Opinie o Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. w Złoczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. w Złoczew

Jaka umowa obowiązuje w Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. podczas okresu próbnego?

Możecie opisać teraźniejszą sytuację ZŁOTEX? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Drak

wyroby smakują ,ale obsługa katastrofa zwłaszcza w Widawie ,zrezygnowałem z zakupów.

Piotr Nowy wpis

Zduńska wola, sklep mięsny na Getta Żydowskiego = masa kości i chrzęści w wędlinach!

Sabina Klińska Nowy wpis

Doznałam dużo dobrego od Państwa Aleksandrowiczów i Chojnackich za co z całego serca Im dziękuję, Są to osoby godne szacunku Sabina

Doris Nowy wpis

@Odpowiedz hmm czy to sugestia, że firma się zamyka?

Aplikowałeś do firmy Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Madzia

W jakich miastach funkcjonują?

Magda

Czy po nowym roku jakieś nowości? Może były podwyżki?

Co jaki okres czasu w Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Nie.... dlaczego bo więcej generuje syfu niż korzyści !!

Serhiej

Dziady

mika

aska' pisalas o benefitach zataniwam sie czy maja je u nich to branża miesna, ciekawe czy oprocz umowy mają jakieś dodatkowe socjale, nie widzialam zadnych ogłoszen od dawna

Jestem pracownikiem tej firmy już od wielu lat i nie zgodzę się z ulauu że jesteśmy wyzyskiwani , oczywiście przed świętami pracujemy więcej godzin ale przecież nie za darmo , mamy za to płacone . Podaj mi firmę prywatną która robi paczki dla dzieci daje deputaty z wyrobów na święta imprezy integracyjne , jak robimy dużo godzin to zawsze dostaniem coś słodkiego do zjedzenia . Pewnie że chcielibyśmy zarabiać więcej może będzie jakaś podwyżka w przyszłym roku , zobaczymy ale nie jest to zła firma .Ja się cieszę że pracuję w Złoteksie mam wypłatę na czas jeśli chcę zaliczkę to też ją dostanę , szefostwo też jest OK czego chcieć więcej , praca na miejscu i pewna chyba że się podpadnie za alkohol !!!!!

ulauu

Płaca marna, wyzysk totalny,brak zrozumienia dla pracownika-traktowanie z góry- nie podoba się do odejdź na twoje miejsce czeka 100, harówka po 15-16 godz. Nie polecam

xxxxx

Witam pracowałam w tej firmie, zostałam zwolniona bez podania przyczyny, ale ogólnie polecam prace w tej firmie,

Zostaw merytoryczną opinię o Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. - Złoczew

• Jak się pracuje w Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kilińskiego 1
    Złoczew

Zpihm Złotex - Aleksandrowiczowie Chojnaccy - sp.j.