Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

UWAGA!!!UWAGA!!! Witam Polakow Ukraincow Litwinow i wszystkich ktorzy pracuja przez firme GRASER W HIUSSEN. OPOWIEM WAM HISTORIE krotko scisle i na temat firma pogarda jedno wielkie (usunięte przez administratora) dopuki nie zaczniesz upominac sie o swoje jest dobrze robisz za 200 do gora 300 euro za tydzien ,oprocz tego jezeli masz prawko dadza ci zlomka ktorym strach jezdzic dodatkowo do kazdego masz 5 litrow oleju gratis no chamulcow ci nie zrobia ,blacha o blache trze ale do pracy 80 km (mowia ci ze bedziesz mial zaplacone za to ze jestes kierowca a tak na prawde odlicza ci 20 euro tak jak pasazerom)w jedna strone trzeba jechac .Czwarta rano wyjazd a tam brak swiatel wiec za bezpiecznik robi zawleczka od puszki Redbula ,zglaszasz awarie jedziesz tankowac zglaszasz i slyszysz-U NAS NIE MA SPRAWNYCH SAMOCHODOW.Firma Graser i Vija dwie firmy w jednej Graser w swojej aplikacji co dziennie zmienia kwoty i godziny ale to nie oni SIE TŁUMACZĄ ZE TO KSIEGOWA SIE POMYLILA zawsze na nia szkoda kobiety.Wracajac do wątku omijajcie ludzie tą firme szerokim łukiem bo to (usunięte przez administratora) ktorzy tylko wykorzystuja i kłamią .Pracowalismy przez ta firme cztery miesiace wynajelismy adwokata ktory z nimi niby walczy ale nie przynosi to efektow .Jezeli za duzo sie stawiasz przyjezdza szesciu karkow i pomaga ci w nocy szybko sie wyprowadzic.Firma Graser znajdujaca sie w Huissen 6851EM Industriestraat 1dla twojego bezpieczenstwa ulokuje cie w mieszkaniu pod kluczem posiedzisz pomyslisz moze sie uspokoisz i nie bedziesz narzekal a jak nie to niestety nie widza mozliwosci dalszej wspolpracy z toba i ladujesz na ulicy bez pracy i dachu nad glowa oradziony z pieniedzy .Dlatego szukamy wszystkich pokrzywdzonych przez firme GRASER do wspolnej skargi do Holenderskiej inspekcji pracy SNCU i SZW zeby wiecej nikt przez ta firme nie musial cierpiec zapraszam do kontaktu +31 616 490 402 RAZEM MOZEMY WIECEJ

...

Z tego co czytam to niestety dużo jest naciągane, gdyż pracowałam prz z Grasera z 2017/2018 z mężem i co do zakwaterowania i pracy, a pracowaliśmy na chrupiący i byliśmy zadowoleni. Co do przyjmowanych ludzi to jest różnie, ale jest tak w każdej agencji. Więc takie wymysły że (usunięte przez administratora)itd.to za naszych czasów nie było, tym bardziej że znaliśmy ludzi którzy jeszcze dłużej pracowali i też takich rażących sytuacji nie mieli.

Komentarze tu nie są zbyt świeże a ja widziałem ofertę na produkcję karmy dla zwierzaków. Ktoś tam w tym Doetinchem pracował już jako operator maszyn może? być może się zgłoszę, bo mam doświadczenie ale liczę na jakieś tegoroczne opinie, bo te tutaj są dawne

Byli koordynatorzy

Czyli od 5ciu lat nic się nie zmieniło i pewno nie zmieni. Pozdrawiamy Justyna i Arka

Mi zmienili za plecami umowę z godzinówki na akord a jak się upomniałem to zostałem zwolniony. Nie polecam tej agencji.

Sylwia

jak można zmienić umowe za plecami samego pracownika, przecież musi być podpis jeśli jest jakaś zmiana? przez tę zmianę pensja była liczona w gorszy sposób?

Czyli nie zapłacili wam za pracę i jeszcze wymówili kwaterę? Powiedz co się konkretnie stało?

Lol

Pewnie to co zwykle.

Gabriela
@Lol

Czyli co?

Normalny

To są (usunięte przez administratora) manipulanci , płacą poniżej poziomu życia, ściągają najgorszą poszukiwaną szumowine z Polski i która lokują z normalnymi ludźmi , dochodziło tam do morderstw które były udowodnione w miejscowości emmerich en rein Niemcy , krzywdzicie ludzi w ten sposób kiedy zezwalacie na ogłaszanie ofert przez tych huji którzy was okradaja kto zarazabia z Polaków 200-300eu na tydzień do (usunięte przez administratora) pana obudzić się, ja pi....

... Nowy wpis

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Graser Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 29 lipca na GoWork.pl.

Ola

To jest (usunięte przez administratora) pracy nie agencja kłamcy i krentacze nie pozdrawiam koordynatora mARKA byłego (usunięte przez administratora) co się podlizuje do chłopaków

Kojak
@Ola

Czyli to prawda że Marek lubi chłopców? Kiedyś pracował taki Denis ponoć sam się chodził chwalił że mu dobrze robił

Natalia
@Kojak

Przeczytaj regulamin serwisu jeszcze raz. Kultura obowiązuje również w Internecie.

Travis
@Natalia

mama mi powtarza żeby ludzi traktować z wzajemnością .Jak on traktuje tak i ja będę i nic Ci do tego Jak masz problem to omów go że swoim przyjacielem pseudo koordynatorem który nie powinien zarabiać nawet 2,15 a skoro to już enty wpis o Tym gościu na temat jego poglądów więc coś w tym jest

Stasiuu Nowy wpis
@Kojak

Co do (usunięte przez administratora) to spoko gość mialem jakieś problemu ogarnial auto było do wymiany to tes dzwoniło się i postawiane było inne . A tak ogólnie to byłem na szklarni w okolice Delft i było spoko . Ekipa spoko była w miarę pracowałem z polakiem Krzysiem który robił tam około i 10 lat i godziny pracy się zgadzały a Holender szef był zadowolony . Pozdroo

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
Grażyna

Cześć, rozglądałam się trochę za pracą i znalazłam tę ofertę na pracownika produkcji. Tam jest napisane, że wymagają komunikatywnej znajomości języka, a jak to sprawdzają, chyba papierów nie trzeba mieć?

Kanbele

Ludzie zrozumcie że tam jadą albo nieuki co mają problemy nawet z pisaniem po Polsku albo kryminaliści .ćpuny bądź pijaki .normalnych 10 % i to w tej 10 to są ludzie co uciekają przez komornikiem bo narobili długów .W Polsce jest praca o to dobrze płatną Po co jedziecie do agencji nabijać im kasę dla was płacą grosze a oni z was Cisna ile wejdzie Popytajcie rodaków ile mają na kontrakcie u Holendra odejmij to co dostajesz to się za głowę złapiecie .Zarabiają na lokacjach za to że dadzą wam zarzugany materac i spartańskie warunki .Ucinają za co się da .A Ci psuedo koordynatorzy to czemu tam są .Bo nie mają ambicji i są. Nie wykształceni Tak ciężko w Polsc iść np na studium logistyczne i będziesz po takiej szkole zarabiał 4 -5 tys netto i mieszkać w swoim kraju .Masz ubezpieczenie ,ZUS itp .Zrozumcie że nigdy was tam nie będą szanować dla nich jesteście mięsem do zarabiania pieniędzy dla agencji

Urszula
@Kanbele

Skąd masz info że tam są ćpuny albo pijaki? Chyba by takich nie zatrudnili? Sam tam pracowałeś, że wiesz o tych 'spartańskich warunkach'?

Maniek
@Urszula

Tak pracowałem pokazać fotki jakie były warunki ??

@Maniek

Może opiszesz bo jednak nie ma tu opcji wysyłania zdjęć?

Krzys
@Grażyna

Ja chętnie zobaczę fotki

@Krzys

Nie Ty jeden. Chociaż opis też byłby ciekawy. Zastanawia mnie jednak czemu umilkł, może jednak nie jest tak źle jak wynika z tego opisu?

