Opinie o Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

zdupczok

Wszystkim malkonentom mówię - trawa jest bardziej zielona zawsze po drugiej stronie płotu. Praca jak praca, jak się chce, to się można dużo nauczyć, a jak polujesz na robotę, którą zaczynasz o 9 dwiema kawami i do kompa siadasz o 10 i odpalasz fejsa, to nie tu. Jest dużo pracy, jest stres, jak to w robocie. To była moja druga praca w Warszawie i wiele się nauczyłem. W miejscu, gdzie teraz jestem (consulting it) jest dużo bardziej nieprzyjemnie i stresowo. Dajcie sobie siana:)

no tak
@zdupczok

Zgadzam się, że dużo pracy, ciekawej pracy dużo projektów IT było. Cenna wiedza i doświadczenie. Wymagania też wysokie.

dzień dobry. możecie mi opowiedzieć jak pracuje się jako inżynier bezpieczeństwa? Widzę dostępna ofertę na stronie, 2-letnie wymagane doświadczenie spełniam i chce sprawdzić jak praca przy testach jest w tym przypadku organizowana. Czy tu na pewno atmosfera jest „normalna”? u mnie teraz niestety nienajlepsza, dlatego rozważam zmianę

zdupczok

ha
@zdupczok

zgadza się dużo pracy, wymagania w tej branży to norma. Inne firmy też bywają różne. W tej jak robi się projekty to pracuje się na całego.

hmm

dokładnie tak.

test
@zdupczok

Jak jest dużo projektów, to zawsze jest ciśnienie. Ważne, że robimy ich sporo i to są poważne tematy, nie na tym forum. Atmosfera jest normalna.

Janusz
@test

Projekty są realizowane indywidualnie czy w kilkuosobowych grupach? Jak jest to porem rozliczne? Można dostać premie za wyniki? Powiedz coś więcej na ten temat.

test Nowy wpis
@Janusz

O projektach możesz porozmawiać z HR. Możesz złożyć tam papiery. Projekty są realizowane stale.

QWERTY Nowy wpis
@test

A macie przy tym czas na jakiś odpoczynek skoro te tematy są takie poważne? Mam na myśli jakieś wyjścia, integracje, cos w ten deseń? lubię dobrze znać ludzi, z którymi pracuje. u was wdrożenie jak przebiega?

no tak Nowy wpis

1 i 2

Czasem pojawiają się tutaj nieprawdziwe opinie na temat tej firmy. Nie jest to firma transportowa, nie prowadzi rekrutacji kierowców i nie zajmuje się ładunkami towarowymi. Działa w trudnej i wymagającej wiedzy branży., IT... Weryfikują ją, najlepiej, pozytywne opinie jej klientów...

@1 i 2

a co z pozostałymi opiniami samych pracowników? ilu ich obecnie jest i nad jakimi projektami działają? Z tego co pamiętam atmosfera kiedyś słabsza tu jeszcze była ale już podobno jest ok. Tworzone są tu kolejne miejsca pracy?

Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca w miejscowości Kraków. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

ha ha

My nie działaliśmy w Krakowie.... nie wiem co to za firm, ale rekrutacja na pewno nie do tej firmy...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Test

Co i kto tutaj najazd robi na tą firmę. Znam gorsze. Firma działa i działała. Płaci. Ma dużo pracy i sporo stałych pracowników i tyle w temacie

Jestem ciekaw czy jest tutaj ktos kto niedawno wspolpracowal z ta firma? Chcialbym sie dowiedziec jak to teraz wyglada, ale chodzi mi glownie o dwa aspekty: 1. jakosc swiadczonych uslug 2. rzetelnosc finansowa Z gory dzieki za wszelkie wiesci.

pan_michal
@Zainteresowany

Nie płacą w terminie

Ewelina
@pan_michal

O kurczę, to strasznie niedobrze. Duże są te obsuwki? Straszna anty reklama, raczej nikt nie pójdzie do firmy w której nie płacą

O taki
@pan_michal

Masz na myśli, że nie płacą klienci w terminie? Już jakiś czas pracuję dla nich i płacą w terminie, więc nie rozumiem...

O taki
@Zainteresowany

Jakość usług wysoka. Klienci zadowoleni z poziomu usług. Wracają i wystawiają pozytywne referencje, a są to poważne firmy.

ABC

Pracowałem i mogę pozytywnie wypowiedzieć się o tej firmie.

hmm
@ABC

Normalna firma i tyle w temacie.

Bożena

Podobno panowała tu kiedyś dość niefajna atmosfera głównie powodowana przez samego szefa. Jakieś konflikty lub rywalizacja to była tu norma. Ale tak było jeszcze 4 lata temu. Może do teraz trochę się polepszyło? Pracownicy wciąż ze sobą wojują czy zakopali już swoje toporki? Szef trochę się uspokoił?

Krzysiek
@Bożena

teraz jest ok:)

Magdalena
@Krzysiek

a co się takiego wydarzyło? była jakaś sytuacja która spowodowała poprawę? :) polecasz wysyłać CV?

Krzysiek
@Magdalena

firma dojrzała. Polecam wysłanie CV

@Krzysiek

Dojrzała? Ale szef się zmienił może czy ktoś wpłynął na jego myślenie?

Oj tam
@Bożena

Normalna firma, jakich wiele. Działają i zajmują się wieloma projektami.

oj tam

Praca przy tylu projektach, a jest ich dużo, wymagania są, jak w każdej firmie. Ogólnie dużo się nauczyłem. Firma jest normalna. Można dać jej plusa.

ha

Ogólnie dużo pracy, ale dla mnie warto było tu pracować, doświadczenie bezcenne.

Wiola

Czy Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się okularami czy to nie ta firma, prosze o opinie która

HMM
@Wiola

nie nie jest to ta firma....

HMM

Ta firma jest ok. To, że trzeba pracować przy projektach na dead line to norma w tej branży. Po za tym oni nie są już pod tym adresem.

Abc

Pracowałem i dzięki dużym wymaganiom zdobyłem duże doświadczenie. Firma jest ok.

@Abc

Jakie wymagania i ostateczne doświadczenie masz na myśli? Bo ciekawa jestem czego tak serio idzie się tutaj nauczyć

GośćABC

Firma jest ok. Można zdobyć duże doświadczenie. Sporo pracy. Wiele rzeczy się nauczyłem.

Faktycznie szefostwo (usunięte przez administratora) ? W jaki sposób ?

Była

Ta firma to pomyłka, szczerze odradzam. Pracowałam tam...Szef to oszust i kawał drania. Fatalna atmosfera, podsycanie konfliktów, rywalizacja...pomimo tego ze było kilka pracowników na krzyż. Duże oczekiwania, naciski, niesłowność...pensji nie ma, ale im klienci tez nie płaca wiec wszyscy siebie warci. Unikajcie tego miejsca.

Waldi

Może ktoś napisze coś o aktualnej atmosferze w pracy?

Miki

Ktoś wie czy Optima jeszcze dycha? pracowałem tam ładnych parę lat temu, z moich czasów ostał się tylko prezes. Rotacja bardzo duża, warunki pracy i zarobki bardzo słabe. Wspominam jako jedno z gorszych miejsc, w których przyszło mi pracować.

Natalia

@miśka88, dziękujemy, że dzielisz się swoimi uwagami, niemniej jednak najbardziej oczekujemy na opinie od osób, które osobiście pracowały lub pracują w Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. @jestem na nie !!!!!!, być może firma miała jakieś przejściowe problemy? Czy próbowałeś wyjaśnić tę sytuację?

miśka88

Nasłuchałam się o tej 'firmie' od znajomego który pracował tam parę lat. (szczerze mi ją odradzał) Przeładowywanie samochodów jest tam codziennością. Pamiętam jak wspominał o pewnej młodej dziewczynie która potrafiła z góry do dołu naubliżać kierowcy (starszemu panu) aby tylko ten jechał po jej ładunek... Podsumowując prawo/bhp/kultura osobista nie ma nic do gadania.... liczy się WYNIK !!! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k.