PPHU Markam

Kasinka Mała

Opinie o PPHU Markam

beral 2015-12-16 22:13:51
Z tego co wiem to miesięcznie wychodzi w granicach 3000-4000 złotych dla kierowcy, no ale to jeszcze zależy jakie masz doświadczenie i ile wynegocjujesz.
obiektywny 2015-12-19 18:58:23
Cztery koła w Markamie to za dwa miesiące i bez ubezpieczenia na czarno za 35o godzin z których odtrącą ze czterdzieści. Jeżeli pokażesz odcinek z takimi zarobkami za ustawowy czas pracy to ja dam ci cztery koła , a jezeli nie to ty mi dasz dwa kółka.
Ruda 2015-12-22 19:20:14
Wreszcie wreszcie wreszcie zmienili kierownika !!! Premie się będą zgadzały porządek i spokój na sklepach. Boże niech będą dzięki!
pik 2015-12-22 22:19:19
Ruda nie bądż naiwna , rybka zawsze śmierdzi od głowy a ta się nie zmieniła!!!.
fajna 2015-12-24 20:49:32
Moze by się soś zmienilo ale jakby Konacki jeszsce wyleciał
astronom 2015-12-25 21:44:48
To właściciel decyduje jaki charakter ma firma itd i za to odpowiada.Zasłanianie się jednym czy drugim adamem nie zmieni opinii ani nie zasłoni prawdy o właścicielu. pan adam Konacki to zwykły opowiadacz który mówi i robi wszystko na pokaz . Po prostu pozer i do tego zwykły cham który zupełnie nie szanuje ludzi.Uważam że nie nadaje się nawet do pasienia krów bo przy jego podejściu zapewne przestały by dawać mleko.
SIM 2016-01-01 14:08:45
Pieniądze to nie wszystko. Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć, przede wszystkim mentalnie.Frak na biznesmenie dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu a narazie to trzeba słomę z butów wytrzepać i zaczać pracować nad sobą.Jaki pan taki kram.
23e4dqq 2016-01-03 15:27:07
czesc, no od dłuższego czasu nie widze zeby były od noich jakies oferty pracy.. a szkoda bo chcialam u nich sporobwac podjac prace na stanowisku kelnerki
skubi 2016-01-15 02:10:13
niestety, ale @23e4dqqq musisz teraz chwilę poczekać, bo Markam na ten moment nie ma żadnych nowych ofert, niemniej musisz poczekać cierpliwie a pewnie coś wskoczy
mala159 2016-01-15 10:58:03
ale jestescie naiwni wy dalej wierzycie ze tam bedzie lepiej tam sie nie zmieni nic premie dostaja tylko ci co wchodza bez wazeliny kierowniczka i derektorowi
mala159 2016-01-15 11:00:26
tak to prawda listy zawsze sa falszowane a nadgodziny mozna zapomniec ze beda wyplacone
małpa 2016-01-16 00:07:40
nadgodziny owszem będą wypłacone jeśli dokładnie sobie spiszesz swoje godziny pracy, wystąpisz do zakładu o ich zapłatę a jeśli nie to podasz ich do sądu pracy - przypominam w sklepach jest monitoring a zgodnie z zaleceniem dyrektora ostatnia rzeczą jaką robisz po zakończeniu zmiany to wysłanie sms-a o utargach do wielce szanownego dyr i kierownika - pozdrawiam i trochę myślenia
były 2016-02-11 20:33:29
Pracowałem w tej firmie i nie było to pozytywne doświadczenie . Pracowałem bo jak większość musiałem utrzymać rodzinę. Kłamstwo , pomówienie , intryga,mobbing przez duże M, były na porządku dziennym.Nie pasowało to odszedłem!.Natomiast chcę powiedzieć że pieniądze były wypłacane zawsze na czas i bez przyczyny nikt pochopnie nic nie potrącał.Chcecie to pracujcie albo nie , lecz bądzcie obiektywni.
Ruda 2016-02-12 16:26:02
Zgadzam się w stu procentach!
iii 2016-02-16 20:13:41
@małpa, ale po co od razu myśleć takim czarnym scenariuszem.. sąd to pewnie ostateczność. Warto zapisywać wszystko, zresztą tak każdy powinien robić, nie tylko w Markamie
ola 2016-02-22 09:01:14
witam .praca w tej firmie to naprawde ostatecznosc,wspolczoje wszystkim ktorzy sa zmuszeni przez zycie aby tu harowac za psie pieniadze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez zadnej nadzeji na jutro.
Gwiazdka 2016-03-03 21:02:27
Najgorsza firma jaka istnieje! Zwolnili jednego a przyjęli drugiego gorszego kierownika! Wydaje się taki dobry a to tylko pozory!! Mobbing to jego drugie imię. Kobiety nie dajcie się omamić jego fałszywą i zdradziecką buźką. Powodzenia!!!
ktos 2016-03-07 16:31:30
kierownik jak z du....y trąbka kawał oszusta wchodząc do pracy trzeba się przed wszystkimi rozebrać bo tak sobie wymyślili. to co sie tam teraz robi to masakra oszusci i zlodzieje ostatnio z koperd pieniadze gina goraej jak oswiecim.
były 2016-03-07 22:39:48
Jeżeli masz ciasne buty to je zmień i przestań narzekać,nie chcesz ich zmienić to chodz w ciasnych i tym bardziej nie narzekaj. To ty decydujesz o sobie a nie Pan Właściciel masarni czy jakiś kierowniczyna który wchodzi im do d....y. A jeszcze jedno nie obrażaj ludzi bo wówczas sam nie jesteś w porządku.
Chuda 2016-03-08 19:27:58
Mam lepszy pomysł:-) dajmy sobie wszyscy zdjęcia na FB w bieliznach lub jak leżymy w łóżku. Porażka!! Co to za kierownik jak robi z siebie ofiarę losu?! Czy ktoś taki może być kierownikiem??? Gdzie tu szacunek dla samego siebie a pracownicy jaki mają obraz?:-) jaki szanujący się i inteligentny facet obnaża się przed całym światem.
Marek 2016-03-08 21:18:14
No wiesz, @chuda prawda jest taka, że kierownik też jest człowiekiem i też ma swoje słabsze dni, moim zdanem trzeba to szanować i tyle, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi
Marika 2016-04-01 16:48:11
W pełni popieram wypowiedz mysle ze solidna firma pracuje od nie dawna kazdy jest czlowiekiem a wylewanie kwasu na forum nic nie da warunkiem sukcesu jest praca uczciwosc i własciwa komunikacja zawsze mozna zadz do firmy i pomoga doradza mysle ze jest ok zycze cierpliwosci . A w ktorej pracy jest lekko i nic nie mosisz robic naeet dyrektor i kierownik jezdza zadz o 21 on nadal jest w pracy nie zazdroszcze .
losos 2016-04-07 21:45:53
trochę smiesznie brzmią ,wasze wpisy o tym,że kierownik po zakonczeniu pracy każe się rozbierać, o czym wogole mowa?
ktos 2016-04-09 20:03:43
Firma która wyłącznie uzurpuje sobie prawo do pracownika .Spróbuj się zwolnic z tej firmy a będziesz największym wrogiem a pan właściciel każe ci odpracować trzy miesiące, bo inaczej dyscyplinarka. Nie ważne że tyrałeś po 260 godz i więcej w mcu on ma władzę i za nic nie pójdzie nikomu na rękę. Nigdy nie zrozumiem tego człowieka. Pewnie gdy by mógł strzelać to prawdopodobnie by to robił bo liczy się tylko on i jego biznes , reszta nie istnieje. Many ,many many.Uch igelne jest blisko.
pok 2016-05-09 22:37:50
ktos, tak naprawdę nie mają do tego prawa, a jeżeli pracownik im nie postawi jasnych granic to będą eksploatować do granic możliwości. We mnie nie ma zgody na coś takiego. Zastanawiam się tylko jak nie popaść w depresję :D innym też by się to przyadło.
ona 2016-05-26 19:32:25
pracowalam w tej firmie rok temu wytrzymalam zaledwie miesiac.to prawda ze pracuje sie ponad norme godzin .natomiast liste obecnosci wypisuje sie zgodnie z harmonogramem obowiazujacym w danym miesiacu .nadgodzin sie nie wpisuje .nie sa one wyplacane ani nie ma mozliwosci odbioru ich jako np dnia wolnego .z powodu ciaglego braku personelu.pani kierownik traktowala kase jako firme pozyczkowa nigdy pogotowie kasowe sie nie zgadzalo .jedno wielkie oszustwo .ja rozumiem ze sa ciezkie czasy brak pracy itp.prosze mi wierzyc bylam w ciezkiej sytuacji z dnia na dzien zostalam sama bez pieniazkow bez pracy z niepelnoletnim dzieckiem .ale nie poddalam sie odeszlam z markaru i udalo mi sie .mam swietna prace .nikt mnie nie wykorzystuje .wiem za co i za ile pracuje.drogie panie wiecej wiary w siebie.
alojzy 2016-06-03 23:45:28
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha3000 4000!hahahahhaha to chyba kielusiak ktory spedza tam wiekszosc swojego smutnego zycia.....
były 2016-06-09 19:01:32
Większość byłych pracowników markamu doskonale sobie radzi w innych firmach. Mało tego zajmują eksponowane stanowiska, są cenieni, szanowani na rynku pracy oraz przez pracodawców (przykładów jest dużo) i za nic nie wrócili by do makramu w którym wszyscy byli uważani za idiotów.Ten Się śmieje kto się śmieje ostatni.A Ja Ha HA Ha.
były 2016-06-09 19:02:44
nowa 2016-06-11 19:06:24
Ta firma ma już z górki ha ha
mala 2016-06-12 22:40:49
widocznie nie byli dobrymi pracownikami skoro wylecieli a teraz pisza wielkie bzury
mala 2016-06-12 23:03:17
a widzialas jak gral na maszynach w czasie pracy ??? chyba nie
była 2016-06-14 20:58:42
Zdecydowana większość ludzi sama się zwalnia. Ja też tak zrobiłam i mam się świetnie !!!!!!!!!!!!!! Ludzie więcej wiary w siebie !!!! Dość wyzysku i mobbingu.
wielki 2016-06-17 22:14:12
Mała z twojej wypowiedzi wynika że nie jesteś bezstronna i pisząc te wierutne kłamstwa utwierdzasz mnie w przekonanie że słoma ci z butów wystaje.
eio 2016-06-25 13:42:20
a wiecie czy potrzeba ludzi do ich salonów autoryzowanych?
nowa 2016-06-27 22:43:58
Mi tylko żal ludzi, którzy są zmuszeni tam pracować za marne grosze, ponieważ nie mają innej możliwości zarobienia na chleb. I niech nikt nie mówi,że każdy może odejść bo w pewnym wieku pracy już nie znajdzie tak łatwo i to jest właśnie wykorzystywane w Markamie.
eew 2016-07-02 10:51:08
@nowa hej hej no przeciez nikt nikogo nie zmusza do pracy jezeli komus cos nie odpowiada to moze sie zwolnic i sporobwac znalezc inna rpace ktora bedzie mu bardziej odpowiadala na przyklad nie uwazasz?
Wszyscy 2016-07-08 22:06:26
Pamiętajcie wszyscy że życie jest darem który dostaliśmy od Boga i nie pozwólmy nikomu by go nam marnował. Jutra po prostu może nie być!. Nie sprzedawajcie go za żadną cenę!.Pieniądze dają wolność którą zapewne ma właściciel lecz za cenę zniewolenia tych którzy na niego pracują. Wszyscy którzy tylko mają cień szansy na inna pracę to odchodzą. Panie właścicielu proszę najpierw dostrzec w tych pracownikach ludzi z ich małymi i dużymi problemami którzy czują i odbierają ten świat podobnie jak Pan a nie są tylko trybikami w Pańskiej maszynie.Dlaczego wszyscy tak żle mówią o Panu i tej firmie , czy to nie daje do myślenia . Czas to zmienić .
Pozdrawiam całą załogę a na końcu Pana.
Marek 2016-07-09 11:24:03
To nie jest miejsce @Wszyscy na wyznania Boskie, tylko na info o pracy kolego
Wszyscy 2016-07-11 23:16:58
Niestety do niektórych trzeba łopatą.Te wyznania są moje. Po prostu czytaj ze zrozumieniem.Napisałem tylko że życie jest zbyt krótkie i piękne żeby je spędzać od rana do wieczora w pracy nawet dobrze płatnej. Kolegami nie jesteśmy . Mam swoich przyjaciół. Boże chroń od makramu!!!
wejna 2016-07-12 13:53:59
@wszyscy a na jaki stanowisku pracowałeś w tej firmie że aż tak narzekasz? ja ich szanuję za podejście do klioenta i produktu, własne uprawy i trzodę.,to się czuje jednak w smaku wędlin bardzo wyraźnie na plus
wszyscy 2016-07-12 19:37:23
W żadnym miejscu w moich wypowiedziach nie ma nic co by świadczyło o braku szacunku dla firmy markam (celowo przez małe m). Ludzi szanowna Pani nie szanuję się za to że hodują świnki ,uprawiają działkę lub sprzedają kiełbasę. Proszę sobie przeanalizować hierarchię wartości bo chyba się Pani troszeczkę pogubiła.
wszyscy 2016-07-12 19:37:52
Dym 2016-07-15 11:31:48
No powiem Wam, że całkiem fajna firma z naprawdę dobrą atmosferą, generalnie uważam, że wartto się nimi zainteresować na dłużej, spoko sprawa, bardzo rozwija
nhjh 2016-07-15 23:20:40
@ gość jak na mój gust każdy może mieć sowje zdanie w trym temacie - to że tobie nie odpowiada, nie zanczy ze ta osoba sie podlizuje .... Chciałabym wiedzieć czy szukają może pracowników do PPHU Markam? bede wdzieczna za info
DDUU..A 2016-07-16 11:03:29
Oni szukają od dwudziestu pięciu lat, a ty gościu nie udawaj szukającego pracy.
Tam pracują sami kamikadze.
zijo 2016-07-16 13:42:12
bardzo podoba mi się kultywowana przez tę firmę koncepcja "od garnka do ziarnka", bardzo to szanuję, przekłada się to wyraźnie na doskonałą jakość oferowanego produktu. nie dziwi mnie ich sukces w Agrolidze także, dla mnie najlepsze wędliny w regionie
gość 2016-07-16 13:53:47
Chyba nie wierzysz w te bzdury "od garnka do ziarnka", to czysty wymysł dla takich naiwniaków jak ty, mięso jest oczywiście kupowane.
help 2016-07-17 17:04:33
Super, że można liczyć na dobre weędliny @zijo, ale zobacz, że i tak teraz nie ma żadnej oferty pracy.
nieobecny 2016-07-24 10:07:07
Co może mieć do zaoferowania markam !!!. Buty gumowe i śniadanie takie walory podkreślał kiedyś wielki dyr misio(bez nazwisk i tak wiadomo o kogo chodzi). Dzisiaj o lasce podpierając się nosem przywleka się do firmy . Tak bardzo się dorobił że obecnie na kolanach ryjąc nosem przychodzi do "pracy".
Jak żyć narzeka dookoła. Bardzo chciał być przy korycie ale niestety pieniążki pozbierał z Krakowa tylko raz . Szef już był ostrożniejszy i nie dał się przekręcać na grubszą kasę. Jak pisał wieszcz -miałeś chamie złoty róg....
Zostaw swoją opinię o PPHU Markam - Kasinka Mała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Markam