Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

laps 2015-11-30 23:19:50
szczerze mówiąc, trochę się nie dziwię, że ludzie uciekają, z pracy na produkcji, bo to jednak ciężka harówka.. Według mnie, firma powinna podnieść zarobki, i sytuacja może się poprawi.
1 2015-12-24 04:43:05
wszystkiego najgorszego magnowicze :P zasłużyliście na to.
Edi 2015-12-27 18:16:51
Z tego co ja się orientuję nie jest ta firma wcale taka zła... Rozumiem, że macie złe wspomnienia głównie dlatego, że zostaliście zwolnieni, to dość normalne, niewiele osób by się w takiej sytuacji wypowiedziało o byłym pracodawcy pozytywnie.
o monice tarasiuk i jej dziecku 2015-12-27 21:32:54
ale sposób w jaki to robią to jest parodia - a czyny jakie dokonała kadrowa tej firmy oraz sami pracownicy to po prostu sprawa dotycząca łamania prawa oraz nadużycie i kłamstwo, zatem nie jest to zwyczajne zwolnienie. . i nie tylko - zatem pan tego nie rozumie.
o monice tarasiuk i jej dziecku 2015-12-27 22:08:21
gdyby ediemu ukradziono samochód, to on nie zauważyłby tego i nie miał nic przeciwko, ponieważ nie rozumie znaczenia łamanie prawa. Ale wypowiadać się potrafi. Jak to bywa chcesz się wybić na mojej krzywdzie.
Tok'Ra. 2015-12-27 23:20:16
Trzeba mieć coś nie pokolei,aby 9 razy wklejać tą samą wypowiedź.
Tok'Ra. 2015-12-27 23:47:24
Piszesz jakieś bzdety bez składu i ładu.Od kiedy to jakaś kadrowa z firmy,ma prawo skazywać pracownika,lub byłego pracownika na jakąkolwiek karę sądową?Dlaczego masz pretetensje do społeczeństwa?Skoro lekarz zakładowy uznał ze jesteś zdolny do pracy,to jaki był powód ze zostałeś zwolniony?Jeżeli uważałeś ze zwolnienie było niesłuszne,to trzeba było skierować sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy i do Sądu Pracy,a nie na forach"lizać"dupę pani kadrowej.Nie umiałeś załatwić sprawy jak należy.Teraz od kilku lat płaczesz na forach jaki to ty jesteś nieszczęśliwy z kadrową Tarasiuk.Zostałeś kaleką i nie wiesz co było tego przyczyną,dziwne.Normalnie każdy normalny człowiek dobrze wie jaka i co było przyczyną jego kalectwa.Ale czytając Twój post,który zamieszczasz od kilku lat to mam wątpliwości co do twego przychicznego stanu zdrowia.
Nigdy nie pracowałem w magmie i nigdy nie składałem podania o przyjęcie do pracy w magmie i nigdy nie złożę.
o monice tarasiuk i jej dziecku 2015-12-28 09:48:04
jesteś bardzo głupi - nie potrafisz wywnioskować kilku rzeczy.
jestes idiotą, gdyż nawet nie wiesz, że osoba obarczona dwoma kalectwami ma pełne prawo mówić tak abyś jej nie zrozumiał, ponieważ braki w twojej inteligencji są tego przyczyną. tutaj ład i skład jest tylko ty jesteś psem magnańskim i jesteś głupi.
Onar 2015-12-29 22:41:06
Witam. Ja nie mam nic do zarzucenia tej firmie. Prawda jest taka, że może i nie jest lekko, trzeba się narobić, to jednak zarobki są dobre i na to narzekać nie można. Jeśli ktoś tego nie czuje to nie będzie mu się dobrze pracowało. Ale to nikt nikogo na siłę nie trzyma.
karol 2016-01-01 14:50:13
Widzę, że ktoś miał sporo do powiedzenia na temat firmy Magna Automotive. Wydaje mi się jednak, że sposób zarządzania firmą, nie powinien interesować pracownika, o ile nie dotyka go to bezpośrednio
aaa 2016-01-02 01:12:16
myślę, że się grubo mylisz, a twoja wypowiedz ma się jak nie ma się. łamanie prawa zawsze jest godne zainteresowania. ale magna produkuje psy
kax 2016-01-03 17:55:09
szczerze wspolczuje osobie ktora powyzej pisala komentarze, jednak wydaje mi sie ze to nie jest dobry sposob by tu o tym pisac najlepiej wyjasnic sowbie wszystko na osobnosci
edfrgthyj 2016-01-05 23:07:07
no ja sam pamietam ze jakis czas temu w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. szukali specjalsity do spraw BHP, ciekawe czy znowu beda rekrutowac
były pracownik 2016-02-25 09:51:33
Co tam bambusy z magny? hah! Macie już chociaż te 11zł na godzinę? :D
Niezadowolona 2016-02-28 10:58:41
Tak bambusie mamy nawet 12.21zł ale brutto poprostu porażka
Bartosz Duch 2016-03-06 12:59:00
11? Na dziendobry dostalem 14, a jestem wlasciwie na najnizszym szczeblu.
moze pracowales tam poprzez firme zewnetrzna to wspoczuje, ale pretensje miej do swojego posrednika, a nie do Magny
okl 2016-03-07 19:37:14
Ale raczej nie w magnie dąbrowskiej
bubuś 2016-03-23 23:13:37
A na Mercedesie bycie kochanką lidera zobowiązuje do rządzenia wszystkimi. Daje przywileje do latania na przerwy po 4 razy na dniówkę tylko po to żeby się wyperfumować.Nie mówiąc już o innych przywilejach..Także tylko brać się za liderów....
koli 2016-03-24 12:24:31
Jak cię to boli to zgłoś do dyrekcji. Pary nie mogą pracować na jednej linii, więc jak najbardziej można ich rozdzielić. Tylko nie tutaj...
qqqq 2016-03-25 23:23:55
Szkoda tylko, że wszyscy wszem i wobec o tym wiedzą z kierownictwa i nic z tym nie robią. A koordynator załatwia im nadgodziny cichaczem w soboty, że niby wielkie sprzątanie linii..
Byd 2016-05-09 18:07:37
No właśnie takie osoby kochanki liderów mogą wychodzić z linii kiedy chcą a inni muszą dymac... Non stop rozmowy uśmiechy w swoim kierunku żygac się chce może w końcu coś z tym zrobi dyrekcja!!!!oby
*A* 2016-05-10 11:45:26
Gdzie są nasze zyski, ja się pytam?????!!!!!!
123456 2016-06-03 07:59:09
Zgłoś to do biura są dzwi otwarte
kkkk 2016-06-17 18:00:47
Zmuszają ludzi do pracy po 12 godzin w upalach ,nie maja czasu napic się lyka wody. Pip .
houk 2016-06-18 06:44:41
MAP to porażka. Nie tylko produkcja, administracja podobnie. Trochę lepsze pieniądze i to trzyma w tym kołchozie. Szefostwo napuszcza jednych na drugich. Czerwonotwarzy i inni podobni to tragedia. Jak za komuny...SB, UB...
Wszechobecny aparat terroru. Znajdą sobie ofiarę i ją chcą zniszczyć, wymyślają kłamstwa na poczekaniu i taką osobę oczerniają. Jak to możliwe, że dosłownie parę osób jestw stanie zastraszać większość?Dobrze że powstała ta komisja antymobbingowa, chociaż nie chcieli nadać takiej właśnie nazwy, ale każdy ma świadomość, że ona powstała właśnie na taki problem. Szykany, oczernianie. To pokazuje, że MAP nie stosuje się do swoich statusów i systemów poprawiających poziom relacji. Pracownicy nie ufają kierownictwu, ponieważ na to nie zasługuje. Dyskryminacja wszechobecna. W celu zakrycia swoich błędnych decyzji zganiają winę na ofiarę. Dobrze że chociaż ludzie jeszcze troszkę trzymają razem.
Nie wolno pozwolić takim kreaturom na dalsze funkcjonowanie w ramach MAP, powoduje to obniżenie opinii MAP. Najwyższe władze korpo powinny bliżej przyjrzeć się niektórym jednostkom kierowniczym niższego szczebla.Potencjalni pracownicy, tu dobrze się nie dzieje.Jak nie musicie, nie przychodźcie tu.
1234 2016-06-18 16:28:06
Bez żartów, nikt nikogo do pracy nie zmusza w nadgodzinach. Pracuję tutaj od 7 lat i nie narzekam...
hela 2016-06-19 13:35:09
odpowiedź na [1234] pracujesz widocznie na nieodpowiedniej linii lub jesteś "pupilkiem lidera"
ja 2016-06-19 13:49:18
Trzeba umieć powiedzieć nie.
Mnie też nikt nie zmusza do dwunastek zostaje kiedy ja chcę.
Nikogo jeszcze nie zwolnili za to ze nie zapisał się na wszystkie nadgodziny, ja wybieram na które chce się zapisać a nie lider czy koordynator.
Szanujmy się bo nikt nas szanować nie będzie, a zdrowie jedno, a pracuje w magię juz parę lat.
BOORACK 2016-06-19 19:52:42
Nie zmuszają? Haha, dobre sobie, przychodzi koordynator i mówi: "nadgodziny są i nie obchodzi mnie, że ktoś nie może" jeśli to nie jest zmuszanie to nie wiem co nim jest, jeśli ktoś uważa, że tutaj nie ma zmuszania to albo pracuje na linii, która się kończy albo ma pochwytane z liderem, wiadomo ręka rękę myje. Komisja antymobbingowa? No zobaczymy co z tego wyjdzie, ponoć cośtam działają, zobaczymy jakie będę tego efekty. Czekam na pierwsze gorące informacje i mam nadzieję, że nie zrobiono tego dla picu. Na razie jestem neutralny, ale trzymam kciuki :)
maxi 2016-06-20 11:59:33
Komisja antymobbingowa? Utworzona z kierownictwa lub wybranych przez nich specjalnie wyszkolonych ludzi?? ;p Na co wy liczycie... to tak jak by powiedzieć że w Magnie są zwiazki zawodowe które działają w interesie pracowników... brak słów...
B pillar 2016-06-20 21:41:24
A ja powiem krótko. W Magnie gorzej być chyba nie może, więc jeśli ta komisja to pic na wodę, to pozostanie po staremu. A jeśli usadzą chociaż jednego liderzyka to wina im polać. Ja do bagna się już przyzwyczaiłem, więc dalej będę przez nie brnął jeśli trzeba. Ale jeżeli może mi się lepiej pracować to nie zamierzam nikogo skreślać na samym początku.
asdffgjkl 2016-06-21 15:24:12
nikomu nic nie zrobią skoro wybieraja na lidera kogoś kto nigdy nie pracował na lini , był na praktyce w bhp i nie mieli z nim co zrobić więc dali mu lidera sądzisz że coś z tym zrobią wątpie , ale tez nie obwiniajcie wszystkich liderów nie każdy z nich to wasz wróg
1234 2016-06-21 16:48:45
Komisja a raczej nie jest utworzona z kierownictwa ani z ludzi szkolonych przez kierownictwo, czy jak tam napisałeś, są to ludzie którzy, którym zależy na tym aby w magnie pracowało się przyjemnie. Zresztą dyrekcji też na tym zależy.
4321 2016-06-24 09:34:13
Większej bzdury dawno nie słyszałam!!! Ty na serio pomyliłaś/pomyliłeś firmy!!!
1234 2016-06-25 12:05:02
Nie unoś się tak. Wiem co mówię.
pracownik 2016-07-02 13:05:20
Narzekacie na liderów , a jacy są pracownicy ? Patrzą aby nic nie robić, cieszy jak jest awaria, telefony co chwile w ruchu, i narzekanie ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracy. Nikt nikogo na siłę tu nie trzyma , idę do pracy zrobić swoje i do domu ,normy nie schodzą a premie wydajnościową nam płacą , a mogą zabrać wszyscy o tym wiemy.
Doceńmy co mamy bo możemy i to stracić, no ale Polak musi narzekać nikt im nie dogodzić.
m 2016-07-02 19:07:16
Problemem jest to że podwyżka normy nie idzie w parze z podwyżką wynagrodzenia. Te grosze co dają co roku nie rekompensują pracownikom włożonej pracy i nikomu nie zależy na wyrobieniu normy. Skutek jest taki że ludzie na produkcji mają na normy i jakość wyjeb@ne bo jak nie ta firma to inna. Dodatkowo jak patrzysz na takiego nieroba lidera co pół dnia przegada albo przesiedzi na fajce i wiesz że ma za to sporo większą kasę a odpowiedzialność zerową to masz ochotę tym pierdoln@ć
Juztonielubie 2016-07-02 22:23:01
Ludzie co sa w firmie od dlugiego czasu nie beda narzekac. Mowia jak jest cudownie lubia jak lider na nich krzyczy dla nich to super praca. Chwala sie jak bylo kiedys ciezko ze byly stosowane kary przez lidera ze mdlaly itd. Mowia jak sie nie podoba to nikt Cie nie trzyma. Naprawde im współczuję musialy zdradzac mezow zeby lider dal im spokoj. I taka wlasnie jest rzeczywistosc nierowne traktowanie i krzyki. Tak ze Panie G. patrz za siebie. Ludzie odchodza i beda odchodzic.
4213 2016-07-03 10:04:35
Liderzy mają odpowiedzialność zerową??? To zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji na to stanowisko, przekonacie się o urokach jego osobiście. Poza tym jeśli ktoś przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną, jest automatycznie informowany o wysokości zarobków i może wówczas podjąć decyzję czy chce pracować za taką stawkę czy nie. A normy do wyrobienia są w każdym zakładzie, ale tylko u nas nie zabierają premii wydajnościowej za jej brak. Jak wam nie pasuje zapraszam do zakładu obok: Anl - praca bez możliwości posiadania butelki z wodą na stanowisku pracy (napić można się tylko z dystrybutora stojącego pod ścianą a czasu na jest kilka sekund bo rzadko kiedy ktoś cię zastąpi), tempo pracy takie że krew dosłownie czasem zalewa (laska jedna dostała krwotoku z nosa). A do toalety pójdziesz jak cię ktoś łaskawie zastąpi bo maszyna pracuje non stop i nie wolno, ba nawet nie ma czasu od niej odejść. Rotacja pracowników non stop.
pracownik 2016-07-03 12:29:48
Są liderzy którzy nadużywają to że awansowali , ale są też tacy co nie robią nic .
Wiadomo że nie wolno im krzyczeć na pracownika , czy też wyzywać .
Ale patrząc na koleżanki które stoją , chwalą się zdjęciami na telefonie ,czy co kto napisał na Facebooku , zatrzymując prace na linii to człowieka trafia. A lider popatrzy i się odwraca , nie rozumiem tego.
A następnie zapiepszaja bo chcą nadrobić to co im uciekło , ale wtedy inne już nie mają ochoty na prace i tak to się kończy wpisem na czerwono norma.
pokrywka 2016-07-04 12:21:21
Pewnie nie na zamkach,tam mus i szantaż.dyrekcja i tak nic nie poradzi.
pracownik 2016-07-04 16:10:52
Na zamkach niestety na zamkach!
21354 2016-07-04 18:37:39
mylisz się
1313 2016-07-09 23:22:10
Taaa. Jak nie jest się przydupasem lidera i koordynatora i broni się własnych praw czyli przeciwstawia się "władzy" czytaj koordynatorowi to efekt....... nieprzedłużona umowa. Oczywiście dowiadujesz się o tym w ostatnim dniu pracy, bo trzeba jeszcze wyssać z ciebie ostatnia kroplę krwi. Żeby było jasne przyczyny nieprzedłużenia umowy nie podają bo nie muszą, ponieważ umowa po prostu wygasa.
I broń boże nie choruj bo jesteś słabym ogniwem z którego nie ma pożytku. Oczywiście przydupasom wolno chorować i brać urlop kiedy się chce i nie mają z tym problemu jak inni.
Zdażają się przypadki w żółtych koszulkach które co poniedziałek są na kacu albo biorą żetki.....tego nikt nie widzi albo nie chce widzieć.
Wnioski proszę wyciągnąć samemu.
p. 2016-07-16 18:29:39
Zapisują na listę sami bez pytania nie ważne czy możesz czy nie.Informują ze robisz nadgodziny. Nie piszcie ze to nieprawda,bo to,ze was akurat nie dotyczy to nie znaczy,ze tak nie jest.A niby nie ma zmuszania do nadgodzin.
pracownik 2016-07-17 17:57:38
Zawsze można poszukać lepszej pracy jak tak źle.
Na siłę nikt tu nikogo nie trzyma , ludzie przychodzą i odchodzą, nie ty będzie następny.
Nie ma ludzi niezastapionych, nie pasuje do widzenia.
Tyko narzekać potraficie.
32156 2016-07-18 20:26:40
jeśli czujesz się zmuszana/ny do nadgodzin to zgłoś się do kogoś z grupy ODP
pracownik 2016-07-23 01:43:38
Jestes żona ,kochanka czy lizodupem lidera bo tylko tacy ich bronią mało jest w tym zakładzie odpowiedzialnych liderów , bo dobrze wszyscy wiedza ze większość liderów to najgorsze nieroby tego zakładu i mysla ze jak maja żółtą koszulke to im wszystko wolno wyżywać sie na pracownikach ,mscic i dawac najgorsza robote tym co im sie nie podlizują .Prawda jest taka ze lider powinien tak samo pracowac na lini jak kiedys a nie stac i podpierać ambonę grac na telefonie czy bajerowac panieki i chodzic co 30 minut na papieroska .Im wszystko wolno gadac przez telefon i nikt im nie zwróci uwagi pozatym wiekszosc obowiazków za lidera wykonuja pracownicy bo oni sa tak zarobieni swoimi obowiazkami ze czasem paczka papierosów na 8 godzin to mało hahaha.
blabla 2016-07-24 00:36:57
Dokładnie. Jak czasem patrzymy na liderów z Merca to zastanawiamy się po co oni tam w ogóle są potrzebni.Chyba tylko żeby stać i podpierać ambonę, śmiać się i wygłupiać. Nie wiem jak ci pracownicy tej linii to znoszą. Jeden całymi dniami tylko gada przez telefon, drugi musi się paleciaka trzymać żeby się nie przewrócić z nudów a trzeci albo bajeruje swoją kochanicę albo na papierosa lata. Tacy zarobieni są. I nikt z kierownictwa tego nie widzi....
Popylacz 2016-07-24 23:54:43
Jeden z liderow z pewnego dzialu to jest nawet gluchy jak cos mowisz do niego to jest tylko co? co? A jak dotrze do niego co mowisz to odpowie tak ze nie zrozumiesz i odrazu nerwy pokazuje co to on nie jest. Tacy mali ludzie a tak sie wywyszaja.
Zostaw swoją opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.