Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polimex - Mostostal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

SMIECH

LUDZIE PRACUJA PO 15 LAT I PO TAKIM CZASIE 3800 NA REKE ALBO I TEGO NIE MA, W TYCH CZASACH, TAKIE PODWYZKI I SPAWACZ ZEBY NIE MIAŁ NAWET 4TYS??? NIKT NIE WIERZY ZE TAK KIEPSKO SIE TU ZARABIA

Edyta
@Stefka

No dobra, ubrania się kupuje samemu, ale czy jest jakiś rygor i wymóg np. konkretnego koloru? Albo konkretne materiały np. tylko naturalne? Czy pracownik ma dowolność co do tego stroju do pracy??

ABC

Omijać prace szerokim łukiem , robiłem pare ładnych lat , na ocynkowni na nowym zakładzie , większość ludzi to dupo włazy i konfidenci . W tej firmie to się nawet nie rozwiniesz ,pracowników karać ,karać,karać. Jak już kogoś przyjmą na dwie zmiany na produkcje na ocynkownie , to musi się pilnować . Jak wygarniesz im prawdę i powiesz głośno to co myślisz na pewne tematy , zostajesz przeniesiony na stary zakład na trzy zmiany . Za co? Za karę , bo byłeś niewygodny . LEPIEJ DAĆ SIBIE SPOKÓJ Z PRACĄ NA PRODUKCJI

@ABC

Ale skąd to wiadomo? Nie dali premii, że tak sądzicie? Czy szefostwo szczerze powiedziało, że te podwyżki są na rzecz premii? Dużo w ogóle podwyższyli pensje?

W ogłoszeniu na eat inżyniera budowy wymagany jest AutoCad i Office. Chciałbym wiedzieć czy głównie pracuje się na Excela, bo akurat z tym trochę kuleję? Widziałem, że firma dofinansowuje szkolenia i kursy, więc może taki kurs nauki Excela też wchodziłby w grę?

Polimex Mostostal. Nowy wpis

Mając kilkanaście lat pracy w tej firmie zastanawiam się i to bardzo mocno nad odejściem.Co mnie do tego zmusza.Ano 1.Jak na taką firmę na jaka się kreuje to słabe zarobki.2 (usunięte przez administratora) na halach,wieczny smog.Niedocenianie pracowników z uprawnieniami.Sa jak roboty uniwersalni ,potrzebni są tylko w tedy kiedy brakuje obsady na stanowisku. DO tej firmy biorą ludzi prosto z ulicy,możesz być i nie wiem jakim inwalidów,bo już im brakuje ludzi,aby stan im się zgadzał.Tak więc dyrektorzy,prezesi zacznijcie doceniać ludzi którzy jakaś część życia chcąc nie chcąc zostawiają w tym zakladzie

Mikołaj Nowy wpis
@Polimex Mostostal.

Słabe zarobki dla wszystkich czy na wyższych stanowiskach dobrze się zarabia? Myślę żeby aplikować na inżyniera budowy jeśli chodzi o budowę przyłącza lądowego. I przeczytałem że dają dofinansowanie studiów w tym podyplomowych, szkoleń i uprawnień. To chyba nie jest tak źle z budżetem czy takie szkolenia tylko dla wybranych?

Ona

Taka wielka firma, która podobno dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, pozwala na to, żeby ludzie (usunięte przez administratora) pracowali na tak odpowiedzialnym stanowisku jak praca na suwnicy?? Ludzie nieobliczalni przewożą kilka ton towaru nad pracownikami, którzy pracują, aby zarobić pieniądze, którzy myślą o przyszłości i rodzinie. W głowie się nie mieści na co pozwalają kierownicy tej firmy. Tu liczą się tylko znajomości. Mam nadzieję, że pracownicy, którzy czytają ten komentarz zastanowią się nad tym czy warto siedzieć cicho czy może zadbają o swoje bezpieczeństwo i w końcu otworzą usta. Pozdrawiam

@Ona

Ale co oznacza, że przewożą to nad pracownikami? Nad ich głowami, dosłownie? Tam jest jakiś pas, jakiś wózek na górze i tym to przewożą? Nie rozumiem. Robią to łamiąc zasady BHP w firmie, czy nie ma o tym słowa w regulaminie BHP i można tak robić bez konsekwencji?

re

Nikt z pracowników nikt z suwnic nie przewozi towaru nad ludźmi bzdury ktoś pisze poprostu zawiść ludzka.

ocynkownia Nowy wpis
@re

idź zobacz na ocynkownie jak ludzie pracują pod elementami, które wiszą na suwnicach, a przewożenie towaru nad ludźmi jest na porządku dziennym.

Drodzy Państwo. W imieniu pracowników na starej hali zwracam się z prośbą do zarządu o zwrócenie uwagi na wentylację i zanieczyszczenia które unoszą się w powietrzu szczególnie teraz zimą wszystko jest pozamykane i kumuluje się w środku hali. Dziwicie się że ludzie chorują?? zróbcie coś z tym dla zdrowia pracowników. Dziękuję.

Mirosław

Jest tu na hali zamontowany sprawny wyciąg? Jeśli prócz wpisu na forum zgłaszałeś to również przełożonym, to jaka była ich reakcja, na Twoje zgłoszenie?

Jacek
@Mirosław

Ja też popieram wpis .Wentylacja jest tragiczna szczególnie teraz. Strach się odezwać.

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko technologa. Wymagana jest od pracownika dyspozycyjność. Wiecie, na czym ona polega? W jakich godzinach i w jakie dni pracuje się w tej firmie? Czytam, że firma daje dofinansowanie do studiów. Może to być obojętnie jaki kierunek? Czy musi być związany ze stanowiskiem w pracy? Myślę nad złożeniem CV...

no dobra, a reszta kwestii tzn. jak wygląda grafik, czy naciskają na nadgodziny, jak jest z weekendami? Czy jest szansa na prace w trybie 12h? Mnie akurat temat studiów nie interesuje ale faktycznie wisi ogłoszenie że szukają technologa i nie wygląda źle, przynajmniej na papierze.

Kierownik Robót

Powiem tak, szkoda czasu. Moim zdaniem "opinia że jeśli chcesz pracować w tej firmie musisz mieć znajomości" jest prawdziwa. Wysłałem CV i czekałem, nikt z firmy się do mnie nie odezwał. Po kilku tygodniach otrzymałem maila "Informujemy, iż zakończyliśmy etap rozmów kwalifikacyjnych z przykrością informujemy, że niestety nie możemy zaprosić Pani / Pana do dalszego etapu selekcji." ALE NIKT ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ, NIE ZADZWONIŁ, NIE PISAŁ WCZEŚNIEJ. Pewnie wsadzili na stanowisko znajomego, a ogłoszenia dają dla picu.

nie było nawet jednego pytania

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy firma Polimex - Mostostal S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Daniel

Ta firma to jakaś kpina. Pracowałem niedawno ale miałem dosyć,mało że płacą grosze to żądają nie wiadomo czego a do tego nowy pseudo dyrektor wprowadza jaki terror. Nie poleca,omijajcie to miejsce.

Iwona
@Daniel

Czego konkretnie żądają, wiedzy, doświadczenia? Są jakieś szkolenia tutaj, chociażby wstępne?

Daniel
@Iwona

Żądają ton i żeby jak najwięcej robić . Nie ma szkoleń a tym bardziej czym pracować. Żeby w takiej firmie najważniejszym narzędziem był młotek i kliny . To dramat a pieniądze są marne . Tu się nie tozwiniesz a dyrektor pomylił stanowiska . Nic nie wnosi do firmy oprócz nagan za papierosy .

A jako kierownik działu wycen pracował tu ktoś? Bo widzę tylko jakieś wpisy o ocynkowni etc. No a mnie taka oferta ze strony interesuje, pomyślałem że może tu się czegoś dowiem. Na kogo tam w sumie wyżej można jeszcze awansować, że obiecują rozwój dalszy? I stawka konkurencyjna jak na takie zarządcze stanowisko?

Ula
@ABC

Jakie kary masz na myśli? Jest coś na ten temat napisane w umowie? Czy jak ktoś pracuje dobrze i wyrabia normy to nie ma się czego bać? No i też ciekawe jak tu płaca?

Inga
@ABC

To tylko na ocynkowni sa dwie zmiany, a inne działy mają jedną? I wiecie też, w jakich godzinach są te zmiany? Pilnować się, ale dlaczego, z jakiego powodu??

@Inga

Wszędzie są dwie zmiany Od 5.50 do 13.35 13;50 do 23; I na starej ocynkowni są trzy zmiany mocna od 21.50 do 5;35

Zoja

Czyli karą jest tutaj po prostu zmiana zespołu? Myślałam że może jakieś kary finansowe wchodzą w grę, takie są czy nie? Zdarza się że czasem komuś za coś odciągną z pensji jakąs kwote?

@Zoja

Oczywiście , ze tak . Premia to jest istny cyrk na kółkach, dostaliśmy podwyżki, które są z naszej premii .

Obserwujacy

Dzień dobry. Dostrzegam dziwne zjawisko w pracy w Mostostal Siedlce. Dział ocynkowanej, handlowcy biesiady ja po dwie godziny dziennie, pierwsza godzinną biesiada zaczyna się o 9.30 potem. Ok południa druga, każdy nas pracuje 8 godzin. A oni rządzą się lepszymi prawami? Panowie w godzinach pracy aktywny Fb oraz portale randkowe .... Moim zdaniem za to dostają pieniądze? Pani kierownik nie kontroluje ich pracy... Coraz częstsze są reklamacje oraz na odbębnienie traktowanie klienta. Za n i żenią stawek po znajomościach.. Za imprezkę czy (usunięte przez administratora). Częstym. Przypadkiem jest podczas śniadania degustacja bimberku. Jest bardzo nierówne traktowanie pracowników. Oni za klientami nie jeżdżą... Więc nie są zasłużeni

SMIECH

Grażyna
@SMIECH

Firma faktycznie nie ma pieniędzy czy nie chce dawać większych podwyżek? Jak myślisz, ci jest tego powodem? Nowi mają taką samą stawkę?

Stefka
@SMIECH

Nie przejmuj się, w prywatnych firmach nie lepiej. Tu macie chociaż ubrania robocze. Prefabud, staż pracy 20 lat i 3600 zł. wypłaty.

Krystyna
@Stefka

A ile jest kompletów ubrań na rok? Pranie odzieży zostaje w gestii pracownika czy firma zapewnia profesjonalne czyszczenie? Może są inne stanowiska, które mają 4 tyś na rękę?

Stefka
@Krystyna

Nasza firma Refabud niczego nie zapewnia. (ubrania kupuje się w ciucholandach, jedynie buty nowe bo wiadomo...). Szoszony i Karmelki mają i 5000.- 6000 jak pracują za zwykle stawki po 12 godzin dziennie ze wszystkimi sobotami i w niedzielę za dniowe +150 zł.

Edyta
@Stefka

Czy w Polimex - Mostostal S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak to w korporacji... Co kilka lat restrukturyzacja i znowu postach że Cię zwolnią..., kokosów nie zarobisz, a stresu do oporu... Firma do nabrania doświadczenia Ok, resztę już opisałem wyżej.

Iwona

Dużo jest tych zwolnień przy restrukturyzacji? Nie ma problemu z dostaniem pracy bez doświadczenia skoro jest to dobre miejsce na początek? Nie ma możliwości rozwoju dla stałych pracowników?

Czy pracownicy Polimex - Mostostal S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Biuro

Jaka integracja… tu oszczędzają na wszystkim oprócz siebie.

Maja
@Biuro

a ten brak integracji działa jakoś negatywnie na atmosferę między pracownikami? Czy mimo wszystko macie dobre relacje?

Marian z NIK-u

TAK . Jedyna integracja jest między (,,wójtem'' a plebanem) tzn . między zarządem a związkami zawodowymi

Halina
@Marian z NIK-u

A to ciekawe akurat żeby jakoś zintegrowani byli. Jak to w praktyce wygląda, coś konkretnego się dzieje?

Marian z NIK-u
@Halina

Jak zatem wytłumaczyć ostatnie " podwyżki" - poprzez przesunięcie pieniędzy z premii do pensji zasadniczej? Czy nie jest to ustawka zz. zarządem ,żeby uciec przed ,,minimalną krajową,,?

Halina
@Marian z NIK-u

A to faktycznie takie wyszyły? A ktoś poruszał już ten temat ten temat u góry? Może warto? Sama byłabym ciekawa wyjaśnienia, może coś innego jako alternatywę jeszcze dorzucą?

Jak się zintegrujesz po pracy to będziesz miał integracje. Firmę najwidoczniej nie stać na takie frykasy jak integracje dla firm. Przynajmniej nie dla pracowników niższego szczebla.

Justyna
@Anonim

A na co można liczyć oprócz pensji? Pisali już o jakiejś premii. Duża jest? Są jakieś benefity pozapłacowe jak karta sportowa albo opieka medyczna?

Janusz

Czy firma przewiduje podwyżki? na obecną chwilę to z ludzi robią poldarmowa siłę roboczą. Wszystko idzie w górę ale firma jak stała tak stoi i ma gdzieś pracowników nic dziwnego że nikt nie chce pracować I ludzie uciekają niedługo nikt tu nie zostanie.

xyz2000

Ta firma robi się jedną wielką porażką, za butelkę da się załatwić wszystko. Podpadniesz raz u brygadzisty lub majstra to życia nie masz. A jeśli przychodzi sobota to i potrzeba ludzi to chodzą grzeczni i proszą, żeby przyjść a jeśli zachodzisz do nich z jakąś sprawa to maja cie gdzieś. Podwyżkę dali ale oczywiście co z premi muszą zabrać a tłumaczenie ich to daliśmy podwyżkę. A ta podwyżka to wygląda w ten sposób ze dali 350zł a wychodzi tak że te 350 to nie podwyżka to jest obniżka. Lepiej iść do prywaciarza zrobic 10H ale jak przyjdzie dzień wypłąty to chociaż wiesz ze to jest wynagrodzenie za miesiąc cieżkiej pracy a nie jakaś zaliczka tak jak w tym jebniku bo inaczej sie nie da tego nazwać. Tutaj to tylko BRYGADZIŚCI i w zwyż mają dobrze premie kwartalne. ale zapominają dzieki komu to wszystko. Dzięki zwykłemu robolowi co musi nypac 3 zmiany zarobi 3500 tysiąca a góra weźmie premi 10000. I tylko stoją nad tobą i dawaj dawaj bo tony się liczą.

Niezadowolony z obsługi
@xyz2000

Bardzo złe podejście do klienta ,nie uprzejmi pracownicy na starym zakładzie robienie problemów o wszystko są to Ja jako klient place za usługe .A już wymysł że nie załaduja mi bramy na przyczepkę dłuzyce , tłumacząc że łamie przepisy o ruchu drogowym i będą współodpowiedzialni to już nie wiem jak mam rozumieć !

Justyna
@xyz2000

Piszesz, że były podwyżki, ale nie do końca rozumiem co zabrali? To ogólnie dostaliście więcej pieniędzy w wypłacie, czy nie?

Czy w Polimex - Mostostal S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kozim z bagien

Nie

Xyz

Pracuje ok pół roku. Na hali jest (usunięte przez administratora) kurz itp ale to w końcu hala produkcyjna a nie biuro. Piszą tu ludzie że małe zarobki itp ale już nikt nie wspomni o wczasach pod gruszą ok 1800zl o podwyżkach w tym roku 220 brutto z wyrównaniem od początku roku albo o nagrodzie która wynosiła ponad 2000 zł. Bony na swoeta tez sa cos kolo 300 zl. Ale przeciez nikt o tym nie powie. Wszyscy mowia xo zle a co dobre to juz nie . Śmieszy mnie to jak słyszę na hali że to jest brudel nie firma itp A za chwilę swój swego próbuje wsadzić. Ludzie nie odpowiada wam to idźcie do prywaciarza który da wam 12zl na h i róbcie po 10h dziennie od poniedziałku do soboty a o socjalu zapomnijcie. Uzyjcie trochę rozumu. Bo każdy by chciał zarabiać po 4k miesięcznie i najlepiej przestać cała zmianę .

Balzak
@Xyz

Pracujesz pół roku i załapałeś się na podwyżkę, premię świąteczną, oraz nagrodę roczną nie wspomnę o wczasach. Pracujesz od lutego można wywnioskować i piszesz o rzeczach których nawet nie doświadczyłeś. Zatrudnianie rodziny? Wystarczy spojrzeć na nazwiska, oraz obsadzone stanowiska. A jeśli piszesz że prywaciarz płaci 12zł/h bez socjalu, to albo dzięki Twojemu wykształceniu, albo dlatego że nie umiesz powalczyć o podwyżkę. W Mostostalu po 4latach zarobisz 2700, u prywaciarza po miesiącu próbnym zarobisz więcej, i będzie Cię szanował jak coś potrafisz, a w Mostostalu brygadzista da Ci szafkę za flaszkę, urlop za flaszkę itd. Na szczęście ja już się zwolniłem, jednak ludzie co tam zostali większość po podstawówce będzie tam pracować do końca życia. Bo nigdzie indziej nie znajdą pracy gdzie nawet liczyć nie trzeba umieć.

xyz
@Balzak

no to chyba u ciebie szafka jest za flaszke. Nie dostałem jeszcze ani podwyżki ani wczasów bo wlasnie pracuje za krótko. Ale po roku czasu dostane tak jak wszyscy. Pytanie po co ludzie pracujecie po 10-20 lat jak wam jest tak źle. wieczne narzekanie ze za małe zarobki ze za ciezko i zle. droga wolna.. prywaciarz przyjmie cie pewnie z checią i da ci kokosy. A no i oczywiscie 8h dziennie od pon do pt. Jak znajdziesz takiego pracodawce gdzie bedziesz pracowal jak tutaj + pełen socjal + nagrody i podwyzki daj znac tez zmienie prace a i oczywiscie zarobki 3k+

Wf
@Balzak

Super masz rację w 100 % szafka za flaszkę urlop za flaszkę, ajak weźmiesz urlop na żądanie to cie od h... Itp brygadzisty nawyzywa i (usunięte przez administratora) obróbki do okoła bo w twarz porostu się boi bo mu powiesz co o im myślisz. Ja też się zwolnilem bo jak jesteś młody i jeszcze może nie umiesz wszystkiego zarobić to cie od narkomanów i ćpunów nawyzywa. Czeka aż mu flaszkę ktoś przyniesie a za dwa dni i tak ci nawsadza. Panie Z. B szacunku do ludzi od tak (dorosłego i mądrego człowieka) też by się przydało usłyszeć zobaczyć przydało chyba że jednak jest Pan tak pustym człowiekiem....

przycho
@Xyz

chłopię co Ty bierzesz albo kta kazał ci to napisać?? zarobki sa mizerne, minimalna krajowa, + premia, wyplkata 2ooozł max. wczasy sa raz na 2 lata wiec to jest 75 zł miesięcznie, ponadto ekwiwalent za wczasy należy się każdemu kto pracuje w firmie powyżej 21 osób, wiec nie rozumiem skąd ten zachwyt.... 220 zł podwyżki? odej-jmij podatek to do reki masz 150 zł , pragnące zauważyć ze wszystkie produkty idą w górę wiec to nei jest podwyżka tylko wyranżerowanie za wzrost cen. jakie bony?? prywaciaż płaci od 15 do 20zł za godzine i guzik prawda ze nei zapewnia socjalu i ze po 14 godzin, to juz nei te czasy, prywaciaz lepiej traktuje pracownika niz Mostostal . proponuje rónież "użyc rozumu"

przycho
@Balzak

Masz całkowitą racje. takich praw żeby nabrać trzeba pracować minimum rok. prywaciarz od 15 do 20zl płaci. nie ma sensu komentowac bo te pochlebne opinie pewnei sam prezes pisze....

nie prezes
@przycho

jaki to pracodawca ? z chęcią bym się zatrudnił. Podaj nazwę. Co do wypłat nie schodzę póki co z 2500 netto z jedną sobotą miesięcznie jest nawet więcej. w tym roku na święta Bożego Narodzenia było po 200 zł netto na święta. Tobie proponuje użyć rozumu bo widzicie tylko jak mało zarabiacie ale jak pracujecie to już nie. Idźcie gdzieś indziej a nie siedzicie po 20 lat..

Prezes
@nie prezes

Można iść na dach za 20-30 zł netto ale jak się ma dwie lewe ręce to można tylko nazekac

Hugo
@Xyz

Tylko czyim jesteś poplecznikiem ??

Czy Polimex - Mostostal S.A. zapewnia kartę multisportu?

Ebe ebe

Można było się zapisać na kartę multi Sport

Ali

Tak ale w całości sam za nią płacisz

Maja
@Ali

To bez sensu... A czy jakieś inne benefity firma oferuje?

Kątownik

Szukają pracowników na wydział krat. Jak wygląda praca wydziale krat? Ile można zarobić? Jaka jest atmosfera wśród pracowników?

Gruby
@Kątownik

Ciągle kogoś szukają... bo sporo ludzi odchodzi i trzeba nowych frajerów na ich miejsce. Nie ma się co (usunięte przez administratora), Mostostal Siedlce to umieralnia, no chyba że jesteś z partyjnego nadania, wtedy są podwyżki i "awanse". Jeśli chcesz zarobić jakiekolwiek rozsądne pieniądze to musisz pracować też w soboty i - o zgrozo - ludzie tam traktują to jako "nagrodę". Co do atmosfery... cóż jeśli masz układ albo jesteś donosicielem to będziesz miał dobrze, jeśli chcesz po prostu pracować w spokoju to daj sobie spokój - lata 70-te pełną (usunięte przez administratora).

Abc

Chce zatrudnić się w Mostostal ile moge zarobić ???

Enter
@Abc

Na Początek dostaniesz 3000 brutto zapewne, chyba że masz doświadczenie to coś dorzucą

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Polimex - Mostostal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex - Mostostal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex - Mostostal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex - Mostostal S.A.?

Kandydaci do pracy w Polimex - Mostostal S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex - Mostostal S.A.