Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Piotrowice III

Pracowałeś w firmie Piotrowice III i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2009-08-22 07:02:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ta firma to istna porażka
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-04-18 17:51:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
KATASTROFA
zdjecie uzytkownika
Reksio - 2010-09-25 20:42:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ta firma nie ma przyszłości!!!
zdjecie uzytkownika
PORAŻKA - 2012-02-17 16:03:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Absolutnie odradzam pracę w tej firmie !!! Marne grosze za pracę wartą conajmniej 3 tysiące.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-31 13:18:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dlaczego Piotrowice 3 to taka katastrofa i istna porażka? Napisze ktoś bardziej rozbudowaną opinię? Te marne grosze o których ktoś pisał, to ile dokładnie? Napiszcie orientacyjną kwotę, jaką proponują na start, proszę!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-05-14 18:43:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam prace w tej firmie marne grosze Firma bez przyszłości Zarobek to ledwo 1.200zł za cały miesiąc
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotrowice III

Twoj email:
Wiadomość: