Opinie o COLTRANS w Klaudyn

Jesteśmy firmą o długo-letnim doświadczeniu w branży spedycyjno transportowej. Początki firmy zaczynały się w 1993 roku, gdzie został nabyty pierwszy pojazd. Od tego czasu firma COLTRANS bacznie uczestniczy w transporcie europejskim i poza granicami UE.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLTRANS w Klaudyn

Czy w COLTRANS możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie lubiany
@DJON

DJON ojej jaka się krzywda chłopczykowi stała, bo zaczął zarabiać na równi z polskimi kierowcami.nie dość że macie wyższa stawkę, to jeszcze wam płacić za to że chcecie wejść do samochodu, polskim kierowcom nikt nie płaci żadnych dodatków za dobrą robotę ,nawet 3 Euro, a po drugie co to znaczy dobra robota? że wykonasz to co należy do twoich obowiazków, nikt też nam nie płaci i nie płacił za szkolenie was ukraińskich wozaków , jeżeli nie ogarniasz techniki (tempomat) to zawsze możesz wrócić i zarabiać u siebie , albo iść do lepszego pana na taki bez tempomatu , i szkoda że nie napisałeś ile aut twoi koledzy porozbijali, i ilu zatrzymała policja nie tylko w Polsce za jazdę po alkoholu.zeby wymagać trzeba najpierw coś od siebie dać.a skoro przerastają Ciebie normalne obowiązki kierowcy to zmień pracę.

Cześć, czy są nabory dla magazynierów może? chciałem się tego dowiedzieć ze strony ale nie było na niej tej takiej zakładki z praca. Piszą ze świadczone są takie usługi ale nie wiem na jak dużej skali do teraz skoro komentarzy od miesięcy tu już nie ma. po okresie próbnym widzę ze jest umowa o pracę a na próbnym co, zlecenie?

DJON

Nie polecam tej firmy,od początku marca Dzied trans zrobił z firmy Girteke,pauzy d Niemczech już w krzakach!!! Wszystko po Transicsie,odpalanie samochoda tylko na 1.5 godziny można, wszystkie dodatki pozabierane...Nie polecam!!!

Iwona
@DJON

Hej, jesli to o czym piszesz to prawda, to z czego tak właściwie może wynikać? Co konkretnie tu się pozmieniało jeszcze od tych paru miesięcy i jaka jest wobec tego dalsza perspektywa dla kierowców? Jak firma te zmiany komentuje o ile zaszły?

DJON
@Iwona

Powiem tak,dobrego już nic niema, było 65€ za dobę+15€ dodatku za dobrą robotę,teraz te dodatki rozdzieli między wszystkimi oddziałami po 3€,plus musi być jazda na tempomacie 85% minimum (((A nie to 200€ minus, zostało tylko oddanie za parking i to jeszcze nie koniec. Jeśli Piotrek nie naprawi się,to będziemy szukać coś innego... Kiedyś za kilometry dodatek był,za amazon,za cmr,a teraz nic.Na każdym rozliczeniu on (usunięte przez administratora) musisz pilnować wszystko,nie płaci 13-tej wyplaty,kradnie i nawet nic nie powie czego nie dał za rok wyplaty 13-tej wyplaty.Dziad sie zrobił!!!!

Nie lubiany Nowy wpis
@DJON

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w COLTRANS?

DJON Nowy wpis

3000€ lekko zarobisz)))

kogut

Te wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to niestety prawda. Masz łeb i ch j, kombinuj. Lubisz jeździć na łysych oponach? Elegancko, wszystkie odgałęźniki Koltransu mają je w wyposażeniu standardowym. Kochasz święta? Żaden problem, firma oferuje choinkę. I to na cały rok! Niegasnące ikonki na desce rozdzielczej będą umilać Ci pracę. To nic, że informujesz szefostwo. Oni tego nie słyszą. Nie bój się, jeśli coś nawali. Pojazdy nie odwiedzają mechaników, chyba, że tych przydrożnych. Mam nadzieję, że masz w sobie tę moc, bo auta zdecydowanie jej nie mają. Słyszał*ś o wadze ciężkiej? Będąc na pusto i tak auto jest przeładowane. Lubisz mieć wszystko jak w zegarku? Krokodylki dobrze wiedzą gdzie i o której stać żeby zaprosić Cię na rozmowę. Niebiescy też bacznie obserwują gdzie, jak i po co stajesz. Kolorowymi blankietami można by wytapetować ścianę. Praca tu to pasmo niespodzianek. Atrakcje są na całego, lepiej niż w niejednym parku rozrywki. To również tyczy się wypłaty i samego podejścia dziadów do pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie COLTRANS.

Jakie są warunki zatrudnienia w COLTRANS?

zawsze umowa o pracę, po okresie próbnym

Alicja
@Pracodawca

A okres próbny trwa standardowo 3 miesiące? :) Stawka na okresie próbnym różni się od tej docelowej?

Czy COLTRANS zapewnia kartę multisportu?

Mateusz

Tak, zapewnia

tak

Iwona
@Ewa

Czy trzeba do niej coś dopłacać?

@Iwona

tak, połowę ceny

Krystian

@roman a ile trzeba dopłacać ?

Wiktor

Skoro jest tak źle to szukaj człowieku innej firmy. COLTRANS to bardzo dobry pracodawca i jeśli tu wam jest źle to pozostaje się rozstać!

kolega

czy przez pól roku coś się zmieniło w firmie/ czy wszystko ok? czy warto aplikować? napiszcie coś pls.........

kolega 11
@kolega

NIC. Ukraina i chaos.

Joanna

Szukasz pracy w COLTRANS? Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu http://www.gowork.pl/praca/coltrans;pr Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do osób obecnie zatrudnionych w firmie?

Spedytor 888

Spoko firma dla spedytorów. Płacą na czas, dobre prowizje. Wiadomo trzeba mieć swoich klientów lub starać się ich zdobyć. Firma nie daje portfela zleceń. Inaczej jest jako dyspozytor. Auta są w firmie, jest ich sporo bo ponad 100 i mają ustalone trasy. Generalnie polecam spośród wielu spedycji które odwiedziłam ta jest najlepsza. Trochę daleki dojazd, ale połączenie lepsze niż do mordoru.

repod

Kierowcy na pewno nie będą narzekać @Aleks bo pieniądze są wypłacane terminowo i masz tak, że 4 tygodnie jazdy / 7dni wolnych, auto przypisane do kierowcy więc no można powiedzieć, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz

bghgbfv

Kierowca kat. C +E/ Fulda Zadania: klasyczne jazdy samochodem ciężarowym typu SCANIA 40 Ton, jazdy w odległości do 200 km od siedziby obsługa wózka widłowego ( kurs na wózek można zrobić bezpośrednio w firmie), obsługa od 1 - 4 klientów w ciągu tury, rozładowanie i przewiezienie towarów do magazynu klienta/ pomieszczenia sprzedażowego, zebranie i załadowanie skrzyń z pustymi butelkami, zliczenie skrzyń i butelek oraz wypełnienie potwierdzeń odbioru dostawy Wymagania: Prawo jazdy kat. C, E z kodem 95 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy: umowa o prace na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego, ubezpieczenie oraz wszystkie inne dodatki socjalne, okres wdrażania wynosi od 2 do 4 tygodni, w tym czasie pracownik jeździ, jako drugi kierowca i uczy się/ pomaga. Wynagrodzenie w okresie wdrażania się to 8,50 Euro/h, nadgodziny zostają wypłacane w tym czasie z 25% dodatkiem. po tym okresie wynagrodzenie wynosi od 2500 do 3500 Euro Brutto na miesiąc, dodatki świąteczne 2% rocznego wynagrodzenia brutto, dodatki urlopowe dla pracowników powyżej 30 roku życia 562 Euro/ poniżej 30 roku życia 521 Euro premia za bezszkodową jazdę 500 Euro/rok premia za pracę bez zwolnień lekarskich (do 4 dni) max. 500 Euro/rok premia za ekonomiczną jazdę, udział w szkoleniach i treningach, praca na zmianach dziennych zaczynających się miedzy 3.00 a 7.00 rano, w zależności od tury. Powrót między 12.00 a 17.00 po południu.

LEWRT

cikawe czy Wschodniaki mają papiery w POŻO ?

xero

były pracownik (2015-11-27 22:40:00)te wszystkie posty o firmie pozytywne są pisane przez spedytorów ( zbysiu, sławciu itd ) kilku z Polski kierowców pozakładało sprawy w Sądach, obecnie w firmie z Warszawy pracuje więncej kierowców z Ukrainy gdzie jest około 50 samochodów niż z Polski.Zagłosuj ZagłosujPodgląd ~lol (2015-12-15 21:18:14)sprostowanie jest około 90 aut i watpie żeby spedytor chcialo pisac sie posty ! przypuszczam ze mają inne zajeciaZagłosuj ZagłosujPodgląd ~prawda (2016-01-21 19:51:21)spedytorzy to najgorszy sort polaka niemaja szacunku do ludzi za mobing powinni isc za kraty w pasiaki mysle ze wprzyszlosci pan ziobro sie tym zajmie i owiele bedzie mniej wypadkow z udzialem aut ciezarowych wiecie co mam na mysli pozdrawiam normalnychZagłosuj Zagłos

Toogo

Bardzo dobra i porządna firma zawsze płacą na czas większości świeży tabór Polecam

Carlos

Pracuje prawie dziesięć lat i zawsze pensie miałem na czas Boli mię to ze przychodzi do firmy idiota, narozrabia i psuje opinie porządnej firmie.

(usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o COLTRANS - Klaudyn

• Jak się pracuje w COLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy COLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

COLTRANS