Opinie o Spontiusz w Myślenice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spontiusz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spontiusz o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spontiusz w Myślenice

Po Myślenicach patrzę za pracą jako pomoc kuchenna i zastanawiam się czy tu do restauracji nie będą może brać? Ktoś coś słyszał? Na Facebooku stale dodają menu, w sieci ofert się nie doszukałam a tu raczej o kelnerach pisaliście

Vlad Nowy wpis

Tragedia .. byłem raz i sobie obiecałem że już tutaj nie przyjadę, czekanie na posiłek ponad 45 min . Jedzenie bez smaku i przypraw . Nie polecam bo szkoda czasu i pieniedzy . .

Te wspomniane w styczniu pieniądze rzucane na blat już do dziś na spokojnie wpływają na konto? Bez napiwków czy z nimi? :D rozglądam się za czymś od nowego roku w Myślenicach i mi wizytówka google ze Słowackiego wyskoczyła. Prawdę powiedziawszy jeszcze mnie na miejscu nie było, ale może za niedługo wstąpię. Gdzie osoby, które pisały komentarze mogły znaleźć oferty pracy? mnie się nic nie wyświetliło

Aw1997

Pracowałam tam dosyć niedługo i od tego czasu mogło coś się zmienić aczkolwiek był to najgorszy epizod w moim życiu jeżeli chodzi o prace. Po pierwsze nie ma mowy o umowie. Ja nie dostałam, pracownica która pracowała tam 3 mies też nie. Uwaga na kelnerkę Baśkę, wyjątkowo bezczelna baba. Po trzecie, nie wypłacają. Ja o zarobione pieniądze musiałam się prosić, jak przyszło do wypłacania mnie to musiałam osobiście iść kilka razy i się prosić o pieniądze. Szefowa zawsze miała kija w dxpie, wszystko jej zawsze nie pasowało. Większość personelu była mega chamska i wulgarna, w porządku były może ze trzy osoby które już chyba tam nie pracują.

Magdalena
@Aw1997

Ale w końcu wypłacili Ci to co mieli? A jak z godzinami pracy, ile godzin dziennie trzeba było tam byc?

Aw1997 Nowy wpis
@Magdalena

Z wielkim bólem i żalem rzucono mi pieniędzmi o blat. Ja chodziłam na 12 h jak większość

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spontiusz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Najgorsze gów… jakie jadłem zacznijcie świnie karmić to nawet one zaczną was omijać nadajecie się do usunięcia z rynku!!!!!!!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Spontiusz?

Anita

Szefostwo jest naprawdę w porzadku

Kazimierz
@Anita

Może jakieś szczegóły? Bo inni napisali już tu trochę o podejściu właścicieli do pracowników, o braku zatrudnienia na stałe, o tym, że trzeba się upominać o zarobione pieniądze...

Anita
@Kazimierz

Nie, jeśli zachowujesz się w porządku to są bardzo mili dla ciebie, ja byłam zadowolona z pracy u tych państwa, bardzo mi oni pomagali

Krzysztof
@Anita

W sensie co, jakieś szkolenia ci zapewnili?

Czy w Spontiusz występują paczki/bony świąteczne?

Nie zapomnij

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Malami89

Zacznijmy od tego, że nikogo tam nie przyjmują na stałe ;) Jest ciągła rotacja, wciągle ktoś przychodzi na próbę, jednak nikogo nie zatrudniają dłużej niż na 2 miesiące. O umowie nie ma mowy, a o zarobione pieniądze trzeba sie upomnieć, po czym wypłaca ci je z wielka łaską ;)

Xxxddd

Nigdy nie dostaniesz umowy,a właścicielka nawet nie wyplaca

Weronika
@Xxxddd

Napisałeś, że w Spontiusz nie ma najmniejszych szans na umowę o pracę i do tego są jakieś problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Czyli pracownicy otrzymują wyłącznie umowę zlecenie przez cały okres zatrudnienia? A jeśli chodzi o wypłacanie pensji - możesz szerzej opisać, co się dzieje?

@Weronika

Nawet nie dostaniesz umowy zlecenie.szefostwo chamskie i beszczelne.o kase trzeba prosic.nie ma mowy o urlopie i chorobowym Pracownikow maja za nic.odradzam ci tam prace bo wszyscy wiedza jak tam jest i trudno im znalezc pracownikow.szczegolnie uwazaj na kelnerke Baske jest wredna i donosicielka i stosuje (usunięte przez administratora) wobec nowych kelnerek

Xxx

Umowy sie nie doczekasz o pieniadze trzeba prosic.nie nalezy ci sie urlop ani chorobowe.Szefowa musi miec dobry chumor zeby ci wyplacic kase.to jest najgorszy pracodawca ktorego mialam.szefostwo beszczelne traktuja pracownikow za zero.Odradzam wam tam prace.szczegolnie uwazajcie na kelnerke o imieniu Baska

Lili

Ktokolwiek miał by się tam zatrudnić lub spożywać jaki kolwiek posiłek niech dobrze się zastanowi relacje z szefostwem tragiczne są wulgarni i chamscy, a jedzenie które jest wydawane to jakiś żart,nie raz zdarzało się że w zupie klienci znajdowali kapsel lub zakrętke... Wypłacalność czyli wypłata nie raz trzeba było się prosić po dwa tygodnie. Nie polecam.

Ana
@Lili

Przestań już wymyślać wyssane z palca bzdury. Ja tam pracuje i nic z tych oszczerstw nie jest prawdą. Dziwię się że nie macie honoru żeby odejść z twarzą i nie wiem jaki macie w tym celu aby pisać takie opinie.

Biedronka
@Ana

Zacznijmy od końca bo tak chyba najłatwiej w tym przypadku, po to są te opinie żeby młode i naiwne dziewczyny które będą chciały się tam zatrudnić wiedziały co tam się dzieje, jeśli chodzi o honor to szkoda że szefostwo przy wypłacie go nie miewało. To są fakty a nie żadne oszczerstwa, zresztą liczba zadowolonych minek przy komentarzu Lili mówi samo za siebie.

Xxxddd
@Ana

Bo kablujesz i nic nie robisz

Radek

Nie przesadzajcie z takim narzekaniem. Firma ok a rotacje zawsze były i będą

Czy w Spontiusz są szkolenia zewnętrzne?

On

Haha

Dorota

@lili a ty pracowałeś na kuchni?

Olga

Klienci jeśli maja uwagi do firmy powinni kierować je na właściwy adres.

Lotka
@Olga

Zapoznaj się co reprezentuje ta strona zanim jeszcze coś napiszesz, po to jest ta strona żeby inni wiedzieli jak tam jest i z czym się to je zanim się zawiodą

Emsxw

Uwielbiałam to miejsce, dawniej jadłam tam co weekend. Od roku czasu trochę więcej to jest dno. Albo prawie surowe mięso, a czasem by zębów nie wbił do grillowanego. Ser często wydaje się nie świeży. Pomijając już kwestie jedzenia, które pozostawia wiele do życzenia nie zapominajmy, ze czas oczekiwania jest śmieszne. Zdążą się oczywiście ze się zwróci uwagę i przeprosiny ze strony kelnerek ponieważ zapomniały napisać co było zamówione. A same kelnerki są bardzo nie życzliwe i wydaje się jakby pracowały tam za karę. Specjalne pozdrowienia dla blondynki w okularach i w fatalnie doklejanych rzęsach. Czasem boje się ze będę miała je w jedzeniu. Uśmiechnij się :) albo zwolnij ...

Jolanta
@Emsxw

Jestem w takim razie bardzo ciekawa, co właściwie mogło się przyczynić do pogorszenia jakości jedzenia (i ogólniej - jakości obsługi) w Spontiuszu. A czy próbowałaś kiedykolwiek zgłaszać swoje uwagi bezpośrednio Managerowi restauracji? Jestem ciekawa.

Głodny

Placek po Węgiersku - odradzam, myślałem że zwymiotuję. Stare przypalone ziemniaki polane czymś podobnym do sosu. Boli mnie brzuch.

Luidzi

Idealnie może nie jest ale nie przesadzajcie. Całkiem dobre opinie są o restauracji w internecie.

Emi
@Luidzi

Widzę że odpowiedź prawie natychmiastowa.... czyżby z strony właścicieli?

Natalia

@Nieznajo, zatrudniając się w wybranym przez nas miejscu nie wiemy jak będą wyglądały nasze relacje z innymi współpracownikami. Podobnie jest w przypadku kiedy do zespołu dołączają nowi pracownicy. Jeżeli ta osoba wpływa na komfort i efektywność Twojej jak i innych pracy, to warto podjąć w tej kwestii jakieś mniej lub bardziej inwazyjne kroki. W ostateczności można sytuację bezpośrednio przedstawić głównym przełożonym w firmie spontiusz.

Nieznajo

Odradzam wam prace w spontiuszu na ranna zmiane z wysoka i krotko scienta kelnerka,poniewaz nic nie robi a pomiata mlodymi kelnerkami.woli gadac z szefowa niz cos zrobic.jest bezszczelna nie umie przeprosic za pomylke.uwaza sie za kierowniczke

Piękna

Ostrzegam młode dziewczyny, które chcą się podjąc pracy w Spontiusz Myślenice. Pani szefowa Dorotka przyjmuje do pracy na kelnerkę, a lądujesz na zmywaku!! Jednym słowem (usunięte przez administratora)...... Nie polecam. ;(

Zostaw merytoryczną opinię o Spontiusz - Myślenice

• Jak się pracuje w Spontiusz?

Zobacz opinie na temat firmy Spontiusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spontiusz