Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Work Service International Wroclaw

Pracowałeś w firmie Work Service International Wroclaw i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-01-20 19:52:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szukam informacji o ofecie pracy dla magazyniera w Niemczech .
Chodzi o prace przy komisjonowaniu (zbieraniu zamowien) w systemie pick to voice czy jakos tak.
Jesli ktos wie cos o tej pracy prosze o wpisy.
zdjecie uzytkownika
orczyk - 2011-01-22 19:56:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To nie Work Service zatrudnia.
Oni tylko wyszukuja ludzi dla firmy IND-EX z okolic Gorzowa Wielkopolskiego.
Ta firma zatrudnia ludzi w Polsce i wysyla w delegacje do magazynow w Niemczech.
Generalnie nie polecam.
Wiecej mozesz poczytac na [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
mariia - 2014-07-15 22:35:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witam, czy ktoś pracuje w Renningen k Stuttgartu przy komisjonowaniu kosmetyków poprzez tą agencję ? prosze o opinie ile można zarobić czy jest wszystko ok?miałam jechać tam do pracy chcialabym wiedzieć czy mam czego żałować :)
zdjecie uzytkownika
nuna - 2015-10-05 16:24:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
owszem firma nie zatrudnia dla siebie tylko posredniczy w poszukiwaniu pracownikow. Work Service International Wroclaw jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizuja się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. firma znana i jak widac sporo trzyma sie na rynku wiec polecam
zdjecie uzytkownika
-p0e3 - 2016-05-01 22:00:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
możesz piać peany i pisać w zawiłym języku kolego ale sprawa jest o wiele prostsza, konkret - można temu posrednikowi zaufać bo to wielkie korpo znane, jest renoma i wiadomo czego się spodziewać po nich

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Work Service International Wroclaw!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service International Wroclaw

Twoj email:
Wiadomość: