EMPOL S.A.

Polityka jakości

Mamy pełną świadomość, że ogromny sukces jaki odniosła firma Empol, zawdzięczamy głównie spełnianiu potrzeb i oczekiwań klientów oraz dzięki ich zadowoleniu z naszych produktów i usług. Pragnąc niezmiennie utrzymać najwyższy poziom usług i produktów, będący podstawą sukcesu każdej nowoczesnej firmy, przyjmujemy niniejszą politykę jakości.

Wszystkie podjęte przez nas zobowiązania traktujemy poważnie i realizujemy je spełniając wszelkie wymagania z nimi związane. Realizacja wymagań oraz utrzymanie niezmiennego zaufania naszych klientów, możliwa jest dzięki starannie dobranej i wyszkolonej kadrze specjalistów.  Równie ważne co wyszkolenie, jest zaangażowanie wszystkich naszych pracowników, którzy świadomi źródła  wspólnego sukcesu, każdego dnia udowadniają swoje oddanie w realizacji wspólnych celów. Stale podwyższamy standard naszych usług, a wysoka jakość wyrobów zapewnia nam dobrą pozycję rynkową i sukces finansowy. Zwiększamy skuteczność naszego działania, poprzez ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.

Najlepszym dowodem na skuteczność dotychczasowej polityki jakości, są zdobyte nagrody,  rekomendacje i certyfikaty

Empol - Wrocławska Fabryka Okien

EMPOL S.A.