Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.

Hanka 2017-02-24 11:51
Widzę że ktoś wreszcie dostosował odpowiedzi do poziomu twojej wiedzy i inteligencji. Żyj dalej w swojej świadomości i przeglądaj portfel z podwyżką od dyrekcji.
siwek 2017-02-26 19:53
Nieprawda. Jeden związek z 10 osobami czy ten sam z ilością 400ludzi tyle samo ma do powiedzenia bo wnioskuje o działania dla wszystkich pracowników. W MAP są związkowcy z du... wyciągnięci. Niektórzy są tam tylko po to aby mieć dzień wolny.
boże... 2017-02-26 20:07
Większej głupoty w życiu nie czytałem, kiedy zagrożenie strajkiem odniesie większy skutek? Przy 10 czy 400 ludziach zrzeszonych w związkach? Przestań sam narzekać i pokaż czy staniesz za związkami, które od dwóch lat robią więcej niż przez 20 lat wcześniej. Bo teraz to naprawdę wyjdzie na jaw czy tacy jak ty są mocni tylko w gębie czy potrafią stanąć po właściwej stronie...
ToTen 2017-02-27 15:36
Czytam i nie wierzę. 2000zł. masakra. Pracowałem w magnie parę lat temu i zwolniłem się jak zaczęły pojawiać się żółte koszulki czy też tablice. I widzę że bardzo dobrze zrobiłem. Pracuję teraz we włoskiej firmie motoryzacyjnej i zarabiam ponad 3tys zł. plus premie, plus premie na święta 1600zł na wakacje 2000zł. i tu nie ma żadnych żółtych koszulek czy też tablic, jak mówię że takie rzeczy są w magnie to ludzie się dziwią ( śmieją). Tutaj gdzie teraz robię atmosfera jest naprawdę dobra kierownik czy też brygadzista jest w stosunku do ciebie po prostu człowiekiem tyle i aż tyle. Normy oczywiście są ale takie że człowiek spokojnie zrobi, a jak odchodziłem z podnośników to już były b. wysokie ( strach pomyśleć jakie teraz są). Ludzie Magna to na prawdę nie jedyna firma na zagłębiu tym bardziej teraz gdzie brakuję pracowników dlatego czasami warto się odważyć i poszukać lepszej pracy.
ajajaja 2017-02-27 15:48
podaj nazwę to może się przeniosę :D
meteo 2017-02-27 19:15
Ty to już nie masz się czego czepiać. Koszulki? Tablice? A jakie to ma znaczenie. W ludziach tkwi taki problem,że co poniektórych pasowałoby wychować ponownie. No ale komu by się chciało-za darmo-500+ nawet nie pomaga. Nie było tematu i tyle.
Hanka 2017-03-02 18:29
No i po rozmowach. Dyrekcja nic nie dała. Teraz zostaje tylko strajk. No zobaczymy gdzie będą wszyscy co chcą podwyzki. Związek może przygotować strajk ale strajkowac muszą pracownicy. Chlopaki ze zwiazku jestem z wami robie tu 20 lat i mam dosc tego co tu sie dzieje. Ja jestem gotowa odejsc od maszyny a wy.....?
Pawel 2017-03-03 08:38
Moim zdaniem sonduja nas jak daleko pracownicy się posuna. Ja daję swoje wsparcie i stanę pierwszy w szeregu jak dojdzie do buntu.
magmag 2017-03-03 12:10
Chcą zastraszyć ludzi zwalniając za l4 podwyżki nam się zachciewa robić nie ma komu to wpadli na pomysł.A w ogóle to naszą podwyżkę chce zabrać busiarz by zrekompensować płace kierowców.140 za zimne zimą duszne latem psujące busy to przesada.A swoją drogą jak tłumaczą na świadectwie pracy zwolnienie za chorobowe że stałej umowy?W tej firmie dobrze się mają jedynie liderzy donosiciele.Masakra.
Maria 2017-03-03 14:56
Ludzie chociaż raz bądźcie solidarni. Musimy zastrajkowac bo nie bedziemy mieć nic. Jeśli teraz odpuscimy to możemy zapomnieć o czymkolwiek dla nas. W bitronie zastrajkowali wszyscy i mają dobrze. Dajmy wsparcie zwiazkom bo bez tego nikt nas już nie obroni będziemy zostawieni sami sobie....
Magdalena 2017-03-03 15:53
Staniemy za nimi murem!
no name 2017-03-03 21:31
Naprawdę nie mogę tego słuchać... zastępca robi coś dobrego dla zakładu?? podaj jeden przykład? bo zadzwoni po UR ze maszyna jest niesprawna i przyjdą po 5 minutach?? większość technologów lub jakościowców tak robi. A na X... testery są zj,...e i dzwoni po remontowców? Interesują się dopiero wtedy kiedy wysyłki są zagrożone a tak to nie ma ciśnienia. Mamy ogromne ilości braków i jest ciśnienie na nie ?? może tak ale to ma drugie dno bo nie zapominajcie ze kilka projektów się kończy wiec wysyłki będą mniejsze. Kasy będzie mniej i dlatego tak niby się interesują brakami bo wskaźniki spadną a Kanadzie trzeba wchodzić w 4 litery.

chłopie 2017-03-04 11:19
A któryś z was geniusze z X powiadomił go o tym problemie? Technolodzy nawet nie zawsze się przyznają mu na spotkaniach, kierownicy to samo liderzy zgłaszają to na spotkaniach z kierownictwem a ci potem milczą, itd. Idź do niego do gabinetu i powiedz co jest grane zobaczysz jak wszystkich za mordy weźmie.
No name 2017-03-04 11:57
Prosze nie oslabiaj mnie.... maja spotkania codziennie w kontenerach wiec nie mow mi ze nie wiedza jak wyglada sytuacja...
chłopie 2017-03-04 13:00
Zdziwiłbyś się.... idź do niego bezpośrednio sam się przekonasz, jak niejeden już operator czy lider
vvv 2017-03-04 13:34
Teoria otwartych drzwi tylko dla odważnych.
co za naród 2017-03-04 21:43
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda, żyjcie dalej w takim przeświadczeniu i opierajcie się wzajemnie na własnym narzekaniu, tylko tyle potraficie
Roman 2017-03-05 09:42
Jak ci nie pasuje to się zwolnij!
zo za ludzie 2017-03-05 10:15
A czy to ja narzekam? :)
Mati 2017-03-05 10:49
Każdemu należy się szacunek i godziwe wynagrodzenie. Zwolnij się to nie jest argument. Dzięki takiemu podejściu mamy to co mamy. Każdy system musi upaść jeśli się o to nie dba.
Roman 2017-03-05 11:29
Najwyraźniejszym sygnałem dla firmy jest to że nikt w niej nie chcę pracować. To najbardziej radykalny krok, ale i najbardziej skuteczny.
Zniesmaczona 2017-03-05 12:16
Nowe osoby które przyszły już się wypowiadają na fajce że praca jest do niczego,kasa marna a wymagania duże.Trzeba szukać coś lepszego.A to dopiero parę dni i jeszcze się porządnie nie narobili.Smieja się że nie są niewolnikami tylko pracownikami.Czyli ludzie którzy poświęcili dla tego zakładu lata ciężkiej pracy są głupimi niewolnikami za grosze.Zenada.
Pracownik 2017-03-05 13:10
Ta firma sama sie pcha na dno. Nowi pracownicy jakie maja doswiadczenie na produkcji jakie kwalifikacje spelniaja? Zadne bo firma bieze juz wszystko nie ma juz wyboru. Dla nich doswiadczenie nie ma juz znaczenia wiec dlaczego ma nam dac podwyzki? Jak za brama dziesiatki czekaja bez doswiadczen. Powinien byc strajk jak najbardziej i to z prawdziwego zdarzenia bo firma idzie w takim kierunku ze i tak wymieni starych pracownikow i co wam dadza wasze lata i dodatki. A tak to wy troszke jeszcze skorzystacie. Pamietajcie to nie jest huta katowice to jest zwykly zaklad ktory dzisiaj jest a za pol roku bedzie gdzies w swiecie i nic nie zmieni ich decyzji nawet to ze nie chcecie podwyzek.
Roman 2017-03-05 14:10
No to sam sobie powiedziałeś jak szanują swoją"wykwalifikowaną kadrę"-wymienią ją na nową, bo doświadczenie nie ma tu nic do rzeczy. Robota dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle. Niech klienci to osądzą.
Ja 2017-03-07 09:30
Już się zwalniają a tak tu fajnie i wysokie normy i niewysokie zarobki i przyjazna atmosfera.Raj.
Pawel 2017-03-07 10:18
Nowi odchodzą?
Natalia 2017-03-07 10:23
Gadałam ze związkami jutro podpisują protokół i czekamy na mediatora. Tak jeszcze nie było widać ze zwiazek doprowadzi sprawę do końca. Nie byłam pewna ale teraz widzę że widmo strajku jest coraz bliżej. To chyba jest jedyne wyjście aby coś zminic . Jestem na tak.
bbbbb 2017-03-07 16:43
Z Merola już z nowego rzutu ludzi uciekły 3 czy 4 osoby. W du.. mają taką robotę za takie pieniądze i w takiej atmosferze kołchozu
no name 2017-03-09 20:36
Firma leci na dno po równi pochyłej.... tyle dodam... jak chodzicie na zapalić to widzicie ile złomu stoi i nic się z tym nie robi. za czasów poprzednich dyrektorów na pewno by coś się zmieniło
no future 2017-03-10 00:31
To będzie nowa linia zamków full exlusive dla chevroleta
Pracownik 2017-03-10 12:41
Nowi wprowadzili nowa zabawe na zakladzie. W chowanego ty sie chowasz w polowie zmiany a koordynator szuka jak nie znajdzie to masz zaliczone 8godz.
Kaz 2017-03-11 10:59
No za te braki na m-latch glowy powinny polecieć. Teraz widać jak się kończy nie docenienie starych wyszkolonych pracowników oraz rotację. Mam nadzieję ze ktos wreszcie przyjedzie tu i zrobi porządek.
Blady 2017-03-14 12:11
Wielki bałagan w firmie od lat tak nie było nikt się niczym nie interesuje tylko patrzą na pracowników,później przychodzi reklamacja i kogo wina jak zawsze pracowników. Ludzie się starają pracują zostają na nadgodziny a reszta kadry i biura się śmieją z nas biorą tylko grube pieniądze a rezta ich nie obchodzi.
BBBBBB 2017-03-16 12:46
Dokładnie...Technolodzy, kontrola jakości i inni tego typu tylko śmichy-chichy a za robotę się ie ma kto zabrać. Stoją tylko i głupoty pociskają. A czasem to nawet zielonego pojęcia nie mają co się dzieje na produkcji.... Masakra!!!!
Robol 2017-03-16 17:48
A po 8 rano kiedy pracę trzeba wykonywać rozsiadaja się na jadalni całymi stałymi grupkami piją kawę i pogaduchy.Zwykly pracownik od 6 rano na obrotach a jak usycha i pije to znudzony lider krzyczy że za długo pije bo normy nie będzie.Gdzie tu tzw sprawiedliwe traktowanie ?
No cóż Vipom wolno.
Mi 2017-03-16 17:59
Nowi pracownicy uciekają głównie z powodu złego traktowania ludzi przez liderów zamków.Ponizaja ludzi,poganiaja pokazując swoją wyższość powinna się temu przyjrzeć grupa odp i zastępca dyrektora.Moze wtedy coś się zmieni ,bo na razie nowi są w szoku co się tu dzieje i jakie jest tempo pracy.
jezuuuu 2017-03-17 09:37
to może ktoś to zgłosi tej grupie zamiast tutaj wypisywać?!! Ci ludzie nie umieją czytać w myślach!!
Miki 2017-03-17 11:38
Macie na ulotkach 3 numery telefonów komu to w związkach zgłosić. Jeśli się boicie to bedzie tylko gorzej.
pracownik 2017-03-19 14:42
Każdy pracownik podejmujący prace na produkcji ,powinien wiedzieć że jest to praca manualna i na akord ,czyli należy wykonać jakąś normę. Ucząc się pracy należy się starać robić coraz więcej i tego powinni być świadomi przychodząc do tego zakładu. A przynajmniej tak było jak się przyjmowałam. Teraz nowe osoby przychodzą i myślą że ich normy nie dotyczą, że nie muszą się spieszyć, jak się na nich patrzy jak pracują po miesiącu szkolenia to się odechciewa wszystkiego . Wniosek z tego wynika ze normy są juz nie ważne w tym zakładzie , byle dużo ludzi nieważne jakich byle by coś zrobili nie ważne ile , lecimy w dół w szybkim tępie gorzej będzie się podnieść. Pozdrawiam
hart 2017-03-19 16:02
Nie zauważyłaś że ta firma zajmuje się tylko i wyłącznie promocją swojego wizerunku? To co znajduję się wewnątrz nikogo nie interesuję dlatego nie będzie podwyżek. Powstanie nowy program wsparcia,ale pieniędzy dla nas nie ma. Związki robią podobnie. Przypisują sobie nie swoje zasługi.
nic nie wiesz 2017-03-19 20:34
chyba ci się coś pomyliło. Niby czyje zasługi związki sobie przypisują?? Cały czas walczą o to by zakład dał więcej, czekają na mediatora. Jeśli jemu się nie uda, to reszta zostanie w rękach pracowników jak dojdzie do strajku. Ciekawe czy wtedy też będziesz taki/taka harda/y i staniesz za związkami w swojej sprawie czy podkulisz ogonek...
Pracownik 2017-03-19 21:14
Oni odzwierciedlaja to co jest za murami tego zakladu. Patrzac na nich pomysl jakim robotem jestes zatraconym od lat w magnie dajacym z siebie wszystko i bojacym sie zmian a dostajacym niewiele. Dla tego zakladu zostawilas pewnie duzo zdrowia a twoja wartosc dla nich to cale 70groszy.
stały 2017-03-20 09:33
Co nie zmienia faktu, że prawo mają stali operatorzy do narzekania a młodzi powinni się wykazać. A teraz każdy ma roszczeniową postawę już od początku (tak to jest będąc na garnuszku u rodziców). To że stawki do dupy to fakt ale każdy powinien mieć świadomość, że produkujemy coś od czego zależy ludzkie zdrowie czy życie. A nowi nawet na to mają wyje****e. Teraz to nawet nie wiedzą i nie chcą wiedzieć po co wkładają dane detale i za co one odpowiadają. Ci to są dopiero roboty.
Pracownik 2017-03-20 10:07
Ale to nie sa lata 70-90te gdzie ludzie przyjezdzali z roli nauczeni ciezkiej pracy osiadali w miastach i targali 300%. Teraz nadchodzi czas pokolenia wirtualnego. Sami informatycy tak ze trzeba sie przyzwyczajac ze tak bedzie ze przyjda i maja gdzies normy. Z drugiej strony trzeba skladac skarge do dyrekcji ze rekrutacja jest zle przeprowadzana ze bieze sie wszystko ze musicie robic za dwoch. Widac dyrekcja jest swiadoma ze jak podniesie kryteria to zostanie bez ludzi. Tak ze starzy pracownicy do roboty a nowi sobie popatrza. A kto wysrobowal normy wy ludzie robiacy tu przez lata tylko wyscigi na ilosc i tak jest do tej pory. Ja mam w nosie czy zwolnia mnie jutro czy pojutrze praca jest wyjatkowo szybka jak na produkcje. A patrzac na ilosc nowych to za jakis czas szlak was trafi bo niebedziecie mogli normy zrobic. Jak w ogloszeniu magny. Przyszla wiosna czas na zmiany hahaha
1221 2017-03-23 04:20
Firma Magna cały czas chce być liderem branży motoryzacyjnej więc niech najpierw sprawdzi jakie są zarobki w tej branży. Juz Biedronka nas dogoniła jeśli chodzi o zarobki! Ale oczywiście "podobno" mamy stawki konkurencyjne tylko pytanie konkurencyjne do kogo???
ggggg 2017-03-25 15:17
No to się dorobił Mercedes podwyżek....Brawo!!!!
My 2017-03-25 17:23
Co na to teraz związek zamiast podwyżek płac dali podwyżkę normy.Sami niech sobie dorobia jak im mało na tych zepsutych maszynach.
Lechu 2017-03-25 20:51
Co zwiazek na to? Już się określił wszczynajac spor zbiorowy. Pytanie co na to Ty ? Dalej będą ci pluc w twarz a Ty będziesz udawac ze deszcz pada. Ludzie ile jeszcze będziecie to znosić musicie się przygotować na strajk i tyle chyba że lubisz być pomiatany.
masakra 2017-03-26 18:23
Śmiech na sali, co związek na to. A czemu podnieśli normę?? Bo po raz kolejny pracownicy linii mercedes pokazali, że mogą zapierdzielać jak idioci... Ręce opadają. Sami się prosicie o takie traktowanie. Pytanie tylko czy się postawicie tak jak napisał Lechu powyżej.
mercedes 2017-03-26 23:17
Jak będą chcieli nam podwyższyć normę to wezwiemy mediatora
Zostaw swoją opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.