Opinie o Radiolex w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radiolex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Radiolex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiolex w Gdańsk

maniek Nowy wpis

Firma dobra na start zaraz po studiach zeby zlapac jakiekolwiek doswiadczenie . A ogolenie wyglada troche tak jakby w przedszkolu duze dzieci bawily sie w prowadzenie firmy. Czasami "czeski film" nikt nic nie wie co sie dzieje

Czy w Radiolex występują paczki/bony świąteczne?

spawacz

a jak mają spawacze? W jakim stanie są odciągi nad stanowiskami pracy ? Dbają o płuca spawaczy? Zależy mi na zdrowiu; mam rodzinę.

Son_of_Sparda Nowy wpis
@spawacz

Nie ma wyciągów. Nie idź tam do pracy. Szukaj czegoś innego. Kasa marna, nadgodziny płacą pod stołem, umowy słabe

Romek

Pod stołem za nadgodziny

AK Nowy wpis
@Romek

I tak powinno być! Czemu firma ma placic podatek od nadgodzin?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Radiolex? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Radiolex? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

jan

to nie jest korporacja, tylko przyjazna firma dla pracownika :) Proces rekrutacji nie trwa dłużej niż 7 dni od rozmowy rekrutacyjnej

PILNE

JA UMÓWIŁEM SIE NA 20ZŁ NA GODZINE I TYLE ZAWSZE DOSTAŁEM. ALE JEżeli został obniżony podatek o 1% to już tego podatku w mojej kieszeni nie zobaczyłem dostawałem dalej 20 zł na godzinę. a teraz przede wszystkim prosze zwalniac w pierwszej kolejności zwolenników pis

nowe

ludzi beznadziejni pijany

Mizeria

Bardzo lichutko, szkoda sobie głowy zawracać, PRL bis, poszanowania pracownika brak,

Iza
@Mizeria

Super, że postanowiłeś dodać coś od siebie na temat firmy Radiolex. No ale nie jest to opinia, która zawiera jakieś pomocne informacje - przydałyby się po prostu konkrety. Wspomniałeś coś o braku poszanowania pracowników. A w jaki sposób ujawnia się ten ów brak szacunku? Podaj przykłady konkretnych sytuacji.

rozrabiaka

ja jestem pracownikiem fizycznym w prefabrykacji, i jestem zadowolony z pracy w tym zakładzie, płaca jak za to co robię w sam raz, może nawet trochę za dużo, atmosfera dobra w zależności na którego mystera się trafi, i kto którą nogą wstanie, zwłaszcza w przypadku (Bąbelek) kierowcy sztaplarki. i drugi myster specjalista od "braku czasu".

Roman
@rozrabiaka

Płacą za dużo dawno się tak nie uśmiałem hehehehehe. Wypłaty to śmiech na sali bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury. Nie polecam szkoda życia i czasu.

Tomek szew radiolexa
@rozrabiaka

Jako dobra szew tak muszą pisać że płacą za wysoka.

Vadim

Praca za grosze, praca ponad siły to nie firma tylko (usunięte przez administratora)

Jan

@Żelafę don sikalafą Chyba komuś pomyliły się firmy. Daleko trzeba szukać tak dobrego pracodawcy jak Radiolex

Żelafę don sikalafą

Polityka firmy to wbogacić się jak najszybciej nic nie oferując pracownikowi. Pensje bardzo niskie, poszanowanie ze strony właścicieli zerowe. Odradzam podjęcie współpracy.

Gad

Gorzej być nie może , nikomu nie polecam. Wynagrodzenie poniżej normy, atmosfera jeszcze gorsza

IVAN

TRAGEDIA NAPRAWDĘ NIKOMU NIE POLECAM BY TRAFIŁ W TAKIE MIEJSCE

Gutek

A ja myślę, że niektórym wyzysk kojarzy się z tym , że firma wymaga pracy bo opinie ma dobre!!!

Roman
@Gutek

Opinie pisane przez prezesostwo...

sepleniący plemnik

bardzo słabiutkie warunki pracy na produkcji, w biurze zresztą też -bardzo źle zarząd traktuje pracowników, bardzo bardzo nie polecam, klasyczny wyzysk w polskim wykonaniu

lucas

Polecam nie ma zadnych problemów z pracą

Josss

Wszystko wporządku - pieniadze na czas Moje sugestie dla Radiolex: jest ok - oby tak dalej Lubię atmosferę w Radiolex za: atmosfera

Projektant

Widzę, że ostatnio sporo nowych opinii wiec i ja dodam swoja. Jestem projektantem w radiolexie juz od dłuższego czasu. Pracujemy na najnowszych wersjach inventora i CAMie NCExpress. Stanowiska projektantów wyposażone są w dobre sprzęty i cyklicznie wymieniane na nowe. Do pomocy są m in dwa monitory, czy manipulatory 3D. Praca jest wymagająca, ale i przyjemna. Jest mozliwosc kontaktu z klientem, wyjazdu w delegację na obiekt czy na jakies szkolenie. Wiekszosc projektantow to dlugoletni pracownicy dlatego ekipa jest dosyć zgrana. Stawka jest calkiem przywoita i oscyluje w granicach sredniej u innych pracodawcow. Jest mozliwość brania dodakowych zleceń do domu i dostania ekstra kasy i jakiejś premii. Mi sie tu podoba i narazie nie zamierzam zmieniac.

@Projektant

A ile to jest od "dłuższego czasu"?

Proo

Fajna atmosfera - jest na prawde ok - mimo ze praca wymagajaca Moje sugestie dla Radiolex: polecam Lubię atmosferę w Radiolex za: konkretny szef

@Proo

A którego szefa masz na myśli?

Zostaw merytoryczną opinię o Radiolex - Gdańsk

• Jak się pracuje w Radiolex?

Zobacz opinie na temat firmy Radiolex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Radiolex