logo hectas

hectas

Wrocław

Opinie o hectas

tins 2010-12-14 20:41:54
praca ew hectasie to horror,zarobki 500 zł a rejony do sprzątania te hektary większe niż na polu
anonim 2011-04-03 09:18:01
macie całkowitą racje ta firma jest do [usunięte przez moderatora]
puska 2014-08-06 17:30:53
Jetem z Wrocławia,pracowałam w tej beznadziejnej firmie- Hectas. Porażka:( zapier.... za grosze a wymagania maja niesamowite. Nie polecam
jack sparrow 2014-08-26 09:22:00
robota zalatwiana po znajomosci zgroza
jack sparrow 2014-08-26 09:30:09
brygadzistka zalapala sie na ta prace po znajomosci /ma swoich pracownikow z ktorymi trzyma inni ciezko pracuja a ulubiency siedza w kanciapie .pija kawke pala a na obiekcie brudy .
pupilek 2014-09-04 08:51:26
Fakt praca w tej firmie nie nalezy do lekkich ale niestety w tej pracy nie posiedzi sie trzeba było isc do biura do pracy a nie narzekac.Zarobki nie byly duze ale 500zł to przesada na pasku mialam inna kwote no chyba ze ktos brał duzo wolnego a pozniej marudzil ze mało na koncie ale nikomu nie mozna dogodzic.
Jack tez załatw sobie prace po znajomosci to sie nie narobisz no chyba ze znajomosci brak no to przykro.
jack sparrow 2014-09-17 06:15:45
niewypowiadaj sie w sprawie o ktorej nic niewiesz ,ale twoj nick mowi sam za siebie.Ciekawe czyj pupilek/tych na wysokich stolkach z hectasa
stefania 2015-04-29 13:56:12
witam. pracuje w firmie 10 lat. od nie dawna widze ze firmie sie pier.... kierowniczki i brygadzistki przestaly szanować pracowników. szantażujA ZE ZWOLNIA PRACOWNIKOW LUB ZABIORA GODZINY PRACY ZA TO ZE ZAPIER...... , JEZDZISZ WSZEDZIE I ZA PRAWDOMOWNOS. A PAN PREZES GALICKI O NICZYM NIE WIE A MOZE I WIE ALE SIE NIE ODZYWA. FIRMA HECTAS JEST DROGA I DOBRA W SWOICH CZYNNOSCIACH, ALE O PRACOWNIKOW WOGOLE NIE DBAJA. P.S (MOTTO FIRMY MASZ JELENIA TO GO DUS JAK SIE ZESRA TO GO PUSC).
myślę 2015-09-07 22:47:37
jak bardzo przeraża a jednocześnie żenujące jest to gdy odzywają się kadry lub coś nie wiele koło tego. pozdrowienia od myślących.
AnkaR. 2016-01-19 12:32:10
Brygadzisci w Łodzi to kpina,straszne buractwo/chamstwo i spełnianie osobistych zachcianek.Pochodzą z jakichś wiosek,bez ugadywania nie podchodź.Mobing i kumoterstwo codzienne,stałe godziny pracy,zapomnij.
mardok 2016-02-10 15:13:59
Wasi pracownicy są tak nie przyjemni, że nie powinni dużo więcej zarabiać!!!
kama 2016-10-18 16:19:26
ta firma to dziadostwo straszy pracownikow grozac zwolnieniem zpracy nawet jak jestes chora to karza przyjsc bo telewizja ma przyjechac wypowiedzenie daja przez telefon ajak chcesz wypowiedzenie to nie odbieraja telefonow jedna wielka banda
marc 2016-10-18 21:54:35
No tak, ale zawsze w ofercie racy masz napisane co nalezy do twoich obowiązków i jakich tez szukają kandydatów.
Zostaw swoją opinię o hectas - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hectas