Opinie o MMM Service w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MMM Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MMM Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMM Service w Wysogotowo

Korneliusz Nowy wpis

Nieoceniona pomoc w najgorszym momencie! Polecam.

Łuki Nowy wpis

Gorąco polecam ich każdemu potrzebującemu pomocy drogowej, a sam dziękuję za profesjonalną i skuteczną pomoc!

Joasia Nowy wpis

Zadzwoniłam po pomoc. Obsługa była błyskawiczna i bardzo profesjonalna. Holowanie auta odbyło się sprawnie i bez żadnych problemów. Co więcej, kierowca był bardzo uprzejmy i pomocny.

Olek Nowy wpis

Pracownik, który odebrał telefon, był bardzo uprzejmy. Natychmiast zorganizował pomoc drogową i zapewnił mi dokładne informacje na temat czasu oczekiwania, co pozwoliło mi poczuć się pewnie i bezpiecznie.

Firma MMM Service poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Hubert

Przyjechali i ocenili, że nie ma potrzeby holowania, dla mnie to nawet i lepiej. Naprawili na miejscu, nie zajęło im to dużo czasu.

Franciszek

Naprawdę można na nich liczyć. Są punktualni i skrupulatni. Wszystko dokładnie sprawdzają, by transportowane auto bezpiecznie dotarło na miejsce.

Szymon

Szybka reakcja i pomoc. Dziękujemy kierowcy za lizaki dla dzieci, którym ta mała słodycz pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o stresie wywołanym zepsutym autem i potrzebą wymiany na inne.

Mariuszz

Bardzo dobra pomoc drogowa. Sprawnie i szybko zareagowali na wezwanie. Duzy plus za świetne podejście do dzieci, które były wystarszone całą sytuacją.

Czy istnieje możliwość rozwoju w MMM Service?

Roman

Wszystko trwa bardzo długo podają ubezpieczalnie do sądu aby wydobyć jak największe odszkodowanie ,sama naprawa trwa mega długo bo im się nie spieszy bo biorą za parking kilkadziesiąt złotych za dobę więc im przeciąganie jest na rękę dodatkowo dają auto zastępcze za które też biorą a auta są niesprawne jedziesz gdzieś i awaria .Nie polecam tej firmy celowo przeciągają czas naprawy bo jest im to na rękę idą do sądu i dostają więcej stały wyuczony schemat nie polecam nikomu

Czy w MMM Service występują paczki/bony świąteczne?

Marcin M

Wszystko trwa za długo . Na końcu gdy kwota którą otrzymasz za szkodę jest dla Ciebie niezadowalająca usłyszysz że teraz pozostaje Ci już tylko odsprzedać szkodę firmie MMM serwisem oczywiście nie za darmo a za połowę tego co możesz dostać w całości sam jeżeli sam ogarniesz szkodę . A po 3 latach sprawa w sądzie cię czeka na której musisz tłumaczyć się za parking , lawetę itp . W skrócie - likwiduj szkodę sam, po otrzymaniu propozycji odwołaj się a ubezpieczalnie zawsze coś dorzucą

@Marcin M

Serio odkupują szkodę za połowę wartości? Chyba nie skorzystałeś, co? Z tego co czytałem na ich stronie to zajmują całą obsługą powypadkową i zgłaszaniem jej do systemu firm ubezpieczeniowych. Nie wiedziałem że chcą za to połowę kasy.

antonio
@Marcin M

miałem podobnie,auto po wypadku nie z mojej winy ,obiecują złote góry ,a finalnie auto ponad 2mc na parkingu, oczywiście nic nie zrobione,auto wziąłem bo to zwykli naciągacze, szczerze NIE POLECAM

Kuba

Lipa naprawiali delikatna obcierke 1.5 miesiąca (usunięte przez administratora) naciągacze żerują na OC skarżą ubezpieczalnie po kilku latach byłem wezwany na sprawę do Sądu jak się okazało niepotrzebnie śmiech

Były monter.

Ahh MMM. Dzisiaj wracam myślami do czasów pracy tam A to wszystko przez moje rozwalanie plecy. Gdzieś w Bawarii w pewnym mieście Niemcy pokażą Ci że Polaki potrafią wnieść we dwoje kanapę 150 kg na 9 piętro i do tego parę foteli :). Tam nauczą Cię pokory. Montaż od 8 do 22 parę dni z rzędu to nie problem. Mieszkanie służbowe gdzie czujesz sie jak na studiach kiedy wynajmujesz z kolegami mieszkanie żeby było taniej też się da, a i jeszcze nocujesz paru znajomych którzy śpią na kanapie. Tak można porównać warunki mieszkaniowe w służbówce 8-10 chłopa na 45 metrach kwadratowych. Auta slozbowe no cóż albo fuzlok którego jazda to istna przygoda nigdy nie wiesz czy wrócisz, chociaż są jeszcze nowe mercedesy którymi robisz km jak kierowca tira, chociaż oni mają tacho tutaj jedziesz póki nie zaśniesz. Ale generalnie mega spoko pracownicy A reszta firmy no cóż, praca czyni wolnym xD

Wanda

Pracujesz w MMM Service? Jeśli tak, to jako pracodawcę mógłbyś polecić to miejsce? Liczę na więcej informacji od Ciebie.

lidzia60

Zostawiłam swój samochód w serwisie dostałam auto zastępcze i mam czekać na naprawę. Uregulowanie ma być bezgotówkowe. Można wierzć?

lidzia60

Jaka jest sytuacja we firmie związanej z naprawą powypadkową samochodu

Ktoś

To jest ten zaś ramy biznes gdy konkurencja sobie nie radzi to sięga po rozwiązania typu hejt

szkoda słów

Tragedia. Sprawę ciągnęli przez 3 tygodnie. Po czym dostałem rachunek na pewną kwotę, a przelali połowę z tego. Nie polecam !!!!!!

Ania Bednarska

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Zaraz po wypadku Panowi się mną zaopiekowali, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dostałam fajne auto zastępcze. Za nic nie musiałam płacić. Auto moje po naprawie jest jak nowe:)Właściciel firmy Pan Marek jest profesjonalistą.Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MMM Service - Wysogotowo

• Jak się pracuje w MMM Service?

Zobacz opinie na temat firmy MMM Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MMM Service?

MMM Service