Opinie o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. w Warszawa

W ogłoszeniu przy przeprowadzkach napisali ,że jest opcja wypłaty codziennie po skończonej zmianie. Powiem szczerze, że pierwszy raz się spotykam z takim podejściem, czy płacą do ręki czy jak? Bo chyba nie rozumiem. Ale dorobić bym chciał, no tylko żeby umowa była, wiadomo.

Tom Nowy wpis

wszystko jest na umowę, a wynagrodzenie jest wypłacane przelewem na konto po tygodniu Nie ma opcji do ręki

@Tom

Rozumiem że wypłata raz w tygodniu. To praca stała czy zależy od ilości zleceń na przeprowadzki? Zwykle ile godzin dziennie?

Paulina

Pytanko w imieniu mego chłopaka: ostatnio szukali kogoś do pracy przy przeprowadzkach, podana stawka godzinowa to było od 26,00 zł do 32,00 zł, ale nie wiemy, czy na rękę, czy brutto. Ktoś z Was startował do tej roboty i zna aktualnie ile płacą? :D

hr Nowy wpis
@Paulina

21,20 netto z mozliwoscia negocjacji do 25 netto

Mario

Można całkiem dobrze zarobić, ale nie wszystkim chce się pracować, fajne wyjazdy zagraniczne na kilka dni, a przeprowadzki biurowe dosyć łatwe. Polecam

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Serwisant w firmie DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.?

TH

czy to ma być serwisant w DTS Przeprowadzki czy może w DTS Transport ?

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracowników do Przeprowadzek. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Paulina

Czy aby zdobyć zatrudnienie w firmie wymagane jest prawo jazdy? Zastanawiam się, czy osoba bez tego dokumentu ma także szansę na posadę, przy pracy w parach chyba brak prawa jazdy nie powinien stanowić problemu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

AK
@Paulina

Prawo jazdy nie jest wymagane. Praca przy przeprowadzce to wiele innych wykonywanych czynności, a nie tylko jazda samochodem :-)

Wiem o tobie jeszcze więcej

Dwie kobiety dwa życia. Może warto aby się spotkały.

Wiem o was dużo

Opinie są usuwane te negatywne Pan ten i tamten P---=0 p =0 awel p o +r = Zawadzki = zaw do skreślenia

luźny

Spoko robota..nikt nie popędza ,nie stoi nad toba.. ludzie spoko to i jest z kim pogadac . Kase mamy zawsze na czas, nikt nic nie kombinuje to i pracodawca jest w porzadku. Polecam prace w tej firmie

kalee
@luźny

ostatnio mnie przyjeli i wrazenie poki co pozytywne hehe widac ze pracuja tu w porzadku chlopaki- szefostwo konkretne od razu powiedzieli co i jak, stawka jak dla mnie jest okej

Paulina

@luźny, jaki typ umowy DTS Przyjemne Przeprowadzki zapewnia swoim pracownikom? Czy jest to umowa o pracę? Czy pracodawca stwarza możliwość otrzymania premii? Jeśli tak, to jakie wymagania należy spełnić? Czy macie dostęp do pozapłacowych profitów? Co wchodzi w ich skład? Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w firmie.

elllo

ee tam - ja nigdy problemow z wyplaceniem mi kasy nie mialem a dzialam u nich prawie rok..cos tu chyba niektorzy bajki pisza..zawsze kasa jest - tyle ile byc powinno POZDRO!

treed

Ostatnio korzystałem przy zmianie mieszkania i powiem tak : szybko , sprawnie za rozsądne pieniądze. Polecam

Paulina

@Mikołajowy, czy DTS Przyjemne Przeprowadzki zapewnia Wam pozapłacowe benefity? Pracodawcy często oferują dofinansowania na dojazdy do pracy lub do karty sportowej. Czy firma ma dla swoich pracowników przygotowany pakiet socjalny? Jak pod tym względem oceniasz DTS?

Mikołajowy

Pracuję do dzisiejszego dnia i jest okej. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Najważniejsze że atmosfera dobra i pieniądze zawsze na koncie na czas . Polecam pracodawcę!

Olexy87

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Praca w fajnej atmosferze, dobre pieniążki, satysfakcja z wykonywanych zadań. Ogólnie i szczególnie oceniam bardzo pozytywnie :)

Paulina

@Arek, a jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Czy kontakty między pracownikami DTS Przyjemne Przeprowadzki sprzyjają pracy zespołowej? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania. Myślę, że okażą się pomocne dla osób zastanawiających się nad złożeniem aplikacji w firmie.

Arek

Jestem z firmą DTS już drugi rok i póki co nie zamierzam odchodzić. Szefostwo jest wyrozumiałe, warunki pracy dobre a wynagrodzenie adekwatne co do obowiązków. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

rafcio

Pracuje u nich i nie narzekam. Kasa calkiem niezla , warunki rowniez. Przelew zawsze na czas. Nigdy nie zdarzylo mi sie prosic o kase. Polecam

Paulina

@Seba, dzikuję za Twoją odpowiedź odnośnie pracy w DTS Przyjemne Przeprowadzki. Ja na tym forum jestem moderatorem a więc do moich obowiązków należy zachęcanie Was do wygłaszania opinii na temat firmy DTS. Dzięki temu osoby zainteresowane pracą w niej będą mogły śmielej podjąć decyzję co do zatrudnienia. Jeśli zaś chodzi o usuwane komentarze to zajmuje się tym dział za to odpowiedzialny. Komentarze merytoryczne i zgodne z prawdą - zostają. Te, które zawierają wulgaryzmy czy inne negatywne formy wypowiedzi jak niesłuszne oskarżenia i tym podobne - są usuwane.

Paulina

@Seba, czy stawki za pracę w weekendy są wyższe? Czy w związku z pracą w te dni otrzymywałeś wolne w ciągu tygodnia? Kwestia wynagrodzenia zależy w dużej mierze od zajmowanego stanowiska oraz stażu w firmie, sądzisz, że ogólnie wynagrodzenie jest niskie? @Krzych, możesz coś więcej powiedzieć o aktualnej sytuacji? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Może kwestia wypłaty wynagrodzenia zależy od pracownika- niektórzy preferują przelew, a inni odbiór w kasie?

Zostaw merytoryczną opinię o DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.