacje pracodawca , pracownik ....

Sss
@Gość

Jest odwrotnie, związków nie ma tam gdzie nie potrafią albo nie mogą ich zorganizować pracownicy. Wychodzi na to samo

kupa
@Romek

... najlepiej po kastracji i lobotomii, bonusem bedzie tez kompletny brak wyzszego tzw. JA, mile widziana poczatkowa slepota stymulowana pulweryzowanym plastikiem, zanik mowy po zwale i czesciowa gluchta oraz brak sumienia podparty krzywym kregoslupem moralnym..., premia za patatajstwo i brak rozeznania co czarne, a biale...

Powinno być zakazane. Związkowcy to synonim słowa (usunięte przez administratora)

Hej, Jak wyglada praca jako młodszy inżynier w dziale jakości? Aplikowałam i nie wiem czgo się spodziweać, bo nie ukrywam że nie posiadam doświadczenia zbytnio

Tomek Teresa Grzegorz to mściwy ludzie którzy powinni pracować jako klawisze.

Lucky Luke

Nie brakuje takich ludzi w całym LG

Jak wyglada praca w kontroli jakości?

Mirth

Chcę się zatrudnić jako operator. Ile można zarobić, czy to trudna pracą, jak z nadgodzinami? Ile godzin można zrobić w tygodniu, czy placa 150%? Czy w weekend są nadgodziny?

pytam

Po co stworzony jest gowork skoro ciężko o przeczytanie rzeczowej opinii? Wylewają tu swoje zale pracownicy z produkcji, a ja się pytam osób, które mają konkretne zawody, żeby się wypowiedziały na temat swojego stanowiska, na które pracowali latami. Np jak się pracuje tu inżynierom, managerom, kierownikom? Czy twórcy Goworka coś zamierzają z tym zrobić żeby wartościowy przekaz tu był umieszczony? Marudzenie produkcji niczego nie wnosi, omijam takie opinie bo to w ogóle strata czasu.

Secret Nick
@pytam

Wyobraź sobie że firma nie tylko Managerami stoi.. tamci ludzie też mają prawo się wypowiedzieć o swojej pracy... Jeśli ktoś taki jak Ty co uważa że tylko ktoś "wyżej" ma prawo się wypowiadać to masz szansę w korpo dojść daleko ale "liżąc" co nieco...

dfghj

Kierowcy czekają na rozładunek w LG koszmarnie długo, co najmniej 5 godzin! Rozładunkiem zajmuję się głównie Ukraińcy, którzy coraz robią sobie długie przerwy i ruszają się jak muchy w smole i mówią wprost kierowcom, że będą rozładowywać wtedy kiedy im się zechce!

kaja
@dfghj

witam jak wygląda praca na anodach dla kobiet?

Ona

Po ile godzin dziennie pracuje się w LG Electronics? i na ile zmian się pracuje? zarobki na produkcji w jakim przedziale? Dziękuję z góry za odp.

Wysłałem cv na stanowisko technik- laborant. Jak oceniacie tą prace? Zastanawiam się też jakie są kolejne etapy. Czy jeżeli zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna to od razu tego samego dnia zacznę pracować? Będe dojezdny a autobus pracowniczy jeździ w ustalonych godzinach i musiałbym czekać.

kulka

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko inżyniera. Nie ma tu opinii osób z tego poziomu stanowisk. Czy ktoś mógłby napisać czy ma sens staranie się o pracę, jak się pracuje, jacy są ludzie i przełożeni? Czy kobieta inz jest mile widziana czy raczej tam się nie pchac?

Technician
@kulka

Hejka. Myślę, że warto przyjść i się przekonać. Ja mijam dużo kobiet tutaj w LG na codzien i raczej nikt nie ma z tym problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG