LG

Biskupice

Opinie o LG

weronika 2016-07-14 09:30:17
@gość, ale n jaki numer dzwoisz, bo jest tylko jeden podany na stronie, wiec tutaj na pewno ciezko byłoby o pomyłke, może jakaś awaria jest teraz.., na pewno też dobrze byłoby wysłać do nich maila zawsze.
Operator 2016-07-20 20:26:07
Jak tam w Displeju po urlopach i przed kolejnym urlopem? Syszałem ze znowu wolne szykuja.
gość 2016-07-20 20:31:37
Wydaje mi się, że nie masz na to, żeby znaleźć zatrudnienie w Mławie, wiecie czy w najbliższym czasie pokażą się jakiekolwiek oferty pracy? W sumie o stabilne zatrudnienie nei jest tak trudno, więc jest dobrze.
Koras 2016-07-25 21:58:10
Słyszałem,że LGD istnieje tylko do października. Potem ma ją przejąć zarząd LG Chem i produkować coś innego ze swoimi ludźmi....
czekał 2016-07-26 15:13:53
W sumie to taki operator maszyn może liczyć na dość dobre zarobki, bo przecież stawki mają adekwatne do powierzanych obowiązków.
ssss 2016-07-26 19:38:47
widzieliscie fazy drugiego mbahora ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jego zona to dziecinada prosta jak holera
gość 2016-07-26 23:24:15
Świetnie, że można u nich liczyć na bardzo dobre wynagrodzenie @czekał, ale wiadomo konkretnie w jakiej ono jest wysokości? Nie ukrywam, że jestem bardzo nimi zainteresowany bo przecież walka o stawki nie jest u nich przeprowadzana, a to dobry znak, że się dobrze dzieje.
Roger 2016-07-28 06:51:13
To był sarkazm. Dostajesz najniższą krajową czyli minimum socjalne
...
weronika 2016-07-28 09:59:50
z tych wszystkich stanowisk to powiem Wam, że chyb najtrudniejsze jest to jako Technik utrzymania infrastruktury, bo spokojnie można u nich zarobić troche kasy, ale i doświadczenie jest potrzebne na pewno.
Gosia 2016-07-29 22:31:31
Jak tam zwalniają dalej
aj 2016-07-30 12:00:31
Pewnie, że wynagrodzenie jest u nich dobre @weronika, bo trzeba dbać o stawki adekwatne do powierzanych zadań. W końcu referent ds. kadr i płac może mieć socjale.
Marek 2016-07-31 00:54:01
Ta firma pada a co nie którzy wierzą ze powstanie jak feniks z popiołów zwalniają ludzi nazasadzie dobrowolnych odejść oczywiście nie ze wszyszkich działow i to nazywaja dobrowolne odejście porzenosili ludzi bez ich zgody na serwis i cel biz i taby szkoda slow
każdy 2016-07-31 10:54:22
No ale jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie? W końcu wiedzą jak zadbać o swoich pracowników.
dasdasdas 2016-08-02 15:50:31
I jak tam ludzie zapisujecie się na listę? Ja lece pierwszy, nie ma się co zastanawiać!
centr 2016-08-02 16:41:23
Wieci ejednak jaka aktualnie panuje u nich teraz atmosfera? Chętnie bym się załapał, bo dbają o niezłe warunki.
Roger 2016-08-03 06:18:40
Hehe, na tym forum to tylko ludzie z HR piszą, bo pracownicy albo zostali zwolnieni albo boją się o pracę. "Dają niezłe warunki" i nagle połowa przeniosła się do Amazona, takie niezle.
karol 2016-08-03 11:31:17
@Roger ludziom nie dogodzisz, bo jak wchodzisz na forum Amazona tam też narzekania. LG jest mega w porządku i powinniście docenić pracodawcę.
bendix 2016-08-06 08:41:28
Zebys sie nie zesral z dobrobytu jaki ci da ta firma...
pwel 2016-08-06 09:13:54
Dla niektorych to wyrobiona marka, ja tez nie uwazam zeby ich produkty były nadzywczajne
Lumbago 2016-08-08 09:06:31
Obóz pracy, atmosfera tragiczna. Ludzie a nawet przełożeni zero szacunku i kultury osobistej, współczuję nowym którzy tam przyjda. Ja juz zakończyłem przyjaźń z tym zakładem i była to bardzo dobra decyzja. Kto miał trochę oleju w głowie sam się zwolnił, zostali sami desperaci którzy nie znajdą innej pracy i poza wkrecaniem śrubek niczego innego nie potrafią.
340 2016-08-08 09:14:37
@paweł może to już nie jest ta sama super elektronika co lata temu, ale moim zdaniem i tak nadal trzyma poziom niedościgniony dla wielu wielkich koncernów
xyz 2016-08-11 19:34:34
masz rację że zostali sami desperaci i operatorki co pozostawiały swoje hektary i krowy a teraz żal im do tego wrócić jak się teraz takie państwo porobiło na lince,to szkoda rąk by na nowo w łajnie brudzić.
rfgthj 2016-08-11 21:14:37
eh no troche mi rpzykro ze czytam takie rzeczy..bo jednak dla mnie osobiscie atmsofera jest bardzo waznym czynnikiem w pracy i dobrze jak ona dopisuje
nożytczk 2016-08-14 22:27:22
@ Operatorka żeby rozwalic rodzine, to potrzeba chęci z dwóch stron i nie zapominaj tego, ze jedna nie jest zupełnie winna, po kazdej jest winy po trochu
sebek 2016-08-15 11:39:25
Możemy wrócić do tematu ofert pracy? Bo mówiąc szczerze mnie te plotki kompletnie nie obchodzą i nie zajmują. Myślę, że to samo powie każda osoba, która tu jeszcze nie pracuje
karol 2016-08-15 13:59:31
Na razie szukają jednego @operatorka więc aż tak dużych zwolnień nie było chyba a co możesz o tej pracy powiedzieć skoro wracamy do tematu?
ghjk 2016-08-19 23:28:47
@ MQA now idze ze barrdzo,a le to bardzo negatywne podejście macie do tej konkretnej osoby ...........
kornel 2016-08-25 10:02:33
pracował już w tej firmie ktoś na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk? bo w Biskupicach Podgórnych widzę ogłoszenie o pracę jest i zastanawiam się czy wysłać papiery - ale umowa o pracę w ofercie nie ukrywam brzmi bardzo kusząco, tylko ciekawe czy od razu
Dawny pracownik 2016-08-28 09:44:42
Hey co się u was dzieje dalej macie zwolnienia?
Arnold 2016-08-28 10:18:15
3 000 brutto po studiach, 2900 brutto po technikum. Umowa na czas określony.
rfgthj 2016-08-28 11:18:58
no to w sumie zarobki calkiem spoko sa uważam..wiadomo ze z czasem mysle ze chce się zarabic nieco więcej prawda? bo to tez zdobywa się przecież i dosiwadczenie
Ras 2016-08-28 20:45:31
Kmiecik dalej rządzi na tabach?
Ras 2016-08-28 20:45:54
Kmiecik dalej rządzi na tabach?
edeko 2016-08-28 22:30:30
Atmosfera pewnie dopisuje @geyfi, bo zobacz, że każdy dba o to, żeby relacje ukladały się na dobrych stosunkach, ale wiecie czy wypłata u nich jest zawsze terminowa? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
eN 2016-09-08 10:48:25
Atmosfera przez ostatni rok jest fatalna - firma mocno ogranicza produkcję, zwalnia ludzi (wydaje mi się, że już prawie 1000 osób łącznie poleciało, zarówno pracowników produkcyjnych, jak i biurowych). Polityka firmy jest taka, że na "odstrzał" idą zwłaszcza pracownicy z krótszym stażem, którym kończy się umowa na czas określony. Nikogo nie obchodzi czy jesteś dobry, czy nie - kończy się umowa, to w większości przypadków wylatujesz.
Wypłata jest terminowa, pensja raczej niska, social w porządku, ale stabilność zatrudnienia - żadna.
karol 2016-09-08 10:54:58
Ktoś mi wytłumaczy jaki oni mają w tym interes @eN opłacałoby im się tak zatrudniać na umowę, rejestrować i zaraz zwalniać? A zresztą teraz szukają tylko jednej osoby na Biskupice i jakoś od dawna nic innego nie ma
żaden 2016-09-14 20:49:25
Panie Lumbago myli się Pan ...pracuje tam jeszcze kilku fajnych ludzi
Aramis 2016-09-15 11:10:55
No oczywiście, że pracuje tam sporo fajnych ludzi, ogólnie przecież firma właśnie na takich ludziach się opiera, więc to chyba nie jest specjalnie dziwne
eN 2016-09-17 20:09:54
Karolu, to też nie do końca tak z tą pracą. W LGD od początku istnienia przetoczyło się kilkanaście tysięcy pracowników, więc kilku kolejnych zarejestrowanych nie robi różnicy, a pozwala zaspokoić chwilową, doraźną potrzebę. A jak przestaniesz być potrzebny, a wygaśnie Ci umowa, to sayonara. To w sumie logiczne i z punktu widzenia ekonomii całkiem normalne, ale dla wielu to prawdziwa tragedia związana z utratą źródła dochodu.
Popieram opinię osób powyżej, że ludzie, którzy pracują w LG, są naprawdę w dechę. Tylko szkoda, że jest ich coraz mniej.
FanS 2016-09-17 20:34:56
No dokładnie i to jest jedna z najbardziej oczywistych prawd - pracowało tutaj już kilkanaście tysięcy osób, więc tam 5-6 negatywnych opinii to nie jest jakaś straszna rzecz, widocznie właśnie tak musiało już być, trzeba właśnie liczyć ile procent ludzi ma dobre zdanie
Były pracownik 2016-09-18 20:47:11
Widzę że tu HR sam pisze he he no ale jak się siedzi całe dnie nic się nie robi to potem są skutki takie jakie są teraz będzie płacz i zgrzytanie zębów bo brało się dużo kasy za nierobstwo a dużo tam po znajomości bez wyższego oj ciężko wam będzie życzę miłego powrotu do szarej rzeczywistości.
Ninja 2016-09-18 21:12:40
Nie pisze tu HR, zrozum człowieku, że LG to gigantyczna firma, pracowało tu przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy osób przez cały jej okres istnienia w Polsce, moim zdaniem ma kto pisać, więc piszą ludzie
eN 2016-09-19 13:58:22
Mi się pracowało dobrze przez większość czasu. Dopiero potem się atmosfera skiepściła, jak zaczęły się zwolnienia i nikt nie był pewien czy zwolnią go jutro czy może za pół roku.
A, chciałbym w końcu poruszyć temat, o którym się nie mówi (a tak naprawdę mówi, ale tylko w kierunku - operatorzy -> biurowi, nigdy na odwrót). Płaca u biurowych jest dużo niższa niż Wam się wydaje - "dużo kasy za nieróbstwo" to może być w sejmie, ale na pewno nie w LG. Nie chcę pisać konkretów, ale jak powiedziałem koleżance-operatorce ile na początku zarabia inżynier, to stwierdziła, że wielu pracowników produkcyjnych zarabia sporo więcej.
edeko 2016-09-19 13:58:50
To nanwet jeśli zarobki są u nich na poziomie 1800zł to nei jest tak źle, bo pewnie dorzucają do tego odpowiednie premie,
eN 2016-09-19 18:38:34
Te same, co wszystkim, tzn. świąteczna, od zysków itd. I w tej samej, procentowej wysokości. Ale nie ma żadnych obecnościówek czy tam premii kwartalnych, a dojazdy każdy musi sobie sam organizować (biurowych nie obejmuje transport zakładowy). Podobnie z dojazdówkami na nadgodziny. Sumarycznie premii jest mniej niż w przypadku directów. A, jest jedna specjalna premia, przyznawana za jakieś specjalne osiągnięcia i projekty indywidualne, ale ta przypada rzadko (czasem raz na rok-dwa) i raczej wtedy, gdy ktoś się odpowiednio wykaże.
merry b 2016-09-19 21:02:04
edeko a jakich konkretnie premiach mówimy (chodzi mi choćby mniej więcej o ich wysokość) i za co one są przykładowo przyznawane? kusi mnie w kontekście kariery bardzo wasze obecne ogłoszenie o pracę na stanowisko Technik w Laboratorium Pomiarowym.
Byly 2016-09-20 06:49:34
Dlatego Lg to firma na złapanie doświadczenia i szukania czegoś innego. Jest tyle możliwości we Wrocławiu, że nie ma co marnować czasu na pracę u Koreańcòw za miskę ryżu.
weronika 2016-09-20 10:32:10
Hej, a czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie jako wojewódzki dyrektor sprzedaży? W końcu dobrze, że jest szansa u nich na stabilne zatrudnienia, a atmosfera jest całkiem niezła. To obry znak na to, że się dobrze dzieje.
Sysia 2016-09-24 20:30:56
Pan łysy z czerwona opaska nadal zapładnia operatorki?? Powszechnie wiadomo że swój materiał genetyczny przekazał dwóm paniom. Jedna to małolata całkiem niedawno. A druga H.B która chwaliła się wszystkim ze ma problemy z zajściem w ciąży ze swoim mężem. To stąd te nagrody pracownika miesiąca, roku itd. Najważniejsze że mimo ubywajacych etatów rodzina lg nam się rozrasta ☺
cdtgyuuio 2016-09-24 21:06:44
@ Sysia - ale mówisz powaznie? jo ale z drugiej strony panie chyba wiedziały co robiły...rzeczony pan również... no cóż takie zycie. A wracając do ofert pracy to jest ich teraz całkiem sporo - szukaj monterów, inspektorów czy Techników utrzymania infrastruktury
Zostaw swoją opinię o LG - Biskupice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LG