Opinie o Petro Mechanika S.A. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Petro Mechanika S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Petro Mechanika S.A. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petro Mechanika S.A. w Płock

D. z BLF Nowy wpis

pracowałem w blf, wspaniala ekipa Łukasz, Tomek, Michał, Jola, Alicja, Wiktor, Tomek, Śp. Szczepek, ekipa z transportu, Śp. Krokodyl, Jego Syn Artur, Pomidor, Traktorek, Kaziu, drugi Tomek, Majsterek, całe MR-4, Palma, Artur, Piotrek, Jarek, Mirek, Kostek, pozdrowienia gdziekolwiek jesteście

@D. z BLF

ps. jeszcze Zdzisiu

@D. z BLF

ps. 2 no i oczywiscie Leszek

KR Nowy wpis

Prowadzimy postępowanie. Poszkodowane osoby zapraszam do kontaktu tel. 571398852. Przestępstwo popełnia człowiek nie Firma i w taki sposób trzeba działać.

Zuzanna

@wyspa, jak jest w Twoim przypadku? Wyegzekwowałeś zaległe pensje od Petro Mechanika? Z uwagi na inne osoby, które również mogą być w podobnej sytuacji jak Ty, warto, żebyś tę sprawę na tym forum monitorował.

wyspa
@Zuzanna

Ja wyegzekwowałem przez sąd, ale długo to trwało, teraz pewnie już by się nie udało ściągnąć kasy

Franciszek
@wyspa

Czy firma odbiła się od sytuacji, gdzie zalegała z wynagrodzeniami dla swoich pracowników? Mamy rok 2021 i chcę ustalić, jak wygląda to w przypadku firmy Petro Mechanika. Będzie mi miło móc to właśnie ustalić, dlatego też dodaję tu wpis do tego tematu. Kto jako pierwszy chętny do tego, aby przedstawić aktualną sytuację tej firmy? Zachęcam do odpowiedzi.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Petro Mechanika S.A.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

wyspa

Przecież oni już od dawna nie istnieją, ciekawe czy wszyscy byli pracownicy wyegzekwowali zaległe pensje....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Petro Mechanika S.A. na stanowisko Mechanik samochodowy poszukiwany! PRACA OD ZARAZ! umowa o pr? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
klaudiusz

petro energorem czeka taki sam koniec jak petro mechanikę - już maja kłopoty finansowe i nie płaca w porę faktur, firma wydmuszka kupiona na 16 milionów (a przecież podobno kredyt trzeba spłacać). pracownicy już skierowali sprawę do prokuratury o ewy transfer kasy z "trójkącie bermudzkim" petro mechanika - petro energorem - pm technologie

THE END

Zuzanna

@pracownik masz na myśli dosłownie rozebranie budynków firmy? Znalazłam informacje, że firma jest w stanie upadłości układowej. Czy jednak rzeczywiście w poniedziałek przestanie istnieć jej siedziba?

JUZ PO FIRMIE - PONIEDZIALEK ZRÓWNAJĄ TO Z ZIEMIĄ.

I

ŻAL

Zuzanna -jakie plusy??????chyba same minusy..... A na mr2 same emeryty biorą młodych za 1600 Bo niema komu zarabiać. Wogule minus --------

Zuzanna

@abachętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie są plusy z pracy w Petro Mechanika. Co najbardziej podoba Ci się w pracy?

Gay

Robiłem trochę czasu niby firma się podnosi mają roboty aleeeee;nad godziny mus! (usunięte przez administratora)Nic nie dają zrobić stara gwardia i gadaj na piętrze nowy nie umie nie nadaje itp itd. M(usunięte przez administratora) Jeszcze raz miska mają ludzie dosyć! !!!!!! Brawo dla kierownika Tomka stara się .pozdrawiam

adaś

Widzisz kolego tobie jak najbardziej odpowiada ale jednak większości nie koniecznie, nie wiem co by niektórzy od razu chcieli, wiadomo, im masz większe doswiadczenie i uprawnienia to zarabiasz więcej, zawsze możesz sie doskonalić ale na poczatek nikt nie da ci tyle ile byś chciał

czesio

Witam, radze nie słuchać naganiaczy z zarządu petromechaniki którzy piszą tutaj że wszystko jest świetnie, bo nie jest i to od dawna.... chodzi o to by tylko nieświadomych ludzi zachęcić do pracy by przyszli zobaczyć, dobre i miesiąc lub 2 jak ktoś popracuje za darmo bądź za ratę pensji prawda??? Jedyny ratunek dla nich to zmiana prezesa i kierownictwa by ta firma miała szansę ale jak wiadomo to się nie stanie.... Pracowałem tam nie dawno osobiście oraz znam los osób które tam pracowały więc wiem co mówie, każdy prędzej czy później albo się zwalnia i daruje pensje albo idzie do sądu pracy by móc później przez sąd ściągnąć kasę, ale większość i tak odpuszcza stąd im się to opłaca

aba

Witajcie, Pracuję w tej firmię od kilku miesięcy, nie mogę powiedzieć złego słowa na któregokolwiek z pracowników, panuje rodzinna atmosfera. Firma miała spore problemy finansowe, ale powoli się podnosi. Roboty jest sporo i to nie tylko na terenie PKN Orlen. Jest jeden problem - brakuje rąk do pracy. Ogólnie kasa się zgadza na czas, z początku tylko dostałem kase na raty, ale póki co jest spoko, polecam :)

sowa

Sytuacja jest w dalszym ciągu taka jaka była, orlen wypiął na nich dupę półtora roku temu, firma upada i wyprzedaje co udało się ocalić przed komornikiem, ich pracownik Bogdan Rodziewicz regularnie świeci oczami za firmę reprezentując ich przed sądem podczas rozpraw byłych pracowników o wypłatę wynagrodzenia

darnoKonrad

Radzę omijać tą firmę dalekim łukiem chyba, że chcecie później czekać na sprawę w sądzie o niewypłacenie wynagrodzenia, dopiero wtedy płacą jak ma się wyrok z sądu, większość ludzi i tak nie pójdzie do sądu stąd im się to opłaca. Tej firmie już nic nie pomoże, proszę nie słuchać opinii naganiaczy internetowych z petromechaniki

duduś

firma się podnosi, coraz więcej zleceń, pensje płaci regularnie, przyjmuje nowych pracowników. Ciekawe jak będzie w zimę jak jest trochę mniej remontów na PKN

Mysz

Pisali kiedyś o tym ze firmy z płocka były na czarnej liście. A jednak od tego czasu kilka osób (umysłowych) z firm Petro dostało się do roboty w Orlenie. No to jest ta czarna lista czy jej nie ma. Można pisać na priva hans1@poczta.onet.pl

Wierzyciel

Firma nie płaci za swoje zobowiązania i unika kontaktu w sprawach rozliczeń. Wartość obecnych długów jest wysoka. Przestrzegam przed współpracą lub dostarczaniem materiałów bez 100 % przedpłaty. Inne warunki mogą spowodować brak zapłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Petro Mechanika S.A. - Płock

• Jak się pracuje w Petro Mechanika S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Petro Mechanika S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petro Mechanika S.A.?

Petro Mechanika S.A.
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

Petro Mechanika S.A.