Opinie o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy City Sport Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Sport Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

dianca1992 Nowy wpis

Potrzebuję uzyskać odpis swiadectwa pracy. Posiada ktoś kontakt, nr telefonu lub najlepiej emial do osoby upoważnionej, która mogłaby mi coś takiego wydać ?

Marta Nowy wpis

Właśnie jeszcze nie dostałam. Też czekam! A wiadomo coś? Wyplacaja?

Martyna Nowy wpis
@Marta

Dostałam rok temu. A do kiedy miałaś umowę?

Ona 7432 Nowy wpis

Mam pytanie dostaliscie moze juz kase za skrocony okres wypowiedzia?

Olga

Hej czy wie może ktoś pod jaki numer można się skontaktować z kimś z kadr z firmy City Sport .Pilna sprawa .

@Olga

228113686 tel do kadr, albo próbuj skontaktować się z syndykiem.

!!!
@Olga

skontaktuj się tylko i wyłącznie z syndykiem, na necie znajdziesz nr kom do niego

SL
@!!!

Czy pamiętacie może jak nazywa się syndyk? Potrzebuje pilnie się skontaktować ale nie pamiętam

@SL

Dawid Gunia

Magazynier

Kierownik powiedział mi jaka stawka i spytał się czy chcę pracować.

Czy chce pracować za te śmieszne pieniądze po 12 godzin dziennie i w weekendy:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gfkfdjrnd

????

Gosiax

Gdzie można zareklamować buty kupione w citi sport?

Witam byłych pracowników City Czy ktoś z Was dostał już może PIT?

Hej, nadal czekam...

Ja już mam :)

Hej. Wie ktos moze jak będzie wygladala sprawa z rozliczemiem ? Wysla nam pit do domu czy na maila czy jeszcze jakos inaczej ?

@..

Weksel, PIT i świadectwo pracy dostałem poczta. Pensje, odprawę i ekwiwalent za urlop wypłacił syndyk 10. Czekam na odszkodowanie za skrócony okres wypowiedzenia - mają wypłacić z opóźnieniem.

Do kiedy miałaś umowę?

rrr
@..

PIT dostaniesz pocztą. W obecnej chwili są rozsyłane do pracowników.

Zzz

Czy ktos dostał odszkodowanie za skrócony okres wypowiedzenia z 3 miesięcy na 1 miesiac?

Xxx

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa odpraw i odszkodowań dla osób z umową na czas nieokreślony, którym skrocono czas wypowiedzenia do 1 miesiąca.

Klaudia

Witam , chciałam oddać zakupiony towar pod koniec listopada, ale przez brak kontaktu ze sklepem nie mam danych. Czy ktoś z pracowników może mi doradzić ? Pozdrwiam

Wolominiak
@Klaudia

Też mam ten sam problem z kurtką do reklamacji. Wszystkie sklepy pozamykane. Gdzie złożyć?

Lola
@Klaudia

Mam to samo, jak się dowiecie-dajcie znać. Kurtka za gruuubą kasę a reklamacji nie ma gdzie złożyć:(

Xxx
@Klaudia

Usuwają niewygodne komentarze. Firma ogłosiła upadłość.

KasiaCity

Czy ktoś z osób, które miały umowę do 21.11 dostało już rozliczenie za ekwiwalent i wypłatę? Brak możliwości kontaktu z kadrami, świadectwo pracy twierdzi,że "wypłacono"... trochę to niepokojące.

@KasiaCity

Kasiu, nie martw się. Wszystko zostanie Tobie wypłacone. Oni nie mogą sobie pozwolić na żadne zaniedbanie! czekaj cierpliwie: 10.12 bedzie wynagrodzenie, a dzień później reszta należności. Ze mną rozliczyli się co do grosza, a też się bałam...

Jak narazie to 7.12 była wypłata, a do tej pory zero pieniędzy za urlop. Wiem, że muszą zapłacić, już by się chciało zamknąć ten etap, a tu ani widu ani slychu . Pomijając brak dokumentów, mimo zakończonej umowy 21.11.

zanilorak

Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z realizacją zamówień ze sklepu internetowego? W tym tygodniu nieświadoma nieciekawej sytuacji City Sport zamówiłam buty. Płatność przeszła, ale nie otrzymałam żadnego potwierdzenia ze sklepu o zamówieniu przyjętym do realizacji. Nigdzie nie jestem w stanie uzyskać żadnej informacji...

zanilorak
@zanilorak

Dla wszystkich, którzy również nie mają pojęcia co z ich przesyłkami - pomimo kompletnego braku kontaktu ze sklepem, moja dotarła.

Italiano
@zanilorak

Ostatnie zamówienie jakie składałem w tym sklepie to 19 listopada. Z 5 par butów które zakupiłem dotarły 4 a za 5 zwrócono chyba w ciągu 2 dni od zamówienia pieniądze. Później jeszcze zamówiłem jedną parę butów ale nie dostałem jej a po dwóch dniach zwrot środków na kartę. Nie miałem pojęcia, że sklep jest w upadłości, dopiero teraz się dowiedziałem. Na paragonie też jest, że w upadłości, szkoda bo sporo tam kupowałem głównie jedną moją ulubioną firmę butów u nich dostępną...Miałem też kilka reklamacji o dziwo wszystkie były zakończone pozytywnie dla mnie. Na stronie sklepu, że w przebudowie. W sumie szkoda, że w upadłości bo lubiłem ten sklep...ale może się podniesie jeszcze

Jacek

Sklep na najgorszym poziomie ogólnym A najbardziej jakościowym. Moje sugestie dla City Sport Sp. Z o.o.: Skmep Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jakoś odzieży do ceny .I uznawanie reklamacji

Kubapowiatowy

Klienci zaczynaja wydzwaniać po sklepach co się dzieje ze centrala (infolinia) od dwóch tygodni nie odbiera telefonów i e-mail. Już nie tylko maja w du.ie pracowników ale nawet i klientów jak potrzebują się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat towaru który zakupili...

Buster
@Kubapowiatowy

Klienci też widzą co się dzieje a od ich pytań głowa boli, ile razy dziennie można słuchać czy się zamykamy? Niektórych nawet widać sytuacja wręcz śmieszy chodzą po sklepie i ha ha hi hi jak tu pusto... aż chce się wyjść i nie wracać ale mamy nadzieję, że już niedługo to się skończy. A tak poza tym ile czynnych sklepów jeszcze zostało?

Lkjhgfdsaqwertyuiopmnbvcxz
@Buster

Około 10 nędznych sklepów na których wstyd stać.

???
@Buster

O tak teraz każdy klient który wchodzi do sklepu musi zapytać co się dzieje i nie wystarczy odpowiedź, że się zamykamy. Oczywiście nikt nic nie mówi jak długo jeszcze będziemy stali w pustych sklepach. Syndyk jest ale nie wiele to zmieniło bo i tak nie ma żadnej konkretniej informacji dla pracowników.

@???

Jedyna nowa informacja z dziś to taka że nie można sprzedawać le coq i nic więcej

@StarszySprzedawca

No właśnie, a u mnie w sklepie był prawie sam le coq więc mamy może z 10 par innych butów. Liczę, na to, że do końca tygodnia się już zamknie, bo wstyd ostry i nuda

@J. P.

Miło by było gdyby ktoś z góry powiedział konkretnie co i jak

@StarszySprzedawca

Właśnie niby nikt nic nie wie, a jakoś nie chce mi się wierzyć. Niby trzeba się jak coś kontaktować z syndykiem, ale sama już nie wiem. Ciekawe, jak z wypłatą za październik

@J. P.

A właśnie wypłaty my w tym miesiącu mamy do zrobienia 230h bo nie ma kto pracować zostało nas tylko 3. Mało pieniędzy to to nie będzie i sami jesteśmy ciekawi jak to będzie skoro umowy mamy do 31.10 i 21.11

@StarszySprzedawca

To lepiej, żeby to się skończyło jak najszybciej, niech dają odprawy i idziemy do nowej roboty

@J. P.

Najlepiej by było ????????????

Mamy dość
@StarszySprzedawca

U nas też niepełny skład i rowniez jedziemy na nadgodzinach. Jeśli to się nie skończy z końcem miesiąca zostaną 2 ...

Mona
@Kubapowiatowy

Ja też czekam na zwrot pieniędzy już ponad miesiąc!!!

koxdopvp

Moje sugestie dla City Sport Sp. Z o.o.: Brak informacji na temat zamówiena

Bedorf

Jest ktoś kto ma umowę do 30.11 ? Wiecie coś kiedy będą pieniądze za listopad ? 10-tego ?

@Bedorf

Dzwoniłyśmy z koleżanka do kadr , wypłaty będą 10-tego . Pozdrawiam :)

To Ja

Hej Białystok! Do kiedy sprzedajcie jak idzie;) wybieram sie ze znajomymi zostalo cos lepszego.? Trzymajcie sie

Magda

Czy jest tu ktoś kto miał do dziś umowę ? Czy coś Wam wiadomo kiedy dostaniemy kasę za urlopy ?

Wypowiedzenie

Pisze w ważnej sprawie. Wiele z nas myślę,że większość. Dostała rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem: z miesięcznym wypowiedzeniem czyli do 30.11.18r w tym wypowiedzeniu nie ma żadnej informacji o tym że nie będziemy świadczyć usług pracy, a uważam że to powinno być napisane. Bo wg tego wypowiedzenia mamy pracować do końca listopada, a nie mamy gdzie . Co Wy o tym sądzicie ? Konsultowałam się z osobami które się na tym znają i uważają ,że to jest bardzo ważne żeby było zawarte w tym wypowiedzeniu.

Życzliwy
@Wypowiedzenie

masz wypowiedzenie bez swiadczenia pracy ja tak mam do konca roku tez z city a od polowy pazdziernika jiz siedze w domu

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Sport Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w City Sport Sp. Z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Sport Sp. Z o.o.