Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Pracowałeś w firmie SOS Wioski Dziecięce w Polsce i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Anonim - 2011-04-26 20:35:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Fundacja jest bardzo nie profesjonalna. Rekrutacja to nie proces rekrutacji pracownika, ale wyludzianie wiedzy i pomyslów od osób nie zatrudnionych, którym nie trzeba płacic. Od potencjalnego pracownika wymaga się szerokiej wiedzy i kompetencji, ale w zamian nie mają wiele dla zaoferowania.
Mówie to z doświdczenia - podczas rekrutacji która trwała prawie miesiac przygotowala dokument na podstawie którego teraz realizowane są działąnia fundacji.

Ostrzegam nie tylko potencjalnych pracowników ale również potencjalnych daroczynców!!!!!
zdjecie uzytkownika
driver - 2015-12-18 14:55:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Teraz poszukiwany jest manager projektów. Nie wiem dokładnie dlaczego poprzedni zrezygnował, ale aby tutaj się odnaleźć trzeba mieć głowę pełną pomysłów.
zdjecie uzytkownika
56789 - 2015-12-26 21:43:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@driver, wiesz co ja widzialem troche inną ofertę pracy od firmy a mianowcie na stanowsiko pedagoga w Siedlcach, wiadomo trzrba miec odpowiednie uprawnienia
zdjecie uzytkownika
krasnoludek - 2015-12-29 02:57:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@56789 pewnie, że trzeba mieć, bo przecież ot tak nie znajdzie się u nich zatrudnienia. Zawsze możesz spróbować aplikować na ich ogłoszenie na mangera projektów fundraisingowych.
zdjecie uzytkownika
qumpel - 2015-12-31 14:38:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wydaje mi się, że spokojnie mozna do nich iśc do pracy do Warszawy i wydaje mi się, ze jako Manager Projektów Fundraisingowych mozesz mieć premie do 20%.
zdjecie uzytkownika
kojot - 2016-01-08 20:21:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [qumpel - 2015-12-31 14:38:43]:
Rzeczywiście koniec końców na współpracy z SOS Wioski Dziecięce można wyjść całkiem nieźle. W tej chwili widziałem że szukają psychologów i pedagogów.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: