Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dom Zdrojowy Hotel **** SPA

Pracowałeś w firmie Dom Zdrojowy Hotel **** SPA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
były - 2010-11-08 14:51:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"Zaklęte Rewiry" i tyle w temacie.
zdjecie uzytkownika
były 2 - 2012-04-24 15:01:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Faktycznie... i te pupilki p[usunięte przez admina] .... oferują fajną kwote... pracuje sie regulamionowo i o nadgodzinach nie ma co marzyć... a o napiwkach zapomniec można :D
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Zdrojowy Hotel **** SPA

Twoj email:
Wiadomość: