Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Euro Work

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-02 21:57:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ja mialem podopnie i wyjazdu sie nie doczekalem bo wybrali kogos innego na szczescie znalazlem zraaz inna robote w innej agencji nie ma co sie podawac i szukac dalej
zdjecie uzytkownika
marek - 2011-10-03 01:11:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hejka,jesteś kolego już na miejscu? odezwij się jak coś,ja składam właśnie papiery do Belgii. kontakt do mnie : mazagro34@wp.pl
zdjecie uzytkownika
xxx - 2011-10-26 20:08:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja wyjechałem do Niemiec z ta firma . Cały czas pracuje od kilku miesiecy. Jest nawet lepiej niż mówili , bo godzin duzo , a koordynator nawet sam pyta czy nie potrzebujemy zaliczek przed wypłata . Zarabiam wiecej niz myslałem , ze zarobie . Ja dobrze trafiłem , wiec trzymam sie tej pracy .Opinie widze rózne , ale Euro Work jak dla mnie super.
zdjecie uzytkownika
abc - 2011-11-02 21:21:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy może wyjeżdżał ktoś może pod koniec października 2011 do pakowania żywności i mógłby napisać jak jest z pracą?
zdjecie uzytkownika
abc - 2011-11-02 21:23:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chodzi o pakowanie żywności w Zaandam , bardzo proszę o jakieś informacje
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-11-02 22:08:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do Zaandam ciągle ściągają nowych bo za nich dostają kasę.Pracuje się przez( usunięte przez administratora ),i czeka na esa DZIŚ MASZ WOLNE.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: W miłej atmosferze, Pani Paulina sprawdziła stopień znajomości języka angielskiego. Otrzymałam zapytania odnośnie mojej kariery zawodowej i wszystkie niezbędne nformacje dotyczące wyjazdu. Plusem jest również fakt, że Pani Paulina odpowiedziała na wszytkie moje (wyczerpujące :D) pytania.
Pytania:
zdjecie uzytkownika
anonimek - 2011-11-03 17:10:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam jeżeli ktoś wie coś na temat wyjazdu do holandii w przyszłym tygodniu to proszę o kontakt, gg: 3468856, chciałbym też zapytać o warunki jakie są tam teraz, bo wcześniejsze komentarze mówią o oszustwach itd... konkretnie chodzi mi o pracę na magazynie... prosze o szybki kontakt gdyż nie wiem czy w ogóle coś z nimi podpisywać...
zdjecie uzytkownika
anonimek - 2011-11-03 17:12:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chodzi mi również przez ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Work

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Euro Work?
Zadaj pytanie