logo hectas

hectas

Wrocław

Opinie o hectas

tins 2010-12-14 20:41:54
praca ew hectasie to horror,zarobki 500 zł a rejony do sprzątania te hektary większe niż na polu
anonim 2011-04-03 09:18:01
macie całkowitą racje ta firma jest do [usunięte przez moderatora]
puska 2014-08-06 17:30:53
Jetem z Wrocławia,pracowałam w tej beznadziejnej firmie- Hectas. Porażka:( zapier.... za grosze a wymagania maja niesamowite. Nie polecam
jack sparrow 2014-08-26 09:22:00
robota zalatwiana po znajomosci zgroza
jack sparrow 2014-08-26 09:30:09
brygadzistka zalapala sie na ta prace po znajomosci /ma swoich pracownikow z ktorymi trzyma inni ciezko pracuja a ulubiency siedza w kanciapie .pija kawke pala a na obiekcie brudy .
pupilek 2014-09-04 08:51:26
Fakt praca w tej firmie nie nalezy do lekkich ale niestety w tej pracy nie posiedzi sie trzeba było isc do biura do pracy a nie narzekac.Zarobki nie byly duze ale 500zł to przesada na pasku mialam inna kwote no chyba ze ktos brał duzo wolnego a pozniej marudzil ze mało na koncie ale nikomu nie mozna dogodzic.
Jack tez załatw sobie prace po znajomosci to sie nie narobisz no chyba ze znajomosci brak no to przykro.
jack sparrow 2014-09-17 06:15:45
niewypowiadaj sie w sprawie o ktorej nic niewiesz ,ale twoj nick mowi sam za siebie.Ciekawe czyj pupilek/tych na wysokich stolkach z hectasa
stefania 2015-04-29 13:56:12
witam. pracuje w firmie 10 lat. od nie dawna widze ze firmie sie pier.... kierowniczki i brygadzistki przestaly szanować pracowników. szantażujA ZE ZWOLNIA PRACOWNIKOW LUB ZABIORA GODZINY PRACY ZA TO ZE ZAPIER...... , JEZDZISZ WSZEDZIE I ZA PRAWDOMOWNOS. A PAN PREZES GALICKI O NICZYM NIE WIE A MOZE I WIE ALE SIE NIE ODZYWA. FIRMA HECTAS JEST DROGA I DOBRA W SWOICH CZYNNOSCIACH, ALE O PRACOWNIKOW WOGOLE NIE DBAJA. P.S (MOTTO FIRMY MASZ JELENIA TO GO DUS JAK SIE ZESRA TO GO PUSC).
myślę 2015-09-07 22:47:37
jak bardzo przeraża a jednocześnie żenujące jest to gdy odzywają się kadry lub coś nie wiele koło tego. pozdrowienia od myślących.
elwirka 2015-09-14 14:11:05
@stefania ale jednak pracowałeś w tej firmie 10 lat więc na pewno nie byłio aż tak źle. wiadomo że sprzątanie obiektów biyrowych to lekki fach nie njest, chociaż też nie jakiś ekstremalnie ciężki, ale być może niektórzy tutaj co hejtują o tym nie wiedza i licza na zawodową sielankę i samo picie kawki. ale dorośnijcie, przy sprzątaniu nie odpoczniecie
AnkaR. 2016-01-19 12:32:10
Brygadzisci w Łodzi to kpina,straszne buractwo/chamstwo i spełnianie osobistych zachcianek.Pochodzą z jakichś wiosek,bez ugadywania nie podchodź.Mobing i kumoterstwo codzienne,stałe godziny pracy,zapomnij.
uhu 2016-01-19 21:19:18
@elwirka pewnie, że ot tak dobrych zarobków się nie dostanie. Zatrudnienie na sprzątaczkę może i jest wymagające, ale trzeba pamiętać o zakresie obowiązków, więc wynagrodzenie jest adekwatne do nich.
mardok 2016-02-10 15:13:59
Wasi pracownicy są tak nie przyjemni, że nie powinni dużo więcej zarabiać!!!
jujo 2016-02-10 15:59:17
Warto by to powiedzieć właścicielowi firmy :) może da jakieś podwyżki @mardok. Z tego co wiem to jednak Ciężko jest uzyskać jakieś dodatkowe pieniądze czy też świadczenia. Zazwyczaj oferują najniższą krajową.
Ohoh 2016-02-13 13:49:21
No na stanowisku sprzątaczki to dużych pieniędzy płacić nie będą, więc się nie dziwcie, że dają najniższą krajową. Jednak, oprócz oferty na sprzątaczkę, mają też ofertę na specjalistę ds. rekrutacji, gdzie można liczyć na pieniądze rzędu 3 tysięcy i więcej.
5tgbh 2016-02-15 16:36:38
no ale na pewno wiecej mozna zarobic na stansowisku specjalsity do spraw rekrutacji- kadr i płac, szukaja we Wroclawiu oferuj atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
kraster 2016-02-18 18:18:44
@5tgbh nie zapominaj że trzeba mieć 3 lata doświadczenia na to stanowisko. Nawet zapewniona jest umowa o pracę, a przecież stabilne zatrudnienie to rzadkość w dzisiejszych czasach
kaczko 2016-02-20 19:58:33
to rzadkość to prawda, natomiast nie ma się już co bać posady sprzątaczki, bo oferują bardzo dobre zarobki i to nawet na poziomie 2100 zł miesięcznie ;)
3er4t5 2016-04-11 18:36:31
hej szkoda ze na chwile boecna nie ma od nich zadnych ofert pracy a jeszcze widze ze w lutym taka duza rekrutacja byla :( i specjalistow szukali , @kaczko no wiesz zalezy dla kogo to sa dobre zarobki i takie ktos chce miec i jakie ma tez oczekiwania ;p
pi 2016-05-10 23:23:33
3er4t5, takie rzeczy standardowo są zapisane w ofercie pracy, które siękieruje do kogoś:)
Zostaw swoją opinię o hectas - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hectas