Work Service International Wroclaw

Niemcy ( magazynier)

Opinie o Work Service International Wroclaw

anonim 2011-01-20 19:52:20
Szukam informacji o ofecie pracy dla magazyniera w Niemczech .
Chodzi o prace przy komisjonowaniu (zbieraniu zamowien) w systemie pick to voice czy jakos tak.
Jesli ktos wie cos o tej pracy prosze o wpisy.
orczyk 2011-01-22 19:56:44
To nie Work Service zatrudnia.
Oni tylko wyszukuja ludzi dla firmy IND-EX z okolic Gorzowa Wielkopolskiego.
Ta firma zatrudnia ludzi w Polsce i wysyla w delegacje do magazynow w Niemczech.
Generalnie nie polecam.
Wiecej mozesz poczytac na [usunięte przez moderatora]
mariia 2014-07-15 22:35:51
witam, czy ktoś pracuje w Renningen k Stuttgartu przy komisjonowaniu kosmetyków poprzez tą agencję ? prosze o opinie ile można zarobić czy jest wszystko ok?miałam jechać tam do pracy chcialabym wiedzieć czy mam czego żałować :)
nuna 2015-10-05 16:24:51
owszem firma nie zatrudnia dla siebie tylko posredniczy w poszukiwaniu pracownikow. Work Service International Wroclaw jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizuja się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym. firma znana i jak widac sporo trzyma sie na rynku wiec polecam
-p0e3 2016-05-01 22:00:56
możesz piać peany i pisać w zawiłym języku kolego ale sprawa jest o wiele prostsza, konkret - można temu posrednikowi zaufać bo to wielkie korpo znane, jest renoma i wiadomo czego się spodziewać po nich
Zostaw swoją opinię o Work Service International Wroclaw - Niemcy ( magazynier)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service International Wroclaw