Opinie o Weber Polska w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Weber Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weber Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weber Polska w Goleniów

Gruby

ŻENADA I (usunięte przez administratora) podczas konkursu dla wyłącznie pracowników firmy w sobotę !!!! Jak mogło wygrać dziecko skoro udział mogli brać TYLKO pracownicy. TYM BARDZIEJ, że tatuś dziewczyny ODPADŁ z konkursu wcześniej, dlatego NIE BYŁO go na scenie, a dziewczynka chodziła jak chciała i jak nawoływali spoza sceny !!!!!! WYGRANA tej dziewczyny świadczy o oszustwie i złamaniu regulaminu konkursu przez organizatorów. Główna wygrana powinna trafić do osoby z 2 miejsca, pracownika firmy, a dziecko powinno dostać cukierki za odwagę za występ na scenie. Chcecie konkursów dla dzieci niech coś namalują, bo na pewno nie wiedzą jaka jest wysokość hali. Organizatorzy dali ciała i powinni podjąć kroki by wyjść z twarzą, że firma ma jakieś zasady, a nie niańczymy dzieci. Żenada !!!!

@Gruby

Witam mam pytanie jest ogłoszenie na pracownika gospodarczego i pojawia się co chwilę.Czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tym stanowisku czemu tak rotacja

Tobiasz Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie dla specjalista w dziale lakierni chodzi o obsługa myjni lakierniczej. Chciałem spytać o uprawnienia bo jest informacja że trzeba posiadać uprawnienia SEP G1 ,G2 ,G3 ale jest możliwość ich uzyskania. Firma płaci za kurs i nie każe zwracać kosztów czy trzeba podpisywać umowę lojalnościową?

Dorota
@Gruby

To tu jakieś konkursy dla pracowników są organizowane? A mogę wiedzieć jak często i co tutaj można w ogóle wygrac? Ogólnie czytałam w innym komentarzu, że można stracić tutaj premie za chorobowe np. Zmieniło się coś w tej kwestii?

@Dorota

Jak widać są organizowane po to, żeby pokazać, że ustalone przez WEBERA zasady można ŁAMAĆ i NAGINAĆ. Wszyscy widzieli, że gość odpadł wcześniej, ale co tam dzidzia nagrodę dostała, a nie ten kto faktycznie wygrał. Zabawa dla pracowników z rodzinami z dziećmi, a firma pokazuje i uczy, że żeby wygrać nie trzeba mieć wiedzy, tylko (usunięte przez administratora) Miejmy nadzieje, ze firma naprawi swój błąd. Nagrodami są sprzety AGD i RTV, vouchery.

Abc
@Gruby

Przecież nawet na scenie powiedzieli MAMY ZWYCIĘŻCE !!!. (czyli Tomka). Potem jakieś śmieszne, ślepe i nie znające własnych ustalonych zasad konkursu jury zaczęło obrady (usunięte przez administratora), skoro nie widzieli prawdziwego zwycięzcy tylko nagrodę dali dzieciakowi pewnie w ramach programu Pomocy Ukraińcom. Nie szanują własnych ludzi, a szkoda. Wstyd dla firmy.

Adwokat Diabła

(usunięte przez administratora) dokonała również komisja czuwająca nad konkursem. Klapki na oczach i 0 reakcji na niesprawiedliwość, ludzie się śmieją z ich decyzji o wygranej. 03.06.2023r, tak jak na breloczkach zapamiętamy jako dzień obłudy i fałszu osób odpowiedzialnych z firmy za konkurs.

Nowy Nowy wpis
@Gruby

Witam mam pytanie długo i często pojawia się ogloszenie na pracownika gospodarczego.Czy coś z tym stanowiskiem jest nie tak proszę o odpowiedź.

Nowy Nowy wpis

Natka Nowy wpis

Czy ktoś kontaktował się w sprawie oferty Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji? Jestem po studiach i chciałabym w zawodzie nabrać doświadczenia. Jest jakieś wdrożenie czy nauka w trakcie pracy?

Były zainteresowany

NIe odpowiadają na aplikacje. Ani negatywnie ani pozytywnie. Zero profesjonalizmu :((((((

Czy po rozmowie w Weber Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Klementyna

Czytam właśnie ogłoszenie o pracę dla pracowników produkcyjnych i zastanawia mnie czy podana stawka 25pln to już maks ile można zarobić? Zdarzają się podwyżki jak ktoś ma spory staż w tej firmie? Ile można dostać kasy za polecenie nowego pracownika, chodzi mi o kwotę na rękę.?

