Utal sp. z o.o.

Kariera

Ciągły, dynamiczny rozwój firmy w zakresie nowoczesnych konstrukcji, technologii, produktów oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu w kraju i za granicą możliwy jest dzięki zaangażowaniu odpowiednich ludzi. To właśnie ludzie są siłą firmy i to dzięki nim firma może się rozwijać. Dlatego zatrudniamy osoby kreatywne, które każdego dnia chcą sięgać po nowe wyzwania. W kandydatach do pracy doceniamy osobowość i twórcze myślenie. Aktualnie nasz zespół to około 180 osób - tworzą go ludzie różnych narodowości i profesji; operatorzy maszyn, inżynierowie, konstruktorzy, programiści, handlowcy, finansiści. Przyświeca nam wspólny cel, z dnia na dzień chcemy być lepsi w myśl zasady: "kto stoi w miejscu, ten się cofa".

Ten entuzjazm pozwala nam realizować pomysły, które na pozór mogą wydawać się niewykonalne, a dzięki temu nasi klienci widzą w nas nie tylko dostawców, ale przede wszystkim partnerów. Każdy nowy projekt to wyzwanie, a każdy sukces to motywacja do tego, by kolejnym razem osiągnąć więcej.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny pracą w naszym zespole, prześlij swoją aplikację na dowolne stanowisko na adres: personel@utal.pl personel@utal.pl

Utal sp. z o.o.