Opinie o VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. w Komorniki

Usmiech

Witam doradzam prace w tej firmie!!brak wyrozumialosci szacunku do pracownika a przede wszystkim nowego szkolacego sie (usunięte przez administratora)zastraszanie ze strony mistrza zamiany nowa hala bardzo czeste zwolnienia ludzie sami sie z walniaja z tejzmiany w ostatnim czasie nie tylko ja to juz nie te czasy ze niema pracy i mozna nie szanieac czlowieka pozatym pytan kiedymozna bylo panie mistrzu??odradzam zmiane czy firme D....!

Krzysztof
@Usmiech

Nowy powinien być pod ochroną dopóki się nie nauczy, a tu taka sytuacja. Nie da rady pogadać z mistrzem żeby trochę odpuścił? Ile w ogóle trwa takie wdrożenie osoby która przyszła do pracy bez doświadczenia? Szkoli tylko mistrz czy jest też inne wdrożenie?

Aga

Zapewniam że są gorsze zakłady pracy w Vibrze trzeba lub można się napracować.Wybór zależy od Ciebie czy chcesz mieć wypłatę czy dobrą wypłatę.Twój wysiłek jest finansowo doceniony.Jeżeli jesteś żetelnym i sumiennym pracownikiem to nie masz na co narzekać bo wtedy i mistrz i brygadziści mają do Ciebie szacun.Ale jeżeli przychodzisz do pracy żeby poplotkować z psiapsią,posiedzieć na palarni i narobić płot o innych to ten zakład Ci się nie spodoba w Komornikach każdy pracuje na swoje pieniążki

Lina
@Aga

Nie ma gorszych zakładów w promieniu 50km.Bywa różnie, inne zakłady...Może mniej płacą ( 200-300 zł różnicy????) ale pod każdym innym względem wypadają lepiej. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jak ktoś nie ma szerszej perspektywy ba życie i możliwości wyboru będzie chwalił to na co go stać.

Ada

Większość komentarzy jest negatywna... No ale zaciekawił mnie jeden z ostatnich postów że jeżeli pracownik się stara, to jego wysiłek jest finansowo doceniony - czy chodzi tutaj o stricte podstawę? Można wiedzieć jakie są widełki? Czy skoro firma docenia pracownika, to czy można liczyć na jakieś dodatkowe premie, dodatki?

Kto to jest poranny zbieracz kartek? Niestety nie wiem o kim mowa, bo jeszcze nie pracuje w tej firmie. I ta norma to jak często jest podnoszona? Realnie możliwa do wyrobienia?

Widziałam, że od Księgowej wymagają w ramach „mile widziane” znajomości SAPu. Znaczy pracuje się z tym systemem czy nie, bo tego ogłoszenie już nie wyjaśnia? Jak tak to ciekawe czy przyuczą bo ja nie miałam z nim żadnej styczności choć słyszałam.

Szukam pracy na produkcji, wiem że tu jest ogłoszenie, ale czy na operatora pras wulkanizacyjnych przyjmują kobiety? Nic nie napisali w sumie odnośnie płci, nie mogę nigdzie wyczytać, czy panie tam pracują. A tam jakieś dźwiganie jest ogółem?

ē

Na maszynach jest więcej kobiet niż mężczyzn. Co do dźwigania to zależy od tego, na jakie maszyny trafisz

Baśka Nowy wpis

No to super. A możesz zdradzić, czy faktycznie na produkcji płacą 5 100 - 5 300 zł brutto i że po okresie próbnym jest podwyżka z tej stówy na trzysta? Tak bynajmniej w ogłoszeniu widziałam. Ciekawość jeszcze, ile czasu trwa przyuczanie do maszyny..

@ewa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy to prawda, że w vibrze ma być system czterobrygadowy??

Witam, piszę w sprawie oferty na mechatronika, bo ogłoszenie znalazłem, tylko zabrakło mi paru informacji. Np o aktualnych zarobkach, nic kompletnie tam nie ma. Czy ktoś się już dowiedział, jak płacą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier FMEA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Aga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Owszem zmiany nastąpiły.Zmienił się dyrektor i wprowadza swoje porządki.Co jest zrozumiałe.OK.Ciśnie kierownika,ten mistrzów itd.Mieliśmy dostać podwyżkę od stycznia,dostaniemy ją w kwietniu bądź w maju z wyrównaniem(z czego zostanie nam zabrany podatek czyli dostaniemy grosze)doszedł nam owocowy piątek z tym że owoce są w biurach lub mistrzówce .Żeby była wydajność zaczął się mobbing.Nie liczy się jakość tylko ilość.Nasi Ukraińscy bracia i siostry podnoszą nam normy,przychodzą już godzinę wcześniej na maszyny i wymuszają oddanie stanowiska,nie pryskają maszyn bo to strata czasu.Robią do punkt zostają po 12 godzin.SUPER PRACOWNIK -wymarzony wręcz nie pyskuje nie zna swoich praw nie choruje .Po co im Polacy ???

Witam jesteśmy po zebraniu z mistrzem i szykują się zwolnienia może w końcu zakład do doceni osoby które natorycznie chodzą na chorobowe na kaca albo na posprzątanie wy świetlicy wiejskiej pozdrowienia dla pani Katarzyny z pp2

Roma

A mówiono z jakich stanowisk będą zwalniać i za co? Jest aktualnie oferta na stanowisko mechatronika i się chłopak zastanawia, czy na nie aplikować... A jednak bardzo zależy mu na stabilnym zatrudnieniu, wiadomo.

Operatorka
@Roma

Aplikuj. Będziesz pracować uczciwie to nie masz się czego obawiać.

Nowy pracownik

Zakład Super z przyszłością fajnie się pracuje tylko przyko patrzeć że kobiety latają za brygadzistami za papierami i jest (usunięte przez administratora)bo my się też chcemy wykazać a problemy techniczne maszyn powodują brak normy

@Nowy pracownik

Co to znaczy: latają za brygadzistami za papierami? Operatorki? Z jakimi papierami? O maszynach to akurat zrozumiałe. A co powiesz o wdrożeniu, długo Tobie to zajęlo?

Na jakości to jakie te godziny macie? Ogłoszenie na inżyniera dali a takiej informacji coś nie widzę, albo słabo patrzę :D Może ktoś robił i wie albo był na rozmowie rekrutacyjnej ostatnio i coś powiedzieli mu. Muszę wiedzieć bo nie każdy system mi pasuje

Jaka atmosfera panuje w firmie VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 12 stycznia. Czy jest rotacja?

Marcela

Cześć, ktoś już był na rozmowie o tego specjalistę ds. logistyki u nich? Muszę wysłać w końcu papiery, bo już planuje jakiś czas, ale jeszcze weszłam podpytać na wszelki. W ogóle w ogłoszeniu piszą o wyższym wykształceniu, ale nie podają, na jakim kierunku im zależy? Wie ktoś?

Operator

Tej firmie na początek przyda się Inspekcja Pracy, skargi o (usunięte przez administratora). Jeśli to nie pomoże sąd pracy. Może wtedy wam się przypomni że zatrudniacie LUDZI a nie automaty.

GOSĆ

Ludzie wolą się zwolnić, iść do normalnej pracy niż użerać się z koleśiostwem

Operator

Jestem pracownikiem od 5 lat. Zmiana dyrektora dużo wpłynęła na finanse i to są duże mniejsze pieniądze. Stary dyrektor lepiej wynagradzał pracowników. Mistrzowie są bezczelni zwłaszcza na pp2. Człowiek nie do życia. Atmosfera która je s t na zakladzie to jedna wielka porazka. Brygadzisci jak widza ze cos sie dzieje z maszyna chowaja sie albo mowia ze dzwonek nie dziala albo zegarek rozladowany. Na wszystko maja wymowke. Nikt in nie umie zwrocic uwagi. Reka reke myje. Konfidentów nie brakuje w tym zakladzie. Moja rada omijajcie ten zaklad z daleka. Wszystko inne tylko nie ten.

@Operator

A jak sytuacja wyglada między zwykłymi pracownikami? Tez donoszą czy to się właśnie ich tyczy? Co do tych pieniędzy to ucięli premie za wykon i inne benefity czy co dokładnie

Operatorka

Jaka bzdura. Napisz jeszcze ze nie możesz iść do toalety. Wody jest po dostatkiem. Dystrybutory stoją w kilku miejscach.

@Operator

To ile można teraz zarobić w porównaniu do tego co było kiedyś? O dużo zostało obniżone wynagrodzenie? Podaj choć zaokrąglone kwoty. To kto w takim razie zajmuje się/pomaga przy naprawianiu maszyny, jak nie brygadzista?

@Operatorka

Stary dyrektor dbał w miarę o ludzi. W upały butelkowanej wody mineralnej nie brakowało, gazowana, niegazowana, ciepła, zimna...Chodzi o to jak było i jak jest. Do toalety też się potrafią przyczepić I co tutaj jest bzdurą?!

Ada

już po
@Ada

Wysiłek sobie sama wynagradzasz ile tej marnej premii sobie wyrobisz tyle masz,

@już po

Marna według ciebie? To ile mniej więcej można jej wyrobić? Każdy dostaje inną kwotę?

Max

Tak. Zależy ile wyrobisz. Stawki są różne.

@Max

Chodzi o to, ile wyrobisz ponad normę? Zdradzisz ile Tobie się udało najwięcej tej premii dostać? Ciężko było? ;)

@ewa

Jaka atmosfera panuje między pracownikami nowej hali? Brygadziści są ok?

Inżynier

Firma zupełnie nieetyczna. Ściągają na rozmowę, biorę wolne w pracy tylko po to, żeby nawet żadnych pytań nie zadali. Rekrutacja ewidentnie pod kogoś ustawiona, kolegę kierownika czy kogokolwiek. Jak sobie kierownik zatrudnia po znajomości to Wasza strata, ale chociaż nie marnujcie uczciwym ludziom całego dnia.

Joanna
@Inżynier

Ale jak to zadnych pytań nie zadali? To do żadnej rozmowy koniec końców nie doszło czy jak?

@Inżynier

Lepiej zostań tam gdzie jesteś, ja taki sam błąd popełniłam i żałowałam...Nie do tej firmy.

Placa za pracę jest niesprawiedliwa. Jedni maja wiecej od drugich i na odwrot. Osoba świeżo zatrudniona ma więcej w podstawie niż pracownik który pracuje juz kilka ladnych lat. Mlodzi ze starszych sie nabijaja. "Starego" pracownika ktory zna wszystko od poszewki maja za nic. Nie doceniaja tych ludzi. Dlatego sie zwalniaja. Jeśli chodzi o produkcję to trzeba się narobić jak cholera. Zestawy tak są porobione ze nieraz nie ma jak po (usunięte przez administratora) się podrapać. Maszyny otwierają się jedna po drugiej. Mimo zgłoszeniu tego do odpowiednich osób, i tak nikt z tym nic nie robi. Tylko wymagają. A zarobić nie dadzą. Wiadomo ile dzisiaj co kosztuje. Psychikę w tym zakładzie trzeba mieć dobra. I umieć z morda skoczyć żeby się wybronić jak jest potrzeba. A dzien bez obrobienia komus tylka jest dniem straconym dla wiekszosci osob. Ale tak najbardziej chodzi o kase. Z tym to jest tragedia. Wszystko jest tam niesprawiedliwe. Chyba czas na zmiane

Zuzanna

A możesz powiedzieć ile taki nowy pracownik dostaje na start, a ile ma stary pracownik, ta różnica w pensji jest spora? A przynajmniej rodzaj umowy pracownicy mają taki sam? Czyli jak "Stary" pracownik pójdzie po podwyżkę to dostaje odmowę, czy może jest szansa coś wywalczyć?

Hej, mam nadzieję, że ktoś szybko mi tutaj udzieli odpowiedzi na moje pytania, bo chciałbym aplikować na Inżyniera FMEA, bo szukają, a oferta dzisiaj wygasa :< no chyba, że wiecie czy kogoś zatrudnili, może wydłużą ofertę? Powiecie jak u nich teraz z zarobkami, bo piszecie, że nowy dyrektor jest i spadły stawki, dużo poobcinali? Przeczytałem tutaj, że szkolenie nowego pracownika jest stresujące, czyli od razu jest się rzuconym na głęboką wodę? No i fajnie gdyby też ktoś coś powiedział o szkoleniach podnoszących kwalifikację, czy to rzeczywiście ma miejsce, tak jak wspominają o tym w ogłoszeniu?

Czy zdarzają się nadgodziny w VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Lina
@Aga

Usmiech

Krzysztof
@Usmiech

Zostaw merytoryczną opinię o VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.