Opinie o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

polski producent zabawek

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wader-Wozniak w Dąbrowa Górnicza

Kiedyś byłem dość wysoko w tej pseudo firmie. Zarządzali nią: (W)szechmogący (R)entier i dwóch braciszków z których każdy był bardziej obłudny i wredny od pierwszego. Maszyny produkcyjne działające dzięki ludziom, oni sami wykorzystywani do granic możliwości, panie gradujące na czas wyroby, zużyte formy, granulaty z odzysku, zimno i ciemno na hali. Cfaniactwo poparte układami z Talkowskim. Stary płacił kiedy musiał, wymagał dyspozycyjności zawsze, (usunięte przez administratora) zarządcze ale mniemanie o sobie olbrzymie. Chciał, żebym ponosił odpowiedzialność za jego ambicjonalne decyzje. Powiedziałem dość. Nie będę szmacił ludzi, nie będę odpowiadał za głupotę i chytrość szefa, nie będę firmował sobą cfaniactwa pana w Mercedesie. Wiem, ze później szefował tam mój kolega, jednak w porę uciekł z tego cyrku po miesiącu. Współczuję świetnym pracownikom, których poznalem i których było mi żal. Pozdrawiam Andrzeja jeżeli jeszcze pracuje i pana od zieleni. Dzisiaj kieruję dużym zakładem i jestem wdzięczny Woźniakowi za naukę jak nie powinno się zarządzać produkcją. Życzę wszystkiego co najgorsze panie Ryszardzie.

Karramba
@Monika

Jest rok 2023, i nic się nie zmieniło. Ja także funkcjonowałem w strukturach kierowniczych i bardzo się cieszę, że już mnie tam nie ma. Odeszli już prawie wszyscy ambitni ludzie, a nowi jak już przyjdą, to szybko odchodzą.

Czy w firmie Wader-Wozniak da się zarobić 4000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik magazynu?

@Ratel

Ok. A ta premia to regularnie jest czy raczej możliwe jest jej obcięcie? To jest stała kwota czy jakiś procent od wynagrodzenia? Możesz napisać?

Sonia Nowy wpis

Pracowalam jakis czas na skladalni ciezka praca kregosup i rece wysiadaja, trzeba zrobic norme a skladalnia najmniej zarabia z calego zakladu , kierownictwo nie docenia tam starych waderowych .

Justyna Nowy wpis
@Sonia

A dużo trzeba dźwigać? Ile można wyciągnąć na składalni? Widzę, że piszesz jako kobieta, a czy kobiety mają tu ciut lżejszą pracę od mężczyzn? Czy zmiany są dłuższe niż 8h? Pytam, bo jeśli praca jest ciężka to wolałabym chyba pracować w trybie 8 godzinnym.

@świeżak Nowy wpis

Jak wygląda Kontrola Jakości w firmie Wader w Dąbrowie Górniczej?

Edyta Nowy wpis

Właśnie znalazłam ogłoszenie w necie i jestem ciekawa posady specjalistka ds. kadrowo-płacowych. Jako dodatkowy atut napisali o znajomości programu Gratyfikant GT. Czy jest zadanie do zrobienia z tego programu podczas rekrutacji? Albo czy trzeba mieć potwierdzenie np. z poprzedniej pracy, że zna się ten program?

Ratel

Nie ma opcji, żeby szeregowy pracownik magazynu nawet z wieloletnim stażem zarobił tam 4000 netto, w 2022 nie zarabiali nawet 3000 i oczywiście najniższa podstawa. Nie ma też dodatkowych pieniędzy na święta, tylko paczka z wędlinami.

@Ratel

A jak wygląda to wynagrodzenie? Podstawa i jakieś premie są? Od czego to zależy? Czy na rozmowie rekrutacyjnej można negocjować wynagrodzenie? Firma jest na to otwarta?

Ratel
@Katarzyna

Podstawa + różne dodatki, na rozmowie raczej nic nie wynegocjujesz, najwyżej dowiesz się ile mogą Ci zapłacić. Premia zależy od widzimisię kierowników działów, w niektórych przypadkach od zarządu, i właściwie nie ma się na to wpływu.

No niestety.Smutne,ale prawdziwe.

Karramba
@Monika

Dzień dobry mam pytanko ile netto można zarobić? Pierwsza zmiana tylko czy na dwie zmiany? I po ile godzin dziennie się pracuje? Prosze o odpowiedź

Fragles
@Nowy

Wszystko zależy od działu i stanowiska, ale nie licz na kokosy, w Waderze zarabia się raczej słabo. Montaż, magazyn półwyrobów i cała administracja - jedna zmiana, magazyn główny - dwie zmiany, hala maszyn - 3 zmiany.

Przemo

Czy dalej praca na magazynie wiąże się ze znoszeniem (usunięte przez administratora) ze strony starszych pracowników? Pamietam w tamtym roku jedna babka zwyzywała młoda dziewczynę i rozeszło się po kościach jak wszystkie takie wybryki. A dziwią się ze nikt tam nie chce przyjść.

Czy pracownicy w Wader-Wozniak dogadują się między sobą?

Basas

Tak, ale raczej nie opowiadać za dużo o sobie bo tam coś takiego jak "tajne przez poufne" nie istnieje.

Kamil

Nie ,jest tam obgadywanie i fałszywość bab

Jak taki Wader może jeszcze istnieć ,Polaków źle traktują

tez
@Kamil

Nie tylko bab

Inka

Na skladalni jest obgadywanie .Fajna praca tylko nie ludzie na skladalni

@Inka

To może najlepiej nie zwracać uwagi na gadanie tylko robić swoje jak praca fajna. Płacą też dobrze? Napisałabyś jaka jest teraz stawka?

Pracujący
@Andrzej

Stawka w miarę ale głowy nie urywa.

Marzena
@Pracujący

Nie rozumiem co to może oznaczać. Ponad wartość rynkową? tak o 2 / 3 stówki?

Enigma

Prawie wszystkie działy firmy funkcjonują w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku. Wyjątek to główny magazyn (dwie zmiany) i hala z wtryskarkami (trzy zmiany). Stabilność zatrudnienia i terminowość wypłat - bez zastrzeżeń. Dyskusyjny sposób dysponowania urlopami pracowników, ale przynajmniej w wakacje można pójść na dosyć długi urlop. Zarobki nieco niższe niż na podobnych stanowiskach w innych firmach, zazwyczaj w oparciu o najniższą stawkę, a płaska struktura zarządzania powoduje, że w firmie ciężko o jakikolwiek awans i rozwój zawodowy. Firma nie wypłaca żadnych bonusów na święta, rozdaje jedynie paczki z wędlinami - a jak jesteś na przykład wege, to twój problem. Wczasy pod gruszą, czy jakieś inne formy dofinansowań - brak. Relacje międzypracownicze takie jak wszędzie - jednych się lubi, innych niekoniecznie, z jednymi dobrze się pracuje, a z drugimi nie. Jeśli chodzi o samą pracę to nie ma tragedii, w większości przypadków praca jest w miarę lekka i pozwalająca na pewną autonomię w działaniu, jedynie panie na tzw. składalni pracują w normach czasowo/ilościowych i czasem mają ciężko, bo generał Excel jest nieubłagany, ale dają sobie radę.

Wanda

na hali maszyn w ciagu dalszym pracuje sie na 3 zmiany, czy dostaje sie przez to dodatek za prace w nocy ?

Basas

Generalnie to jest tak. Nowi, przychodza i szybko odchodzą jak znajda cos lepszego. Sie nie dziwie skoro tam z góry od kasy, po urlopy jest zaplanowne. Nie kazdy chcę, zeby pracodawca rządził ich urlopami. No spoko, sa przestaje no to wtedy okej ale jak jest święto i prcownik chce urlop po świecie to nie trzeba odrobić, jakim prawem? Rozumiem, ze takie coś sie zdarza bo sa zapotrzebowania, okej ale nagminnie rok w rok? Jak PIP w ogole, kontroluje, tą firmę? Ludzi nie ma a jak ktos z dłuższej przerwy wraca to jest zwolniony. Wiec nie dziwie się, ze nowi pracownicy jak robia. Przychodza i odchodzą. Rządzi niby jeden prezes (syn prezesa) ale to tylko w teori. Jeżeli, ktokolwiek sie zapyta czy mam dowody na to co sie tam dzieje, spoko. Idz jako pracownik to sam sie po jednym no maks dwóch dniach dowiesz :)

Maria
@Basas

Planowanie urlopów z wyprzedzeniem spotyka się teraz w wielu miejscach. Głównie chodzi o to, żeby firma mogła sprawnie działać. A na czym polega praca w Wader-Wozniak i w jakim systemie pracujecie?

