Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Firma dostarcza swoje produkty do 80 krajów-nieźle. Na miejscu niektórych ludzi, jeżeli mi coś nie odpowiada to zmienił bym pracę, nawet dokładnie nie jest uzasadnione co poniektórym pracownikom konkretnie nie pasuje. Firmowa strona jak najbardziej zachęca do aplikowania, zastanawiam się nad pracą operatora maszyn. Czytałem, że nie pracujecie już na akord a na godziny. Na początek ile można negocjować na h? Korzystne warunki współpracy to co to takiego bo znalazłem w ogłoszeniu taką informację?

Początek

Na początek to powkladaj z kilka lat żeby zacząć się uczyć technologi maszyn a 2 jak zniosą akord to wątpię ze którykolwiek z operatorów drukował by za 28zl na h

Lucy Nowy wpis

Czegoś nie rozumiem, w wątku pojawiają się wpisy na temat najniższej krajowej a w ofercie dla Mechanika przemysłowego zarobki 10 miesięcy temu podano jako 4,3-6 tyś. Ile realnie taki mechanik zarabia, bliżej tych dolnych czy górnych widełek?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o jakość produktów to firma może się uczuć od konkurencji z drugiego końca Polski i niech zaczną płacić bo ludzie rodzin nie wyżywią za wyjazdy do teatru

Pozdrawiam Magazyn Komorniki(KOT)

Wiesiek

Czym jest spowodowany brak możliwości dodawania komentarzy?

@Wiesiek

Cenzurą DG...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
@pracownik

Czy ktoś wie kiedy znowu ruszamy z butelkami?

@@pracownik

jak zamówisz to produkcja ruszy

Marzena
@@pracownik

A ile razy do roku mniej więcej rusza produkcja z butelkami? Wtedy długo trwa taka praca i czy zatrudniają również kobiety? Napisz jakieś szczegóły, bo chcę wiedzieć czy opłaca mi się czekać.

Były
@Marzena

Poszukaj lepiej innej (usunięte przez administratora) .

Agnieszka

Dostaliście karty pracy za luty? Najniższa jest?

@Agnieszka

Nie..polowa

Zacznij od 120 zl/h pewnie stanie kolo 90zl

90zł/h, fiu fiu. Przy pełnym etacie to wychodzi jakieś 15-16 tys. zł miesięcznie. Posłowie tyle nie zarabiają. Po wyborach może się do Was zgłoszą jacyś spadochroniarze :) A tak serio, to da się utargować trochę na rozmowie o pracę? Czy raczej stawki są sztywne? Teraz wprawdzie raczej zwalniają, ale liczę, że po Nowym Roku to się zmieni.

Początek

Fantastic

Czy orientuje się ktoś czy będą bale jak kiedyś były?

@Fantastic

tak u ciebie w domu XD za twoją kase

@pracownik

Czyli nie zapowiada się? Jakieś inne formy integracji pracowników, wspierane przez firmę istnieją?

Brawo brawo brawo

Życzenia

Także kochani szczęśliwego nowego roku jutro wracamy wypoczęci miejmy nadzieję że ten nowy rok przyniesie nam dużo niespodzianek oczywiście pozytywnych

Czujny

Witam ... prawdopodobnie talonów ma nie być ... pozdrawiam

Ha ha ha
@Czujny

Zamiast talonow przestój od 1 grudnia. Do Świat. Pewne.

Tak
@Czujny

Tak samo jak co roku pozdrawiam

Heniek
@Ha ha ha

Nie umiecie drukować i malować to macie przestój na komornikach tam roboty tyle że ciężko wolne dostać

Enjoy
@Heniek

To czemu ciągle ludzie z komornik przyjeżdżają na Działdowa? :-D

Hehe
@Enjoy

Do pracy przyjeżdżacie za zwykłych przynieś podaj pozamiataj robicie.

Zimno

Może porą zamontować więcej grzejników na nowej hali tak tam milo się robi

pracocwnik
@Zimno

ludzi zwalniają a ty chcesz żeby grzejniki zamontowali?

Nikodem
@pracocwnik

To nie można robić jednego i drugiego? Ile macie stopni na tej hali, i z jakich to powodów firma zwalnia?

Toto
@Nikodem

Nie przedłużają umów tym co mieli do końca roku i tym do końca grudnia :)

Olka
@pracocwnik

Jednych zwalniają innym przedłużają.

@Nikodem

nie wiem ile stopni, ale mega ciepło jest :)

Jack
@Zimno

Co??? Produkcja nie idzie a ty fanaberie masz?Jak ci zimno to się ubierz ciepło pozdro

Skoro
@Jack

To chyba pracodawcą powinien zapewnić takie rzeczy a nie ja będę swoje prywatne rzeczy jeszcze ubierał o przerwie i posiłku w takich warunkach nic nie mówiąc Skoro tam idzie 1 piec an niski wypal i jest poniżej 10° to o czym my rozmwiamy

Zimno
@pracocwnik

Skoro są nowe maszyny kupowane to i chyba na kilka grzejników ich będzie stać nie histeryzujcie ludzie

xD

to idz sobie tam powkładać z ciepłego biura z klima tez moge sobie pisac takie rzeczy i po znajomosci załatwiona robota szukajcie zlece a nie siedzisz i piszesz obchomazy

Zenek
@Jack

Przecież trzeba mieć odpowiednie ubranie a na hali 12 stopni

Ciekawe
@Zenek

Ciekawe skąd je wziac może w tej cienkiej koszuli muszę siedzieć w krateczkę dali by chociaż jakieś polary.

Panie Jacku S prosimy o wrzucenie calego asortymentu z calego zakladu na k4 tam jest za malo pracy .wszedzie jest w brud.prosze nie kasowac tego komentarza.pozdrawiam

XD

jeszcze za mało Fruitsa macie ?

@XD

To byl sarkazm..ale wydaje mi sie ,ze malo maja,trzeba dolozyc.bedzie wiecej powodow do patrzenia na tych ,ktorzy nie maja pracy po dwa tygodnie z pogarda,duma i glupawym usmiechem.

Pal

Jak jest zima to musi być zimno

Czujny

DROGI MIKOŁAJU... Chcę tylko moją wypłatę brutto.

CNC

Dziwię się tym wszystkim ludziom,którzy ciągle narzekają i trują na forum co im się nie podoba! Skoro macie jakieś niezadowolenia z pracodawcy i z z powierzonych wam obowiązków to dlaczego jeszcze siedzicie w tym zakładzie?Czemu nie znajdziecie sobie pracy odpowiadającej waszym oczekiwaniom?Siedzą stare wyjadacze po 20lat i ciągle narzekają,a nie odejdą?! Nie odejdą no bo gdzie pójdziecie sieroty boskie?A skoro już siedzicie tyle lat to morde w kubeł i robić co do was należy, albo za bramę bo to nie więzienie i nikt nikogo na siłę nie trzyma.

@CNC

Wypowiedzial sie chlop ktorego maszyna caly czas idzie hahaha

sierota

Zmień prace jak ci się stawka godzinowa nie podoba za nic nie robienie przez 8h.Całą zmianę siedzisz po kątach,masz zapłaconą godzinowe i co zle ci? Co skończyły się akordziki że byliście wazniakami na kamanach co?

Pan Operator Kamman Mistrz

Co rok to gorzej w tej firmie, na spotkaniu z prezesem w tym tygodniu mówione było, że od stycznia przerwy 15 minutowe i zastoje/awarie poniżej 1h, nie będą liczone do godzinówki.. czyli zatrzymasz maszyne z trzy lub cztery razy na 30 min bo będą problemy i 2h odpada z wynagrodzenia... kpina.. czas przejść do innej firmy.. jakoś w KAJU albo w Tae Sung robia bez akordu a zarabiaja więcej niz my...

XDD

Wpadnij,ustaw,zmien

Idz ustawiaj 20 letnie maszyny.tam nic sie nie dzieje,nic sie nie psuje

nie mówie o operatorach tylko o zwyklych szarych robakach wkładaczach i zbieraczach.

I tylko wy przecieracie..biedactwa

@zainteresowany

Czy to prawda ze karty pracy beda robić z odbiv na bramkach

@@zainteresowany

niech robią, ciekawe jak policzą nadgodziny

@gosc

Tak samo jak teraz

Hola hola

Jakie nadgodziny i do czego jak roboty nie ma .a 2 jak chce ci się wybrać dzień wolny za dzień nadgodziny to gra nie warta świeczki

@@zainteresowany

Prawda. Od nowego roku karty pracy beda robić te Od wydawania kart. Potwierdzone info

Beda mialy komu?nie sadze zeby przy tym "nawale"pracy i tych zarobkach az tak wielu pracownikow zostanie

Czy w Dekorglass wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass