Opinie o Agencja Ochrony Mienia MATPOL w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia MATPOL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia MATPOL o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia MATPOL w Warszawa

Sedan50

Od 1stycznia 2024 obowiązuje stawka 27:20 brutto a im wychodzi że netto pracownik ma 17;90 rąbią ludzi totalnie droga sprawa nie podpisywać umow na jedno procentowych udziałowców bo trzeba się liczyć z tym że jak długi firma będzie miała to jest się osoba która jak co musi te długi spłacać a niech wyjdą długi to będą ściągać z udziałowców

HELIOS

MATPOL na czas płaci co do grosza

@007

Zastanowiło mnie zapytanie powyżej, faktycznie, od czego zależy forma umowy? Od tego jak się ugadasz i uargumentujesz czy to jeszcze inne kwestie maja na nią wpływ? I co z tymi karami? Jak ich unikać? Macie jakieś porady?

W większości widzę ze pojawiają się komentarze od pracowników ochrony ale mnie pokazała się oferta (usunięte przez administratora) do działu kadr i plac. Jest dość dawna ale na podstawie tych przypisów o minimalnej zastanawiam się jakie stawki w biurze są do zaoferowania

Sedan50 Nowy wpis

W zasadzie to jak tu można pracę zawalić? Tak potencjalnie? Dopiero co czytam opinie i jedna Pani napisała, że jak się tego nie robi to praca będzie ok. jakie więc macie bardziej szczegółowe porady dla osób początkujących? I czy sam staż pracy na cokolwiek wpływa? Niektórzy widzę, że po 20 lat pracują

Niby żadna filozofia, faktycznie, po prostu robisz swoje. A co z tego masz dodatkowo w zamian? Ktoś podpytywał już kiedyś o jakieś przywileje, jakie można było mieć na myśli? I co z jakimiś podwyżkami?

Ciekawi mnie zestawienie tego stwierdzenia z opinia chociażby Pana, który tu już chyba ze 20 lat pracuje, a przynajmniej tak pisał. Na podstawie czego ludzie maja zostać bez wypłat? Chyba, że było coś zapowiadane teraz niedawno?

A rotacje tutaj jak są częste? Po ile ludzie mniej więcej się zatrudniają? Moja uwagę zwróciła opina z teraz, w której ktoś zastanawiał się czy ktoś jeszcze tu pracuje, odnosząc się przy tym do opinii sprzed roku. Czy jest tu może ktoś kto ostatnio zdecydował się na zatrudnienie? Ciekawi mnie zdanie osoby nowoprzyjętej

Pracuję w tej firmie 20 lat i nie narzekam, jak nie zawalasz to jest ok. Prezesi i dyrektorzy spoko, kontrolni też. Wypłata przed czasem.

Pracownik Ochrony

Rozmowa polegała właściwie na omówieniu zasad współpracy i krótkim wyjaśnieniu specyfiki obiektu, na jaki wówczas trafiłem. Rekruter (dyrektor) przywitał się ze mną słowami "Dzień dobry. Ja Pana biorę". Dopiero po tym zerknął na CV.

Było pytanie o poprzednią firmę w której pracowałem, ponieważ są dwie o podobnej nazwie. Rekruter chciał ustalić o którą z nich chodzi. Poza tym było pytanie czy wytrzymam 24 godziny na dyżurze.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Matpol swoich ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) to co im zagrają to robią . Czas uciekać z tej nędznej firmy..

A czego się spodziewałeś? Wszyscy się śmieli jak żeśmy odchodzili. Teraz to ja się smieje z tych co zostali. Na Matpolu się swiat nie kończy.

Lisek
@Andrzej

Tak jest! Niech im Fidura robi dobrze. Bo on tylko do obsługi rowa się nadaje.

Ktoś pisał o jakimś powrocie? Czyli zdarza się, że jednak byli pracownik wracają? Na jakie warunki wtedy? Każdy i tak ma proponowane to samo czy jednak wraz z dłuższym stażem można sobie wyrobić jakiś przywilej lub cokolwiek? ma się wtedy pierwszeństwo jak się wraca?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Agencja Ochrony Mienia MATPOL na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 9 grudnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Godziny nocne

Witam wszystkich. Pytanie do ludzi którzy pracują na etacie. Czy firma wyplaca wam pieniądze za godziny nocne które ustawowo się wam należą?

@Godziny nocne

Nie, liczą jak za normalną godzinę

@Pr

Dlaczego tak jest? ciekawi mnie jak to na umowie zostaje wykazane. Już w wielu komentarzach pisano o tej o pracę, więc z czego wynikają takie okoliczności? Nikt o tym nie rozmawia?

Czym podparte jest to zapytanie o wypłacalność godzin nocnych? Czy już była jakaś sugestia co do tego, że moa z nimi być jakieś nieścisłości? Mnie tez sytuacja tych opóźnień z kiedyś zaciekawiła. Z czego kiedyś wynikały i czy do dziś cały czas się zdarzają? Ktoś tez pytał o ten dopisek o upadłości, z czym to się wiąże na dzień dzisiejszy?

Ziomek

Tym, że jest obowiązek płacenia do umowy o pracę dodatek za godziny nocne a wychodzi z tego pieniądz który nie leży na ziemi. A biorąc pod uwagę, że nie placa tego nikomu a firma ma dużo pracowników i jest dość spora okradaja ludzi na dość potężne pieniądze.

@Ziomek

Masz rację, pracuję w tej fabryce x lat i nigdy niebyły wypłacane/ liczone nocki

Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym, że Matpol ma dopisek w upadłości, a istnieje inna firma Wawa, która ma ten sam numer KRS i REGON? To jedna firma, która zmieniła nazwę, czy dwie zarejestrowane jako jedna? Pytam, bo chce się związać z pracodawcą na dłużej, a nie żeby zaraz podziękował, bo się rozwiązuje. Poratujcie, koledzy.

HELIOS

MATPOL na czas płaci co do grosza

Tofik
@HELIOS

Matpol nie zawsze płaci na czas, kiedyś płacił ale teraz coraz częściej są opóźnienia

A cos więcej? W jednym wątku ktoś pisał o katalogu kar. Nie wiem o co z nim chodzi tak w konkretach ale czy to jego właśnie dotyczy? I czemu robiłeś na zleceniu skoro ludzie pisali, że umowy o prace tez są?

Co to akcją z udzialami?

@007

qwerty

To jest ten katalog kar czy go nie ma, bo już się pogubiłem trochę, o co tutaj chodzi?? Może chodzi o jakieś konkretne stanowiska? Na operatora maszyn cnc jest coś takiego? Może ktoś podpowie jak wygląda rekrutacja i jak się pracuje, jakie zarobki? Pracuje sie na jednej maszynie czy na kilku? W jakim są stanie, w miare nowoczesne?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Matti

Napiszę jak to u mnie wyglądało. Zadzwoniłem w odpowiedzi na ogłoszenie i umówiłem się na spotkanie które odbyło nazajutrz. Spotkałem się wtedy z jednym z dyrektorów i po krótkiej (i miłej) rozmowie zostałem przyjęty do pracy. Pierwszą służbę miałem już cztery dni po tym spotkaniu. Nie pytali o nic szczególnego. Czy mam doświadczenie itd. Uprzedzając kolejne pytanie tak. Przyjmują niepełnosprawnych.

Thornus

Ludzie dlaczego dajecie się tak wykorzystywać ???? Ten katalog kar, który Wam podsuwają do podpisania to jakaś totalna bzdura ??? Nikt nie ma prawa ustalać takich kar bez przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego a nawet to nie może być podstawą do nałożenia jakiejkolwiek kary. To jest jawne bezprawie. Wystarczy poprosić jakiegokolwiek prawnika o zapoznanie się z tym świstkiem papieru, który może posłużyć do podtarcia się, a wszystko zrozumiecie. Byle widzimisię kogokolwiek z osób kontrolujących, bo np. nie spodoba mu się twój wygląd i już płacisz !!! Totalna bzdura !!! A ta cała pani dyrektor JP podczas procesu rekrutacji nie daje sobie wytłumaczyć, że ustawowo obowiązują konkretne stawki za godzinę pracy ochrony i żeby nie wiem jak się wiła przy odpowiedzi niestety nie ma racji. A wystarczy tylko zajrzeć do ustawy i wszystko będzie jasne. Wciska wam kit aż uszami wychodzi a przy tym jest bardzo miła a jak ktoś jest zbyt miły to znaczy że ma coś za uszami.

Po
@Thornus

Jest jakiś papier z karami? Pierwszy raz słyszę, a już trochę tutaj pracuję

Jaga

A jakoś nie widać, żeby szukali teraz pracowników ochrony. Ktoś może napisze jasno i wprost podstawowe rzeczy na teraz, ile płacą w 2023 roku, czy trzeba mieć wpis kwalifikowanego? Czy biorą z orzeczeniem, czy nie tylko?

Security

Firma Krzak takich kombinatorów to nie widziałem jadą po bandzie -pracownika okradają na każdym kroku umowy o pracę nie dają tylko zlecenie która można podetrzeć d...,ZUS obcięty do granic (mieli sprawę w sądzie i przegrali).A te dobre opinie to piszą pewnie sami dyrektorzy:)bo nikt normalny dobrej opinii o nich nie napisze

Kropka
@Security

Dokładnie, a kwestią czasu będzie jak będą niewypłacalni

Licencionowany
@Security

Umowy o prace sa wynagrodzenie ok terminowosc w porzadku tyle w temacie A co do reszty faktów sie nie wypowiem bo to zenada

@Security

Widać że jesteś z konkurencyjnej firmy. Zobaczymy co zrobisz jak twoja firma padnie.

Trak
@Security

To prawda, (usunięte przez administratora) na czym się da i nie da,, godziny nocne,,

Jakiś tam

Zatrudniają tylko chyba (usunięte przez administratora) bo ma z tymi pseudo ochroniarzami do czynienia

Taki jeden z cnk

A co to się porobiło? Słyszałem ze z Matpolu do Kowalczyka uciekają? Prawda to?

@Taki jeden z cnk

Prawda, pare osób poszło za dyrektorem do Kowalczyka. Ja też przeszłem, mam spokojny obiekt. Kasa jest, fakt spóźnia się pare dni ale nie tak jak piszą że 3 miesiace. Może to kwestia inspektora, u nas nie ma tragedii.

Za A.K. poszli?

Nie, za SK

Aleksandra
@Andrzej

"parę" czyli w zasadzie ile docelowo było tu wcześniej i do jakiej redukcji teraz doszło? chyba, że już uzupełnili te stanowiska nowymi? jak szybko udaje się kogoś zatrudnić?

N(usunięte przez administratora).

Panna z wilka

Szanowni Państwo, chciałam was przestrzec przed tą firmą. Od jakiegoś pół roku bardzo duże tam zaszły zmiany. Nowi "dyrektorzy" wprowadzają system albo robisz co ci każemy albo cie nie ma. Każą podpisywać umowy na współwłaściciela jednej ze spółek na której robią machlojki z vatem, a jak nie to poszoł won. Nie liczą się z nikim. Prezesi oderwali się od rzeczywistości i tylko lans i kasa. Nic więcej ich nie interesuje. Szkoda, bo kiedyś było inaczej. Pan Z... szanował ludzi, dyrektorzy tacy jak AK, RA, SK, MP byli normalni, można było wszystko załatwić a teraz przyjeżdża jaki chłystek, ubliża a jak się mu odpowie kilka słów t zwalnia. Na mnie dyżurnego z alkomatem wysłał, śmiechu było co nie miara bo nie pije alkoholu od 20 lat

Znudzony

A co to się porobiło że u nowego super dyrektora ludziom pieniążków brakuje? Czyżby za mała pensyjka była i pan dyrektor na boku zarabia?

Adolf
@Znudzony

Z securitasu pogonili, z pogoni pogonili to teraz jego „kariera” w rękach włodarzy MJK. Ogólnie rzecz biorąc dziwny gość

@Adolf

On z każdej firmy jest wyrzucany

Znudzony
@Pr

Widzę że znany gość...macie więcej informacji o tym jegomościu?

DG
@Adolf

Dziwny i prawdę to on mówi jak się pomyli. A czego nie daje rady ogarnąć to wina poprzednika:) Nie zauważył bidulek ze już pół roku jest a tylko bajzlu narobił. Ale jak to w PiS-ie , wina Tu.. a nie Kozieja

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia MATPOL - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia MATPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia MATPOL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia MATPOL