Katarzyna

Wie ktoś, jak dużego doświadczenia wymaga firma od elektryka? Kojarzę, że szukali człowieka, ale oferta już nieaktywna. Może ktoś zna takie szczegóły?

Aaa

Poniewieranie pracownikami , brak premi za jeden dzień chorobowego, kierownik ma się za boga , brygadziści szkoda gadać

Łysy

Szukam chętnego, który obije gębę truflowi z piły, daję tyle za oklepanie gnoja co dodatek.

Krycha

My robimy zrzutkę

Małgorzata
@Krycha

Dlaczego tak agresywnie tu macie? Jak ludzie pogadać się nie da gdy jest jakiś problem?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Weber Polska? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Ziomek 20

Na brak szacunku do pracownika, właśnie 2tyg temu się zwolniłem

Czesław
@Ziomek 20

Brak szacunku, czyli? Bo to różnie można rozumieć.

Gambit
@Ziomek 20

Az takie maja podejscie? Dlugo tam pracowales? Na jakim stanowisku? Pytam bo chcialbym sie tam zatrudnic jako spawacz. Pozdro

Ziomek 20
@Gambit

Nie Idz tam na początku kolorowo a późnej zarobki mniejsze, a więcej pracy, pracownik pracownika późnej przestaje szanować, 2 lata tam przerobiłem.

Małgorzata
@Ziomek 20

Jak to? Na jakiej podstawie zmniejszyli ci zarobki?

Mariusz H.bo.rodo
@Gambit

Jak byś się tam wybierał to musisz się nauczyć włazić w kakaowe oko.Sugeruje za wzór obrać Waldemara Sz.bo.rodo.

Marzena
@Ziomek 20

Miałeś rekrutację 2 tyg temu? Jak wyglądały etapy?

Szczepan

Dzień dobry. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy magazyniera? Jaki zakres obowiązków, czy praca jest ciekawa, może też jaka panuje atmosfera?

Czy w Weber Polska zatrudniani są obcokrajowcy?

Si

Tak

Ewelina
@Si

A jest większość Polaków, Ukraińców czy jakaś inna narodowość?

Grychu

Widać po ogłoszeniach o pracę że ciągle wisi tam ogłoszenie do tej firmy , czyli rotacja tam jest większa niż w ikea ? Widząc ciągle ogłoszenie do danej firmy nasuwają się same wnioski że z tą firmą musi być coś nie tak . Zresztą nie tylko Weber ale i połowa innych firm na parku przemysłowym już nazw nie będę wymieniał bo każdy dobrze wie o jakie firmy chodzi.

Jakie wartości są cenione w Weber Polska?

mariusz

Wiadomo, jak wszędzie musisz być przeciętny malualnie , dodawać ,odejmować, choć myślę że nie zawsze , dobrze włazić w czekoladowe oko ,ale przedewszystkim w miarę szybko powiadamiać przełożonego jak komuś coś nie pójdzie-żeby przypunktować .Tak robi ponad 90 procent ludzi w firmie , taki system oceny pracownika jak chcesz złotówkę więcej .Ja uważam ogólnie że tak jest super ,taka tam życiowa rywalizacja ;)

Cenione są umiejętności podrywu

kopeć

Firma ogółem jest żle zarządzana od samej góry, często mają braki zamówień ,wielu pracowników typu brat ,ciotka ,wujek , przyjaciel od spraw niewiadomo jakich ,nieważne że pół roku na L4 ,jest gitara ,wątroby zgnite od amphe tamyny i już L4 hu hu ha praownik stali :) Uważam że mój wpis jest na tyle merytoryczny aby go nie usuwać .Pozdrawiam .

Nemezis
@kopeć

Myślę, że jakby była źle zarządzana, to w dobie koronawirusa niestety nie wytrzymałaby ciśnienia. A jak widać ma się bardzo dobrze. Niech Pan lub Pani wybaczy, ale rzeczowy komentarz to, to nie był. :)

izack stolzman
@Nemezis

kryzys dotyka głównie branży hotelarskiej ,gastronomii itp. no chyba że wy z tych to przepraszam

@kopeć

Bo to nie prawda

Łysy

Podobno ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy w tej firmie.

Oczko
@Łysy

Zacznij pracować, to może dorównasz poziomem niektórym z nich...

@Oczko

Ciekawe czy ty dorównujesz im w(usunięte przez administratora).

@Łysy

Chciałabym Wam tylko przypomnieć, że na tym forum staramy się dyskutować o warunkach pracy w Weber. Tematy poboczne nas tu mniej interesują. @Łysy firma szuka właśnie Pracownika produkcyjnego oraz Ślusarza-spawacza: https://weber-polska.com/pl/aktualnosci/oferty-pracy.html Może jednak spróbujesz aplikować?

@Katarzyna

A co nie jest prawdą że ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy.

Kris
@Katarzyna

Widzę że pani jest ze wszystkimi na ty, a pani Katarzyna to z biura czy pani BHP, to niech pani nie proponuję pracy nie pisząc prawdy względem zarobków i warunków bhp.

@Katarzyna

szkoda czasu, na próbkach po hali sie przejsc to kazdy patrzy ze starchem jakby mial zaraz wyleciec z roboty, widac standard pracy i standard firmy, a gosc u którego bylem to jakis trep totalny

mamej

Ten trep o którym piszesz to siwy półdebil ,a ta robota to jego życiówka więc trzyma się jej jak tylko potrafi ,często wykonuje ruchy sprzeczne z logiką żeby zakryć błędy swoje lub swoich bliskich.Mam na myśli produkcję złomu stalowego oczywiście.

Mariusz

Witam. Będąc 19.04.2021 na rozmowie odniosłem bardzo dobre wrażenie na dwóch Panach, jeden szczupły wysoki a drugi miał zarost, zapomniałem imion niestety. Rozmowa bardzo na luzie i szczera to mi pasowało, jacy są w rzeczywistości Panowie w zakładzie nie wiem ale na rozmowie pozytywni. Czym mnie zachęciła firma by aplikować? tym że miała w swoim opisie że szkolą czyki plus bo większość zakładów jakieś 90 procent chce mieć już wykształconych w danej dziedzinie zapomninajac że trzaba gdzieś i jakoś ludzi wyszkolić :) tym zaplusował Weber. Minusy to że po 9 godzin pierwsza zmiana i tylko 20 minut przerwy, to jest wyczyn dla faceta :) chciałem zaryzykować i skzoloc się w firmie Weber ale za późno :) może kiedyś... więc ogólnie już kończąc to rozmowa z Panami podobała mi się a zakład zaplusował... Szkoleniem na spawacza i wyjazdami np. do Niemiec :) wiadomo kasa :) Pozdrawiam

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem cv do Webera (przyjęcia startują niby od kwietnia). Czy ktoś z pośród obecnych pracowników mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na produkcji w tym zakładzie( stawka na start, atmosfera pracy, możliwości rozwoju w strukturze firmy). Z góry dziękuję za przydatne odpowiedzi :)

Katarzyna

Czy w nowym roku planowane są jakieś zmiany w firmie? Zastanawiam się, jak wygląda obecna sytuacja. Na stronie firmy znalazłam oferty pracy, przypuszczam więc, że nie ma żadnych przestojów. Zauważyłam też, że firma umożliwia odbycie praktyk, korzystał ktoś z tej opcji? Gdyby ktoś chciał zaaplikować, zostawiam link: https://weber-polska.com/pl/aktualnosci/oferty-pracy.html

Wit

Będą pączki !!

Siwy
@Wit

Tak będą Fasola za 38 gr kupi w biedronce.

Tomasz Jasiczek
@Wit

paczki z najlepszym towarem w wojewodztwie

łęcina
@Tomasz Jasiczek

na ślusarni bez towaru niedomagają intelektualnie ,i pocą się chemicznie kurła robaczki

Bardzo zła firma , nie polecam ją . Nie marnujcie czasu i swoich nerwów. Mariusz Kaczmarek pedaal

Opowiadasz ja osobiście czyje się w niej jak porządny patriota w której są rzetelni przełożeni :P

niemiecka patrioto, nawet jak dostaniesz 1000 euro to jest to tylko 1000 euro

Zostaw merytoryczną opinię o Weber Polska - Goleniów

• Jak się pracuje w Weber Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Weber Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weber Polska?

Weber Polska
2.1/5 Na podstawie 191 ocen.
  • Produkcyjna 5
    72-100 Goleniów