Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Lumel SA

Pracowałeś w firmie Lumel SA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Uciekinier - 2013-11-21 19:01:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Przestali regulować zobowiązania.
Teraz czas na wstrzymanie wynagrodzeń.
zdjecie uzytkownika
mar - 2014-09-30 19:11:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Dziadostwo i tyle
zdjecie uzytkownika
Gaal - 2014-10-01 12:33:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Praca ciężka, normy dobowe do wykonania zazwyczaj nierealne. Zero zainteresowania ze strony kierownictwa. Zatrudnienie przez agencję pracy, teoretycznie można dostać umowę z Lumelem ale ludzie pracują po rok czasu i jeszcze na oczy nie widzieli. O stanowisko pracy musisz zadbać sam a powinno być wszystko przygotowane. Tracisz dużo czasu na szukanie pustych koszy po hali, które są niezbędne do wykonywania pracy przy maszynie a czas leci i normę trzeba wykonać ale nikogo to nie obchodzi. Ogólnie rotacja bardzo duża, dużo ludzi odchodzi. Hałas, szkodliwe dla zdrowia opary. TO nie jest praca na stałe.
zdjecie uzytkownika
ChybaTy - 2014-12-02 11:22:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jakimi autami jeżdżą przedstawiciele?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lumel SA

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Lumel SA?
Zadaj pytanie
x