@Maria

Praca na produkcji, system jednozmianowy. Oczywiscie, że urlop planuje się z wyprzedzeniem we wszystkich firmach no ale ludzie bez przesady w zadnej firmie szef nie ustala urlopu od a do z. Wader - Woźniak to nie zadne duze przedsiębiorstwo zeby urlop byl planowany przez szefa. Są wieksze przedsiębiorstwa gdzie owszem szef wymaga określenia urlopu ale reszte ma się dla siebie i to pracownik decyduje kiedy go wykorzysta :)

Mariusz
@Basas

Widzę, że masz informacje o pracy produkcyjnej. Mógłbyś mi pomóc? Chciałbym ustalić, jak wygląda poziom wynagrodzeń dla nowo zatrudnionych osób. Ciekawi mnie, czy obowiązuje okres próbny, czy może nowa osoba od razu otrzymuje umowę o pracę.

@Mariusz

Jedna zmiana na produkcji + raz w tygodniu 10h (na produkcji). Dwie zmiany na magazynie lub hala maszyn na trzy zmiany. Najniższa krajowa. Umowa o prace wedle przepisów prawa, tz probny, okreslony i po trzech latach nieokreślony. Podwyzka? Zapomnij. Premie są, które są podzielone między pracownikami.

@Basas

Basas, nie wiem skad masz takie informacje, czy pracowałeś w tej "firmie" czy nie ale piszesz sama prawde.

@Basas

No właśnie zawsze pracodawca planuje tutaj urlop.Nie możesz wziąć kiedy chcesz.On decyduje o twoim urlopie .Więc nie opowiadaj bajek!!!

Nie decyduje!!

@Bla bla

Bla bla, wskaż firmę w ktorej urlop jest zaplanowany od początku roku do konca przez pracodawcę a nie przez pracownika :). Jest duzo firm gdzie pracownik w danym okresie idzie na urlop bo pracodawca narzucil ale może sam zdecydować też kiedy na niego idzie. To urlop jest mój czy pracodawcy, skoro planuje wszystko od a do z?

@Bla bla

To w takim razie kogo urlop mój czy pracodawcy? Pracowalem w tej firmie wiele lat, teraz pracuje w większym przedsiebiorstwie produkcyjnym niz Wader-Wozniak i póki co pracodawca ani razu mi nie nakazał wziąć mi urlopu kiedy jemu pasowało.

@Bla bla

Kłamstwo w żywe oczy.!! Dlaczego nie piszesz prawdy? Przecież ludzie t pracujący to potwierdzą.

@Basas

Najpierw daje urlop w lecie,caly miesiąc,potem resztę urlopu około świat Bożego Narodzenia . Dzielą go na lato i grudzień i tyle.Wiec nie opowiadaj farmazonów.Pracownik nie ma nic do gadania.

ExWader

No właśnie "nie ma nic do gadania". Proszę podać przypady w firmachz ktorych pracownik "Nie ma nic do gadania na temat SWOJEGO urlopu". Przerwa między świętami, ok zrozumiałe ale potem. Prezes Woźniak nie robi łaski dając urlop, bo to jest w kodeksie pracy i to jest urlop pracownika. Mówię, pracuje wiekszym zakładzie produkcyjnym i urlop jest MOJ nie szefa i tez mamy przerwy między świętami :) myślę, ze to biuro już tu zadziałało albo kierowniczki :) NIE POZDRAWIAM! Chcecie kodeks pracy zacytowny o urlopach? To może skupmy sie teraz na czymś innym niz urlopach, bo wiem ze jest coraz to gorzej. Wyżej napisał ktos, ze raz w tygodniu robi sie po 10h? Po co? Zawsze było po 8h lub dwie zmiany, których juz nie ma

ExWader

I po co do oburzenie od razu? Nie da się napisac ze spokojem? Trzeba od razu krzyczec? No, to w tej firmie jest standardem :). Dobrze, ze juz tam nie pracuje :)

ciekawy kadrowy
@Basas

Jaki jest system czasu pracy ? Jaki okres rozliczeniowy ?

jozek
@Basas

a kim jest ewlina kozielska... proszę o opis i opinie.. cos mi tu nie gra

Zła firma

Nie miła atmosfera, poganiaja

@Zła firma

Serio? A jest chociaż chwila na przerwę w ciągu dnia?

Igor

Ja sądzę że producent zabawek Wader Woźniak jest lepszy niż Polesie. W Polesie który produkuje podobne zabawki, jest zła atmosfera w zakładzie pracy. Przeklinają na pracowników kierownik działu, jego żona i osoby przybliżone. Myślę że w firmie Wader Woźniak jest dobre podejście do ludzi.

@Igor

Zapraszamy. Zobaczymy ile wytrzymasz ;) gdyby tak było to ludzie by nie szukali nowych prac :)

@Igor

Wader nie dba o ludzi chodzi mi o składalnie ,najmniej zarabiają ,nie ma ludzi a szefostwo ma to w (usunięte przez administratora)

Prawda ,ludzie z Wadera uciekają

Kamil
@Igor

Atmosfera jest zła w Waderze ,zabawki drogie a zarabiasz najniższa krajowa ,a potem emerytura1100zl.porazka

Marzena
@Kamil

Poważnie tylko 1100 z tego wyjdzie? To jak tu się na przyszłość zabezpieczyć w takim razie

Zła firma
@Inka

Pracowałam w Waderze, atmosfera jest nie dobra

Antoni

Jak wygląda praca na wtrysku?

Fajni3

Na składani nie wolno świecić swiatla :)

Olo

Ludzie to jest jakaś żenada ,sam byłem świadkiem jak pracownikowi na 20 lecie pracy dali nagrodę była to aktówka, więc samo mówi za siebie .

Wiola
@Olo

To i tak dobrze bo ja po prawie 25 latach pracy w sklepie monopolowy dostalam na odchodne kwiaty które zwiędly na drugi dzien i 2 swieczki

Frik

Jaka płaca?? ;)

Olek
@Frik

Jaka praca,taka placa

Helmut

Generalnie jest dobrze tylko trzeba mieć chęci do pracy!!

Olex
@Helmut

Zgadzam się. Ale pracować, gdzieś gdzie nie ma szans na podwyżkę bo jest przyznana tylko premia, gdzie albo ja dostaniesz albo nie to już odechciewa się pracować i warto poszukać czegoś lepszego.

Dorota
@Helmut

Jest dobrze? Dla kogo? Bo chyba nie dla pracownikow.Tylko dla nich,- pracodawcow.

luzer

To typowy wykorzystywacz, ludzie cieżko pracują , a on płaci marne grosze to nie człowiek tylko żyd.Pensje coraz mniejsze , a ludzie pracuja swoje godziny i to cięzko.Powinien zbankrutować zostać goły zobaczył by co to życie jakby wszystko stracił.(usunięte przez administratora)

jola
@luzer

Tak masz racje na umowie jest napisane ze zarabiasz 1350 zl ,nawet nie dostajesz najnizszej krajowej ,Na skladalni jest teraz wiecej ukraincow niz polek ,zycze waderowi zeby zbankrutowal za to jak traktuje ludzi

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Nadarzynie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Filozof
@mixx

Pracowałem na magazynie w Dàbrowie, zarobki słabe, ale ludzie fajni

Zostaw merytoryczną opinię o Wader-Wozniak - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wader-Wozniak?

Zobacz opinie na temat firmy Wader-Wozniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wader-Wozniak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wader-Wozniak?

Kandydaci do pracy w Wader-Wozniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wader-Wozniak
3.2/5 Na podstawie 564 ocen.

Wader-Wozniak