Opinie o STR ADVERTISING w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STR ADVERTISING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STR ADVERTISING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STR ADVERTISING w Katowice

Felix

Dział rekrutacyjny na bardzo niskim poziomie. Nie informują wprost o tym, ile płacą. Przez telefon mydlą oczy:do uzgodnienia/zależy od zaangażowania/ zależy od doświadczenia. Prawda jest taka, że nie ma żadnej podstawy. Czyli jak utrzymujesz się sam i w jednym tygodniu Ci się nie powiedzie że sprzedażą albo zachorujesz to możesz zapomnieć o opłaceniu rachunków. Nie jesteś w stanie przewidzieć ile zarobisz w przyszłym tygodniu(wypłata tylko w tygodniowkach) więc nie masz też pewności czy starczy Ci na jedzenie.

Uzytkownik
@Felix

Dokładnie tak :) firma nie gwarantuje żadnej podstawy a pracuje się jedynie na prowizjach. Także, jeśli jakiś tydzień będzie gorszy można żreć suchy chleb

Felix

Uzytkownik Nowy wpis
@Felix

Czy jest możliwość pracy w STR ADVERTISING na część etatu?

Jak jest z pakietem medycznym w STR ADVERTISING? Można dołączyć rodzinę?

Miła Nowy wpis

To raczej pracownik musi się podłączyć pod ubezpieczenie. Firma działa na umowie zlecenie, wiec nie ma opcji że ubezpicza.

Praca jak wcześniej pisali, fundraiser - nakłanianie ludzi do płacenia datków, o ile stawki się nie zmieniły 60 zł za kwita. Firma to typowy multi level marketing, tyrasz za około 120 zł za 10h żeby otworzyć własny oddział jak spełnisz wymagania. Własny oddział polega na jednoosobowej działalności gospodarczej, podległej pod oddział spod którego się 'rozwinales' oczywiście mlm czyli płacisz mu prowizje. Prowadzone są pseudo szkolenia, w jednym zdaniu - rozwijaj się, pracuj dłużej i ciężej to więcej zarobisz. Gwno prawda, tutaj nie ma żadnego rozwoju, mimo ich gadek szlifuje się tam jeden tzw pitch na pamięć,bedziesz robił jedno i to samo codziennie, a jak tylko uda Ci się zarobić więcej w ciągu dnia, wszyscy się nakręcają na "skutecznosc" pseudo szkoleń. Nie polecam nikomu kto chciałby zarobić, albo w jakikolwiek sposób się rozwinąć, polecam jakąkolwiek inna pracę która daje możliwości rozwijania umiejętności. A kompletnie nie rozumiem pracowników, których marzeniem jest otworzenie oddziału spod ich mlm i bycie zależnym. Bardziej pewnym i mniej ryzykownym rozwiązaniem byłoby otworzenie samemu takiej działalności.

Fundraiser

1 etap - rozmowa z miłym Panem, skupił się na tym, żeby mnie poznać i przedstawił mi firmę, zarobki, umowę 2 etap - spędzony z właścicielem firmy - trwał on 3-4h, pokazanie pracy na eventach, kampanie, przedstawienie ścieżki rozwoju

x Pytanie o zainteresowania x Pytanie o studia x Pytanie gdzie chce być za 5 lat - cel prywatny i zawodowy x Wymień zalety i wady Standard

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracuję tutaj 3 miesiące i nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Chyba jedynie od ludzi, którzy oczekują 4000zł na rękę za siedzenie i nic nie robienie. Wystarczy trochę się postarać i można zarobić naprawdę dobre pieniądze, przynajmniej nie ma sztywnych godzin pracy. No i wypłaty zawsze na czas. W żadnej pracy też nie poznałem tylu pozytywnych i pomocnych ludzi. Także ogólnie polecam.

no jaja jak berety
@Anonim

hyhuhyhuh nie ma sztywnych godzin pracy, bo zapier.alasz 10 godzinie w terenie, dopóki chociaz jedną osobę nie ubłagasz zeby pomagała fundacji. Praca marzenie normalnie.

Jacek
@no jaja jak berety

Hahahaha skoro potrzebowałeś aż 10 godzin na 1 osobę to się nie dziwię że nie pracujesz xD

Jak długo czekaliście na odzew z STR ADVERTISING? Oddzwaniają zawsze?

Maciek

Nie wiem, ja też czekam na telefon.

YouForReal?

Nie traktujcie na poważnie firmy, która terminy; dział sprzedaży i dział marketingu traktuje jako synonimy

Jolanta
@YouForReal?

Dziękuję za to ostrzeżenie, a czy możesz je rozwinąć? Chętnie dowiem się, czy pracujesz lub pracowałeś w STR Advertising i co możesz powiedzieć o warunkach tego zatrudnienia? Dzięki za odzew.

Patryk
@YouForReal?

Najkrótsza definicja marketingu brzmi „zaspokajać potrzeby, osiągając zysk”.

hghu

Krótko i zwięźle: NIE POLECAM. Dostałam pracę i jej nie przyjęłam, szukają naiwniaków. Wszystkie negatywne komentarze o firmie są prawdziwe.

Lili
@hghu

Właśnie do mnie zadzwonili, powiedz proszę czy to to ogłoszenie z (usunięte przez administratora)o niby biurze eventowym? 2 piętro w kamienicy na wojewódzkiej? Bo jak mam trącić czas na paliwo to od razu dzwonię i odmawiam

Klikli
@hghu

Dostałam dzisiaj telefon, zapraszają jutro na rozmowę wojewódzka 22, II piętro. W ofercie na olx, nie ma żadnej nazwy firmy adresu itd tylko ze bez doświadczenia w super firmie marketingowej czy to to?

Elo
@Klikli

Ja też. Dobrze, że w SMS podali nazwę firmy i można zrobić research. Szkoda mojego czasu, liczyłem na poważną pracę. Ale w sumie głupi byłem, że spodziewałem się czegoś innego po firmie, która w ogłoszeniu nie podaje żadnych danych.

Lol

Pani na pytanie, czy praca polega na chodzeniu od domu do domu odpowiedziała "to zależy od dywizji". Szkoda tylko, że nie piszą tego w ogłoszeniu i człowiek czas marnuje.

Maciek

Pracowałem tutaj kilka miesięcy i mnóstwo się nauczyłem odnośnie marketingu bezpośredniego, obsługi klienta i kontaktu z ludźmi. Tak rewelacyjnej atmosfery jak w STR próżno szukać! Spróbować polecam każdemu, kto chce się nauczyć pracy z klientem.

Tobiasz

Świetna atmosfera i dobre zarobki. Gdy wokół panuje plaga zwolnień przez koronawirusa cieszę się, że ciągle pracuję i mogę się rozwijać.

@Tobiasz

Tobiaszu pracujesz na umowie o dzieło. Z niej się nie zwalnia, tylko wypowiada dzieło ;). Oni nikogo nie mogli zwolnić, bo wiedzieli, że potem, to będą mieć duży problem z rekrutacją. Dlatego starali się zostawić starych pracowników. Co do rozwoju, to policz sobie ile biur funkcjonuje obecnie, a ile ich było np. w tamtym roku. Okaże się, że rozwój we wszystkich takich firmach jest chwilowy, a potem następuje po prostu koniec bajki i rzeczywistość uderza za zdwojoną siłą.

Czy jest możliwość w STR ADVERTISING pracy na część etatu?

ados

nie.

Łukasz

Pracowałem w tej firmie dość długo. Wszystkiego co umiem, nauczyłem się właśnie tutaj. Również to, jakim jestem człowiekiem jest w dużej mierze uwarunkowane przez doświadczenie które tutaj zdobyłem. Fantastyczna atmosfera tworzona przez świetnych ludzi. Próżno takich szukać w innej firmie. Sama praca uczy wiele i daje dużo satysfakcji. Jeśli jesteś młody, nie boisz się wyzwań i chciałbyś fajnie zarobić to nie ma lepszego miejsca. Wyzwania które się pokonuje są czymś niesamowitym i każdemu życzę aby spróbował , dał sobie szanse i nauczył się wielu umiejętności które w XXI są na wagę złota. Praca tutaj to nie tylko nauka prezentacji danego produktu czy usługi ale również szlifowanie innych zdolności, takich jak zarządzanie kapitałem ludzkim. Jednak najwięcej się człowiek uczy o sobie, odkrywa jaką tak naprawdę jest osobą, w czym jest świetny a nad czym powinien jeszcze popracować. Jeżeli to nie jest wystarczającym motorem napędowym do tego, aby spróbować swoich sił i stać się jeszcze lepszym i bardziej świadomym samego siebie, to nie wiem jaka inna praca mogłaby Wam - czytającym dać tak dużo w tak relatywnie krótkim czasie. Dziękuję za możliwość pracy w tym miejscu ponieważ to była prawdziwa przyjemność przebywania wśród tak wspaniałych ludzi i reprezentowania firmy. Cześć!

Zrobiony w balona

(usunięte przez administratora) często i gęsto się ogłaszają pod szyldami "Niech nikt nie mówi że bez doświadczenia nie ma spoko pracy w REKLAMIE" czy "Spróbuj swoich sił w biurze eventowym". CV odczytane i po około 2-3 godzinach został wykonany telefon z zaproszeniem na rekrutacje. Na pytanie odnośnie wynagrodzenia czy nazwy firmy, która rekrutuje zostałem zwodzony, lecz nie bez powodu. Dostałem SMS'em informacje z zaproszeniem na rozmowe rekrutacyjną, wszystko kulturalne, ale po wpisaniu adresu oraz zagłębieniu się w opinie różnych firm-córek dramat. Nic nie ma to wspólnego z marketingiem tylko AKWIZYCJA, naciąganiem, wiem jak tego typu firmy działają. Dobrze, że nie straciłem pieniędzy oraz czasu na dojazd do tej firmy oraz rekrutacje.

Aleksander
@Zrobiony w balona

Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że nie zdecydowałeś się na rozmowę kwalifikacyjną. Jak wiesz opinie są bardzo ważne i należy je czytać przed podjęciem zatrudnienia, ale podczas rekrutacji mógłbyś dowiedzieć się jakie warunki zatrudnienia proponuje firma i wtedy zdecydować, czy Ci odpowiadają. Co o tym myślisz?

Zosia

W firmie jest tylko opcja wypłat tygodniowych? Nie ma miesięcznych?

Piernik

Wszystko się zgadza, fajne dziewczyny na wstępie. Rozmowa profesjonalna, z której oczywiście nie ma nic powiedziane o faktycznym stanie wykonywanych prac. Finansowo lepiej wychodzi biedra, zwłaszcza, że mowa tu o pracy w terenie. Praca na zlecenie, hajs co tydzień. Praca standardowo zaczyna się od 10:30. Więc kończy się późno.

Lucky

Nie można nazwać to praca napewno stała co innego jest mówione na rozmowie o prace a co innego w realnym swiecie, wchodzą w grę tylko tygodniówki do tego zależne jest to od ilości naciągniętych ludzi ! Straszne i jeszcze raz straszne ....

Jolanta
@Lucky

@Lucky Rozumiem, że wynagrodzenie w STR ADVERTISING jest uzależnione od wyników sprzedażowych. Jaką umowę otrzymałeś na początku zatrudnienia w tej firmie? Daj znać proszę.

Mat

(usunięte przez administratora) , zmuszają do chodzenia i sepienia mamony , obiecują cuda na rozmowie o pracę (usunięte przez administratora)

Stefan

Spoko firma więc nie przesadzajcie z tym ocenianiem negatywnym na wyrost!

T.

Niestety, po raz drugi dałem się nabrać tego typu firmie. Ogłoszenia o pracę często napisane są na wyrost, ale ta firma jest jakimś mistrzem lania wody i pisania o niczym. Frazesy typu "firma miodem i mlekiem płynąca" itd. Wysłałem CV z ciekawości, telefon zadzwonił za niecałe 10 minut! (co już wbudza lekkie podejrzenia) W ofercie piszą o pracy w biurze marketingowym, młodym zespole, luźnej atmosferze, bla bla bla. Owszem, Pani rekrutująca przez telefon miła, na miejscu ludzie wydawali się w porządku, natomiast po wielkich przemowach na temat wizji firmy, potwierdziły się informacje, że chodzi o zbieranie datków. Jeżeli kogoś taka praca satysfakcjonuje to proszę bardzo (chociaż mając do czynienia z akwizytorami, uważam, że tym młodym osbom wyprano mózgi i chyba często już nie myślą o tym jaki kit wciskają, albo sądzą że robią super dobry uczynek), ale niech nazwą rzeczy po imieniu, bo chyba nie znają pojęcia słowa marketing i praca biurowa. Wiem, że słowo "akwizytor" zniechęca wiele osób, a przecież im zależy, żeby naciągnąć jak najwiekszą ilość ludzi, ale dla mnie to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Ludzie pracujący w takich firmach są zwyczajnie przepojeni jakimiś dziwnymi wizjami, bo przecież cel taki szlachetny, bo zbiera się na fundacje! Na początku wydaje się to nawet znośne, ale fakt, że musisz radzić sobie sam i wypruwać flaki (wciskać jak najlepszą gadkę) i często spędzać +10h krążąc od drzwi do drzwi słysząc nieprzychylne komentarze (często niestety trafne) taczej demotywuje niż zachęca do działania.

Zostaw merytoryczną opinię o STR ADVERTISING - Katowice

• Jak się pracuje w STR ADVERTISING?

Zobacz opinie na temat firmy STR ADVERTISING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STR ADVERTISING?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STR ADVERTISING?

Kandydaci do pracy w STR ADVERTISING napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STR ADVERTISING

STR ADVERTISING