Opinie o BPX S.A. w Wrocław

Business Partners eXcellence to firma doradcza, której trzon tworzą konsultanci, zajmujący się wdrożeniami systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence, produkowanych przez liderów rynku tego typu oprogramowania.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPX S.A. w Wrocław

HR

Widzę, że znów szukają do rekrutacji - nic dziwnego skoro łamią jej podstawowe zasady. Zachęcam udać się z dyktafonem na rozmowę z prezesem - czyste złoto JanuszPOL S.A. - memy o Areczku przy tych pytaniach, które tam padają to pikuś.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BPX S.A.?

wojtek

Bardzo słaba zwłaszcza na open space.

Awans Nowy wpis

Szukam dobrej korpo na start. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kosztowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach i tak myśleć???

Pracownik Nowy wpis
@Awans

Jak nie przyniesiesz swojego papieru to niestety ale trzeba ręką się podcierać ;)

Jolka Nowy wpis

Z jakiej podstawy może ruszyć Sales Support Specialist skoro wymagają 2 lat doświadczenia w branży IT na B2B oraz ogólnie z pracy na podobnym stanowisku? do tego interesuje mnie jeszcze ewentualny system prowizyjny, ponieważ nie został wprost wskazany

Woda platna? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy woda w biurze jest płatna dodatkowo? W sensie z pensji jest coś odciągane?

Czemu twierdzicie, że na staż przyjmowani są jacyś naiwniacy? Chce aplikować wstępnie na ofertę dla młodszego księgowego, oferta teraz jest widoczna. Tylko teraz zastanawiam się czy osoby poczatkujące mogą mieć jakoś gorzej?

Specjalista ds. Marketingu

A ja nie polecam Andrzeliczki z HR... Która w życiu nie dostałaby awansu w normalnej firmie a że kabluje i liże p.u. pen.c je wielkiej prezesce (ironia) to dostała jakiś tam awans. Szara myszka które nie umie się odezwać i nawet odpowiedzieć czesc... Mina jak by była pokrzywdzona przez wszystkich... Do tego zarządzanie na poziomie -100... Niech siedzi sobie sobie cichutki w papierkach i daj je słodyczki :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Izabela

Zastanawiam się czy ta wzmianka o niskich stawkach dotyczy dosłownie każdego stanowiska… interesuje mnie ta oferta dla junior .NET deva głownie ze względu na fakt, że nie jest wymagane komercyjne doświadczenie, a ja jestem samoukiem. Tylko czy możliwe, żeby też w tym przypadku była minimalna?

Soczi
@Izabela

Powodzenia z Arturem który daje najniższą krajową albo przejmuje na staż naiwniaków

Hej, jeszcze dziś została dodana oferta dla asystentki działu PMO, możecie mi o nim coś więcej napisać? Jak praca jest organizowana i czy występują w tym przypadku rotacje? akurat przy ofercie jest wpisane, że to praca od zaraz, wole mieć pewność co do powodów

E.

Aplikowałam przez formularz pracodawcy, dostałam telefon. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Po rozmowie telefonicznej z dziewczyną z rekrutacji odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Przyszłam na miejsce i mimo bardzo dobrego nastawienia na firmę, bardzo się zawiodłam. Weszłam do biura, gdzie nie było żadnej osoby przy recepcji, w biurze obok jakaś pani właśnie krzyczała na swojego około 10 letniego syna, straszne zamieszanie. Jak w końcu znalazłam osobę do której powinnam pójść (bo nikt nie wiedział dokładnie dokąd, nie podano mi także szczegółów), odbyła się rozmowa. Rozmowa z osobą mam wrażenie bardzo niekompetentną - dziewczyna, team leaderka nie miała konkretnie przygotowanych pytań, była bardzo niemerytoryczna i nie „przeprowadziła rozmowy”, tylko miałam wrażenie jakby była na kawie z mało lubianą przez siebie koleżanką. Kompletnie niezainteresowana, klikająca w komputer, bardzo dużo mówiła o sobie i życiu prywatnym. Na koniec rozmowy oczywiście podziękowałyśmy sobie, ja sama labiryntem biur musiałam dotrzeć do wyjścia, bo pani nawet nie wpadła na pomysł, żeby odprowadzić mnie, podać rękę na pożegnanie, cokolwiek. Do tego przy podaniu kwoty, która interesowałaby mnie, mimo że od początku podawałam widełki i ta kwota się w nich mieściła (nie była wygórowana), zrobiła wielkie oczy. Firma też mówiła, że jest możliwość pracy zdalnej, ale na rozmowie wyszło że możliwość jest, ale jak już sobie „zasłużysz”, czyli nie przez pierwsze 3 miesiące pracy, a później może czasem. Spotkanie miało się skończyć feedbackiem, którego do dziś nie zobaczyłam mimo upływu kilku miesięcy, a tylko straciłam swój cenny czas. Podsumowując: bardzo nieprofesjonalnie, nieuczciwie, brak poszanowania czasu osoby rekrutującej się, bardzo niekompetentnie (pomijając panią od HR, z którą rozmowa telefoniczna była bardzo rzeczowa)

Klarysa

Hejka, co z tą ofertą dla asystentki sprzedaży? zauważyłam, że pod koniec stycznia była dodawana i nikt się jakoś specjalnie do niej jeszcze nie odniósł. Teraz niedawno pojawiła się za to opinia dotycząca rozmowy. czy do dziś tak jest, że nie dają z nich feedbacku? Chyba, że to zależy? w każdym razie na jakie zarobki można liczyć podczas pracy jako asystent? I po jakim czasie następuje jakiś awans?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w BPX S.A.?

Na Grodzką szukają Programisty Enova365. Czemu nie ma podanych wprost w ofercie stawek? Albo chociaż przedziałów placowych? Co z tym OS o którym pisali, czy każdy musi tam w nim pracować? nie ma opcji na wydzielenie własnej przestrzeni?

Jest super atmosfera i bardzo dobrze się pracuje na co dzień :)

@pracownik

praca tutaj raczej monotonna nie jest? a z perspektywy jakiego stanowiska teraz oceniasz i jak praca u was obecnie wygląda? macie rotacje na dziale jakąś?

Xyz
@pracownik

No nie zgodzę się, prezes to totalny Janusz, zero managementu, zero celów, planowania, jakości zadań i rozwoju. Ta firma to bardziej agencja pracy tymczasowej dla konsultantów niż stałe miejsce pracy z perspektywami. Brak organizacji, atmosfery.

Lizon Ł
@Xyz

Ludzi załatw to polanujesz hahah a nie 1 os ma ci tylko (usunięte przez administratora) hahaha

wojtek

Bardzo słaba zwłaszcza na open space.

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Irena

Szukają aktualnie konsultanta enova365. A tutaj tymczasem czytam: "agencja pracy tymczasowej dla konsultantów". Na czym to polega, jakaś ogromna rotacja konsultantów jest? Może zarobki są na tyle zachęcające, żeby tymczasowo popracować, jeśli nie ma szans na stałe?

@Irena

Firma ma kilka działów / linii bieznesowych różnej wielkości. Realizuje zarówno projekty zagraniczne (gdzie są także zatrudniane osoby bezpośrednio na projekty i tylko czasami jest to "agencja pracy dla konsultantów"), jak i krajowe (gdzie większość stanowią osoby zatrudnione na stałe). Zachęcam do szerszego spojrzenia na to co robi BPX, bo jest tego sporo, a nie przez pryzmat pojedyńczych wypowiedzi / stanowisk. Zespół enova365 to obecnie kilkanaście osób (konsultanci i programiści). Zachęcam do rekrutacji, wiem, że dalej zatrudniają bo ostatnio udało się wygrać kilka znaczących projektów.

@Irena

Pewnie dostaniesz umowę o pracę tymczasową - w ostatnich miesiącach były zmiany w przepisach i mają obowiązek wpisywać takie stwierdzenia w ogłoszeniu.

Irena

Kornel

Po jakim czasie firma oddzwania w sprawie pozytywnego rozpatrzenia aplikacji pracownika?

A długo już czekasz? :(

@Joanna

Pierwszy tydzień za mną

@Kornel

No, po takim czasie pewnie już się kontaktowaliście? Jak sytuacja wygląda?

@Joanna

Nie dostałem ani pozytywnej odpowiedzi ani negatywnej. Firma po prostu chyba zapomniała o rekrutacji. Pani od rekrutacji do której pisałam wyjechała na urlop i 0 kontaktu z kimkolwiek z firmy. Zdecydowanie odradzam.

@Kornel

No i miesiąc minął...Rozumiem, że wciąż nic? Tutaj to jedna Pani od rekrutacji jest tak właściwie czy jest ich więcej?

Rozczarowany

Przykro mi pisać, ale po kilku latach pracy w firmie jestem rozczaorwany jej postawą. Mail z groźbą jak do dzieci, że wszyscy mają wracać do biura, zero ankiet - spytania się pracowników jaki tryb im najbardziej odpowiada. Słysząc opini kolegów myślę, że taką postawą firma może stracić wielu cennych pracowników.

@Rozczarowany

wracać do biura - dopowiedz do końca bo to wyrwane z kontekstu - na 2 dni w tygodniu, no straszna katorga, zwłaszcza, że to po to, aby relacje wpsółpracowników nie wymarły do końca.

Iwona
@pracownik

Nie rozumiem, to tam wcześniej pracowaliście na zdalnej? Mi właśnie np. taka forma pracy strasznie odpowiada, nie wyobrażam sobie też wracać do biura, jeśli tak nagle zrobili to chyba nie jest to w porządku. Zwłaszcza jeśli umowa była inna, bo jak się zatrudnialiście to na zdalna..??

Jaki dress code obowiązuje w BPX S.A.?

w firmie dress code obowiązuje tylko jak masz kontakt z klientem, poza tym łązisz jak chcesz. poza tym - świetna firma i pracuje się naprawde fajnie

Zenuś

Dlaczego są usuwane na bieżąco opinie prawdopodobnie byłych parowników, to już daje do myślenia. Wygląda na to, że firma zamiast skupić się na budowaniu pozytywnej opinii w oczach nie tylko kontrahentów ale również pracowników, usuwa niewygodne treści. A raczej taka akcja musi być kosztowna!!!

arczi

Szef to straszny janusz, skubią stażystów i juniorów, a seniorzy i regularzy zarabiają poniżej średniej.

@arczi

Hmm... nie wiem jak stażyści ale patrząc na fury przed firma to seniorzy chyba złe nie maja ;)

Zostaw merytoryczną opinię o BPX S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w BPX S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BPX S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPX S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPX S.A.?

Kandydaci do pracy w BPX S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPX S.A.
3.4/5 Na podstawie 48 ocen.

BPX S.A.