Cedrob

Opinie o Cedrob

Aktualność
Jesteśmy firmą drobiarską z polskim kapitałem, dziś największym pracodawcą w regionie Północnego Mazowsza.
Na nasz sukces pracuje codziennie ponad 4 tysiące Pracowników w zakładach zlokalizowanych w całej Polsce.
Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Jeśli jesteś kandydatem i masz pytania lub wątpliwości, prosimy napisz tutaj lub skontaktuj się bezpośrednio z nami pod adresem mail – rekrutacja@cedrob.com.pl
Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki z aktualnymi ofertami pracy http://www.grupacedrob.pl/o-nas/kariera
Wasza opinia jest dla nas ważna – liczymy na merytoryczne i konstruktywne komentarze.
Helena Nowy wpis

Dzień dobry. jak zarabia analityk? Mam ofertę do zespołu analiz i budżetowania. Okazuje się, że w mile widzianych uwzględniają Power Query i Power BI, w których już wstępnie działam. Dobrze byłoby moc się dowiedzieć ile wyniesie wynagrodzenie zasadnicze z opisu i jakie są średnie premie nim złoże CV. Pomożecie?

Cześć, czekam na opinie z pracy elektryka. Widziałam ofertę na Wylęgarnię Piskląt Skarżynek. Przede wszystkim interesuje mnie zakres szkoleń, bo nie mam doświadczenia a wiem z opisu, że nie jest ono wymagane. Czy warto by swiezak się zgłaszał?

Kochamcedrob997 Nowy wpis

CEDROB NIEPOLOMICE Odradzam każdemu który chce się zatrudnić jak każdemu zatrudnionemu. Jeden wielki (usunięte przez administratora) kierownik K i M to chyba z przypadku są na tym stanowisku, zero organizacji zero niczego o zasadach BHP to nawet lepiej się nie wypowiadać.. godziny na tym zakładzie to totalny chaos, wchodzisz do pracy i nie wiesz o której wyjdziesz.. brygadzistka J. ma się za bardzo tam i bardzo lubi bojki, zamiast interesować się co się dzieje na linii, z kolei druga brygadzistka od tunelu chyba przez lizanie(usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Cedrob?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

Co powiecie o pracy w firmie Cedrob? Niedawno szukali kogoś na Pracownik Produkcji.

Praca jak każda inna. Wszystko zależy od pracowników, czy każdy robi dla siebie czy wzajemnie sobie pomagają. Praca 4 dni w tygodniu, w tym 2 pierwsze zmiany po 10 godzin oraz 2 nocne zmiany po 10 do 12 godzin. Święta wolne ale niektóre odrabiane są w niedzielę.

Czyli piątki macie wolne? Czy może poniedziałki? Ogólnie to zarobki macie na dobrym poziomie? Te odrabiane święta jakoś dodatkowo sa płatne?

@Karolina

Grafik wygląda tak Poniedziałek Rano zmiana A Noc zmiana B Wtorek Rano zmiana A Noc zmiana B Środa Rano zmiana C Noc zmiana A Czwartek Rano zmiana C Noc zmiana A Piatek Rano zmiana B Noc zmiana C Sobota Rano zmiana B Noc zmiana C Dla przykładu W pierwszym tygodniu pracujesz jak zmiana A, w kolejnym jak zmiana B i w trzecim tygodniu jak zmiana C. I tak w na okrągło od początku. Święta odrabiane nie są dodatkowo płatne

Ola

Czy jest palarnia dla pracowników w Cedrobie w Ujazdówku?

@Ola

Przed portiernia. Palenie tylko przed i po pracy

Czy pensja w Cedrob składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako planista produkcji, ich ogłoszenie jest 29 maja na Lento.pl.

Pytająca

Hej możecie powiedzieć jak wygląda praca a Cedrobie ? Myślę nad zmianą pracy i pomyślałam o Cedrob ? Możecie się podzielić swoim zdaniami? I gdzie można było złożyć CV ? Jak wygląda praca w tygodniu?

Słyszałem,że w Cedrobie zwalniają.Może ktoś odpowiedzieć?

Czarna

Nie zwalniają ewentualnie za papierosa dyscyplinarnie

Halina
@Czarna

No to dobrze wiedzieć, bo mają teraz kilka ofert i się zastanawiam czy się nie skusić i aplikować :) Skoro mówisz, że nie zwalniają tzn. że rotacja jest raczej mała? Chodzi mi o to czy pracownicy np. sami nie odchodzą ze względu np. na słabe warunki albo brak podwyżek. Jak to wygląda teraz?

x
@Czarna

Dlaczego kłamiesz?Na początku roku wypowiedzenia otrzymało około 50 osób,(niektórzy korenspondencyjnie).W tym tygodniu dostało wypowiedzenia 5 osób.I nie były to zwolnienia dyscyplinarne,ani za papierosa jak piszesz.Ludzie muszą odpracować 3 miesiące(pacownicy z długoletnim starzem),dostaną odprawę i to by było na tyle.Normalna kolej życia.

@x

Zwolnienia były w Niepołomicach

Halina
@x

No ale to może zwalniali tylko w tym dziale o którym piszesz? I w sumie jaki był tego powód, bo 50 osób to już sporo... Czemu tyle tego było? Jakieś problemy finansowe czy coś innego?

Jan

Czy istnieją możliwość praktyk studenckich o kierunku logistyka i czy są one płatne ?

@Jan

Dzień dobry, oczywiście jest możliwość odbycia praktyk studenckich, ale nie są one płatne. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z Działem Kadr tel. 236750479.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Cedrob? Czy oprócz pensji w wysokości około 9100 można liczyć na dodatkową premię?

Na jakim stanowisku proponowali panu/pani zarobki w takiej wysokości?

Weronika

Witam, zastanawiam się nad tym zadanym pytaniem... Czy to oznacza, że na żadnym nie można na taką pensję tu w firmie liczyć? jaka byłaby potencjalna najwyższa i za jaką pracę?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Cedrob? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

dziękujemy za pytanie. Pracownicy otrzymują przelewy do 10 dnia każdego miesiąca.

Janek

Czesc. Na jakie zarobki może liczyć brygadzista? Proszę o odpowiedź.

@Janek

Cześć, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji - tel. 881 052 007

cisow

Zastanawia mnie jeden fakt my zapieprzamy i to ciężko a kierowcy wala w (usunięte przez administratora) zosyawiaja karty i ida w pierony do domu i tak naliczaja im sie pieniondze za nic a ty bucu stoj na lini i zapieprzaj. Pani G. nie ma kontroli nad niczym nam obrywaja godziny a i im pchaja do domu leniom

Dasio
@cisow

Nie masz pojęcia o pracy kierowców oni pracują po nocach a ty śpisz sobie w ciepłym łóżeczku śpią po 4 lub 5 godzin i powrotem na trasie sprobuj takiej pracy kierowców i się wypowiedz a nie wypisuj bzdur.

Aaaaaaa
@cisow

CISOW. Ty to sie zastanów na soba i swoimi przemysleniami. Nie masz zielonego pojeci o pracy kierowców. Wypisujesz jakies farmazony zaslyszane od takiego samago kretyna jak Ty. Napisze ci w przyblizeniu jak ta praca wyglada ale niewiem czy ogarniesz to. 1. Koszty zrobienia uprawnien( C+E kurs na przwoz rzeczy. Kurs na przwoz zwierzat. Kurs operatora wozka widlowego +dodatkowe koszty)..... To jakies 12 000 zl. 2 Odpowiedzialnosc za powierzony sprzet i za zwierzeta. 3. Wyjazdy w swieta i niedziele praca 4. Zaladunki w takich warunach o ktorych nie masz zielonego pojecia czyli na mrozie .deszczu w popeegierowskich fermach. 5. Spanie po 4-5 h dziennie ( jak dobrze sie posklada) I jescze sporo zeczy o ktorych nie masz chlopie pojecia. To ze masz SCISK (usunięte przez administratora) to niestety to twoj problem. ALE mysle ze taki inteligent jak Ty w sezonie napiszesz jak to te LENIE PIER..... kierowcy pracuja nieraz po 23 H na dobe jak wyciagaja KARTY po przekroczeniu bramy. Sie siedza za damski ch... Po 3-4 h. Po czym wychodza do domu i nawet nie maja czasu sie przespac nawet 3 h. Mam nadzieje ze napiszesz cos takiego tępaku jeden ktory stoisz przy tej lini po dachem w cieple i bez jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. A jak tak strasznie cie boli ze kierowcy maja lepiej to prosze bardzo . Zrob sobie uprawnienia i przyjdz jezdzic. Dopiero wtedy bedziesz mial prawo wypowiadac sie na dany temat. A teraz zamknij ryj i nie wypowiadaj sie o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia.

Cisow
@Aaaaaaa

nie piszcie głupot macie trasy na 5-6h i trzymacie karty na 20 h czyli 18bruto *14h=wynik zostawiam przemyslenia czyli czysta kasa za walenie w (usunięte przez administratora) a ....

kurki.pl
@Aaaaaaa

Do Aaaa ... 1. co obchodzą mnie twoję koszty ja zarabiajac też muszę liczyć koszty zmien zawód idz na linie zobaczymy kozaku ile wyrobisz. nie uczciwie zarabiacie i jeszcze macie ztym problem. 2. widac na zalonczonym obrazku nieraz jakie zwierzeta przywozicie 3. jakbyś niewidział też robie w soboty, niedziele i świeta nie raz ty idziesz do domu ja jeszcze robei po was. tyle ze tobie za darmoszke nabijajo sie pieniodzie a mi za prace.

LB
@Aaaaaaa

Panowie wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma

kiero
@Cisow

Może i płaca za godzinówke... Tylko ze pauzy nie sa wliczane do twojego wynagrodzenia wiec trzymanie karty w tacho 20 h jak to ujales jest bezcelowe bo nas ogranicza czas pracy jak i odpoczynki wiec zachecam do zapoznania sie z normami czasu pracy kierowców itp i wtedy zacznij się wypowiadać... ja moze przez 5 lat ciezarówka zrobilem km niz ty przez 20 lat osobowka i nie ublizaj mi i innym kierowcom bo po papier toaletowy do biedronki chodzisz ale ktos Ci ten papier do biedronki musi dowiesc.

Joanna
@kiero

Po twoim komentarzu wnioskuję, że jesteś albo też byłeś zatrudniony w Cedrob. Na forum wchodzi wiele osób, które chciałby poznać, chociaż niektóre, z tamtejszych warunków pracy. Powiesz Nam w związku z powyższym, czy zarobki w tej firmie są na tyle korzystne, że można spokojnie aplikować?

luzak
@Dasio

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Robert
@cisow

Trzeba było zostać kierowcą do kogo teraz pretensje.

wędlinka
@cisow

No właśnie i to jest mentalność Polaka,tzn patrzenie u kogoś a nie u siebie !!!!!

@Cisow

kierowca ciezarówki max moze przepracować tylko 12 godzin i odpoczynek 8 godzin nie moze ani minuty dłuzej bo za przekoroczenie jest karą

Sławomir
@robert

Masz racje i mandaty za to są bardzo wysokie. Lepiej się nie narażać. Ty pracujesz tu jako kierowca?

Aktualność

Joanna

@aaabuu rozmawialiście może na ten temat również otwarcie ze swoimi przełożonymi oraz kierownikami? Co oni na to?

aaabuu
@Joanna

Jak się ludzie nie dogadają to szkoda kierownika w to mieszać.

Shumi
@aaabuu

Przecież teraz pani brygadzistka ma zakaz zmieniania stanowisk pracownikom . Niektórzy chodzili co chwile na skargę do kierownika . Więc o jakim dogadaniu mówisz ? Niektóre osoby uważają się tu za święte krowy po przepracowaniu swojej całej kariery w Cedrobie na jednym albo góra na dwóch stanowiskach i w dodatku płaczą jak im ciężko jest . Jeżeli musieliby robić na innym stanowisku to by do przerwy nie wytrzymali .

Pracownik cedrobu
@Joanna

Kierownicy jak i brygadzisci do dziś maja każdego głęboko. Zaczyna się na umówię zlecenie i po roku co? Oczywiście umowa o prace…Sraty taty, (usunięte przez administratora) a nie umowa o prace. Nic tylko wyzyskują na czyimś zdrowiu. A nie daj Boże zle się czujesz, nie am mowy żebyś się zle czuł, nie masz takiego prawa. Dzień wolny? Nie ma opcji jeśli zgłaszasz go 3 dni wcześniej…Ich nie interesuje to ze masz lekarza, chore dziecko czy sama jesteś chora. Musisz robić za wszelka cenę a wypłata taka sama a nawet gorsza. Pozdrawiam cieplutko.

Cedrob Bu....
@Pracownik cedrobu

O wypłacie szkoda gadać. W polu więcej zarobisz z wyżywieniem i przerwą niż w takim jebaniu jak tutaj. Wcale się nie dziwie ze ludzie zaczynają się zwalniać bo jak mają lżejsza pracę za taką samą wypłatę to uciekają. Wszyscy powoli będą odchodzić z tego kołchozu .....

@Shumi

bo były stanowiska i pracownicy sami sobie wybierali na trybowaniu było tak ze najwiecej płacili za filetowanie bo praca była na akord

robert

ja pracowałem w 2009 ale z rezygnowałem bo nie miałem dojazdu a tak pozatym to było spoko

Alicja

Takiego draństwa,prostactwa,braku kultury osobistej i braku znajomości przepisów prawa jak w Niepołomicach nie ma nigdzie!Zajmują niechlubne pierwsze miejsce na mapie kraju w tej dziedzinie!Domorosłe brygadzistki,nie mające pojęcia o pracy i nie potrafiące rozwiązać żadnego problemu,poniewierają pracownikiem.Kto i dlaczego je zatrudnił trudno pojąć,można się jedynie domyślać!?Prezes w Ujazdówku poraża nieznajomością przepisów,nie wie,że pracownika w okresie ochronnym 4 lat przed emeryturą się nie zwalnia.Dokumenty płacowe nie przekazane do ZUS od zmiany przepisów w 2018r..Rozsyłają pisma o odbiorze dokumentów za 10 lat w okresie 1 m-ca.Aż dziw bierze,że ZUS,US,Inspekcja pracy jeszcze nie zrobiła z tym porządku.Jednym słowem totalna anarchia!!!

Kolo

Ile zarabia grupa myjaca i jakie obowiązki należą do pracownika?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Cedrob? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ADOLF

Zależy od Ciebie i od typu umowy, którą podpisujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob