Weber Polska

Opinie o Weber Polska

bb 2016-03-23 19:21:20
Ojojoj
Psiakość 2016-03-24 19:52:25
Podobno najgłośniej krzyczą Ci, którzy najbardziej się boją...
nowy 2016-03-31 22:14:24
Znam tego pijako-podpierdalacza,nie dlugo ale znam.Moge smialo napisac ze jest pała i wykonuje milion telefonów na hotelu,nie wiem czy z nudów czy dlatego ze lupi kapowac.Najlepsze jest to ze sie chwali ze obiecuja mu podwyżke przelozeni(z polski) zeby tylo tu zostal (w minden),jak juz powiedzial zostal zmuszony do sprzedawania nas od górnie.... nic z tym nie moze zrobic... Powiem ci robert tak ! zatruwasz nam w domu powietrze.jestes skonczony,nie znajdziesz juz tu kolegów,jestes zwykla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i cala firma Cie tak zapamieta.a Toje teksty ze prosza Cie majstry zebys zostal z nami sa tak tanie jak ty.na zawsze zostanies frajerem i nikt normalny ci reki nie pdoda.
J.j 2016-04-02 17:47:19
Matoszko został fotografem, robi zdjęcia z ukrycia na hotelu.pewnie przekażę je dalej bo to idiota
Papi 2016-04-04 19:49:38
Matoszko sie nachlał w weekend, pogubił pieniądze i powiedział, że mu ktoś ukradł... a podobno pod sklepem chcial wyruchac jakas ciapata od uchodzców i dał jej tą kase a ona zjebała
buhahaha:):)
koligen :) 2016-04-04 20:23:30
dokladnie tak bylo!!!Jakim prawem nas oskarżasz alkoholiku!!! chlejesz do upadlego Dębowe mocne przez caly weekend a w poniedzialek wieziesz nas do pracy skacowany!smierdzi od ciebie na 3 metry!!! ostatni raz tak zrobiles bo frajerze nie wozisz ziemniaków tylko ludzi!!!Gdy bym tylko mógl to przelal bym ci choć odrobine rozumu do tego wielkiego i pustego łaba.
Szmatoszko 2016-04-04 20:48:55
ty chory łbie, masz shizofremie chyba,albo od chlania tak cię nosi z tym kapowaniem,co złego masz? Bon na paliwo od walka? Czy nagrodę jakaś? A może chodzi ci o tytu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] roku 2016? Bo na to zasługujesz.
Dębowe mocne 2016-04-04 22:35:08
Won parchu z naszych oczu!!! Nie potrzeba tu takiej zalosnej kreatury.
Erni 2016-04-05 17:26:50
Papi baranie sam zaprzeczasz temu co piszesz najpierw piszesz że matoszko zgubił kasę a pózniej ze zapłacił ciapatej (podobno) zaczyn glabie coś napiszesz to sprecyzuj o co ci chodzi a nie wymyślasz .... Może to ty Ciaputa chciałeś ukuć i spieprzyla , dam ci radę kup sobie kozę ona nie ucieknie
Erni 2016-04-05 18:01:51
Tak w ogóle to wszystko wyglada na rozpętanie burzy w szklance wody jedziecie na tego matoszke a nic nikt nie napisał ze mu bezpośrednio zrobił czekam na fakty który z was barany bezpośrednio ucierpiał który dostał jakaś naganę albo coś tego nikt nie napisał to kryć sie pod nickiem i jechać kolesia to nie fair to ze wypije .... A który z was nie pije barany!!!
Erni 2016-04-05 19:47:13
Debilu napisałem będąc osoba pośrednią moge sie domyślać kim jesteś bo kiedyś tam pracowałem moje wnioski to tylko publikacja waszych tępych wypowiedzi nie zauwarzylem żeby matoszko sie bronił bo może jest mądrzejszy nisz myślisz a swoją droga palancie s wielka chęcią bym cię dojechał bo jesteś tępa dzida która chowa sie po nickami !!! A i tak nie mam odpowiedzi czy któremuś z was zaszkodził ...... Bo pewnie nie macie nic mądrego do napisania
Papi 2016-04-05 19:52:14
ja nie pije:) i...? Skoro "Emi" to nie nick, to powiedz prosze jak sie nazywasz? i ja chetnie sie przedstawie. a skoro chcesz bym cos sprecyzowal, wiec prosze bardzo..
Robert to kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cwela [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] króra kocha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak już nie ma kogo to wymysla takie historie jak z tymi pieniedzmi. co do faktów, każdy kto tam jest je zna. Faktem oczywistym jest to , ze może dostawać wpierdaj codziennie!
Chetnie nasram mu na klate i rozmarze kijem bo tylko na tyle zasluguje
Erni 2016-04-05 20:05:40
Pepi naucz sie czytać żadne emi tylko ERNI napisałem dużymi żebyś tepaku zdołał przeczytać a jeśli chodzi o podstawienie do przyjdzie czas a wówczas dr haus będzie miał dylemat jak cię złożyć taki kozak jesteś a nadal nie napisałeś czy któryś z was ucierpiał na jego podpierdalaniu
Erni 2016-04-05 20:12:44
Generalnie tylko o to mi chodzi czy macie podstawę udowodnioną żeby go jechać proszę jeden pieprzony dowód i dam spokój bo frustruje mnie sytuacja wszyscy na jednego ale podstaw nie mamy
Erni 2016-04-05 20:23:19
Widzisz pało nie masz nic mądrego i logicznego w odpowiedzi to wyzywasz właśnie pokazałeś swój poziom a raczej jego brak tepaku
Żona paly 2016-04-05 20:52:18
Brak to ci honoru skoro tam.przebywasz z nimi,wracaj pizdo i skończ się puszczać po biurach. Z gówna juz nic nie wykręcić,a szkoda nosa i tych ospermionych zębów.
Papi 2016-04-05 20:52:39
pisze sie "z wielka checią" nie "s wielką chęcią" pewnie ty wymawiasz to z pełną gebą spermy szmatoszki dlatego tak co:D?
Erni 2016-04-05 21:04:30
Nie patrz na literówki tylko na fakty a te są nie podważalne nie zaszkodził nikomu z was
Faja 2016-04-05 21:17:05
Nam.nie,za cienki jest i za słaby.to ze nas sprzedaje waldkowi (sam tak powiedział) przyznał się i przeprosił. Jest cienki jak duża węża. W Końcu morda nie szklanka.Nawet bicie nic nie da bo to debil. Moim zdaniem sam się wykończyć,albo przestanie być potrzebny. Qurwow nie sieją, oni rodzą się sami.
Kutasoszko 2016-04-07 21:27:50
Robercie idź na wycieczkę w weekend,bo psujesz powietrze w naszym domu,wystarczy że czuć twoje puszki po piwie z pokoju.Ps. Nie pytaj czy idziemy zapalić bo nikt nie będzie. Palił z tobą -jeszcze zrobisz foto po kryjomu.
Znajomy 2016-04-07 22:07:20
Sami zacieśnianie grono wpisowiczow a nadmienię ze "Pion techniczny" czyli biuro jest mocno zainteresowane waszymi wypowiedziami
io4 2016-04-16 11:27:53
niektórzy widze że nie doceniają tego że pracują w firmie opierającej się na Gerhard Weber Kunststoff-Verarbeitung GmbH a więc naprawdę ważnego gracza w przetwórstwie tworzywsztucznych i zbiorników z tworzyw termoplastycznych. to zaszczyt pracować w tak renomowanej dużej grupie
Onynn 2016-04-16 21:40:31
The end! Dziękujemy ;-)
gość 2016-04-20 22:46:33
szkoda czasu to czytac co za balwany to pisza. Czlowiek nie podoba Ci sie praca to idz do biura zwolni sie powiedz ze jest tak zle zarabiasz 1000zl miesiecznie, po co sie tak mazac znajdz sobie lepsza prace. Temat pracownikow? hm kiedys jeden z kierownikow powiedzial w pracy nie ma kolegow;)
nie podoba sie to nara ;)
jeery 2016-04-26 16:16:01
Jaki Ku...Rwa zaszczyt,O czym człowieku piszesz.Majster chodzi i tylko od ped...łów wyzywa.Może sam coś ma z nich skoro co chwile powtarza ,że wyp....doli kogoś.Praca fajna nie ma co,ale traktowanie ludzi na poziomie PGR.TĄ grupę przez którą Weber ma taką wyrobioną markę napędzają chłopaki na hali.Gość..... w pracy może Ty nie masz kolegów,bo jesteś kapusiem.W pracy każdy z nas jest CZŁOWIEKIEM I ZASŁUGUJE NA LUDZKIE TRAKTOWANIE.Ja nie muszę patrzeć na zmarszczone ,złączone ze sobą brwi...a pewnie nadal tak jest.
mil 2016-05-12 16:23:52
a jak wyglada praca na montazach?
Pravownik 2016-05-14 13:10:56
Na montażu pracujesz po więcej godzin,zależy z kim jesteś i co robisz.Nikogo na siłę nie wyganiaja na montaż.
Jackowicz 2016-05-16 20:55:38
Wiadomo że na montarzu pracuje się dużo bardziej i dużo mocniej, nie jest to chyba jakoś szczególnie zadziwiająca sprawa, generalnie wszyscy wiemy, że jest tak jak powinno być, moim zdaniem bardzo dobrze, a może być tylko lepiej, ale to chyba oczywiste
Wkurzony 2016-05-25 10:21:15
Co jest z tym Weberem?! Dlaczego zwykli pracownicy -- mimo tego, że jest on kimś z rodziny z biura jak od Mariana . zachowują się jak by byli nie wiadomo kim. Biuro sobie z tego nic nie robi przykrócić to !!!! Się panoszą. !
ja 2016-05-30 13:44:18
nie bronie Mariana ,ale rowniez nie boje sie jego rodzinnych wspólpracownikow,robie swoje i nie patrze na innych,tym bardziej nie za zdroszcze.
Lasek 2016-06-01 18:55:21
Na montaz jest spoo fakt ze nie ma lekko trzeba sie natyrac i tyle po12g. Co do organizacji mogloby byc lepiej bo oczywiscie ten gosc co tym zarządza ma na wszystko wyjeb. Wiec jakby nie on to mozna zyc.
Elo 2016-06-28 17:51:54
Bolek on to nic w porównaniu z czarnym,to statysta lulka.Ludzie mariana sa nietykalni nic z tym nie zrobisz ,nierobów bedzie trzymał za wszelka cenę....
Paweł 2016-07-03 20:17:09
Widzę że sami pracusie się wypowiadają , obserwatorzy , a co z pracą kiedy jest czas na pracę jak tylko obserwujecie Elo , Bolek i inni , to wy jesteście nierobami tak naprawdę idziecie do kibla , komura i naprzód co zaobserwowaliście bo tylko to potraficie widzieć innych tylko nie siebie , waszą bezczynność i frajerstwo . Stoicie za zbiornikami i obserwujecie co kto robi i czy Marian nie idzie na tym polega wasza psełdo praca , stań frajerze i powiedz otwarcie co cię ( Was ) boli , a nie za plecami i pod jakimiś psełdonimami się ukrywacie , a sami Marianowi pewnie dupsko liżecie , a może jesteście lizusami Fasoli i robicie to samo co on - czyli NIC - TYLKO OBSERWACJA I LIZANIE DUPY . Żenada , kicz .
Maryjan 2016-07-21 18:47:51
Panowie przypomnę raz jeszcze że najważniejsze to środki ochrony osobistej, zgłaszać wypadki przy pracy.....
fan mpk 2016-08-14 19:03:52
czy opłaca się waszym zdaniem odpowiedź do firmy na ogłoszenie o prace na stanowisko Zastępca Kierownika Salonu Sprzedaży w Łodzi? te "okolice" są niepokojące, szczególnie w kwestii komunikacji miejskiej, wiadomo jak to w Łodzi jest, jeden tramwaj na dwa dni...
Poinformowany 2016-08-16 13:14:05
Chyba pomyliłeś firmy....
Piotr 2016-08-31 19:21:48
Slyszalem ze w ostatnich tygodniach i dniach zwolnilo sie sporoosób,to prawda?Czy ktos wie co sie dzieje w firmie?A jak jest na montażach ?bo mysle zlozyc tam podanie.Pozdrawiam Piotr.
Bolo 2016-09-01 21:42:12
Nic sie nie dzieje, wszystko w najlepszym porzadku.
Wojtek 2016-09-02 10:43:48
Na montażach zarąbiaście
pozdro dla kumatych 2016-09-02 18:11:00
Na montazach super,chlopaki mowia ze mozna jechac do holandii (po zwiedzac ) :) prosto z montażu w minden,ogolnie tez chce zostac monterem:)wycieczki lubie :) tym bardziej za darmo firmowym mercem :)
Artur 2016-09-03 09:03:52
Nie zapomnij aparatu, foty ze zwiedzania muszą być :)
Tomek 2016-09-03 13:53:47
co Wy za bzdury piszecie,przeciez auta maja gprs i nikt nigdzie nie jezdzi!!!!!
Chyba za mało roboty na firmie macie skoro siejecie ploty.
Stary 2016-09-06 13:14:14
Jakie gps co Ty pitolisz :-)
Janek 2016-09-07 05:14:11
Pokazał jak jest wychowany to wynosi się z domu.Swoja drogą takie zachowanie przełożonego przenosi się na całą firmę i później jest spostrzegany wśród ludzi za tego złego.Kultura nie boli!!! A może powiedział tak bo sam lubi mie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Człowiek pracuje nad opinią o sobie całe życie. Moim zdaniem przełożony powinien być z ludźmi i dla ludzi,a nie ich wrogiem.
masakra 2016-09-07 17:55:48
wołowina 16 godzin spania 8 łażenia po hali
ada 2016-09-08 23:09:24
hej hej widze ze teraz firm poszukuje glownie sprzedacow do zatrudnienia widzislcie czy ktoś mi podpowie na jakie tu mniej więcej zarobki można liczyc ?
Obeznany 2016-09-09 08:07:00
pomyliłaś firmy.....
Janusz 2016-09-09 14:42:08
Gumis ty debilu garbaty, 8 godzin to Cię robili.... Nie stety i tak się nie udało urodziłeś się i wyglądasz jak wyglądasz.
M 2016-09-09 23:05:31
A no właśnie, tutaj jest całkiem łatwo pomylić firmy, np. obok mnie też jest Weber, a zajmuje się tynkami, więc czasami można się pomylić, ale to zwykle się szybko wyjaśnia
Her Banaś 2016-09-13 18:07:28
Zaimijcie się robotą a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeden na drugiego
Zostaw swoją opinię o Weber Polska - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weber Polska