SKOK

Jaworzno

Opinie o SKOK

sorej 2015-09-29 21:28:00
może się nudzą ale kaska niezła co miesiąc wpada kosztem szarych żuczków
walter 2015-10-04 11:16:47
Mówicie że tak źle i prezes zły itd. Jednak kilkaset osób tam pracuje i ma pensję na czas i składki jak należy i wczasy pod gruszą i cosik na święta, więc jak ktoś chce pracować to da radę, a głaskać was nigdzie niestety nie będą. A w której dużej firmie niby bezczelny prezes co roku dzwoni z życzeniami urodzinowymi do każdego pracownika? Bo w tej dzwoni i nawet kwiatek jest. Drobny gest ale miły więc nie przesadzajcie. A gdy ktoś nie daje rady to niech szuka innej mniej stresującej pracy tylko nie wiem jakiej
bobik 2015-10-06 19:41:58
Co z tego że raz w roku zadzwoni, jak przez kolejne 360 dni gnębią...Owszem pracuje tam kilkaset osób ale zmieniają się one jak w kalejdoskopie, stara załoga zaczyna się wykruszać bo też nie wytrzymują nerwowo. Wartałoby posadzić tych z "góry" na obsłudze i zobaczyć jakby sobie radzili, bo gadać to oni wszyscy potrafią bardzo ładnie...
od 2015-10-12 18:32:33
rozpoczęłam pracę początkiem roku

firma genialna, dobre premie za sprzedaż i plany do wykręcenia.

jak mówicie że ciężko, to idźcie do credit albo do deutsche
Luśka 2015-10-13 01:12:51
Witam, Czy ktoś może podpowiedziec jakie zarobki są na stanowisku kierownika oddziału??
benek 2015-10-14 15:58:41
Koło pinciu tysi bydzie napewno albo lepi
Luśka 2015-10-14 16:27:36
Dziękuje za info :)
jarek 2015-10-28 18:18:55
wlasnie wchodzilem na ich strone internetowa by sprawdzic czy nie poszukuja kogos tam do pracy nawet jako doradce lub zwyklego pracownika, ale nie widzialem zadnej aktualnej oferty,jestem po bankowosci i pracowalem w tej branży, poszujuje nowej pracy, dajcie znac jak pracuje sie w warszawie jako doradca
werftgy 2015-11-06 20:23:14
hej jesli nadal jesteście zainteresowani pracą w firmie SKOK PIAST to poszukują teraz lidera punktu kasowego, specjalsity do spraw obsługi klienta oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje, samodzielne i odpowiedzialne zadania
faxer 2015-11-10 00:45:32
nie wiem czy zaproponują komukolwiek lepsze warunki niż 1500 zł na rękę. Jeżeli tak jest to dajcie znać.
xx 2015-11-10 16:30:13
No to daje znać. Dają więcej. Nawet na dzień dobry.
Kefir 2015-11-12 04:35:01
@faxer, te 1500 złotych o których mowa to myślę że to już jest dość atrakcyjne dla kogoś kto np w ogóle nie ma pracy.
bok 2015-11-14 15:54:59
@Kefir wydaje mi się, że zarobki na poziomie 1500 zł nie do końca są atrakcyjne, mam jednak nadzieję że proponują więcej.
eroap 2016-01-11 17:03:18
troche dziwne formułuja te oferty pracy, bo jest sanowisko jako Opiekun Finansowy/ Kasjer, ale napisali, ze to nie są dwa stanowiska tylko obwiązki sa podobne.
rybka 2016-02-13 18:54:02
@eroap a to nie widziałem tego ogłoszenia, trzeba być bardzo elastycznym jak widzę. Na szczęście na stanowisku doradcy klienta są jasno określone obowiązki i są one typowe dla doradcy
oskp 2016-02-16 15:00:13
Wymagania rzeczywiście są podobne @eroap. Napisali bowiem, że wymagane jest co najmniej wykształcenie średnie. Jest to raczej coś co nie sprawi nikomu problemów.
opsinb 2016-02-19 14:16:52
Owszem @oskp nie wymagają oni wykształcenia wyższego, a średnie jest mile widziane, trzeba natomiast posiadać minimum 1-roczne doświadczenie w obsłudze klienta
gorąc 2016-02-27 12:16:22
Dobrze, że nie jest wymagane wyższe wykształcenie @oskp, bo zależy im na posiadanych kwalifikacjach a nie na dyplomie. Wypłata jest w terminie, ale jakie są średnie zarobki? Dzięki
Orzełek 2016-03-01 18:50:05
Startuje ktoś na regionalnego do woj. Świętokrzyskiego? Niezłe warunki proponują tylko ciekawe jak to w praktyce wygląda? Ktoś ? Coś ?
jarek 2016-03-01 18:54:26
nie widziałem akurat tego ogłoszenia, ale widziałem, ze wiele ofert mają własnie na najbardziejpopularne stanowisko u nich czyli na doradce klienta, fajnie bo oferują wszystkie niezbedne szkolenia.
pytanko 2016-04-11 16:05:56
Wiecie może jakimi autami jeżdżą regionalni?
gorąc 2016-04-11 16:10:35
Fajnie, że można liczyć na dodatkowe szkolenia, ale czy zawierana jest umowa? Dzięki
Martyna 2016-05-13 15:10:15
Tak, to jest wielki plus, że od początku każdy dostaje umowe o prace!
jifoa 2016-05-13 15:13:11
Nawet lider punktu kasowego dostaje umowę o pracę z tego co wiem
Pola 2016-05-13 15:15:27

Czyli jak wszędzie...ja ciężko pracuje i zostaje to odpowiednio wynagrodzone, na atmosferę nie mam co narzekac:)
Pola 2016-05-13 15:18:12

papi 2016-06-19 22:57:56
atmosfera to kwestioa drugorzędna, liczą się pieniądze. dlatego chciałabym się dowiedzieć czy jako opiekun klienta u was mam szansę na jakieś atrakcyjne premie w postaci prowizji bo jest mowa o jakimś systemie motywacyjnym
eeee taaam 2016-06-20 19:32:59
Widzę,że w ofertach pracy nic się nie zmieniło dalej szukają "jeleni"... Z tego co wiem to premie są a i owszem jak wyrobisz plan, nie wyrobisz nie masz tylko system motywacyjny i plany pozostawiają wiele do życzenia, wszystko zależy od tego na jakim się jest oddziale...
tbn 2016-06-21 20:14:03
trzeba byc nieudacznikiem, żeby nie wyjąć pokaźnej premii
edfrgg 2016-07-05 19:52:52
nie no przeciez tych ofert pracy jest duzo na chwile obecna no i tez na pewno na kazdym stanowisku jest inne wynagrodzenie
soul 2016-08-04 22:54:02
Pewnie, że w zależności od stanowiska można liczyć na odpowiednie zarobki, które są adekwatne do powierzanych zadań. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich terminowa, wiecie?
Katie 2016-08-05 16:01:19
Zawsze w terminie.
jarek 2016-08-05 16:20:17
W sumie poczytałem trochę komentarzy na forum i stwierdziłem, że to nie ma co się sugerować i trzeba zwyczajnie wysłać cv. Jeśli podoba się oferta pracy, to trzeba brać byka za rogi. Właśnie dlatego właśnie wysyłam cv na stanowisko opiekuna finansowego :)
byyyyly 2016-08-08 20:05:28
Brawo w końcu zarząd komisaryczny może te machlojki i niedociągnięcia wykryją jako były pracownik nadal zostałem z długami bo jak można nie wsiąść pożyczki skoro prezes może. Życzę owocnej kontroli.
Ps 2016-08-09 20:13:52
Pożyczkę każdy bierze z własnej woli wiec jako pracownik wiedziałeś co robisz- w końcu jestes dorosłym i rozumnym człowiekiem. Zarząd komisaryczny to kolejna zagrywka polityczna,a wiele osób może stracić przez to pracę.
mak' 2016-08-10 22:01:12
dokłądnie, każdy jest dorosły i wie co podpisuje tym bardziej, jak sie jest pracownikiem a moze to jest jakaś pazernosc na kasę , ze kazdy mysli,ze wezmie pozyczne bo jest pracownikiem cos na boku ukreci i moze procent splaty bedzie maly a jest naczej
elma 2016-08-11 10:42:33
Odnośnie premii w Stefczyku to jestem żywym przykładem, że da radę wyrobić miesięczne plany. Fakt trzeba się nieźle napracować, ale jak w miesiącu wpada więcej kasy to wtedy jest motywacja.
Min 2016-08-11 13:46:38
Miło mi to słyszeć, że Tobie się udaje, właśnie o to chodzi, żeby się udawało
Mała Mi 2016-08-14 18:22:14
Skoro szkolenia są niezbędne , to chyba łaski nie robią , że je organizują ??
Mała Mi 2016-08-14 18:28:25
Taak , da się.... A da się potem w lustro patrzeć , jak się biednych , niemających za co żyć rencistów i innych biedaków , w butelkę nabiło ?? Choćby wciskając im kity , że ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe ??
kola 2016-08-14 18:30:22
no wiadomo że zawsze na początku musza być wdrażające szkolenia, kwestia tylko czy później jakieś dają
Ha Ha 2016-08-20 00:41:08
I tak bajeczną firmę objął zarząd komisaryczny. W końcu sprawiedliwość wygrala
mm 2016-08-20 12:48:54
Dokladnie dorosly rozumny człowiek podpisywał papierki i niejednokrotnie nie wiedzial ze ma wiele dodatkowych ubezpieczen Bo doradca chcial wyrobic sobie premie.
mm 2016-08-20 13:01:19
Ludzie straca prace dzieki braku kompetencji i nabijaniu ludzi w butelkę. Uczciwi pracownicy mający sumienie juz dawno odeszli do firm przyjaznych dla ludzi. A zarząd komisaryczny jest najlepsza ochrona dla członków kasy bo szybciej z niej wystąpią
trębacz 2016-08-21 12:31:34
tak piszecie, żeźle, tragedia, koniec świata i koniec firmy... a tymczasem nadal pojawiają się nowe rekrutacje i ogłoszenia o pracę, i to muszę przyznać z bardzo atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia więc na pewno nie jest tak źle jak niektórzy opowiadają
Chiquita 2016-08-22 14:33:39
"w razie powstania straty bilansowej, groźby jej
nastąpienia albo powstania niebezpieczeństwa niewypłacalności lub
utraty płynności zarząd banku musi przedstawić KNF program postępowania naprawczego. Jeśli tego nie uczyni albo też realizacja programu nie przyniesie oczekiwanych skutków, KNF może ustanowić
w banku zarząd komisaryczny."

"zakończenie działalności zarządu komisarycznego
możliwe jest w następujących przypadkach: gdy upłynie termin,
określony w decyzji o ustanowieniu zarządu komisarycznego (wówczas
w zależności od efektów działania zarządu komisarycznego, albo
bank wraca do normalnego funkcjonowania, albo dalej jest poddawany
działaniom sanacyjnym); gdy KNF wyda decyzję o odwołaniu zarządu
komisarycznego, z powodu poprawienia się sytuacji finansowej banku
(może to mieć miejsce wówczas, gdy sytuacja ta poprawi się do tego
stopnia, iż bank nie będzie stanowił już zagrożenia dla stabilności systemu
i ponownie będzie spełniał standardy bezpieczeństwa – tzw. „pozytywna”
przesłanka odwołania zarządu53); gdy KNF podejmie decyzję
o przymusowym przejęciu banku (art. 148 ust. 1 pkt 1 Pr. Bank.54); gdy
zarządzanie bankiem zostanie przejęte przez likwidatora (art. 153 ust.
2 pkt 1 Pr. Bank.55); oraz gdy ogłoszona zostanie upadłość banku (art.
433 pkt 2 Prawa upadłościowego i naprawczego56)."

żródło: http://www.prawokanoniczne.uksw.edu.pl/sites/default/files/Teksty/Pojedyncze/08-Debska-Zarz%C4%85d.pdf

To nie żadna zagrywka polityczna, tylko szanowna SKOK wykazuje stratę na zamknięcie roku, w związku z tym grozi mu niewypłacalność. W dalszym etapie istnieją trzy rozwiązania: poprawienie sytuacji finansowej lub upadłość lub przejęcie przez inną instytucję.

Życzę miłego dnia. ;)
hehe 2016-08-24 13:58:40
Rekrutację prowadzi Partner Finanse,który to zatrudnia pracowników ( na zlecenie Skok Jaworzno).Partner Finanse to jedna ze spółek powstała w momencie kiedy rozpoczęły się kontrole z KNF.W zarządzie tego twora ci sami,którzy doprowadzili do problemów Skok-u Jaworzno. Stabilność zatrudnienia żadna.A to co obiecują w ogłoszeniu nijak ma się do rzeczywistości.Obecni pracownicy nie wiedzą czy na drugi dzień będą mieć pracę
byly 2016-08-25 20:53:45
I to jest szczera prawda. Oferty pracy sa zabezpieczeniem stanowisk z ktorych normalni pracownicy uciekaja
eroap 2016-08-30 13:59:24
ważne jest to, że umowa u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.
Zostaw swoją opinię o SKOK - Jaworzno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK