Opinie o NOWPROJEKT w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NOWPROJEKT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOWPROJEKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWPROJEKT w Kraków

Czy nowo zatrudnione osoby w NOWPROJEKT otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jaka umowa obowiązuje w NOWPROJEKT podczas okresu próbnego?

Piter Nowy wpis

Nie ma okresu próbnego. Podpisujesz rozwiązanie umowy in blanco.

Kacper Nowy wpis

Czy ktoś jest na stanowisku montera aparatury przemysłowej? Na czym dokładnie polega ta praca ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w NOWPROJEKT?

Wieloletni pracownik

Regularnie mamy spotkania integracyjne. Grill, dobry alkohol itp.

@Wieloletni pracownik

Pod warunkiem że szef się o tym nie dowie .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NOWPROJEKT? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Wiecie, czy NOWPROJEKT udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wieloletni pracownik

laptopy, telefony, samochody, laski i o czym zamarzysz.

Konrad

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. liczyłem na jakieś opinie jak się pracuje.

Dzielnicowy

Czy ktos moze powiedziec jak jes w Belgi

Edyta

@M a s a wychodzi na to, że w firmie NOWPROJEKT minusem jest atmosfera między pracownikami. Nie ma między Wami zgrania i wsparcia. Chyba nie do końca jest to wina pracodawcy. Powinniście sami popracować nad atmosferą, bo dzięki temu lepiej by się Wam pracowało.

Roman

Czy ktoś pracuje jako spawacz w Belgii ,czy firma jest wypłacalna.Prosze o rzetelne opinie.Pozdrawiam

Edyta

@Z branży Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają jak widać powyżej.

Edyta

@Anty mobbing jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy NOWPROJEKT albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają zawsze, więc komentarze, o których piszesz musiały łamać regulamin. Czyli nikt z pracowników nie chce nigdzie zgłosić zachowania swoich współpracowników?

Z branży
@Edyta

Od daro _3 pozytywne opinie są ,a negatywnych wiel usuniętych ....Dlaczego ?

Edyta

Firma aktualnie rekrutuje na stanowiska takie jak spawacz i monter konstrukcji stalowych: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,343679,0,0,rekrutacja. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w firmie NOWPROJEKT na tych stanowiskach i podzieli się swoimi odczuciami na temat pracy dla osób, które chcą starać się o pracę?

W temacie

I znowu szukają monterów na rozruch do Belgii-ale wszyscy juz wiedza _co ,jak i z kim i za ile i dlatego znowu szukają (usunięte przez administratora)

Rozbawiony

(usunięte przez administratora) Licz się z tym ze co chwile bedziesz się przeprowadzał lub zmieniał firmę ? Nie polecam .

E

CAŁY CZAS REKRUTUJE

krakus

Pracowałem z przerwami 8 lat. Firma wypłacalna, nikt nie miał poniżej 9 EUR netto. Noclegi nie są idealne, ale na to pracują wszyscy Polacy w Belgii, a opinia idzie w świat.Na tle innych firm działających na rynku wypada dobrze.

daro

ja pracowałem i nienarzekałem każdy wie na co sie godzi jeśli chodzi o ludzi to różnie pisza opine powiem tak byłem w lokeren z ludkami spawaczami???? podobno!!?? jak przyszło spawać rury to uciekali a co do stawki to nikt prawdy nie mówił a pużniej okazywało sie ze maja po naście ikilkanaście euro uczyli sie dopiero roboty ajak coś niewyszło to firma BE!!!!!

kijad

nie wiem jak mam rozumieć wasze opinie....czy możecie jaśniej wypowiedzieć sie na temat pracy w nowprojekt? poprosze o wiecej szczegolow... jak jest ze sprawą umów? jakiego wynagrodzenia należy sie spodziewac? Podobno rekrutuja nowe osoby do pracy, a ja troche mam obawy- dlatego zwracam sie z prosba o pomoc ...

Zostaw merytoryczną opinię o NOWPROJEKT - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042