logo Securitas Polska

Securitas Polska

Opinie o Securitas Polska

Były SECURITASEK 2016-06-20 13:36:28
"Stefanek" pisz jak najwięcej, zobaczysz jak się będą pienić i bluzgać. Tylko to potrafią. Ha,ha,ha. No i może wyzwą Cię od TROLLI tak jak mnie. Ha,ha,ha.Pozdro "Stefanek".
j55 2016-06-20 13:58:02
nie wiem dokladnie ale patrzylem na to ogloszenie pracownika ochrony w Warszawie oferowana jest stawka godzinowa 8-10 zł netto umowa o pracę lub zlecenie stabilne warunki zatrudnienia
lina 2016-06-21 11:01:40
a ktoś może mi powiedzieć xzy różni się stanowisko u was pracownika ochrony oid kwalifikowanego pracownika ochrony?liczę na konkretne informacje od was.
Były SECURITASEK 2016-06-21 11:49:03
Bravo "Stefanek"! Teraz czekamy na bluzgi że strony twoich braci w niedoli.Ha,ha,ha."
maniek 2016-06-21 15:35:12
tych ofert jakie pojawiają się od firmy to dla zainteresowanych mam taką informacje, ze jest oferta na stanowisko jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony z tego co widze i jest naparwde dobrze płatna też.
Stefanek 2016-06-22 01:25:25
Pozdro dla cieci, cieciować nie obijać się i nie spać na nockach. Robota ciecia kokosów nie daje no ale cieć musi być takie wymogi to co mam niby zdychać z nudy w robocie a tak jak się je wafelki, chipsy to leci szybciej a i tak płacą tak samo.To tyle ide spać hrrrrrrrrrrrrr.............
ea 2016-06-22 10:28:54
no a co powiecie na prace jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony , wydaje mi się, że jednak można spokojnie tutaj zarobić troche kasy, bo jednak jak ktoś ma doświadczenie to powinien tutaj na pewno aplikować moim zdaniem, dajcie tez znać co Wy uwazacie.
Były SECURITASEK 2016-06-22 16:51:19
"ea" wykwalifikowany to nic innego jak bodygard z licencją ochrony fizycznej( technicznej) 1 lub 2 stopnia w zależności od tego czy rzucał w szkołę kamieniami czy nie. Kasa nie jest aż tak tak dużo wyższa. Nie fandzolcie. Jeśli nie jeździsz w grupie inter. lub konwoju to jedyna różnica taka że masz uprawnienia do podjęcia czynności określonych w ustawie. Nic więcej. I tak ludzie na wszystkich wołają cieć. Więc czym się tu podniecać. Ruszcie się do ciekawszej pracy lenie. Ha,ha,ha.Ale po co? Lepiej pierdzieć w stołek i jeść chipsy.He,he he.
Były SECURITASEK 2016-06-22 16:59:30
"maniek" co rozumiesz przez "jest dobrze płatna też"? Kasa jaką dają? Jaka jest stawka?Ile musicie wystać lub przechodzić żeby w miarę dostać lepszą kasę? Dlaczego nie napiszesz? Po co? Przecież każdy zainteresowany dobrze wie. Buhhhaaahhhaaaa. Dobrze płatna. Haaahhhhaaahhaa.
karol 2016-06-22 17:17:15
tak ,naprawde to to stanwosiko pracy chyba sie niczym nie rożni od zwykłego praconika ochrony bo raczj wykonujecie tą samą pracę prawda? wiec dlaczego Kwalifikowany, do czego niby sie kwalifikujesz? ne rozumiem, a kasa pewnie ta sama, czy djaą jakąś wyższa stawkę
Stefanek 2016-06-23 14:24:27
Pozdro dla cieci od securitaska stefanka, cieciować nie opieprzać się, do roboty ciecie buhaaaa.... gorąc a tu trza cieciować, może jakiś browar na ochłodę, czy tak na służbie cieć może napić się browara ? Co wy na to ?
Mietek 2016-06-23 16:19:21
No ja powiem Wam, że jeśli chodzi o Securitas Polska to jest naprawdę dobrze i nie ma się co denerwować, pracownik ochrony co prawda mógłby zarabiać więcej, ale no nie można przecież mieć wszystkiego.
mabi 2016-06-24 09:21:53
ja uważam że tutj nie będe cieciem właśnie, ale prawdziwym kwalifikowanym pracownikiem ochrony od którego coś zależy
Stefanek 2016-06-24 18:03:00
Pozdro dla cieci, cieciować nie olewać roboty, gorąc a tu cieciować trza to choć browara walnę a jak złapię smaki to pójdą kolejne...olać to. Robota ciecia ma swoje smaki hehehe jak to mówią a najlepszy to smak zimnego tyskiego z puszki buhaaaa...
pan benek 2016-06-24 19:17:39
ja jednak jak chcę u was porzadnie pracowac jako kwalifikowany pracownik ochrony którego szukacie, nie jak pan powyżej
Stefanek 2016-06-26 22:19:57
Da się u nas porządnie pracować znaczy cieciować buhaaa, łyknąć browara i robota leci hehe
ghf 2016-06-27 18:19:46
@pan berek no to co za problem wysylaj CV przeciez sa teraz oferty pracy i to widze ze w kilku miastach poszukuja w Krakowie np. jezeli masz kwalifiakcje to smialo
Stefanek 2016-06-30 16:40:41
Pozdro dla cieci ,cieciowanie w gorąc nie jest za ciekawe ale jest browarek ...zimny z pinką i jakoś ta cieciowa robota zleci buhaaaa
Wtyk 2016-06-30 17:04:19
Czym się różni posada pomiędzy Kwalifikowany Pracownik Ochrony a Pracownik Ochrony? Widze te ogłoszenia i nie wiem o co chodzi, znaczy dobra, co się robi?
Dawid 2016-07-01 18:22:30
Widze, że są nowe ogłoszenia, bardzo mi się to podoba, w sumie tylko pensja jest trochę mala z tego co czytam na forum, ale co zrobić, nie można mieć przecież wszystkiego, ale no cóż, w życiu robiłem gorsze rzeczy
Były SECURITASEK 2016-07-03 02:31:38
Warować ciecie. Nie spać łobuzy.Ha,ha,ha. Nic się nie zmieniło. Jeszcze żyję i mam się dobrze. Tylko mało śmiechu mam, na razie dostarcza mi go "Stefanek". No i co profesory cieciologiiiiii.Dlaczego nie piszecie? Dalej,bluzgać i żalić się. Tylko to potraficie. Ha,ha,ha.
karol 2016-07-03 10:25:47
Nie chodzi o to by w życiu robić gorsze rzeczy ponieważ to nie jest przyjemna praca, absolutnie się z tobą nie zgodzę, jak pasuje Ci ogłsozenie i warunki aplikujesz jak nie to nie, proste.
rtg 2016-07-03 15:14:40
@karol no dokladnie przeciez jes t tyle roznych firm i tyle roznych stanowsik ze przeciez nikt nikoog nie zmusza do tego aby podjal prace akurat w ochronie
Kulawy Kień 2016-07-09 10:35:02
Żyjesz od wpisu do wpisu. Od masturbacji do do ANAL-IZY... Życia przechodzi obok Ciebie a Ty co? Żniwa niebawem. Wracaj na wieś, ojcu pomożesz a nie udajesz że Ci dobrze. Ty rady nie dajesz i samotny jesteś. Nie szukaj tu akceptacji. Wyjdź do ludzi.
karol 2016-07-09 10:41:55
Dokłądnie, w ogłoszeniach jest wszystko podane wszelkie wrunki i zakres obowiazków ,czytaąc to chyba jueż mniej wiecej wiesz czy bedziesz w tym dobry i czy to jest to.
Kulawy Kień 2016-07-09 10:55:39
Ty naprawdę masz problem z osobowością. Ty z innym facetem przypadkiem nie mieszkasz? Jakieś dziwne odchyły od normy masz w kierunku płci pięknej... Może uciekłeś z domu na drugi koniec Polski bo jesteś trchę inni w kwestii preferencji sexiualnych?
:-)
andzia 2016-07-09 12:49:25
nie rozmawiajmy tutaj o preferencjach, nie to się liczy! nie to forum! najwazniejsze że są nowe rekrutacje dla pracowników ochrony i kwalifikowanych pracowników ochrony, to dla wielu osób szansa wielka jest
moro 2016-07-09 20:47:23
nie bądx przyjacielu że dostaniesz się na takie stanowisko, wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony, musisz mieć i zaświadczenie i niekaralności
bum 2016-07-11 13:57:47
To oczywiste jest, że trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności @moro, bo zobacz, że praca u nich jest odpowiedzialna a zarobki?
ghf 2016-07-12 18:29:01
@bum no wiesz co wydaje mi sie ze to jest akurat standardowy wymóg jezeli chodiz o prace na takims tanowisku przyznam szczerze ze nie spotkalem sie chyba z oferta dla pracownika ochrony zeby wlasnie takie zaswiadczenie jednak nie bylo potrzebne tak i tu
ep 2016-07-15 08:58:28
bardziej bym się jednak martwiła tym że wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony jest potrzebny, z tym o niekaralności nie będzie problemu w moim przypadku. a o co chodzi z tą dyspozycyjnością?
Były SECURITASEK 2016-07-16 00:32:12
No i jak? Znów wpisy są usuwane. Tylko po co? Co to zmieni? Nie ja to ktoś inny. Hahahaha. Staracie się o pracę nie mając pojęcia o zawodzie który chcecie wykonywać. Pytacie na forum o banalne rzeczy. To chyba logiczne, żeby wykonywać zawód ochroniarza trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności. Wpis też jest potrzebny. Zmieniają się przepisy więc trzeba być na topie. Potraficie pisać pierdoły na forum a nie potraficie znaleźć użytecznych informacji na necie. Przepisy się zmieniły bo jakiś mądry łeb wymyślił jak dalej doić bodygardów z kasy. Taki mamy kraj. A cała ta sytuacja dalej pokazuje kto stara się o tą robotę i co ma w głowie. I nadal jasno wychodzi na to że miałem rację. No dalej ciecie poprawcie mnie jeśli tak nie jest. (usunięte przez administratora)
karol 2016-07-16 09:02:22
Nie bedzie problemem, tylko trzeba takie zaswiadczenie o niekaralnosci posiaac, podejrzewam, ze to nie wymog firmy tylko ogolnie takie sazasady wziecia udziału w rekrutacji oraz jest to tez pewnie czynnikiem zatrudnienia, wiec musisz w taki wpis zainwestwac chyba 50ł kosztuje
Stefanek 2016-07-21 22:00:43
Pozdro dla całej cieciowej chmary leserów i obiboków, cieciować nie spać a dziś było ciepło to i piwko zimne dobrze się piło do tego jakaś przegryzka chipsowa i robota cieciowa leci. W robocie browar po robocie browar i tak ma być. Ciecie co tak zamilkliście te upały przegrzały wam czaszki i nie możecie myśleć HEHEHE
och 2016-07-21 22:35:27
A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. systemów zabezpieczeń technicznych? Najważniejsze jest to, że zawierana jest umowa o pracę, a Projektowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń – CCTV, SKD, SSWiN, PPOŻ nie stanowi dużego zakresu obowiązków.
czajowiec 2016-07-23 14:56:57
Ja pracuję w małej miejscowości na Podlasiu na Grupie Interwencyjnej pracujemy pojedynczo.W każdym miesiącu wyrabiam po 252godz. Moja stawka to 9,50 brutto za godz. Wejście na stawkę 12zł od 1 stycznia 2017r. dla mnie osobiście byłoby sporym skokiem dużo więcej bym zarobił przy 252godz. jak do tej pory. Obecnie na czysto wychodzi 1742zł na rękę. A po 1 stycznia brałbym 2200zł. wyszło by więcej o 460zł
czaja 2016-07-23 15:03:24
Ciekawy jestem jak to będzie po Nowym Roku czy ominą przepisy czy dadzą te 12zł. Pracujemy pojedynczo na G.I także godzin nie ma z czego uciąć bo i tak trzeba wyrobić 720godz. w ciągu miesiąca. Pewnie wzrosną abonamenty na monitorowane obiekty, żeby dać te 12zł albo ominą przepisy i zrobią jakiś myk.Sam nie wiem jak to będzie.
mecenas półtwrożek 2016-07-23 17:25:05
po 1 stycznia jak nowe prawo pracy wejdzie pracodawca to obecnych umów będzie musiał dać aneksy a do tych śmieciówekj po prostu je rozwiązać i dać nowe by spełniały nowe przepisy a będa kręcić żebyś dostał minium ale.... robił i tak dużo czy bardzo dużo ...najlepiej wyjdą na tym ci co mają umowy o pracę a najmniej ci co jadą na śmieciówkach....albo po prostu jak to jest od lat w innych krajach i polsce zwolnią parę gości (zredukują etaty o np. 3 lub 4 ) i wtedy jak nie będą musieli płacić 4 kolesiom kasy to będą reszcie mogli dać te "rządowe" podwyżki i nie podniosą stawek wobec kontachentów żeby pozostać konkurencyjnym wobec innych firm ochroniarskich ...wieć koniec końców jak to wywróżyły z fusów zwiazki zawodowe w całym kraju wzrost płacy minimalnej spowodouje wzrost bezrobocia opis powyżej czemu.
Poi 2016-07-23 18:07:40
Ale takie aneksy to jest naprawdę dobra sprawa, widze, że pensje podniosą się coraz wyżej i wyżej, moim zdaniem totalny sztos jeśli chodzi o firmy w regionie
Juras 2016-07-23 18:56:03
12-13 brutto od 2017 r ??? W niedawnej rozmowie z jednym ze znajomych , Szefem Ochrony w jednej z największych firm ochrony w Polsce , usłyszałem dziwne rzeczy.....Mianowicie dyrekcja firmy już kombinuje jak ominąć przepisy o minimalnej stawce godzinowej za pracę od 2017 roku. Jeśli przepisy o stawce 12-13 brutto za 1 godzinę na umowy cywilnoprawnej wejdą w życie , to już mają na to cichy plan. Zatrudniony na umowę zlecenie od 2017 dostanie te 12-13 brutto ale.....w umowie będzie miał opłaty dodatkowe za wypożyczenie narzędzi do wykonywania określonego zlecenia........................
Przykład :
Stawka 12 brutto za 1 godzinę , opłata za wypożyczenie środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy np. 2 pln brutto i 1 pln brutto za umundurowanie za godzinę świadczenia usługi zlecenia......co daje w tym przypadku realne 9 brutto za godzinę !!!!!!! Ale mam nadzieje że to tylko takie gadanie........
P.S. Według obecnych przepisów pracując na umowę o pracę , pracodawca musi zapewnić pracownikowi wszystkie niezbędne narzędzie do wykonania określonej pracy.....Przy umowie zleceniu natomiast nie ma takiego obowiązku.......
mały 2016-07-23 18:59:08
To tzw. 'omijanie' to jest zwykle 'oszustwo i krętactwo!!!
Poldek 2016-07-23 19:34:15
Ogólnie to jest to całkiem fajna i dobrze ułożona praca, moim zdaniem wartościowa rzecz, wiadomo przecież że Securitas Polska to jedna z najfajniejszych firm w rejonie, mają naprawdę niegłupie pensje, kiedyś kumpel mi opowiadał, że trzeba przyjść i zobaczyć
edzio 2016-07-23 19:39:07
Zobaczymy po Nowym Roku co to będzie.
Wiesiek 2016-07-23 20:45:37
No i powiem Ci, że po nowym roku ma być świetnie, słyszałem, że zdecydowanie firma ruszy z kopyta, wiadomo, że w tym momencie nic takiego jeszcze nie będzie miało miejsca, ale przecież życie jest dość długie, firma młoda
Prof. Dr. Hab. Półtwarożek - mecenas 2016-07-25 00:56:17
ludzie jakie "wypożyczanie" środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy ......może dojdziemy do absurdu że będą wam wypożyczać majtki z logo firmy securitas bo zwykłe nie będą być mogły !!!!!!! a co do tej pory wypożyczają wam coś odpłatnie ???? Wyobrażacie sobie sytuację że ktoś ma robić za ochroniarza i przyjdzie we własnych ciuchach np. dresie ???!!!!. To firma zapewnia takie wyposażenia i ponosi koszty zresztą z tego się rozlicza i będzie musiała to robić nadal bo ustawa zwiększa wynagrodzenia w umowach ale nie jakimś chorym kosztem "wypożyczeń" zresztą jak zrobią jakąś "lewą" umowę i będą ściągać bezzasadnie opłaty to wystarczy że zainteresuje się tym PIH czyli Państwowa Inspekcja Pracy i każe im to anulować i jeszcze wypłacić odszkodowania więc jeśli macie jakieś wątpliwości już teraz co do swoich wynagrodzeń śmiało idzcie z tym do PIH.
Dionizy 2016-07-25 13:50:39
Ogólnie nie słyszałem za dużo o tej agencji ochrony, ale jak czytam tutejsze komentarze to widzę, że całkiem nieźle sprawy się mają, musze przyznać, że chyba im zaufam
Jędrek 2016-07-27 15:26:17
Witam mam pytanie pracując na umowę o pracę w securitas,firma płaci za pranie munduru tzw. (ekwiwalent) a jak płaci to ile wychodzi miesięcznie??
aha 2016-07-27 15:36:27
Hej, a wiesz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zewnętrznych kanałów sprzedaży? Dobrze, że można liczyć u nich na pracę w ramach umowy o pracę, bo jeszcze dorzucają do tego pewnie jakieś premie, więc się wcale nie dziwię, że są tak opłacalni.
sec 2016-07-30 11:17:38
80zł
guz 2016-07-30 11:35:27
Dla mnie idealnie, że jest umowa o pracę @aha, to dobry znak.
Zostaw swoją opinię o Securitas Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska