logo Wiking Graf

Wiking Graf

Łódź

Opinie o Wiking Graf

434 2015-11-14 20:26:42
@siema o to widzę że na calkiem spore zarobki można u nich liczyć w firmie, ciekawe czy na wszystkich stanowiskach
lipekdrukarz 2015-11-15 09:17:43
ludzie, czy was powaliło? w wikingu nie zarobicie więcej niż 1700zł z dwiema sobotami! a trzy tysie to daje sobie mareczek, zezowate szczęście! dlaczego masowo odchodzą z tamtąd ludzie? zostają tylko życiowi nieudacznicy.....
locker 2015-12-03 17:20:40
no trzeba przyznać, ze rzeczywiście w firmie zarobić jakoś wysmienicie się niestety nie da, ale kasa przecież nawet w obecnych czasach to nie wszystko
xyz 2015-12-03 20:28:43
Nie wiem czy ze zrozumieniem przeczytales. Miala byc stala wspolpraca. Takie byly moje oczekiwania - firmy tez. Ale nie bylo mowy o ponizaniu. Masz racje juz mnie tam nie ma. Jestem w firmie gdzie mnie cenia, gdzie pensje mam nie tylko na czas. Mam dodatki do niej. Mam z czego zyc a nie licze kazda zlotowke. Fajniej sie pracuje dla firm, gdzie cenia twoja prace. O wikingu nie chce juz slyszec. W zyciu nie polece tam pracy. To naprawde oboz!!!! Jest wrecz skandalicznie. Dlatego nie powinno nikogo dziwic odejscie w 1 miesiacu 6 osob. Zreszta o czym swiadcza ciagle ogloszenia??? Taka firma prestizowa i ciagle szuka nowych technologow? Nowych pracownikow produkcyjnych? Dlaczego???? Dlaczego w innych firmach az tak czesto nie powtarzaja sie ogloszenia????
abc 2015-12-04 09:53:27
Firma ciągle się rozwija i dlatego szuka nowych ludzi, a pozbywa się bezużytecznych miernot, które nic nie wnoszą do zakładu.
xyz 2015-12-07 17:42:39
Acha :) dobrze wiedzieć :D . Mam inne zdanie. Kilka lat pracy w Wikingu wykreowało moje zdanie na ten temat:). Oczywiście abc, masz prawo się mylić. Życzę sukcesów :).
o tak 2015-12-13 20:22:55
@abc chyba nie jest tak źle, bo przecież jak raz na jakiś czas będą kogoś poszukiwać to nie jest to nic dziwnego. Ciekawe czy teraz będą jakieś benefity świąteczne, wie ktoś? Dzięki
Młody 2015-12-14 16:38:46
Witam chciałem zapytać o docelową pensję pomocnika drukarza. Na początek jest to z 1200 zł,śmieszne pieniądze , pozdrawiam
szansa 2015-12-28 02:05:54
@o tak sam jestem ciekaw, ale nawet ostatnio pojawiło się ogłoszenie, że jest poszukiwany technilog-poligraf. Umowa jest na pełen etat a zarobki to nawet 4 tysiące.
Obiecanki-Cacanki 2015-12-28 22:42:52
Zastanawia mnie skąd niektórzy biorą takie wynagrodzenia... Ha ha ha... podajecie chyba brutto i to mocno zawyżone. Kasa, kasą ale liczy się też atmosfera w pracy i wzajemny szacunek (a z tym to już jakaś masakra).
Mietek 2015-12-31 00:37:48
No jak skąd biorą, czasami w tej branży się pojawiają, to przecież wiadomo nie od dziś, są różne pensje, zależne od miasta, w Łodzi pod tym względem jest okej
ajutho 2016-01-04 10:09:00
oj co wy tam wszyscy wiecie?:) pozdro dla starej ekipy pracowników :)do siego roku:)
Mietek 2016-01-04 14:31:50
No co wiemy, dużo wiemy, wszystko wiemy @ajutho - branża się rozwija coraz mocniej, tylko ludzie różni, czasami niezmienni, ale tak jest, pracujesz nadal?
Marek 2016-01-08 16:47:41
Bylem sie spytac o prace na pomocnika odrazu powiedzieli zebym przyszedl w Poniedzalek ale jak spytalem sie o zarobkii 1250 zl to ich wysmialem :) ludze nie zgadzajcie sie za taka kase robic to jest wyzysk !!! jesli bedzemy se zgadzac to w tym kraju nigdy dobrze nie bedzie ! teraz dostalem prace na pomocnika na budowe co prawda na czarno 12 zl na reke 2600 zl pesji . jedny plus tej pracy ze poznalem sliczna kobiete Andzelke blondynke znace ja ? pozdrawiam
locker 2016-01-08 20:00:14
Cześć na forum. To prawda , że za takie pieniadze praca nie ma najmniejszego sensu ponieważ robisz tylko na swojego szefa, a sam masz ledwie na opłaty
miro 2016-01-13 03:03:51
@locker, taka praca ma sens, zarobisz 2600 na czysto, a sa w kraju zawody, które zarabiaja połowe tego. Myślę tez, ze na stanowiskach jak technolog, czy maszynista zarabia sie 3 z przodu, tak jest w innych drukarniach.
kuśpeta 2016-01-15 10:27:07
Proszę zabraać sie do pracy, bo kto pracuje ten zarabia pieniądze i ma moje poparcie.
grini 2016-01-15 23:48:25
@Kuśpeta dobra rada jakby nie było, niektórzy za bardzo się tym wszystkim przejmują, bowiem zarobki na poziomie 3000 złotych w tej firmie nawet zachęcają do pracy.
alfabravofokstrot 2016-01-23 21:00:59
@miro niestety 3 z przodu na stanowisku technologa to tylko pobożne życzenie... wiem z doświadczenia...
Ale prawda jest taka, że można się tam bardzo dużo nauczyć! A to procentuje!
rups 2016-01-23 21:13:17
nauka nauką, ale jednak zarobki powinny być większe. Technolog to osoba znająca się na rzeczy, powinien mieć doświadczenie i tym samym zarabiać konkretne pieniądze.
ajutho 2016-01-26 10:07:05
ja już tam mieciu na szczęście nie pracuje :) niemniej jednak zeszło mi tam troszkę lat. wynagrodzenie miesięczne za prace w tym zakładzie dla większości pracowników są "żenua". ale jest też grupa osób która ma szczególne względy u pana marka. co się z tym wiąże to ten kto tam dłużej pracował to wie :)pozdrawiam starych pracowników :)
pomocnik 2016-01-26 18:37:17
kolego, a jak tyle czasu tam pracowałeś to powiesz mi jak jest z premiami? bo wyczytałem, ze jako pomocnik drukarza to od liczby klientów jest to liczone.
Jaszczur 2016-01-26 20:11:15
Najbardziej procentują, to chyba pomocnicy po weekendzie :D Ciekawe tylko z czego? :P
Krystian Pawłowicz 2016-01-27 10:40:26
Witam. Proszę pracowników o informacje odnośnie wynagrodzeń, czy są odpowiednie? A, także o poziom premii i czy jest normalnie wypłacana, czy też może ucinana za byle co. A także jaki macie socjal w pracy. Proszę o odpowiedź bo nie chcę ewentualnie tracić czasu na składanie cv i rozmowy. Dziekuję i pozdrawiam.
hania 2016-02-02 16:29:43
Przede wszystkim musisz miec ukonczoną szkołę poligraficzną i mieć doświadczenie w drukarni, stawka to 9-10 za godzine tak napisali ale to praca na pełny etat napisali również, że przyjma ludzi do przyuczenia @Krystian Pawłowicz
Pawel 2016-02-03 16:29:14
co ty gadasz jaka szkola ? ja znam 3 osoby z 8 klasami a zarobki 1500 zl komedia ja sie zwolnilem teraz poszedlem na ochrone i mam 8 zl na godzine 50 godzin wiecej nic nie robie a mam z premia 2100 zl
trosekk 2016-02-06 14:38:53
hmm no to cieszę się w takim razie @Paweł, że po prostu ci teraz lepiej, choć ja widziałem ofertę u nich na technologa drukarni w łodzi i chyba zaaplikuję, bo dają umowę o pracę
Piekarz-Hutnik-Jaszczura 2016-02-08 21:33:42
Jakie "szef' ma buty?
- Markowe! :D
pawel 2016-02-11 00:19:31
na co ci ta umowa ? jak emerytury bedziesz mial z 400 zl potych ustawach radze zarabiac na czarno i sobie na nia odkladac
Młody 2016-02-11 21:44:58
Hania jakie 9-10 zł na godzine? Chyba brutto plus premie które nie są określone w jasny sposób. Z racji tego,że mam wykształcenie poligraficzne to niby mógłbym potem iść na operatora,jasne po 5 latach robienia za grosze :P cukierkowo tam nie jest bo ogłoszenia,ze poszukują ludzi wiszą już z pół roku. pozdrawiam i nie życze nikomu takiej pracy za tak marne grosze
Mietek 2016-02-22 20:41:30
Jako to brutto, jak ja wszędzi esłyszę, że własnie netto, czy to co mówisz to jest pewna sprawa? A jaki jest tutaj typ umowy, też byś mógł mi dać znać, dzięki
Księżniczka 2016-03-30 20:10:06
Boże! Ludzie, myjcie się!
style 2016-04-01 22:39:32
Najważniejsze jest to, że zapewniona jest tutaj umowa o pracę. Wbrew pozorom takie stabilne warunki są dość istotne, bo pozwalają na utrzymanie dobrej atmosfery.
AntyStyle 2016-04-05 11:41:51
Ważna też jest wysokość wynagrodzenia i atmosfera w pracy. A te sa niski i atmosfera jak w obozie z poganiaczami nad głową.
łukasz 2016-04-05 12:25:00
hm, wydaje mi się, że atmosfera zazwyczaj zależna jest od właścicieli/kierownictwa, ale także od pracowników. Może problem leży gdzieś po środku.. Choć tematu wynagrodzenia pewnie nie da się przeskoczyć?
anioł 2016-04-22 19:34:06
Myślę, że zła atmosfera jak w każdej rodzinie wynika z braku szczerej rozmowy A szef też człowiek, dlatego warto z nim porozmawiać o problemach, które nas nurtują! Na pewno weźmie to pod uwagę i jakoś temu zaradzi.
jacek 2016-05-06 18:24:04
anioł' gdyby był taki to pewnie już ktoś by coś zrobił z tymi sytuacjami a tak to widzisz wszystko sie przeciaga.
Nikt 2016-05-23 00:42:36
Anioły I Wiking. Ha ha ha
Nikt 2016-05-23 00:43:48
Anioły I Wiking. Ha ha ha
pomocnik 2016-06-16 23:28:11
Pewnie, że doświadczenie u nich zdobyte dobrze potem wygląda w papierach, ale skoro zapewnione jest pracownikom zatrudnienie w ramach umowy o pracę, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy sa tak popularne. W końcu o dobre zatrudnienie jest dość trudno.
W toku 2016-06-19 16:45:52
Cyrk

Mietek 2016-06-19 18:36:37
Najwazniejsze jest doświadczenie, bo wszystko musi być wykonane dość perfekcyjnie, ale to akurat łatwa sprawa, ludzie tutaj to specjaliści jednak są chyba
pik nik 2016-07-06 20:58:57
I wikinga nadchodzi koniec :)
Mobbing i zastraszanie doprowadza do klęski, mareczek wygrał bitwę, ale sprawiedliwość wygra wojnę.
Nikt nie zechce takiej porażki kupić!!!
A straszenie Niemcem, który ten burdel kupi byłoby dobre w 1939r.
aha 2016-07-06 21:04:56
Dobrze, że nawet odpowiednie zarobki się pojawiły, bo to znacznie umiliło zatrudnienie. Ale wiadomo czy w niedługim czasie pojawią się jakieś oferty pracy?
Hi 2016-07-07 05:18:54
Tylko po co? Tu i tak nikt sensowny nie chce pracować.
haha 2016-07-07 08:23:33
Chyba nie jest tak źle, skoro miały się pojawiać nowe stanowiska w pracy. W końcu o takie szczegółowe zatrudnienie jest dość trudno, a wypłata terminowa?
Cis 2016-07-07 19:48:39
Lepiej pracować za mniej, ale w przyjemnej atmosferze. Za pracę tutaj już dziękujemy. Nawet za podwójna stawka. Za żadne pieniądze. Masakra ta firma. Ale z tego co wiem nikt kto odszedł z tego tam ..... nie ma gorzej, a znacznie lepiej.
nbjlk 2016-07-07 22:25:38
@ Cis masz zdecydowanie racje co do tego że atmosfera jest w firmie najważniejsza, też uważam że dużo ważniejsza nawet od wynagrodzenia. W tej firmie nie pracowałam, ale widze że pojawiła sie oferta na technologa
ajutho 2016-07-08 17:42:50
witam szanowne forum. kłania się były już pracownik. co się ciekawego dzieje w wikingu? bo słyszałem że się dużo dzieje :) a mianowicie że zwalniają się osoby z 10-15 letnim stażem pracy :) można z tego wysnuć że jest tam "wesoło" :) jest to też informacja dla aplikujących do tej "firmówki" jak się traktuje ludzi z wieloletnim stażem pracy :( nie mówiąc już o tych z mniejszym okresem zatrudnienia. pozdro dla wytrwałych i nie wierzących w siebie :) a w szczególności dla kierownika i trzech "starych" maszynistów FLEXO :)
henks 2016-07-08 18:01:23
@ajutho nie wiem, czy to prawdziwe informacje, chyba raczej zwykłe plotki, bo nie widać zbytnio żadnych rekrutacji, a takie wakaty na pewno firma szybko chciałaby zapełnić, Jedyną ofertę, jaką widzę, to rekrutacja na technologia drukarni.
Zostaw swoją opinię o Wiking Graf - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiking Graf