Opinie o GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Katowice GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Dawid

Słyszałem również, że firma ma opinię dobrego pracodawcy więc wiadomo wszystko!!

Haha
@Dawid

A gdzie tak słyszałeś? Bo mnie doszły słuchy że ostatnio sporo zwolnień „bez powodu” nawet pracowników którzy pracowali 10 lat i więcej

eta Nowy wpis
@Haha

Firma zatrudniła niefachową osobę do zarządzania. Tak to jest, gdy się patrzy na pierwsze wrażenie i nic więcej... Ta pani zwolniła świetnych pracowników i przyczyniła się do odejścia wielu klientów. Teraz ta firma w realu nie istnieje. Kilka osób jest zatrudnionych, ale są na urlopach. Nie ma projektów. Nie ma nic. Szkoda całej dobrej historii

Max

Sporo zmieniło się w Most Wanted na dobre wraz ze zmianami w dyrekcji. Teraz to firma która inwestuje w pracowników i dba o ich rozwój,pracy jest dużo -jak wszędzie w rekrutacjach.ale tutaj przynajmniej nikt nie rozlicza z liczby spotkań i wykonanych telefonów. Jak chcesz aplikować to zgłoś się przez stronę lub znajdź ich rekrutera na Linkedin. Szukają teraz ludzi bo zmienili siedzibę

xyz Nowy wpis
@Max

W czym Most Wanted jest lepszy od innych firm tego typu?

Współpracownik Nowy wpis

Spore zmiany i to na lepsze...Nowe kierownictwo dba o pracowników szkolenia atmosferę. Moje sugestie dla GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.: Tak trzymać!!!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Informatyk / Administrator IT? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Remik

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Natalia

@haha jesteś pracownikiem firmy i spotkałeś się osobiście z takimi sytuacjami? Skąd masz informacje o zwolnieniach? Czy są one potwierdzone? @Polecam a powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na jakieś premie lub bonusy?

Polecam

Firma, która daje możliwość rozwoju, szczególnie osobom zaczynającym w branży rekrutacyjnej. Ważna jest przede wszystkim MOTYWACJA i ZAANGAŻOWANIE no i trzeba po prostu lubić, to co się robi, a na pewno praca tutaj będzie przyjemnością. Polecam :)

Zenek

Podpowiedzcie jakieś wskazówki odnośnie pracy dla przedstawiciela handlowego. Mam zamiar aplikować.

Luiza

Firma ma dobrą opinię i w związku ze zmianami mam nadzieję, że będzie się pracowało doskonale.

Paula

To, że kiedyś było źle nie oznacza, że jest tak cały czas. Ja pracowałam tutaj do niedawna, zrezygnowałam z powodu lepszych zarobków u konkurencji (ich head hunter mnie zgarnal). Płacą na czas, miałam umowę o pracę, naprawdę wszystko ok.

bolek
@Paula

A ja znam tę firmę od innej strony - nie płacili mi na czas; rozne gierki miały miejsce; przepychanki. Teraz jest dużo zmian i chaosu, bo jest nowy dyrektor...zapewne zechce wywalić gros osób, tak sądzimy

Mayores
@bolek

@bolek akurat co do zmian jeżeli chodzi o wypłaty wynagrodzeń to nowy dyrektor widać, że pilnuje tego, są paski wynagrodzeń co miesiąc, kalkulator jak obliczać premię i wyjaśnienie spraw, które były cały czas odkładane i nie trzeba się już przepychać. Dużo zmian też jest ale widać, że idzie ku dobremu.

Nie polecam pracy w tej firmie.

Nie polecam pracy w tej firmie.

Michalina

Firma bardzo profesjonalna, kilkunastoletnie doświadczenie w branży przejawia się u nich chociażby w podejściu do pracownika, widać, że bardzo stawiają na ludzi i zdecydowanie wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom osób szukających pracę.

Natalia

@MarysiaK powiedz coś więcej o tym dlaczego jesteś zadowolony z pracy w GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. @zadowolony mógłbyś powiedzieć o warunkach pracy jakie są? Na jakim stanowisku pracujesz? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

minimal

Fajnie, że mają sporo ofert pracy bo przynajmniej jest z czego wybierać. Widzę, że dużo osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi czyli mogę rozmawiać.

MarysiaK

Świetna firma z wieloletnim doświadczeniem. Mają odpowiednie podejście do ludzi. Dobrze jest złożyć CV bo gdy tylko znajdą dla nas odpowiednią ofertę na pewno się odezwą.

zadowolony

GRUPA MOST WANTED! to fajna agencja i jak dużo ofert pracy!

Natalia

Czy coś więcej na temat oferty pracy dla murarza/tynkarza - praca w SzwecjiSztokholm?

Kasiula

Zobaczyłam ofertę pracy w księgowości i złożyłam cv a wcześniej słyszałam, że to fajna firma. Mam pytanie jak przebiega rekrutacja w firmie? Czy są stawiane jakieś warunki? Na jaka kasę na początek mogę liczyć?

Julita

To naprawdę świetna firma z odpowiednim podejściem do pracowników. Nie ma co kierować się opiniami sprzed kilku lat. Teraz jest inaczej niż wcześniej i sama myślę o podjęciu pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. - Warszawa

GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 44 ocen.

GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.