giacomo conti

buuu 2010-12-05 11:45:29
super
Natalia 2015-02-22 20:07:44
Witam
Proszę powiedzieć ile tak mniej wiecej zarabia sie w GIACOMO CONTI??bylam na rozmowie i kobieta proponuje podstwe 1600 zł netto na umowie plus od sprzedazy..Czy to mozliwe??
Olka 2015-04-05 22:56:00
co super? praca, wypłata, atmosfera.
ania 2015-10-09 20:44:00
właśnie weszłam na stronę interentowa sklepu i łał ! super kolekcja ! nigdy wczesniej nie widziałam takiego sklepu i ngdy w nim nie bylam, ale juz niedlugo zblizaja sie urodziny chlopaka z pewnoscia sie tam wybiore, może ktoś z was orientuje sie jakie sa ceny, czyz firma działa długo w swojej branży, oferują ubrania dla mężczyzn tylko, moze niedlugo trafi sie cos dla kobiet :)
jogo 2015-10-16 09:58:34
Ja też uważam, że mają fenomenalne ubrania dla mężczyzn, z przewagą tych eleganckich. Osttanio obczajałem ich facebook, dużo ciekawych zestawów ubrań. Nie mam pojęcia ile są już na rynku, ale pewnie pare dobrych lat, a ogłoszeń o prace w sklepach w całej Polsce jest pełno, widać, że się rozrastają.
mola 2015-11-18 16:59:48
to fakt mocno sie rozrastaja i takze oferuja nowe miejsca pracy. teraz np mozna sie dostac na stanowisko sprzedawcy- doradcy klienta oferuja umowe o prace, wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć i zaangażowania, możliwość rozwoju zawodowego, czy tez pracę pełną wyzwań w zespole ludzi z pasją i życzliwej atmosferze. co jest chyba najwazniejsze
ania 2015-11-20 20:15:14
@mola, najwazniejsze, ze jest ta umowa o prace i moze mozliwosc awansu zawodowego poza tym jakies premie i znizki
zemno 2015-11-23 01:34:58
Widzę, że nie tylko ja uważam, że jak się szuka pracy to to czy dają umowę o pracę jest najważniejsze. Lepiej umowa o pracę, niż jakaś inna, serio.
ala 2015-11-25 04:43:55
Oj to zależy od sytuacji życiowej, czasem umowa np. o dzieło jest lepsza, bo firma odprowadza niższe składki i przy tym samym budżecie pracownik ma wiecej na rękę
ewa 2015-12-20 20:20:06
ta chińszczyzna? masakra
zoks 2015-12-20 23:25:55
@ewa, sporo klientek jest jednak zadowolona i to nie jest jakas pierwsza lepsza tania chińszczyzna. Sama sie zastanawiam, czy nie zaaplikowac na tego sprzedawcę - doradce klienta, wygląda to ok.
Pracownik 2016-01-02 13:11:26
Ktoś tu próbuje sobie robić darmową reklamę produktu. Z tą chińszczyzną to niestety prawda, towar w dużej części jest robiony w Chinach a w Polsce zatrudnia się ludzi do wycinania chińskich metek potem sprzedaje się go jako towar z górnej półki. Giacomo conti celowo ma mylącą nazwę kojarzącą się z włoskimi projektantami z którymi tak na prawdę nie ma nic wspólnego. Zdjęcia na stronie są mocno podrasowane programami graficznymi więc nie należy po nich oceniać jakości towaru. Lepiej korzystać z Wólczanki lub Vistuli ta sama półka cenowa a wiesz co kupujesz.
tiko 2016-01-03 23:11:06
@Pracownik opisujesz sytuację, która dotyczy większości marek odzieżowych. Dlatego idealnym wyjściem są metki faktyczne, takie jak daje H&M. Ludzi nie tak łatwo oszukać. A Giacomo mimo wszystko- jest według mnie firmą konkurencyjną.
awww 2016-01-05 20:18:21
tak ...farsa i to jak ...słyszał i widziałma co tam się dzieje....
Bella01988 2016-01-05 21:58:33
ile tam zarabia kierownik?
romi 2016-01-06 17:32:22
@Bella01988 na to pytanie chyba tylko kierownik może Ci odpwoedzieć. Sam słyszałem, ze średnie zarobki to ok. 2500 zl, ale czy ktoś to potwierdzi jeszcze?
perfect devil 2016-01-17 10:52:23
Wypowiem się, bo pracowałam przez krótki czas. Praca do trudnych nie należy, zaplecze i magazyn też duże, jest miejsce żeby usiąść i zjeść obiad ;) Niestety wszystko w tej firmie zależy od kierowniczki i tu u mnie był problem, bo o ile była ona spoko osobą, to niestety z kierownika nic nie miała - zero przeszkolenia jak ma funkcjonować salon, brak wiedzy na temat chociażby tego jak mają wyglądać manekiny, fronty wystaw, lada itp.. zadajcie sobie pytanie, który nowo zatrudniony kierownik zapomniałby, że towar na przesunięcie do innego salonu wysyła się z wystawionym dokumentem i ten towar automatycznie jest zdjęty ze stanu? - u mnie tak było...
Co do zarobków, na umowie jest 1 600zł netto, premia niestety jest płacona do ręki i nie ma o niej słowa na umowie.
Strój pracowniczy - my dostałyśmy go po 2 mc i powiem szczerze, że nie wiem po co komuś po takim czasie strój pracowniczy skoro każda z nas na start za własne pieniądze zakupiła już 3 białe koszule, dwie czarne spódnice, masę rajstop i buty ;) (sami sobie obliczcie ile nas to wyniosło..). Co do stroju pracowniczego, to tu niestety u nas okazało się, że kierowniczka dla Giacomo jest bogiem - wybrała koszulę z body, w której większości z nas było nie wygodne, ale cóż 'to ona o tym decyduje w czym i jak my mamy chodzić'. Będę szczera po takim tekście widać stosunek do sprzedawcy - jest dla nich niczym.
Co do monitoringu na sklepie. Miałam rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem regionalnym i nie wspomniał słowem, że ten 'monitoring' nie jest po to aby sprawdzić czy nam czegoś nie kradną a tylko i wyłącznie po to czy przypadkiem 5 min nie stoimy i nie gadamy, bądź czy komuś nie wystaje koszula ze spódnicy. Tak, tam były takie telefony.
Polecam prace każdemu, kto chce być poniżany i uważany za śmiecia przez swoich pracodawców, bo należy chodzić, wyglądać i robić dosłownie wszystko tak jak oni tego chcą..
sttt 2016-01-18 02:27:20
@perfect, mogę uznać, że ich reprezentujesz :) Nie ma w tym nic złego, bo sam się zastanawiałem nad specjalistą ds. marketingu. Słyszałem, że nie małą kasę dają.
orka 2016-02-13 21:30:45
Pewnie, że zarobki u nich sa na prawdę konkretne @sttt, ale chyba ostatnio nie pojawiło się żadne ogłoszenie pracy. Widocznie wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia u nich.
ewa 2016-02-28 22:30:07
tak możliwe
lago 2016-02-29 13:04:00
giacomo conti to firma w branży odzieżowej, a w tych niestety nie ma zbyt dobrej kasy jeśli chodzi o wypłaty dla pracowników. Projektanci dopóki nie mają nazwiska nie za barddzo mogą liczyć na dobrą kasę
ert 2016-03-02 15:06:41
no ale juz jako kierownik regioanlny to na pewno sporo zarobisz @lago poza tym napisli ze oferuja miedzy innymi szkolenia, bardzo dobrą atmosferę pracy
kosmita 2016-03-04 17:00:20
Tak, szkolenia i dobre zarobki na stanowisku kierownika regionalnego z pewnością są. Tyle, że żeby się dostać trzeba mieć minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym i wykształcenie wyższe.
tuaj 2016-03-11 17:23:27
Co do wykształcenia nie ma żadnych wątpliwości @kosmita, ponieważ podobnie jest również w konkurencji, ale z tego co wiem to możliwy też jest awans na takie stanowisko.
Machinima 2016-03-13 20:38:27
Zastanawiam się czy nie składać na kierownika regionalnego, większość ofert ma niezłe warunki jak umowę o pracę i hmm, trochę bonusów no i prestiż też jakis
broń 2016-05-05 20:53:18
firma jest bardzo znana, mają wiele sklepów w całej Polsce. To na pewno dobry motyw do podjęcia tutaj pracy :)
onaaa 2016-06-01 21:13:12
Ja właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do tego sklepu, jestem ciekawa jak to będzie, i czym sie kierują w wyborze. Rozmowa trwała ponad 30minut, mam nadzieję, że coś z tego bedzie :)
eo 2016-06-02 19:48:55
to sporo jak na stanowisko w sklepie... ale tez widzę stanowisko Projektant Odzieży oferuję - można być kreatywnym?
Zigi 2016-06-28 19:36:05
Nieźle się teraz promują w internecie, może nie tak jak Vistula, ale widać kasa jest (usunięte przez administratora)
ert 2016-06-29 16:06:11
widze ze caly czas jest aktualna oferta pracy na stanwisko konstruktora odziezy w Poznaniu oferuja pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników i jakości pracy moze warto sprobowac?
gh 2016-06-29 18:34:04
@ert a mnie ciekawi bardzo na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku konstruktor odzieży?
Matylda 2016-07-16 17:11:54
Dlatego ciągle szukają pracowników ....nikt miejsca tam na dluzej nie zagrzeje. W Olsztynie juz rok kierownika nie ma....tak lecą do pracy....stac nie mozna.....nikt nie wchodzi też czujesz sie winna a jak wchodzi usi kupic , nie moze poogladac, także mężczyzno jak przekroczysz próg...kup coś... bo te biedne dziewczyny sa pozniej nekane telefonami....niewygodne posty sa kasowane, tak pewnie tez bedzie z moim .....sama slyszalam teks...to sie skasuje :)
ert 2016-07-16 18:15:07
@Matylda no wiesz co powiem Ci ze rekrtuacja nie jest jakos bardzo duza..szukaja tylko kierownikow..
Matylda 2016-07-16 19:38:26
No niestety nie tylko....
c 2016-07-16 20:07:40
@ert nie tylko bo jeszcze z tego co się orientuję to chcą również zatrudnić w Poznaniu nowego kontrolera finansowego. początkowo moja mama tam chciała na to stanowisko ale zrezygnowała bo wysokie zdolności analityczne i planistyczne wymagane a ona temat słabiej ogarnia
Me me 2016-08-10 20:25:48
A co teraz nie jest w Chinach robione?? Oni bardzo poprawili jakość wykonania!! A Vistula?? Może i szyte w Pl ale tkaniny z Chin biorą!!
Me me 2016-08-10 20:26:12
olo 2016-08-10 20:34:34
Zupełnie cie popieram, to ze robia w chinach to chodzi tylko o koszta platnosci dla ludzi ktorzy szyja dany produkt a przeciez jakosc materialu to co innego z czego zostala dana rzecz wykonana, wiec tuataj raczej nie maialbym zatsrzezen co do jakosci.
praca 2016-09-08 13:49:19
Poszukują sprzedawcy do salonu w Płocku.
Ktoś wie jacy ludzie ta pracują i jaki jest klimat ?
Jak by ktoś zdradził zarobki na tym stanowisku to miło by było. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Giacomo Conti :)
romi 2016-09-08 14:55:18
W sumie taki przedstawiciel ds. sprzedaży i dystrybucji może liczyć na na prawdę wysokie zarobk, ale wypłata jest w terminie?
jaaaa 2016-09-16 22:37:33
Tak wiemy jaka ekipa tam pracuje dziewczyny z 6 i 5 letnim starzem bardzo sympatyczne i pomocne .zarobki dobre na pewno nie najniższa krajowa. Ale dużo pracy i nie ma tam miejsca na siedzenie .tam naprawdę trzeba sporo zasuwać. Sami zdecydujcie . Pozdrawiam.
hjis 2016-09-16 22:53:15
@ jaaaa - no z takim stażem to naprawde juz calkiem ładne doświadczenie zawowodowe. I ejszcze jak ludzie fajni, co wiadomo, że wpływa na atmosfere to juz w ogóle. Jak możesz przybliżyc jeszcze co oznacza ta niezła pensja? jak jest naprawde tak fajnie to pomysle nad zatrudnieniem
kalinka 2016-09-26 18:53:10
Cześć

Na jaką podstawę może liczyć kierownik salonu?
xxx 2016-09-26 22:00:28
Na pewno kierownik salonu ma zapewnione chociażby dwuskładnikowe zarobki, a skoro premia się normalnie trafia do podstawy, to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ciekawi mnie jednak to,k czy opróc zwypłaaty dorzucają jeszcze jakieś beenfity socjalne, wiecie? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o giacomo conti - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie giacomo conti