Damian BYdgoszcz
@Kanbele

Podaj mi takie firmy i zawody moge ci podać nawet moj telefon. Ty chyba śnisz kimkolwiek jesteś dobra praca jest dla nepotów to nie są kryminaliści?? że przez takich nie mam gdzie pracowac w tym kraju. I nie mów mi i programistach ,lekarzach lub innych technologach, bo ja do nich nie należe.

Beata

Widzę aktywna ofertę do Holandii na pracownika produkcji. Czy ktoś z was aplikował? W praktyce to trzeba mówić po holendersku czy wystarczy angielski?

Piotrek

A ja polecam Grasera. Kordynator Przemek i Marek ok sa. Zawsze pomoga praca wpozadku. Kasa na czas warunki mieszkaniowe ok.

długoletni pracownik

Ja musze się przyznać jestem pierwszy raz na tym forum bo mi kolega powiedział że takie jest jak miał przyjechać do Grasera. Ja pracuję w sumie prawie 4 lata z przerwami bo próbowałem w innych agencjach 3 razy i stwierdziłem że nigdy więcej. Pracę mam dobrą płace również mieszkanie jest ok naprawdę przerabiałem różne mieszkania i prace a jednak wróciłem do Grasera bo mam kase na czas pracę codziennie, jestem zadowolony. Na tych forach z tego co widzę to tylko cwaniaczki piszą którzy nie wiem co chcą osiągnąć w pracy lub tak jak w Polsce nic nie robić a zarobić. Jestem ciekawy w jakich warunkach mieszkacie w Polsce że tu wam wszystko przeszkadza. Najlepiej Pałac i za darmo bo Panom się należy. Mam nadzieję że ta opinia pomoże ludziom w podjęciu decyzji i nie tylko hejterzy będą odwiedzali ten portal

Pracuś

Dziękuję, idealnie pokazałeś jakie osoby są niezadowolone z pracy. Po Twoich słowach widać że patologia. I takie osoby długo nie popracują, teraz się dziwicie skąd takie opinie, jeżeli takie osoby je wystawiają?

Nie koniecznie zadawolony
@długoletni pracownik

??? No pełen podziwu jestem! Rozumiem że nie pracujesz w pralni w Bad Vilbel?! Kasa na czas.. Ok jest, ale 700-800€ za miesiąc pracy nie powala na kolana. Bo więcej nie zarobisz! Mieszkania to nory, i nie ma co sciemniac! Czyli jak komuś takie warunki odpowiadają to proszę bardzo... Jak ktoś nie potrafił się w pl ogarnąć, do niczego się nie nadawał i mieszkał w zadupowie wielkim, to być może takie warunki będą go satysfakcjonowaly. Jesli masz zamiar wyjechać żaby trochę odłożyć wspomóc rodzinę to raczej nie tu i nie z tą firmą! Na koordynatora nie licz, jeśli sam się nie ogarniesz, to ani zasiłku na dzieci, ani właściwej klasy podatkowej, niczego ci nie pomoże załatwić. Ludzi traktuje jak śmieci. Żenujące. Wybór oczywiście należy indywidualnie do każdego z osobna. Ale warto zapoznać się z tymi negatywnymi opiniami, nie biorą się z nikąd.

@Nie koniecznie zadawolony

Tak to co tu jest opisane to jest prawda .Ale oni i tak tymi opiniami się nie przejmują. Szkoda że nie można zdjęć dodawać to może by wtedy uwierzyli . A

K-391
@Nie koniecznie zadawolony

Ja bym Tobie nowiutkiego nowoczesnego mieszkania nie dała do użytku pracowniczego bo byś ketchupem z pizzy ściany wysmarował a z kebabu surówka by się walała po podłodze. Znam wspaniałków i wspaniałe co tylko nie na swoim to bango balango i bandzi potem do Polski że 800 eurasów znikło w tydzień w de zamiast wymienić w pl to jest 3200zł około. Od przedszkolaka matematyki potem ekonomii się nie chciało uczyć co ? zarządzanie gospodarką sobie poczytaj może się czego nauczył byś i z pożytkiem. a wnioski w Polsce potrafisz składać w Niemczech nagle nie i nic.

skrafi
@Nie koniecznie zadawolony

powinni sprawdzać czy pracownicy nie ciągną na dwa fronty rodzinne zasiłki na dzieci czyli na przykład z de i z pl

Lolita
@Piotrek

A co zabawiasz sie z markiem ? Lodziki mu robisz ?

prawda
@Piotrek

zabawiasz się z Markiem to wiadomo że będziesz miał dobrze wszyscy wiedzą jakie ma zapędy

????

Dzięki Monia ????

Porażka
@Piotrek

W pierwszej kolejności naucz się poprawnie wysławiać analfabeto.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie Graser Sp. z o.o.?

Olaf

Duszo

@Olaf

To faktycznie bardzo precyzyjnie ujęte. ;) A jak dużo z nich obecnie rotuje?

Koniu
@Marzena

Bardzo duszo

@Koniu

Ok... a stawki? każdy ma inaczej mimo pracy w tym samym miejscu?

Olivia

Nie polecam zdecydowanie tej agencji pracy. Koordynatorzy mają kompletnie wywalone na jakiekolwiek problemy. (usunięte przez administratora)Może w końcu coś z tym zrobicie? Wykorzystuje laski za lepsze warunki. Warunki mieszkaniowe koszmarne . Brud , (usunięte przez administratora) , sama (usunięte przez administratora)

Domek nr. 3 w Sionsweg

Witam wszystkich serdecznie. Miałem okazję podjąć pracę w tej agencji w Plaza foods Nijmegen. Wszystko było by ok, gdy nie koordynator Adrian który przychodził często na mieszkania w niewyjaśnionych okolicznościach z przygryzioną wargą i rozbieganym wzrokiem ewidentnie szukając problemów w temacie mieszkania. Ja nikogo nie oskarżam ale zaczerwieniony nos i nadpobudliwość mogą świadczyć o uzależnieniu od amfetaminy. To przecież koordynator i pełni niezwykle ważną funkcję społeczna a on przez swoje uzależnia traktował jako miejsce do wyzywania się z emocji na słabszych wykorzystując swoją pozycję w firmie. Ogólnie to całkiem w porządku agencja ale na Adriana proszę uważać bo to wrak człowieka.

Magdalena
@Domek nr. 3 w Sionsweg

No ale były jakieś problemy z mieszkaniem przez to czy nie?

Graser
@Domek nr. 3 w Sionsweg

Witam, Nie pracuje i nigdy nie pracował z nami opisany koordynator o takim imieniu. Nie posiadamy też zakwaterowań we wspomnianej lokalizacji. Pozdrawiamy Graser

Jakiś Ktoś

Absolutnie nie polecam. Pracowałem na chrupkach w Cuik (Joanusmollen czy jakos tak) no i praca naprawde w porzadku ale wszystko inne to masakra. Mieszkanie w Emmerich. Jaka tam (usunięte przez administratora) siedziała to wy sobie nawet nie wyobrażacie. Ludzie po więzieniach to norma, wydziarani od czoła po stopy, i jak na "byłych kryminalistów" przystało, załatwianie rachunków i sprzeczek na porządku dziennym. Co tydzień jakaś rozróba, demolka, a to drzwi rozwaone, a to łóżko wyrzucone przez okno, pralnia i kuchnia okradzione i zdemolowane a raz nawet był rajd i prawie skopali chłopaka na śmierć. Koordynatorzy to duchy chyba że im się obciąga, czasem Marek wpadnie z drabami i zaprowadzi porządek ale to rzadkie przypadki. Standardowo feta jako baza codziennej diety a potem może komuś w mordę albo z bejsbola bo trzeba gdzieć wyładować energię. Kradzieże również w ofercie bo jak nie skoro zamki porozwalane a co poniektórzy (usunięte przez administratora) z wyrokiem

Nabity w butelkę

Nie polecam firmy Graser. Przed wyjazdem czytałem opinie,ale jak to mówią Jadę zobaczę, i jak się okazało niewypłacili mi jednej tygodniówki oraz wakacyjnego.

@Nabity w butelkę

Mam nadzieję, że kontaktowałeś się z Graser i uda Ci się jakoś rozwiązać tę sprawę. Na czym polegała sama praca?

@Nabity w butelkę

Witam my rowniez zostalismy (usunięte przez administratora) nie wyplacili dwuch ostatnich wyplat i z 400 euro wakacyjnego zrobilo sie zero szukamy osob poszkodowanych osob zeby zlozyc wspolna skarge na ta firme zapraszam do kontaktu iwonabyczkowska80@gmail.com

Pinka

Mam pytanie jak wygląda praca w plaza food w nijmegen? Proszę o opinie i ile można zarobić?

Nimfadora
@Pinka

Hej, byałam i pracowałam, teraz mam swoje zakwaterowanie w innej części Holandii ale praca nie była zła i miło wspominam. Ogólnie polecam, staraj się dostać do nowego oddziału do Nijmegen, a nie do Wijchen.

Pit
@Pinka

Masakra ta agencja to porażka marek kordynator to wogule nieporozumienie nie polecam

Graser
@Pit

Witamy, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, jednak pragniemy zaznaczyć, że koordynator Marek nie pracuje od ponad roku.

maaaar

NIE POLECAM! z kontaktem problemu co prawda nie mialam ale praca i warunki KOSZMAR!!!!! w życiu nie widziałam wiekszego syfu a pracowalam już za granica. nie zapłacono mi za kilka dni pracy, kiedy próbowałam to wyjasnic powiedzieli że oni są przeze mnie na minusie i to oni musza dopłacic do mojego pobytu (!!!) koordynatorzy zbywają, nie probuja rozwiązac problemów. Pracowałam w Wijchen w jakichś chińskich makaronach atmosfera potworna, sami polacy, leca wyzwiska, przepychanki i tylko szybciej szybciej jak nie to wyp****j (!) Dojazd do pracy (45 min drogi) we własnym zakresie porazka omijac zdecydowanie

@maaaar

Proszę o kontakt. Pilny. aspiryna357@wp.pl

Maciej
@maaaar

Nie zapłacili ci? Przecież chyba miałaś umowę, czy nie zdążyłaś jeszcze podpisać? A jak z zakwaterowaniem? Też kiepsko, czy tak jak dojazd załatwiałaś na własną rękę?

Nie, Nie i jeszcze raz nie. Stawki na marnym poziomie od paru lat. Nic nie podnoszą. Takie stawki 5 lat temu były w Holandii. Zeby zarobić conieco trzeba na dwie roboty pracować. Kontakt z koordynatorami daje dużo do zyczenia. Nie odbierają telefonów. Wręcz tragedia. Nie polecam.

Janek

Pracowałem w Ciuk w Bio Chrupkach praca spoko (jak się chce pracować) Typowa praca dla Polaka :) dla uczciwie pracujących nic trudnego szybko leci czas itp ludzi tam jak to ludzie zresztą jak wszędzie zawsze się trafi jakaś (usunięte przez administratora) (czyt.Polak) Praca nie jest ciężka nawet się nie spocisz dobra sprawa znać Angielski duży plus u lidera który ma z wami zmianę chyba że jest to osoba z Polski bo i tacy tam są ogólnie praca na plus bliski dojazd Co do warunków to chyba nie ma na co narzekać polecam sprawdzić warunki w Kleve u konkurencji takiej jak McDoit (to są tzw.slumsy) w Graser jest na prawdę bardzo dobrze pod tym względem ludzie na domku jak to ludzie jedni piją drudzy co innego ale normalne (wszędzie tam gdzie Polak ) Najważniejsze to żyć w zgodzi i będzie Git ale uważać na tych co za miskę ryżu was zagonią dla Opiekunów a co do nich spoko ludzie jak to człowiek ma swoje humory i nie ma co się dziwić że czasem będzie zły też mają od cholery roboty i użerania się z nierobami których trzeba specjalnym transportem wysyłać do pracy bo się wstawać nie chce norma :) Finalizując jeśli chcecie normalnej spokojnej pracy to polecam Johanusmolen warunki Ok trochę kasa cienka ale mieszkając w Niemczech w porównaniu z Niderlandami jest dużo taniej a na koniec uwaga na auta bo niektóre to istne trupy jadąc zastanawiasz się czy dojedziesz :) ale to wszyscy tak piszą że mają problem z autami bo z kolei w McDoit macie flote nową no ale coś za coś ja wole normalne warunki pracy i mieszkaniowe ew. w Kleve jest Het ale praca albo w Plazie czyli jak w Graser albo na złomie a tam to dopiero jest przerąbane po 8h nie wiesz gdzie jesteś więc nie narzekajcie z tych wszystkich agencji polecam Gorąco Graser

Mam pytanie czy ktoś pracuje w firmie bio żywności Cuijku jakie są warunki czy warto jechać i z mieszkaniem Kleve dziękuję .

@Tomek

Pracuję, jestem tu od roku i na razie nie myślę o zmianie, 3 zmiany dodatki więc jest się w stanie ładną tygodniowkę zarobić, przygotuj się że nieraz soboty są pracujące. Zakwaterowania nie są złe.

Patryk
@Tomek

Witam , pracowałem swego czasu. Praca super , pieniądze adekwatne nawet 7d w tygodniu ( godziny do ustalenia ) , zastanawiam się czy nie wrócić z powrotem .

Oli
@Tomek

Praca ok jak to praca jak chcesz pracować to będziesz warunki jak trafisz lepiej mieszkać obok Kleve. A pieniążki słabe powiem szczerze

Pracowałem 4 miesiące uważam że to normalna agencja . Praca jest ok. Koordynatorzy bez problemu rozwiązują zaistniałe problemy. Nawet po zakończeniu umowy pomagają. Najważniejsze to że uczciwie wypłacili wszystkie należności po rozwiązaniu umowy. Jeżeli chodzi o zarobki każdy wie odrazu za jakie stawki pracuję i ile zarobi. Pozdrawiam Piotr.

Mała

Witam mam pytanie czy ktoś z Państwa pracuje może w Cuijku na pakowaniu żywności w firmie Joannusmolen bardzo proszę o opinie jak tam jest pozdrawiam . Mała

SonicMaster
@Mała

Szczerze nie polecam, pracowalem... praca po 4,3 dni w tygodniu, malo godzin ,przy tych samych godzinach rozne wyplaty w dodoatku smieszne pieniadze... nie pakuj sie w to (usunięte przez administratora) ja sie wpakowalem i musialem dolozyc do tego interesu.. trzymaj sie od tych (usunięte przez administratora) z daleka...

Sandrix
@Mała

Pracuję na tej firmie, praca na 3 zmiany i nieraz troszkę męcząco, natomiast na samą pracę nie narzekam. Miła atmosfera. Szkoda ze rzadko pracuje się w sobotę to duży minus. Ale tak ogólnie agencja wypłacalna.

Cookie
@Sandrix

Co to znaczy ze agencja wyplacalna?! Widac ze ktos z biura to pisze. Agencja placi pieniadze wiec to super agencja. nie. W graser modlusz sie o godziny, co z tego ze zaplaca ci na czas twoje sto euro tygodniowki???

Sandrix
@Cookie

Agencja wypłacalna to znaczy, że nie spóźniają się z wypłatami ani ich nie blokują. Szczerze nie wiem co robiłeś, ale chyba do pracy nie chodziłeś skoro mówisz o takich wypłatach, jeszcze mi się to nie zdarzyło. Cóż, pracownicy i "pracownicy"

Kingpin
@Mała

Pracowałem polecam fajna atmosfera robota lekka w nocy jak się maszyna popsuła to sie spało na paletach czemu tego nikt nie napisze jak znasz Angielski to już masz duży plus u kierownika zmiany i masz lżejszą robotę a że 90 % nie zna to za to już masz lepiej a co za tym idzie możesz częściej wyjść na papierosa czy dłużej być na przerwie (mówię tu o nocnej zmianie) do pracy dojazd był bliski bo z Kleve jedyne co to budzić codziennie parę osób bo nie chciało się wstawać (ale to nygusy) warunki okej jak dbasz tak masz jak to mówią a na kogo trafisz to nie wiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042