Opinie o P.P.H.U. AWEX w Masłomiąca

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. AWEX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. AWEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. AWEX w Masłomiąca

Aplicante

Jestem świeżo po "rozmowie" rekrutacyjnej ( w sumie to nawet nie wiem z kim, bo Panowie zapomnieli się przedstawić ..... raczej nie zapomnieli tylko nie wiedzą, że kultura osobista tego wymaga ) i jedyne co mogę napisać o osobach prowadzących tą rekrutację (usunięte przez administratora) Nie wierzcie w to co jest napisane w ogłoszeniu o pracę. Najlepiej pracować za (usunięte przez administratora) i 24h/7 i nie piszę tutaj o stanowisku na produkcji. Dziwię się, że właściciel firmy otacza się osobami którym słoma z butów ciągnie się na kilka metrów. Reasumując : Nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

Wika
@M

A można sobie jakoś dorobić, np. poprzez nadgodziny? Albo pracę w weekend? Wchodzi to w ogóle w grę? Jestem w trakcie poszukiwania pracy i orientuje się, jak wygląda aktualnie sytuacja na rynku...

SSP

Firma PORAŻKA! Pracowałem 9 miesięcy i jeszcze się nie doszedłem do siebie. Wyciskanie wody z kamienia to jak by nic nie powiedzieć. Pracuję się za marne pieniądze gdzie są niewyobrażalne wymagania. Biurokracja jaka tam panuje rodem z (usunięte przez administratora). Dyrektor nadrzędny z jakimiś kompleksami, który przy innych pracownikach potrafi wyładować swoje emocje na dyrektorze działu. Dyrektor działu - marionetka dyrektora nadrzędnego. Mile widziane umiejętności: korzystanie z komputera przy okazji jazdy samochodem i prowadzenia rozmowy telefonicznej. Ogromny presing za pieniądze, które nie rekompensują wydatku energetycznego. NIE POLECAM!

@SSP

To na jakie wynagrodzenie tak około można liczyć i jakie obowiązki za to trzeba spełniać? Poza tym, pracując przez te 9 miesięcy, na jakiej umowie byłeś? Napisz proszę, bo chcę tu złożyć CV.

Karol kandydat

Witam, czy w @PracodawcaP.P.H.U. AWEX trwa teraz rekrutacja? Chodzi pracę przy produkcji.

@BYŁY

W ogłoszeniu nie wspominają nic o doświadczeniu? Co jeszcze oprócz pracy na czas i wyrabianiu normy wlicza się do premii? Obecność w pracy również? Można być chociaż jeden dzień na L4? W jakiej wysokości jest ten dodatek do najniższej krajowej? :)

Nowy wpis

Inżynier wsparcia technicznego ds. systemów przeciwpożarowych - takie stanowisko jeszcze funkcjonuje? Przyciągnęła mnie tu oferta, która jak się okazało, jest z 2019 jednak a nie aktualna. Jeśli jednak udałoby się zgłosić do pracy to chciałbym wiedzieć, jakie warunki musi spełniać kandydat.

Czy pracodawca P.P.H.U. AWEX motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

PREZES Nowy wpis

Jako były pracownik mogę napisać, że pracodawca albo nie wie co się u niego w firmie dzieje lub wie i jest to jego przyzwolenie. Może wychodzi założenia, że jak nie ty to ktoś inny i tak przyjdzie pracować do jego (usunięte przez administratora) Czasami z ciekawości odwiedzam stronę AWEX żeby zobaczyć czy coś na przestrzeni 3 lat się zmieniło i co? Kompletnie nic bez zmian czytając komentarze absolutnie nic się nie zmieniło oprócz ludzi którzy pracowali i już nie pracują! Bardzo to smutne że firma w miarę spoko ale zarządzanie na niższym i najniższym szczeblu tak żenujące. Szkoda ,że właściciel nie zagląda na opinie o swojej firmie może gdyby to robił może by coś poprawił albo i nie...

Karol Nowy wpis

Motywuje jak każdy pracodawca tylko że w tej firmie wszystko to są puste słowa. Zarówno,,premie ,,które zanim dostaniesz to się zdążysz zwolnić ,,bony,,których nigdy na oczy nie zobaczysz czy ,,szkolenia,,o których nigdy nikt nie słyszał.

Juz ex pracownik

Zwolniłem się i znalazłem lepszą pracę; nie było trudno, wystarczylo sie odważyć. Poszedłem do pierwszej lepszej; dostałem więcej na start niż w awex po 3 latach, do tego cisza i spokój, normalni ludzie i nie wdycham oparów plastiku. Nie polecam tej firmy. Minimum socjalne za Max wysiłku.

@Juz ex pracownik

To na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć ? Jeśli chodzi o wdychanie oparów plastiku , to czy ma się za to płacony jakiś dodatek , za złe warunki pracy ? Dajcie znać .

Juz ex pracownik
@Izabela

Mało tam można zarobić. Trzeba być bogatym aby pracować w tej firmie i móc przeżyć miesiąc za tak marne wynagrodzenie. Mnie nie było stać aby tam pracować więc się zwolniłem. Opary plastiku śmierdzą ale nie wiem czy jest to szkodliwe. Inspekcja pracy chyba tam przychodzi i nie ma problemu.

Juz ex pracownik Nowy wpis

Pracowałem na produkcji i zarabiałem trochę ponad minimalną doliczając premię.

@Karol kandydat

W sieci nic nie znalazłeś? Sam szukałem ale nie wiem, może na złe strony wchodzę bo nie widzę. W ogóle ciekawe czy warto. Wiesz coś już o warunkach pracy, że się zainteresowałeś? Ciekawe jak płacą

Karol kandydat

Niestety, nie znalazłem ogłoszeń w internecie. Interesuję się pracą w Awex bo blisko mieszkam. Czasami było dużo ogłoszeń.

sss
@Karol kandydat

czasami warto powysyłać cv na emaile do wszystkich działów, czasem się uda. Sam tak znalazłem pracę

@sss

A wiadomo czy w tej firmie wezmą pod uwagę takie CV wysłane poza rekrutacja? Oni przyjmują w ogóle osoby niedoświadczone? Może ktoś będzie kojarzył jakie mają właśnie wymagania na produkcje?

BYŁY

Przyjmują osoby niedoświadczone praktycznie każdego by przyjęli BO praca tam to praca za śmieszne pieniądze kosmiczne wymagania Robota na czas, wyrobienie normy itp TO ZALICZA SIĘ DO TEGO CZY DOSTANIESZ PREMIE? Która tak naprawdę jest dodatkiem do umownej najniższej krajowej. Brygadziści kierownicy i dyrektorzy czyli wszelkiej maści ludzie którzy na każdym szczeblu swojej 'kariery' udowadniają zwykłemu robolowi że są lepsi, ważniejsi ,Zastanawiające jest to że jest tyle chętnych do pracy tam ALE każdy ma inne priorytety - najczęsciej mówią 'bo blisko' i na tym Awex dalej jedzie. Fajnie mam gdzie teraz jestem :)

@BYŁY

Rekrutacja już od samego początku wzbudzała moje wątpliwości, ponieważ wszyscy trzej panowie się spóźnili, mimo że byli na miejscu, w dodatku, nawet jeśli któryś z nich był na spotkaniu i się przedłużyło wypadałoby przeprosić. Żaden z panów się nie przedstawił, miałem wrażenie że właściwie za karę tam przyszli. Jeden z panów raz bądź dwa wyszedł odebrać telefon w trakcie spotkania. W pewnym momencie panowie się posprzeczali co do formy zadawanego pytania. W dalszej części jeden z nich zadał pytanie, a drugi kiedy już odpowiadałem z nieukrywaną frustracja powiedział, ze nie będziemy teraz o tym dyskutować. Tak jakby w ogóle nie wiedzieli o co pytać, nie ustalili wcześniej miedzy sobą chyba jak powinna przebiegać rekrutacja. Tylko pan który zadawał pytania techniczne, był tam na właściwym miejscu. W życiu nie uczestniczyłem w tak fatalnej rozmowie. Rozmówcy byli nieprzygotowani, zadawali pytania trochę po omacku. W pewnym momencie wręcz prześmiewczo zapytano mnie „skąd w ogóle pomysł na Excela?” Nie wiem skąd wypadło to pytanie. Bardzo nieprofesjonalna rozmowa, brak kultury osobistej, w życiu z czymś takim się nie spotkałem wcześniej.

Pytania o umiejętności techniczne bardzo znikome. Reszta pytań w stylu dlaczego Pan tam pracował, a dlaczego tam i tak o każde miejsce pracy. Jaki ma pan plan na siebie itd.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Pomyliło mi się i myslałem, że to ogłoszenie, co tu widzę na elektromontera, to cos z teraz, a to 2015 rok i nawet otworzyć sobie nie można go żeby poczytać coś. No a teraz nie ma rekrutacji? A jak są to jaka tam ogółem atmosfera na dziale, bo widzę, że tu ktoś narzekał na to traktowanie? No a nie wiadomo w sumie, o jakim dziale ta osoba mówi i stanowisku nie.

Aplicante

Urszula
@Aplicante

A jakie są zmiany? Po 8h czy 12 ? System pracy 2zmianowy? Jak przebiegła rozmowa i o co pytali? Są jakieś premie do tej najnizszej krajowej?

Szymon
@Aplicante

Mam dokładnie te same przemyślenia odnośnie rozmowy, cały opis jest w sekcji "Rozmowy kwalifikacyjne". Na prawdę w życiu nie uczestniczyłem w gorszej rozmowie. Do dzisiaj nie mogę pojąć jak można być tak niekulturalnym. Miałem w pewnym momencie, że próbowali zabłysnąć swoją pewnością siebie. Było się brokatem posypać.

Sławomir
@Szymon

Prócz tego że się nie przedstawili to co było niekulturalnego? Kandydat czyli ciebie traktowali z góry? Warunki były jak dla ciebie słane? Powiedz coś więcej żebym wiedział jak się przygotować.

Awex
@Aplicante

Nie spodziewaj się kultury tam gdzie zarobki są jedne z najniższych. Ludzie życiowo ogarnięci idą tam gdzie jest hajs.

@Awex

Jedne z najniższych to znaczy, że płaca minimalną krajową, czy lekko powyżej? Skoro o zarobkach mowa, to jakieś premie u nich występują? Bo niby ktoś pisał, że ktoś tam z wyżej zarządzających opowiadał o premiach, ale to brzmi jakby miały zostać wdrożone.

M

Najniższa krajowa, minimum egzystencjalne, jałmużna itp itd. Premie??? XD

Wika
@M

SSP

@SSP

Jaki jest okres rozliczeniowy w P.P.H.U. AWEX? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czym w P.P.H.U. AWEX zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

x.

Jest bogaty pakiet medyczny i bogaty pakiet szkoleń

Teresa
@x.

A coś ciekawego jeśli chodzi o szkolenia? Można coś fajnego sobie wybrać czy raczej są z góry narzucone przez firmę? Widziałam też, że dofinansowują naukę języków, ile procent oddają za to? Chcę szlifować angielski, więc dla mnie byłby to duży plus :]

x
@Teresa

Wszystko zależy od działu do jakiego się aplikuje i co jest w nim ważne. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dzięki Awexowi udało mi się przejść szkolenia techniczne oraz takie w, których udało mi się poznać tajniki IT. Wielkim plusem szkoleń jest kadra szkoląca mi udało się trafić podczas wszystkich szkoleń na wspaniałych ludzi. Co do angielskiego niestety nie wiem, nie było to w zakresie moich zainteresowań,

Sławomir
@x

Szkolenia o których piszesz są wewnętrzne i instruktor przyjeżdża do firmy czy robi się je na zewnątrz np. w weekendy albo po pracy?

@x

Może wiesz czy finansują język angielski czy w tym temacie można wybrać sobie przykładowo francuski? Ogólnie to udział w szkoleniach jest obowiązkowy na pewnych stanowiskach?

Teresa

Hej, szukam pracy i przeglądam właśnie forum. Zauważyłam po wpisach, że płaca jest raczej na poziomie najniższej krajowej, a nawet jedna osoba pisała, że poniżej :( Ktoś napisał, że zgłosił to do odpowiedniej instytucji, więc zastanawiam się czy coś to dało? Czy było już w tym roku wyrównanie do najniższej krajowej? W starym ogłoszeniu na produkcje proponowali 2 750 - 3 500 PLN, więc nie wiem jak to się ma do rzeczywistości obecnie :/

Kadry

A jak praca w dziale kadr i płac? Dość długo jest ogłoszenia na stanowisko specjalisty tam - Warto rekrutować, ktoś coś?

@Kadry

Sądzę, że zawsze warto - masz do stracenia jedynie czas.

Weronika
@były pracownik

Dojazdy też kosztują do siedziby jakby nie patrzeć. Chyba że oferują darmowy transport? Teraz w sumie coraz więcej firm tak ma.

@Weronika

Szukanie pracy niestety wymaga czasu i kosztów dojazdu to oczywista sprawa. Z forum raczej nie dowiesz się jakie są warunki, jeśli po prostu nie przyjedziesz i nie porozmawiasz.

Słabo

Firma jakich wiele. Przepracowałem tam jakiś czas, ale nie przypadła mi do gustu ze względu na zarobki, atmosferę, oraz podejście do pracowników- temat rzeka. Są jednak osoby, które pracują tam dłużej lub krócej i nie narzekają, a wręcz przeciwnie- mam wrażenie że czują z tego powodu dumę. Każda firma ma swój urok i klimat - jednym odpowiada, a innym nie. Żale wielu osób na forum są śmieszne z następujących powodów: Wynagrodzenie to wypadkowa prawa popytu i podaży - skoro są chętni do pracy za daną kwotę, taka jest oferowana - chłodna kalkulacja. Nie dostaniesz więcej niż tyle na ile się godzisz. Podejścia do pracowników nie pochwalam i rozumiem czyjeś niezadowolenie, ale jeśli ogólne warunki w danej firmie są dla kogoś nieakceptowalne, rzuca się papierami i zmienia robotę. W dzisiejszych czasach znalezienie innej pracy nie jest tak trudne jak np 10 lat temu. Wiele osób tutaj napisało że zmieniło pracę na lepszą i że była to bardzo dobra decyzja; może warto zatem rozejrzeć się za ciekawszą ofertą?

Ewelina
@Słabo

Mówisz o osobach które pracują dłużej - czy w takim przypadku te osoby mają regularne podwyżki i jakąś szanse na rozwój w firmie?

Słabo
@Ewelina

Firma jest duża, jest wiele pracy począwszy od projektowania mechaniki, elektroniki, programowania, produkcji, serwisu, handlu itp tak więc wydaje mi się że rozwój jest możliwy. Co do wypłat i ewentualnych podwyżek - nie mam pojęcia, bo nigdy nikogo nie pytałem i za krótko tam pracowałem, aby się o tym przekonać. Zapewne jakieś podwyżki wypłat są, bo na przestrzeni lat choćby minimalna wypłata w wartości nominalnej rośnie... Ludziom młodym po szkołach którzy marzą o karierze jak najbardziej polecam na pierwszą pracę aby mieć coś w CV.

Nie polecam pracy w tym zakładzie , pracowałem w dziale o nazwie kompletacja a raczej kompromitacja. Dyrektor na rozmowie zapewniał mnie że praca nie jest trudna , premia zależy od wyrobionej normy w miesiącu , dla chętnych soboty i umowa o pracę po okresie próbnym wszystko bardzo ładnie , ale praca a miła rozmowa w biurze to co innego. Wytrzymałem tam rok i była to moja najgorsza praca jaką miałem , moja norma zależała od nastroju brygadzisty a co za tym idzie i premia , zamówienia niby brane losowo ale w trakcie pracy przychodził i kazał robić co innego np. rozkładać towar który przyjechał bo sam był bardzo zajęty oglądaniem meczu, bardzo duża rotacja pracowników przeważnie po rozmowie z ekipą sami rezygnowali i nic w tym dziwnego . Dział zarządzany przez osobę która na co dzień siedzi w biurze i nie ma zielonego pojęcia czym w godzinach pracy zajmuje się jego brygadzista i na rozmowie opowiada bajki o wysokiej premii zależnej od chęci pracownika , a potem jedno wielkie rozczarowanie. Jeżeli chcecie rozwijać się zawodowo to na pewno nie w tym dziale.

Na pewno jesteś Zuza? ;p A pracowałeś w tamtym okresie czy kiedy? Aktualnie jak to wszystko wygląda?

TOMASZ

Z perspektywy czasu uważam że dobrze mi jest, że tam już nie pracuję.Pewnie jak w większości firm atmosfera katastrofa, wyścig szczurów, zazdrość i obmowa. Wszyscy o wszystkich wiedzą wszystko -przegląd facebookowy na porządku dziennym co kto dodał.Brygadziści porażka zresztą szumnie nazywana cała elita rządząca też katastrofa.Ale firma dalej się kręci zawsze znajdzie się ktoś kto będzie tam trwał...Jedyne co było warte to poznanie kilku osób które naprawdę zostają w pamięci na dłużej.Obecna praca i płaca to spełnienie marzeń.

kandydat

Proponowane wynagrodzenie na stanowisko programisty z doświadczeniem jest niskie, wręcz śmiesznie niskie.

Magdalena
@kandydat

mozesz zdradzic jakie dokladnie ?

MRS
@Magdalena

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej właśnie na stanowisko programisty. Panowie, z którymi miałem przyjemność rozmawiać sprawiali dobre wrażenie i sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, ale gdy usłyszałem propozycję wynagrodzenia, myślałem że pęknę ze śmiechu :D Nie będę podawał konkretnej kwoty, ale stawka jest 2× niższa niż w korpo w KRK. Nie traćcie czasu.(usunięte przez administratora)

@MRS

Haha aż się zastanawiam ile to może być. Najniższa krajowa czy co?

@Izabela

Haha aż się zastanawiam czy jest to jakiś problem wyszukać sobie widełki płacowe dla programistów? :D

Hanna
@kandydat

A ty byłeś na rekrutacji czy skąd masz wiedzę, że taka kasa?

Ciekawski

Podał byś przykłady?

@Ciekawski

Potwierdzam. Akty (usunięte przez administratora)przez współpracowników, puste obietnice przełożonych, (usunięte przez administratora), a nawet czepianie się stroju :D

boogie woogie

Parę słów dla tych, którzy chcieliby popracować na produkcji. Jeśli chodzi o produkcję, żeby jakoś w miarę zarobić trzeba spełnić wszystkie, lub większość poniższych warunków: (jest szansa nawet na ponad 4000 na rękę, ale to ekstremalnie trudne): 1. Poznać rodzaje lamp, specyfikę ich składania, wymyślić swoje "patenty" na ich szybki montaż i pakowanie. Podpatrywać jak robią inni, dopytywać, wyciągać wnioski. Z reguły zajmuje to kilka miesięcy, żeby dojść do wprawy z poziomu 0. No też zależy od osoby, jedni łapią szybciej, drudzy wolniej. 2. Kwestia szybkości... Naprawdę, aby wyrobić wysoki % trzeba (usunięte przez administratora) a utrzymać wysokie tempo przez cały dzień, a potem cały miesiąc to nie taka prosta sprawa, bo zamówienia na oprawy są różne, od łatwych, po trudniejsze... Aaaa no i czasy są co jakiś czas aktualizowane i ciągle zaniżane, więc trzeba robić, coraz szybciej, szybciej i szybciej.... 3. Trzeba mieć "farta" jakie dostanie się zamówienie, jesteśmy rozliczani z czasów na daną oprawę i niestety, ale system, z którego jesteśmy rozliczani jest wadliwy i dużo opraw ma zbyt niski "czas pracy" i człowiek nie jest w stanie tego zrobić w takim czasie, ale oczywiście kierownictwu taka sytuacja odpowiada i wg. ich wyliczeń jest wszystko okey, bo opracowywali to "amerykańscy naukowcy". 4. Nawiązanie do pkt.3. Niestety, ale to co dostaniesz nie jest zależne od ciebie... o wszystkim decyduje brygadzista. I to jest najgorsze, bo nie masz na to kompletnie wpływu. Gdyby "czasy na oprawy" były rzetelnie i uczciwie wygenerowane w systemie, to wtedy wszystko byłoby w "twoich rękach", a tak, to nie jest za sprawiedliwie. Korzystniej dla ciebie jeśli dostaniesz duże ilości opraw i wtedy możesz wyrobić dobry %, ale jeśli dostajesz po 1,2, czy 4 sztuki opraw to schodzi dużo czasu i sporo tracisz. Były takie przypadki, że jeśli widziano, że pracownik robi szybko, wyrabia duży procent to dostawał gorsze zamówienia, aby ta średnia spadła... No i też jeśli jakoś "podpadniesz" swojemu przełożonemu, to będzie cię "katował" bardzo kiepskimi zamówieniami. Ale to zależy na jakiego brygadzistę trafisz, lecz ogólnie pewnego progu nie ma szans, aby przeskoczyć. 5. Musisz chodzić w soboty do pracy (są oczywiście dla chętnych). Ale, żeby zarobić tyle ile jest napisane na początku, trzeba chodzić na wszystkie, lub większość w miesiącu, jeśli takie organizują. A z tymi sobotami jest różnie, jest taki okres, że są praktycznie przez kilka miesięcy, a później jest mało zamówień i ich nie organizują. 6. Punkt ostatni: trzeba kombinować :) Gdy spełnisz wszystkie powyższe warunki taka pensja jest realna. Niestety wiążę się to z ciągłym "napięciem", aby robić szybko i ciągłym kalkulowaniem, także to nie jest dla każdego... Pensja bez sobót naprawdę różnie wychodzi, wszystko zależy od tempa pracy i danego zamówienia, ale powiedzmy taki przedział: poniżej 3000 - trochę powyżej 3000. Jeśli chodzi o atmosferę to też zależy na jaką zmianę się trafi, ale ogólnie ludzie z produkcji są okey i pomocni. Natomiast niektórzy pracownicy z tak zwanych "wyższych" działów/stanowisk, czuć, że traktują ludzi z produkcji z wyższością, że nawet głupiego "cześć" nie powiedzą i uważają się za lepszych, a niektórzy sami zaczynali od najniższych stanowisk w firmie... Aaa i wiecznie czegoś brakuje... jak nie ma pudełek to znowu czegoś tam... i trzeba znów kombinować, aby np. wszystko popakować a czas leci... jesteś stratna/stratny, ale "systemu" to nie obchodzi. Także podsumowując, to nudna, monotonna robota, mała możliwość rozwoju. W większości praca siedząca. Najlepiej wg. przełożonych, abyśmy nie wstawali od stanowisk i robili na okrągło. Żeby nie było, że nie ma żadnych plusów, oczywiście są: czas tam leci bardzo szybko, bo przeważnie musisz się spieszyć. Dzień mija szybko, potem miesiąc, rok, dwa, nie obejrzysz się, a się okaże, że pracujesz tam już z jakieś 10 lat;] Jeśli takie warunki ci odpowiadają, śmiało aplikuj. Jeśli masz większe ambicję, odradzam. Większość ludzi siedzi tam z przyzwyczajenia, lub mają blisko, czy obawy, że "awex" to cały świat i nic lepszego nie znajdą. Są też tacy, którym się to podoba, prawda? O benefitach typu : premia świąteczna, premia za staż pracy, jakieś inne pakiety - ZAPOMNIJ :D To opinia tylko o produkcji, 100% prawdy.

Kulonik
@boogie woogie

bo kto w awexie pracuje ten jest(usunięte przez administratora)i się nie szanuje, takie drobne to można dostać pod kościołem w Michałowicach

Kulonik

elo elo mordeczki kto tam jeszcze z starej ekipy pracuje tego mi szkoda hahahahahahahahahaha. Pracować w tej firemce to życiowy wstyd, z tego co widze w tydzien na wakacje normalny człowiek wydaje tyle ile sie w januszeksie zarabia w 4 miesiące, uciekać, sioooo, akysz...

xxx

(usunięte przez administratora) Oferowana (usunięte przez administratora)stawka, (usunięte przez administratora)środowisko, pracownicy stojący wyżej w hierarchii uważający że są kimś źle traktują tych stojących niżej. (usunięte przez administratora). Pretensje o zarobki nie są do końca w porządku, bo przecież nie musisz się na nie godzić, a mimo to podpisujesz umowę. Druga sprawa to ciężko się dziwić atmosferze, skoro towarzystwo pracujący za (usunięte przez administratora)uważam za specyficzne... nikt inteligentny i ogarnięty życiowo nie przyjdzie pracować za (usunięte przez administratora)... Taka prawda.

@xxx

Czemu tak właściwie ludzi pracujących za minimalną uważasz za specyficznych? Przecież wielu nie ma wyjścia i za takie pieniądze robi. Chyba, że o tych tu konkretnie Ci chodzi, ale to co niby jest nie tak, że taki sceptyczny jesteś?

@Ewa

Póki co w ogromniej ilości branż pracownicy mogą przebierać w ofertach pracy, więc pisanie że idzie się gdzieś do pracy bo nie ma innego wyjścia raczej świadczy o braku świadomości istniejących możliwości. Jeśli taka świadomość towarzyszy ludziom pracujących wiele lat za minimalną w tej firmie to naprawdę współczuję.

@Mesio

No właśnie - za minimalną. Uważasz, że ludziom, którzy żyją od 1 do 1 tak łatwo zmienić pracę, serio? Takie osoby często nie mogą sobie pozwolić na przerwę w karierze (a takie mogą sie zdarzyć podczas zmiany pracy) bo po prostu nie mają za co żyć... Lepiej chyba mieć na chleb niż tracić czas na rekrutacje i być o samej wodzie? :P

@Izabela

@Izabela oczywiście że nie jest łatwo zmienić pracę jeśli większości nie chce się ruszyć (usunięte przez administratora) z kanapy sprzed telewizora, odważyć, lub poświecić np rok życia na przebranżowienie. Dziś mamy TVP, Netflixa, YT, FB; po co tracić czas na jakieś nieprzyjemne wymagające odwagi i samozaparcia przebranżowienie :) Lepiej narzekać na zarobki a smutki zapić najtańszym browarem z biedronki i rozmarzyć się oglądając super furacze na TVN Turbo.

@Mesio

No cóż, jeśli widzisz tylko jedną stronę medalu to nic z tym nie zrobię. A co z tymi, co kredyty mają? Jakoś opłacać to trzeba. Tylko mi nie mów że mogli kredytów nie brać, bo wiesz pewnie dobrze jak to jest z tym. Gdzie wtedy znaleźć pieniądze na przebranżowienie gdy ledwo idzie wyżyć? Nikt Cię nie zatrudni jak "przebranżowisz się" ucząc się nowego zawodu z tutoriali na yt.

@Izabela

Czy chcesz mi zasugerować, że wszystkie osoby niezadowolone z zarobków pracują bo nie mają wyjścia? Pracowałem kilka miesięcy w awex i zauważyłem że to osoby którym nie za bardzo chce się coś w życiu zmieniać i smutne jest to że w większości to ludzie młodzi bez kredytów, single mieszkający z rodzicami. Dla ludzi starszych to wiadomo - liczy się robota. A jeśli chcesz coś więcej dorobić możesz przyjść w sobotę i w niedziele :D A co do przebranzowienia to kilka lat temu zatrudniając się właśnie w awex nikt nie pytał mnie co ukończyłem, lecz co potrafię, potem pracując w innej firmie zapytano mnie o portfolio. Pracodawców z branży przemysłowych interesują umiejętności. Ale wiadomo - lepiej jest narzekać że się nie da :)

@Mesio

No jeśli są takie osoby które jak twierdzisz, nie chcą za bardzo nic w życiu zmieniać, to po co się nimi w ogóle przejmujesz?

@Izabela

Przejmowanie się to trochę określenie na wyrost. Z jednej strony ubolewam nad naszą mentalnością, bo narzekamy że mało zarabiamy, a wystarczy zmienić pracę, przebranżowić się, założyć własny mały biznes, praca za granicą itd. Z drugiej strony uświadamiam, że da się coś zmienić i nie teoretyzuję, bo udało mi się znaleźć kilka razy lepiej płatną pracę i być może ci którzy przeczytają naszą dyskusję dojdą do podobnych wniosków i wezmą się za siebie.

kulonik
@Mesio

elo mordki, kiedyś pracowałem w te firemce jakiś czas, jedyne co polecam to uciekać jak najdalej można, elo becia, elo rafik, elo rudy, właśnie wróciłem z wakacji wydałem w tydzień tyle ile zarobił bym tam w 4 miesiące, kto się szanuje w awexsie nie pracuje, elooo

nie_ma_siły_na_rudego.

nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora). Albo pewnej niedzieli przyszła "pani" szefowa i powiedziała że nikt nie dostanie pieniędzy za nadgodziny jeśli teren do okoła hali nie zostanie wysprzątany. Ja to opisałem na forum, wybuchła afera i wyszło że jak autor postu się nie znajdzie to chłopaki nie dostaną pieniędzy za niedziele, oczywiście się przyznałem i dzięki temu już tam nie pracuje i jestem kierownikiem produkcji w jednej z podkrakowskich firm. (usunięte przez administratora)

Lala
@nie_ma_siły_na_rudego.

Serio? Za takiego śmiecia mają tam człowieka?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. AWEX - Masłomiąca

• Jak się pracuje w P.P.H.U. AWEX?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. AWEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. AWEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. AWEX?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. AWEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. AWEX