logo Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

hart 2017-03-19 16:02
Nie zauważyłaś że ta firma zajmuje się tylko i wyłącznie promocją swojego wizerunku? To co znajduję się wewnątrz nikogo nie interesuję dlatego nie będzie podwyżek. Powstanie nowy program wsparcia,ale pieniędzy dla nas nie ma. Związki robią podobnie. Przypisują sobie nie swoje zasługi.
nic nie wiesz 2017-03-19 20:34
chyba ci się coś pomyliło. Niby czyje zasługi związki sobie przypisują?? Cały czas walczą o to by zakład dał więcej, czekają na mediatora. Jeśli jemu się nie uda, to reszta zostanie w rękach pracowników jak dojdzie do strajku. Ciekawe czy wtedy też będziesz taki/taka harda/y i staniesz za związkami w swojej sprawie czy podkulisz ogonek...
Pracownik 2017-03-19 21:14
Oni odzwierciedlaja to co jest za murami tego zakladu. Patrzac na nich pomysl jakim robotem jestes zatraconym od lat w magnie dajacym z siebie wszystko i bojacym sie zmian a dostajacym niewiele. Dla tego zakladu zostawilas pewnie duzo zdrowia a twoja wartosc dla nich to cale 70groszy.
stały 2017-03-20 09:33
Co nie zmienia faktu, że prawo mają stali operatorzy do narzekania a młodzi powinni się wykazać. A teraz każdy ma roszczeniową postawę już od początku (tak to jest będąc na garnuszku u rodziców). To że stawki do dupy to fakt ale każdy powinien mieć świadomość, że produkujemy coś od czego zależy ludzkie zdrowie czy życie. A nowi nawet na to mają wyje****e. Teraz to nawet nie wiedzą i nie chcą wiedzieć po co wkładają dane detale i za co one odpowiadają. Ci to są dopiero roboty.
Pracownik 2017-03-20 10:07
Ale to nie sa lata 70-90te gdzie ludzie przyjezdzali z roli nauczeni ciezkiej pracy osiadali w miastach i targali 300%. Teraz nadchodzi czas pokolenia wirtualnego. Sami informatycy tak ze trzeba sie przyzwyczajac ze tak bedzie ze przyjda i maja gdzies normy. Z drugiej strony trzeba skladac skarge do dyrekcji ze rekrutacja jest zle przeprowadzana ze bieze sie wszystko ze musicie robic za dwoch. Widac dyrekcja jest swiadoma ze jak podniesie kryteria to zostanie bez ludzi. Tak ze starzy pracownicy do roboty a nowi sobie popatrza. A kto wysrobowal normy wy ludzie robiacy tu przez lata tylko wyscigi na ilosc i tak jest do tej pory. Ja mam w nosie czy zwolnia mnie jutro czy pojutrze praca jest wyjatkowo szybka jak na produkcje. A patrzac na ilosc nowych to za jakis czas szlak was trafi bo niebedziecie mogli normy zrobic. Jak w ogloszeniu magny. Przyszla wiosna czas na zmiany hahaha
1221 2017-03-23 04:20
Firma Magna cały czas chce być liderem branży motoryzacyjnej więc niech najpierw sprawdzi jakie są zarobki w tej branży. Juz Biedronka nas dogoniła jeśli chodzi o zarobki! Ale oczywiście "podobno" mamy stawki konkurencyjne tylko pytanie konkurencyjne do kogo???
ggggg 2017-03-25 15:17
No to się dorobił Mercedes podwyżek....Brawo!!!!
My 2017-03-25 17:23
Co na to teraz związek zamiast podwyżek płac dali podwyżkę normy.Sami niech sobie dorobia jak im mało na tych zepsutych maszynach.
Lechu 2017-03-25 20:51
Co zwiazek na to? Już się określił wszczynajac spor zbiorowy. Pytanie co na to Ty ? Dalej będą ci pluc w twarz a Ty będziesz udawac ze deszcz pada. Ludzie ile jeszcze będziecie to znosić musicie się przygotować na strajk i tyle chyba że lubisz być pomiatany.
masakra 2017-03-26 18:23
Śmiech na sali, co związek na to. A czemu podnieśli normę?? Bo po raz kolejny pracownicy linii mercedes pokazali, że mog [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak idioci... Ręce opadają. Sami się prosicie o takie traktowanie. Pytanie tylko czy się postawicie tak jak napisał Lechu powyżej.
mercedes 2017-03-26 23:17
Jak będą chcieli nam podwyższyć normę to wezwiemy mediatora
Mati 2017-03-27 14:59
Wezwać to możecie taksówkę jak będziecie dalej tak pracować.
pracownik 2017-03-28 20:23
Za busa 110 zł co wy na to , nie ważne ile kilometrów jedziesz . Ciekawe czy rachunek będzie wystawiał.
Maria 2017-03-29 05:48
110 lepsze niż 140 ale ja chyba zrezygnuje nie opłaca mi się jechać 3 przystanki. Temat podwyżek się toczy ale na razie to ja muszę dokładać. Mam nadzieję że ludzie utrą im nosa jak dojdzie do referendum strajkowego i pokażą na co nas stać. Jako Kobieta nie boję się strajku już nie.
hejhej 2017-03-29 15:27
110 jeszcze nie jest źle nawet jak ktoś jeździ te 3 przystanki. Jeśli by jeździć komunikacją miejską wychodzi za 20 dni w miesiącu 128zł, miesięczny na jedno miasto kosztuje 110. No chyba, że ktoś ryzykuje jazdę na gapę to opłaca się zrezygnować z busa.
zielony 2017-03-29 18:49
Można zrezygnować z busa,a po nadgodzinach firma zasponsoruję nam taksówki.
Podnośnik. 2017-04-04 05:09
Szczera prawda! Mercedes sam sobie winien. Niech dalej patrzą jak i za co podkablowac inne działy! Teraz nikt ich nie żałuję.
mercedes 2017-04-09 16:25
Nie oskarżaj wszystkich zmian na mercedesie masz coś do kogoś to to powiedz. Są trzy zmiany i nie każdy jest ten zły tak samo jak na twojej lini .
kumaty100 2017-04-16 22:53
Łobuzy i tyle
Kondzior 2017-04-17 18:10
witam pomoze ktos ile bedzie twralo szkolenie BHP
Pracownik 2017-04-18 10:23
8h
niebieska 2017-04-19 19:31
Z mercedesa odeszły kolejne zatrudnione niedawno osoby. Ludzie nie wytrzymują . Chłopak, który się zwolnił powiedział, że nigdzie się jeszcze tak nie narobił jak tu. Szacunek za szczerość.
Pracownik 2017-04-20 10:56
Agencja ma duzo ofert az 3 rozne ogloszenia na pewnej stronie z praca oczywiscie wszystkie dotycza tego samego stanowiska. Ale skoro przychodzi do pracy 36 osob a po miesiacu zostaje 6 no to trzeba miec z 50 ofert zeby z 10osob chociaz zostalo.
narobił się 2017-04-20 13:45
to pewnie nie robił w saint gobain albo brembo hahaha
Kuleczka 2017-04-21 09:26
Czytam i zastanawiam się kto ma teraz swój wydział. ? .Podnośniki. wiedzą czy zamki? Nikt chyba zwłaszcza podnosniki mają beznadziejne listy co tydzień. Nie wiedza ludzie , jak będą pracować w nastepnym tygodniu i na którą zmianę. Gora ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaplanowaną wizytę u specjalisty . badania na które czeka się nawet 6 miesięcy. Nie wspomnę o mlodych rodzicach ktorzy starają się o przeciwne zmiany.Jesteś pewien , ze masz 1 zmianę a tu fak wywalili Cię na 2.Rob co chcesz dzieci sprzedaj bo nie masz szans
Kordymator Listy nie zmnieni dla Ciebie exstra.Urlopy na żądanie paranoja. , zastraszanie wręcz mobinng.Weź A Cię wyp. Y.Rekrutacje liderowskie kabaret,nie masz szans możesz pracować nawet 15 lat i masz mniejsze doświadczenie,jak przydupas z 3 letnim.Związki Solidarność jak tam mediator,chyba już pochowany?.Ale stać przed wejściem z dekleracjami i z glupkowatymi usmieszkami szybko umielisie.Zapier... ją i podnosniki i zamki nic z tego nie mają oprócz żylaków. A umysłowi mają radoche.Dowalaja normy a my zapi..my za tą samą kasę. I tyle na temat tego idealnego zakladu z konkurencyjnymi zarobkami
Mario 2017-04-21 10:57
Hmm dużo prawdy lecz to co jest to zasługa tylko samych pracowników czyli też Ciebie. Brak sprzeciwu bierność oraz obojętność przez te wszystkie lata to suma dzisiejszych relacji na zakladzie. Nie szukaj winnych zrób coś sam chyba ze się boisz i umiesz tylko narzekać. Co do mediacji jest to proces dość dlugi aby móc iść dalej. Myślę że nie długo będziesz mieć okazję pokazania na co Cię stać strajk ostrzegawczy jest coraz bliżej. Może wtedy to Ty będziesz się usmiechac jak wszyscy staną na dwie godziny.
Kuleczka 2017-04-21 20:07
Pracownicy są winni za listy na podnośnikach.? , ludzie są zestresowani jak przychodzi czwartek.Gdzie trafię na którą zmianę? Mieszają nawet liderów przenoszą na inne działy. Jaka logika w tym jest?
Debilizm.Najważniejsze w tym zakładzie jest zebranie co miesiąc z górą, i picie kawy przez umyslowych na jadalni przez pół godziny. Sprawiedliwe traktowanie domena na papierze. Polityka otwartych drzwi w jedną stronę za bramą .Tak .że Mario nie pieprz o winie pracowników bo oni zapi..ja zeby mieć tą jałmużnę Zwiazki się wykaża wkrotce zobaczymy Jak?.Życzę powodzenia jak najbardziej.
iku 2017-04-21 21:28
A masz dowód na to, że kogoś zwolnili za skorzystanie z otwartych drzwi czy grupy odp?? Przestań pieprzyć
Mario 2017-04-21 22:41
Nie zrozumiałaś chyba nic z tego co napisałem. Powiedz co zrobiłaś z tym wszystkim o czym piszesz nic zupełnie nic i wiesz co będzie nic bo nie robisz.Potrafisz tylko narzekać i życzyć powodzenia jeśli to inni będą za ciebie brać odpowiedzialność za to wszystko aby coś zmienić.Takich co myślę podobnie jak ja jest z dnia na dzień coraz więcej . Nie można naprawić wszystkiego w pięć miesięcy ale można próbować powoli coś zmieniać.Przystąpienie do strajku będzie egzaminem dla wszytkich tak myślących jak Ty. Możesz dalej obwiniać wszystkich wokół lub coś zrobić wybór należy do Ciebie . Pamietaj ze strajk organizuję zwiazek ale strajkują pracownicy.
kobieta pracująca :D 2017-04-22 07:54
Buahaha, to że ludzie się zwalniają po kilku dniach to nic nowego! Dwie lewe ręce do roboty i ględzą że bolą rączki i nóżki albo od butów odciski na stópkach.Albo jakiś chłopocek na najprostszym stanowisku na linii,gdzie dwie śrubeczki do wkręcenia,po miesiącu ma takie ruchy że ręce opadają, to sory wybacz...To czego się spodziewał idąc na produkcję?! Że się patrzy w sufit i zero normy do zrobienia? Z takim podejściem to chyba nikt długo miejsca nie zagrzeje.Pozdro dla wytrwałych :D
Kuleczka 2017-04-22 08:01
Nie pisałam., że zwolnili tylko że otwarte drzwi do tego prowadzą. Nie łap mnie za słówka.
Kuleczka 2017-04-22 08:26
To Ty nie zrozumiałeś co Ja piszę. Mam iść do Otwartych drzwi i powiedzieć, że liderem zostala niewłaściwa osoba czy do Pana Przewodniczacego Związku. ? . Bronisz związków bo jesteś w zarządzie, jesteś chroniony i tyle.Nie narzekam na wszystko tylko na to co jest zaraza tej firmy.Czyli kumoterstwo, lizodupstwo i wyzysk pracowników .Do związków się nie zapisze bo jeleniem nie jestem.Wolę kanarem być .ha ha jak jwden z waszych.
Mario 2017-04-22 10:12
Nie jestem w zarządzie nie jestem chroniony. Jestem zwykłym wyrobnikiem jak Ty. Po prostu zaufalem zwiazkom albowiem to co się teraz dzieje nie miało miejsca od 20 lat. Nigdy zwiazki tak się nie angazowaly jak teraz w poprawę życia na zakladzie. Co za problem zgłaszać to samemu lubisz pisać to pisz masz linię specjalne , Pip, sanepid, urząd skarbowy ,cbś i tym podobne. Nie musisz ufać nikomu napisz sama. Ja korzystam z tych instytucji ale to muszę robić wszyscy którzy widzą że coś jest nie tak.
Pracownik 2017-04-22 15:56
Ludzie se zwalniaja bo tak chca znajduja cos lepszego albo znajda i sie z was smieja tak jak wasi koledzy czy kolezanki z ktorymi robiliscie. Tacy madrzy jestescie a na poczatku swojej kariery w tym czyms tacy wspaniali byliscie? bo pewnie duza grupa smiejacych sie byla takimi samymi pionkami jak ci nowi. Nie dokarmiajcie wrobli w zime z glody jeszcze zaden sie nie zesral.
wyrobek 2017-04-22 16:32
To wyjaśnia czemu wróbel jest rzadziej spotykanym ptakiem od gołębia...
pracownik 2017-04-22 18:58
Hmmmmm...
A propos liderów, najwyższa pora zabrać się za tych,którzy zapuścili korzenie na jednej linii i od wielu lat tam siedzą, doprowadzają pracowników swoim traktowaniem do szału, i mimo skarg do kierownika czy koordynatora, nic się nie zmienia. Są tak pewni siebie ,że zdecydowanie za wiele sobie pozwalają.
Ostatni wpis w toalecie dobitnie pokazuje do jakiego wkur.....a potrafią doprowadzić człowieka swoim zachowaniem. Myślę,że wszyscy wiedzą o kogo chodzi :(
Najwyższa pora by dotarło to do dyrekcji- pytanie czy osoba, bądź osoby zdobędą się wreszcie na odwagę...
czarny 2017-04-22 19:30
Ale głupi człowiek to pisze "czy osoba, czy osoby zdobędą się.... Czy dołączysz... co ty zrobisz... czy będziesz stał z boku?" A co ciebie obchodzi co zrobi ta osoba. Jak jesteś pewien swego to idziesz jak burza nie patrzysz na nikogo. Oni potrzebują przykładu a nie. Mieszasz tu strasznie i chowasz się za szarym tłumem. Zbiorowa odpowiedzialność. Większość ludzi nie jest nawet świadoma tego co się tutaj dzieje dlatego jest tak jak jest.
Za strajkiem 2017-04-23 18:05
Masz rację Mario popieram to co napisałeś strajk organizują związki a związkom muszą pomóc ludzie a ludzie u nas w zakładzie myślą że ktoś inny wszystko za nich załatwi a oni dostaną gotowe nie tędy droga.Każdy tylko umie narzekać że związki nic nie robią tylko dużo badają że Bitron wywalczył sobie co chciał owszem wywalczył ale dzięki ludzką którzy razem ze związkami stanęli do strajku czy byli w związkach czy nie nie patrzyli tylko na związki i nie czekali aż one za nich wszystko załatwią. W tym zakładzie nie ma nie było i nie będzie solidarności między ludźmi niektórzy myślą że pana boga za nogi chwycili bo pracują w Magnie PARANOJA!!!!! Więc nie narzekajcie jeśli z podwyżki będą nici bo wy będziecie bierni i nie staniecie do strajku!! Nikt za was tego nie załatwi!!
juki 2017-04-23 18:49
Weź jeszcze napisz,że ten kto nie będzie strajkował podwyżki nie dostanie. Pozbieraj nazwiska osób strajkujących i wywieś na tablicy tak żeby dyrekcja wiedziała komu dać a komu nie. No a skoro nie ma jedności pracowniczej na zakładzie to może tylko związkom podwyżka się należy. A może lepiej nie dać nikomu,bo z tego wszystkiego robi się co raz większy burdel.
bbbbb 2017-04-23 20:32
Brawo!!! Bardzo mądrze napisane. Wszyscy by chcieli podwyżek ale żeby były załatwione czyimiś rękami!!! I tylko ględzić potrafią zamiast wspierać związki. A sam przewodniczący i zastępca nic nie zdziałają jeżeli im nie pomożemy!!!
lucek 2017-04-23 20:40
Koleżanka samą prawdę napisała. A ty sam jesteś debilem!
pracownik 2017-04-23 20:50
Ty rzeczywiście jesteś czarny!!!! A w głowie tylko hula wiatr
Nic nie rozumiesz Czarny człowieku!!! I nie będę ci tego tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiesz!
Ludzie doskonale wiedzą co się dzieje na zakładzie, a nowi już na starcie dowiadują się od innych jakie są uroki pracy, dlatego taka rotacja wśród nowo zatrudnionych.
I żeby coś ruszyć w temacie trzeba niektórym kopa w tyłek zapodać...
param pam pam 2017-04-23 21:38
Lucjan z prawdą jak z dupą. Każdy ma swoją.
Za strajkiem 2017-04-24 10:07
I właśnie tak jak piszesz powinni dostać podwyżkę ci co strajkują i pokażą że chcą coś zmienić w tym burdelu a reszta która czeka na gotowe to oczywiście jak im pasuje taka stawka jaką mają to im zostawić!! Tak właśnie uważam !!
Za strajkiem 2017-04-24 10:19
Ty i koleżanka jesteście właśnie tymi ludźmi o których napisałem wcześnie, uważacie że złapaliście pana Boga za nogi że pracujecie w Magnie jeszcze idźcie i dyrektorstwo po stopach i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] całujcie za pracę w Magnie i za tę zapomogę którą wam płacą!!!! IDIOCI BEZ AMBICJI!!!!!!
zatrudniony 2017-04-24 23:21
Magna powinna zmienić dyrektora , bo takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie było tutaj nigdy , niczym się nie interesuje i każdy robi co chce , taka prawda...
Za strajkiem 2017-04-25 12:50
Zatrudniony i tu cię popieram w 100%.
kobieta pracująca :D 2017-04-26 09:04
Z całym szacunkiem, ale wiesz co robi ktoś komu nie odpowiada obecna praca ? Szuka sobie innej,i jak zajdzie inną, to rzuca wypowiedzenie na stół w poprzedniej ! Narzekać potrafi każdy że źle ,ale jak co do czego, to tylko podkujają ogony!
Jak tak bardzo źle w magnie,to nie wiem co tam jeszcze robisz? Pracy wszędzie pełno,może w sklepie na umowę zlecenie za najniższą krajową będzie Ci lepiej?
Katarzyna 2017-04-26 09:32
To nie jest argumentem słyszałaś o takich wartościach jak szacunek dla pracownika rowne taraktowanie oraz sprawiedliwość? Każdy ma prawo pracowac gdzie chce a tam gdzie jest nie dobrze ludzie walczą o poprawę bytu życia i płacy. Jesli ludzie zastosowali by się do twojej rady zostalabys sama na trzech zmianach. Więcej szacunku dla tych co chcą coś zmienić bo przypuszczam że z profitów też będziesz korzystać nie robiąc nic oprócz chwalenia pracodawcy.
Ola olala :) 2017-04-26 11:20
No okey, zawsze może być lepiej.Bez spiny :)
Najgorzej to tylko wylewać swoje żale na forum i myśleć że coś to zmieni.Nie nie zmieni się, jak tutaj wszyscy będą płakać jak to strasznie źle,a jak co do czego to tylko spućcicie głowy,i będziecie telepać portkami.
Pozdrawiam i miłego dnia :p
Zostaw swoją opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.