Opinie o Lumel SA w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lumel SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lumel SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumel SA w Zielona Góra

Paulo

Witam czytajac inne opinie postanowiłem napisac swoją opinie tak dla zasady ( TEMAT - Rekrutacja w sprawie pracy ) . Pani pracująca w firmie Lumel w kadrach ( p. Agnieszka ) to jak dla mnie to jakaś pomylka ( osobiście nie znam , ale sytuacja dala mi duzo do myślenia ) najpierw pisze wiadomosc SMS odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej ( godz 17.35 ) , a jak się oddzwania na drugi dzień i spokojnie zaczyna rozmowe to pani nagle wpada w jakaś furie i krzykliwym glosem oznajmia że już nie aktualne a chętnych jest mnóstwo i nikt na nikogo nie będzie czekal i inne fanaberie . Nic wiec innego nie pozostalo jak tylko powiedzieć ,, żegnam " i się rozłączyć . Tak na przyszłość dla tej pani proponuję wziąść głęboki oddech zamiast krzyczeć do sluchawki . Wcale się nie dziwię ze jest tak wiele opini negatywnych o tej firmie skoro jest takie podejście. Swoją również dodaje jako negatywna -oby takich osób było mniej w tego typu firmach

Izka

Czy pracował tu ktoś jako Księgowa? W sieci szukali jakiś czas temu właśnie na tę posadę. A macie info o kasie. Jaka jest pensja dla kogoś z doświadczeniem 7 lat? Czy będzie z 8000 zł netto czy raczej mniej?

@Anonim

I w jakiej wysokości jest ta premia? Ile trzeba nadgodzin wyrobić, żeby ją faktycznie otrzymać? Nie ma dodatkowego wynagrodzenia za coś innego niż zostawanie po godzinach?

Anol Nowy wpis

Witam, kto się orientuje jak wygląda praca w kontroli jakości i ile tam płacą?

@Anol

Hej, tez jestem ciekawa kasy w tym dziale. Może wyślę cv, ale dodam pytanie od siebie, czy jak nowa osoba tutaj przechodzi, to dostaje szkolenia wdrożeniowe tylko ze specyfiki oraz pracy z tego działu, czy jest też pakiet szkoleń ogólnych np. z bhp, ze specyfiki branży itd.?

Izka

Dekster
@Izka

Jak znam życie to raczej proszę się nie łudzić taką kwotą byłem jakiś czas temu na rozmowie o prace jako ślusarz narzędziowy z 5 etnim stażem i dostałem propozycję najniższej krajowej więc odrazu podziekowalem . Czytając opinie innych to widzę że większość narzeka w dobie dzisiejszej droźyzny

Anonim Nowy wpis
@Izka

Płaca kiedyś nie wiele ponad minimalną. Wredne baby w księgowości. Bez nadgodzin tam nie da rady, za które płacą premią. Szczerze odradzam tam pracy.

@Anonim

Czemu nie działa oferta na projektanta instalacji fotowoltaicznych, nie rekrutują już? Jak wchodzę to tam się wyświetla, że nie ma już ogólnie tego ogłoszenia. A ja byłem chętny, dajcie znać czy ktoś został przyjęty. Ogólnie to na jakąś informację zwrotną można od nich liczyć?

Witam, wie ktos jak dlugo tu trwa proces rekrutacji? Czy szybko sie oddzywaja po zlozeniu cv (jesli sa zainteresowani)?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lumel SA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno

Czy rozmowa rekrutacyjna w Lumel SA odbywa się również w języku angielskim?

Paulo

Czy w Lumel SA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Szatan666

A firma (usunięte przez administratora) dział kontroli jakości najgorszy a baby w kadrach nie potrafią wyliczyć wynagrodzenia po grozeniu sądem wypłacili pieniądze które mi się należały.....

Qwerty
@Szatan666

Szatan666 czy Szatan ??zdecyduj sie ktory caly czas oczerniasz Lumel musisz byc osoba o jakis zawachaniach nerwowych pamietaj ze grozby sa karalne i nie bedziesz bezkarny/karna masz do kogos problem zalatw to prywatnie bo nie chcemy tutaj takich komentarzy . Pozdrawiamy

@Qwerty

Swoje załatwiłam a do wyrażania opinii każdy ma prawo na to jest ta strona a jak ci się nie podoba przewin dalej.

Dorota
@Szatan666

Ale tak właściwie to czemu nie można było tego jakoś inaczej wyjaśnić tylko od razu grozić, bo też tego nie rozumiem chyba. Nie próbowałaś w pierwszej kolejności jakoś na spokojnie spytać?

@Dorota

Wyjaśniałam miesiąc na spokojnie i nic nie dało to... Stąd moje wkurzenie bo na spokojnie się nie dało.

KBELHAND

OTRZYMALIŚMY MIERNIKI PARAMETRÓW SIECI . PO ZAŁOŻENIU OKAZAŁO SIĘ, ŻE SĄ WADLIWE. WYSŁALIŚMY DO SERWISU. NADMIENIAM,ŻE OTRZYMALIŚMY FABRYCZNIE NOWE. DO DNIA DZSIEJSZEGO NIE MAMY ZADNEJ INFO NA KIEDY SERWIS ŁASKAWIE NAPRAWI MIERNIKI, KTÓRE PUŚCIŁA KONTROLA JAKOŚCI LUMEL. OCZYWIŚCIE MAJĄ NA TO 14 DNI. ALE TOWAR FABRYCZNIE NOWY PIERWSZEGO DNIA OTRZYMUJE KLIENT A NASTĘPNEGO JADĄ DO SERWISU. CZY NAPRAWDĘ NIE MOGĄ ZAŁATWIĆ TEJ USTERKI W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI? CZY NAPRAWDĘ TO JEST DOBRA FIRMA PRODUKCYJNA? ZASTANAWIAM SIĘ CZY DALEJ U NICH ZAMAWIAĆ? POZDRAWIAM.

Ja też tam pracuje już długo to moja jedyna praca, udaje że jestem ważny no i jestem specjalista do spraw organizacyjnych. Wszyscy się śmieja ale to z zazdrości.

Asik
@Marcin

Ile zarabiasz na miesiąc

Olga
@Marcin

Ale czemu się śmieją niby? Każdy pracownik jest ważny. Nie sądzisz? Tak specjalista to poważna praca, pewnie też dobrze zarabia? :)

Pra1234

Aha i w wielu przypadkach pracownikowi premia wyrównuja do najniższej!

Były Praktykant
@Pra1234

Tak to jest prawda

Edyta
@Były Praktykant

Hm, podpisujesz się jako były praktykant... Czyli w Lumelu odbywałeś jedynie praktyki? Możesz wyjaśnić? :P Jeśli tak, to jak w ogóle one wyglądają w firmie? Jakie dostaje się obowiązki? Czy są one płatne?

Pracowalam w biurze ponad 2 lata, osobiście szczerze odradzam. Atmosfera jest tragiczna, starsza pani która pracuje w firmie już 30 lat stosuje jawny (usunięte przez administratora) a co najgorsze ma na to przyzwolenie od przełożonych. Nadgodziny nie są płacone a nie raz trzeba było zostawać dłużej. O kierownictwie nie będę nawet wspominać, szkoda strzelić języka. Obciążenie pracowników jest bardzo duze ponieważ jest ogromna rotacja wśród pracowników biurowych. Płaca jest raczej niska, trochę więcej niż najniższa krajowa, ale odpowiedzialność i ogrom pracy jest bardzo duże.

Edyta

Jak często trzeba było zostawać dłużej w Lumelu? Jakie to były sytuacje i jak długo się wtedy pracowało? Skoro nadgodziny nie są płacone, to czy są do odbioru? Czy do wynagrodzenia doliczane są premie? Jakie, jeśli tak?

Nigdy

Znam typa z tej firmy co grozil samobujem jak go zwolnia, codziennie się nim opiekują.

Tam więcej pracuje takich ja ten kierownik CNC, jeden kierownik to ma tam żonę w tej firmie zrobili sobie dzieci ale jest w związku z jakimś typem z magazynu

Kloszard

Ten kierownik CNC to homoseksualistą. Ja do niego nic nie mam ale proponował mi.

Sylwester

Całe życie tam pracowałem, wspaniała firma, dała mi wszystko co mogłem za marzyć se. Oddam za nich życie

Juzek

Na dziale narzendzi same (usunięte przez administratora) że wsi

Dawaj dawaj dawaj dawaj dawaj

Pracujo tam ludzie że wsi gupi som srrasznie

SMT

Jakie są warunki pracy na dziale SMT?Jaka jest stawka?Czy warto aplikować?

Jaka umowa obowiązuje w Lumel SA podczas okresu próbnego?

pierwsza umowa jest na rok czasu następna na dwa a trzecia to chyba już na czas nieokreślony stawka taka sama czyli 14.50 brutto z godzinę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lumel SA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Lumel SA?

Zobacz opinie na temat firmy Lumel SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumel SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lumel SA
2.6/5 Na podstawie 75 ocen.

Lumel SA