Opinie o Family Park w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Family Park. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Family Park o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Park w Bydgoszcz

Skoro mają zamiar przyjąć pracownika obsługi centrum zabaw, płacąc w zakresie 23,5 - 25 zł brutto / h, to czy przyjmują także ludzi bez statusu studenta/ucznia i na UoP? W ogłoszeniu jest o zleceniu. Chcieliby też kogoś, kto może im poświęcić min. 80 h w miesiącu i chętny jest do pracy w weekendy. Czy więc płacą ekstra, za robotę w sobotę i niedzielę?

Witek
@Ohace

A czy kadra kierownicza to też studenci? Bo jakiś czas temu w sieci wisiało ogłoszenie o pracy dla managera centrum zabaw - tam status studenta nie był wymagany. A wymagania były podobne, jak dla opiekunów.

Animator

aktualnie przyjmują tylko ze statusem studenta/ucznia na umowę zlecenie. Jest to praca dla młodych, zazwyczaj na czas studiów w nieokreślonym wymiarze godzin. (Dyspozycja min 80h w miesiącu ale zazwyczaj pracuje się o wiele mniej niż podaje się dyspozycji) Zazwyczaj stawka to 23,5

Ohace Nowy wpis

Myślę, że inna forma zatrudnienia się nie sprawdzi przy takiej pracy. Na zleceniu każdy z pracowników niech zrobi po 4-5h i zawsze będzie uśmiechnięty i nie zmęczony pracą z tak dużą ilością osub w obiekcie. Byliśmy z synem i po 5 h nie chciał jechać do domu a nie oszukujemy się ... To dzieci są tu wyznacznikiem jakości obiektu

Witek Nowy wpis
@Ohace

Obecnie Family Park do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Animator. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 5 września.

W ogłoszeniu pracownika do sali zabaw nie widziałam w wymogach statusu studenta o którym piszecie. Zastanawiam się natomiast nad wzmianka na temat dyspozycyjności. Grafik można trochę dostosować pod siebie? Po ile h zmiany? Można np robić sobie 12 albo więcej?

Co jaki czas w Family Park można ubiegać się o podwyżkę?

Banan

Nie ma sensu bo i tak nie dostaniesz…

Olga
@Banan

Czyli nie zdarzają się w tej firmie podwyżki?

Ogólnie to nigdy. Pomimo długiej pracy i objęcia wielu stanowisk podwyżką ponad najniższą krajową było 80 gr. Nie polecam. Za tego typu pracę standardowo otrzymuje się znacznie więcej

Olga

Dawno tutaj pracowałeś? Ile lat temu takie podwyżki były? Może jednak teraz się coś zmieniło... kryzys w końcu. Ktoś może powie czy coś się zmieniło?

Heheh
@Olga

Ziomek a czym się przejmujesz hehehe

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Animator

Pracę w Family Park oceniam pozytywnie. Jeśli ktoś szuka pracy w której chce usiąść i nic nie robić to nie ten kierunek. Praca opiera się na kontakcie i współpracy z dziećmi A jak wiadomo te absorbuja wiele czasu i energii jednak satysfakcja jest nieoceniona. Dzięki tej pracy możemy nabyć doświadczenia w pracy z dziećmi, nauczyć się reakcji i zachowan w sytuacjach problemowych, ćwiczyć swoją cierpliwość i opanowanie. Nigdy nie było sytuacji w której wypłata nie doszła na czas lub nie było przerwy. Jeśli wykazujesz się zaangażowaniem i kreatywnością zostaje to dostrzezone A co więcej nagrodzone. Godziny pracy są dostosowane do pracownika, sami określamy ile w danym dniu możemy pracować. Polecam

@Animator

W którym momencie jest to dostrzeżone czy nagrodzone? Za mojej pracy było mnóstwo osób pełnych pomysłów i zaangażowania w to miejsce. Dawali z siebie naprawdę wiele a premia była jedynie mitycznym stworzeniem do kuszenia. Wszyscy słyszeli a nikt nie widział

????????

Regularnie odwiedzam z synem familly park i 5 gwiazdek to za mało ????????????????????Syn swietnie sie bawi a i ja nie siedze w miejscu ????SUPER MIEJSCE ????

Patrycja
@????????

Zgadzam się, a na balu Inwestora przeszli samych siebie

Natalia
@Patrycja

A co się tam wydarzyło, że takie wrażenia? ;)

Aneta

@Patrycja dobrze wiedzieć, że ktoś dobrze wspomina swoje miejsce pracy i że czuł się w nim dobrze. Czy wśród osób, które poznałaś i były to dla Ciebie osoby, z którymi chcesz utrzymywać kontakt też było szefostwo? Jaka atmosfera była między pracownikami a pracodawcą w Family Park? Raczej luźna czy typowa pracownik-szef?

Patrycja

W Family Park pracowałam przez 5 lat. Dzięki elastycznemu grafikowi, udało mi się idealne zgrać pracę ze studiami. Dzięki fantastycznym ludziom, których poznałam, nie było to dla mnie tylko miejsce pracy, ale miejsce do którego chodziłam dla ludzi. Poza tym, wdzięczność i uśmiechy na twarzach dzieci po skończonym przyjęciu urodzinowym - bezcenne. Nigdy nie zdarzyło się, że wypłata nie była na czas. Jeżeli chodzi o stawkę - z czasem wzrasta w zależności od zaangażowania pracownika. Kierowniczki doceniają starania, kreatywność, chęci, motywują i pomagają w realizacji pomysłów. Za tym miejscem i za ludźmi po prostu się tęskni :)

Aneta

@Stary animator pracowałeś tam naprawdę długo. Rozumiem, że firma Family Park jest Ci bliska i mógłbyś ją polecić osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłbyś wymienić? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Stary animator

Pracowalam w tym miejscu 4 lata i nie wiem skad taka nienawiść do tego miejsca?! Ludzie sa w porządku, kierownictwo zawasze idzie na reke i jest pomocne, Pan Dyrektor doklada wszelakich staran aby scalic zespol aby kazdemu pracowalo sie dobrze. Miejsce jak najbardziej na plus dla studentów.

Aneta

@Dorota i @Animator Wy macie pozytywne opinie o pracy w Family Park, zaś @Zawiedziona ma całkiem odmienną. To w końcu jak się tam pracuje? Może ktoś jest nowym pracownikiem i powie świeżą opinię na ten temat? To ważne dla osób zainteresowanych pracą.

Dorota

Pracowałam w Family prawie 3 lata, atmosfera jest dobra, konflikty zdarzają się jak w każdej pracy. Do tej pory mam bardzo dobry kontakt z pracownikami, poznałam tam wiele pozytywnych osób. Odnosząc się do płacenia - wypłata była zawsze na czas ;) Przerwy każdy ma - nie zdarzyło się by pracownik przerwy nie miał. Praca dla studenta jak najbardziej na plus. Grafik dostosowany do ilości podanych godzin, jak ktoś ma dużo wolnego czasu, chce sobie trochę dorobić, chce się czegoś nowego nauczyć i lubi dzieci to polecam! :)

Aneta

@paulina_956 a od czego zależy czy masz przerwę czy nie? Według prawa pracy należy się pracownikowi przerwa powyżej 6h pracy. Akurat na atmosferę nie zawsze może wpłynąć pracodawca. A jak wygląda kwestia zarobków w Family Park,? Możesz podać jakieś widełki.

paulina_956

Nie polecam... raz masz przerwę, a raz nie. Stanowisko na jakie aplikujesz i obowiązki, które masz wykonywać maja się nijak, do tego co tak naprawdę tam robisz. Niemiła atmosfera, są grupki. Właścicielka nawiedzona, ma ciagle uwagi. Jak najdalej stamtąd!!

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w Family Park? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubicie w swojej pracy. Na jakie warunki może liczyć pracownik firmy?

azja

mówisz tutaj o kucharzu małej gastronomii co bufet obsługuje? weź pod uwagę że to jakaś super wykwintka kuchnia, obowiązki to produkcja prostych dań obiadowych oraz dań typu fast-food i prostych deserów też robiebnie

Pracuje w Family Park 8 miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo,że na początku stawka godzinowa jest niższa ale bardzo szybko można przeskoczyć ma wyższe. Oczywiście wymaga to zaangażowania w pracę, odrobiny własnej inicjatywy i odpowiedzialności. Ponadto pieniążki są zawsze na czas a kierownictwo nagradza dobrych pracowników premiami uznaniowymi. Zespół pracujący w Family Park jest sympatyczny i pomocny. To nie tylko praca lecz przede wszystkim dobra zabawa. A im więcej się z dziećmi bawisz tym lepiej -dziecko zadowolone i rodzic zadowolony. Wszystkie negatylne oceny wynikają chyba z tego ze niektórzy myśleli że w pracy się odpoczywa. A największym tej pracy autuem dla studenta jest to, że pracuje się według dyspozycyjności. Podajesz kiedy możesz pracować i ile godzin i na podstawie tego ustala się grafik. Jestem bardzo zadowolna z mojej pracy i nie zmieniłabym jej na żadną inną. No.. Chyba ze w zawodzie :)

Hubert

Swoja prace w Family Park wspominam bardzo pozytywnie. Dzięki tej pracy nauczyłem sie otwartości do ludzi, komunikatywności i odpowiedniego podejścia do dzieci a szczególnie do dzieci chorych i niepełnosprawnych zarazem fizycznie jak i intelektualnie. Dzięki Family Park nawiązałem wiele ciekawych i wartościowych znajomości. Uważam, iż atmosfera między pracownikami firmy była niczym atmosfera rodzinna, można było zawsze z kimś pogadać, czy zasięgnąć porady w razie problemu. Bardzo dobrze będę wspominam pracę w Pracowni Profesora Ciekawskiego, to dzięki niej nie zapomniałem wiedzy z zakresu fizyki i chemii a ponadto mogłem się rozwijać z tych właśnie dziedzin nauki uczestnicząc w Konferencjach i Piknikach Naukowych. Odnośnie zarobków, mogę powiedzieć tylko tyle, że jak na warunki pracy na rynku w Polsce jako i na to że byłem studentem studiów dziennych to były bardzo dobre. Przez ostatnie m-ce mojej pracy ( dzięki zaangażowaniu własnym, a zarazem uznaniu przełożonych) moje wynagrodzenie było na bardzo dobrym poziomie. Także jeżeli ktoś lubi prace z dziećmi, jest otwarty, kreatywny i potrafi zaangażować się w pracę - POLECAM.

Bartek

Pracowałem w Family Park przez ponad 2 lata. W tym czasie nauczyłem się metodyki pracy z dzieckiem jako animator i edukator. Odkryłem również swoją pasję do animacji formalnej i nieformalnej. Od kiedy pamiętam cały zespół z kierownictwem na czele wspierał rozwój nowego pracownika. Od początku przedstawiono mi zakres obowiązków i zadbano o moje szkolenia. Wszystko zależy tam od Ciebie i tego jakim pracownikiem i osobą chcesz być. Dzieci i ich bezpieczeństwo i zadowolenie zawsze jest tam na pierwszym miejscu. Wielokrotnie dostawałem szansę na realizację własnych pomysłów i programów. Z zaangażowaniem wykonywałem swoją pracę i zawsze za poświęcenie byłem gratyfikowany i wyróżniany w różny sposób (finansowy - podwyżki, przywileje, bony, kino itp). - często niespodziewanie. Nie każdy może być animatorem, nie każdy ma predyspozycje do przebywania i poświęcania swojego czasu i energii dla dzieci i ich rodzin. Wszystko jest kwestią wyboru. Centrum Zabaw Family Park cechuje się atrakcyjnością cen, usług animacyjnych i podejściem do klienta. Zawsze inwestuje w rozwój sali i działalność na rzecz innych. Prowadzi wiele projektów edukacyjnych i terapeutycznych realizowanych przez profesjonalistów i ludzi znających się na swojej pracy. Wielokrotnie otrzymywaliśmy pochwalne i cenne informację zwrotne o pracy Centrum Zabaw i zaangażowaniu pracowników. Wielokrotnie również byłem świadkiem wspaniałej zabawy całych rodzin - a właśnie po to są takie miejsca. Jeżeli ktoś przychodzi tam po to by posiedzieć i puścić dziecko samopas to nie dziwię się niezadowoleniu. Nikt na siłę nikogo do szczęścia i zabawy nie zmusza. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Family Park dzisiaj kontynuuje pracę zawodową. Jestem pedagogiem i wszystko czego się tam mogłem nauczyć dzisiaj pomaga mi w pracy.Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami.

mirka

pracowalam w family i szczerze odradzam. robilam po 13 godzin, fakt nie ze dzien w dzien ale w wiekszosci tygodnia i wyciagalam nie cale 300 zl. wyplata przychodzila w terminie, ale zakres obowiazkow na jaki sie pisalam a to co naprawde mialam robic to dwie zupelnie inne rzeczy. odradzam, juz lepiej ulotki rozdawac bo i zarobkowo wyjdzie podobie a nie narobisz sie po 13h podczas jednego dnia. plus dojazdy wychodzilo mi ok 14,5 h z dnia wyjete

Zostaw merytoryczną opinię o Family Park - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Park?

Kandydaci do pracy w Family Park napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Park