Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dom Zdrojowy Hotel **** SPA

Pracowałeś w firmie Dom Zdrojowy Hotel **** SPA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
były - 2010-11-08 14:51:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"Zaklęte Rewiry" i tyle w temacie.
zdjecie uzytkownika
były 2 - 2012-04-24 15:01:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Faktycznie... i te pupilki p[usunięte przez admina] .... oferują fajną kwote... pracuje sie regulamionowo i o nadgodzinach nie ma co marzyć... a o napiwkach zapomniec można :D

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Dom Zdrojowy Hotel **** SPA!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Zdrojowy Hotel **** SPA

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: